Jump to content

Pārdodu SSD un MB


fido

Recommended Posts

Bonifacijs

Man vajag lai ir lēti un var pats uz vietas savākt un ir autostāvvieta, smaidu un garantiju tad var iebāzt tumšā vietā.

Esmu vienreiz dzīvē tikkai izmantojis garantiju un to pašu reizi principā nepamatoti, jo netīšām, bet visnotaļ mērķtiecīgi, iznīcināju MB

 

Nekad nemaksāju avansā, nekad neveicu pārskaitījumu, nekad neizmantoju kurjeru, pedejo nu kaut vai tāpēc ka pats visu laiku esmu kustībā un dirnēt uz vietas gaidot kurjeru būtu mokoši, neracionāli un ļoti apgrūtinoši, bet nu katram savs

Link to comment
Bomaars/C12

Nu varbūt ir tā telpas viss 1a varbūt mesls bet turpretī tādā majaslapa ka ololo.lv atkal izskatas pēc mesla un pretekļa salīdzijumā ar 1a.lv ...kā kurš veikals uz kā taupa...

Link to comment
Bonifacijs

Āha, un tas tik vēlreiz pierāda ka cena un šepte ir svarīgāka par tehnoloģiju pārākumu...

Link to comment
Bonifacijs

Nu, nu, es izdaru gluži pretējus secinājumus

Link to comment

es lietoju tikai 2 interneta veikalus- dateks un 1a, jo tur ir sakarīgi filtri.

mani neinteresē 500 laptopi vai 100 SSD diski, mani interesē konkrēta konfigurācija- piemēram, 12-14" laptops ar 8GB ram un haswell i5/i7 ar vismaz full HD, 1a ļoti ērti var saklikšķināt visu šo un redzi tikai to, kas interesē. vai kaut vai tajā pašā sports direct, mani interesē tikai apavi ar manu izmēru, nevis visi.

 

nu ja zini, ko pirksi, tad jau pie kājas tie filtri, bet ja tu gribi redzēt piedāvājumu, tad tādā ololo diena par īsu, lai pats manuāli uz baltas papīra lapas izfiltrētu, kas no visa viņu piedāvājuma ir derīgs.

Link to comment
Bomaars/C12

 

 

Āha, un tas tik vēlreiz pierāda ka cena un šepte ir svarīgāka par tehnoloģiju pārākumu...


Kas tur svarīgaks? Man piemeram ta stavieta un kur vinu birojs cik skaists atrodas mani neinteresē jo pasūtu preces internetā un savacu kada pakubodē vai pakautomātā, man ir patīkamāk skatīties 1a majaslapu 
Link to comment
Bonifacijs

Katram savs, bet nu spriežot pēc burzmas un darbojošos personu skaita lietas tam ololo iet labi vai pat ļoti labi a varbūt tikpat labi vai labāk kā 1a, nu peļņa, pēc cenam spriežot, gan mazāka

Link to comment

Runajot par ololololotrolololo.lv - vinji vispar nodokli nemaksa, jo tirgo pec izplatitaja cenam bez pvn. No tadiem pirkt vispar ir bistami un vel caur paku bodi ar priekshapmaksu! Jebkura bridi aizvers to iestadi un paliksiet bez naudas, un vel pa VID miljo naksies pastaigaties.

Link to comment

puiši puiši.. kur problēmas lietot 1a filtrus, bet preci pirkt citur? :D ir taču salidzini.lv... :D

 

sameklē preci.. tad sameklē cenu un viss. Es vismaz piekopju tādu taktiku.. un, jā.. svarīga ir arī piegāde/apmaksa.. etc.. Tā kā 1a nav man pa ceļam, tad izmantoju viņu piedāvājumu uz Pasta staciju par velti un turklāt netālu no mājām, kur varu savākt sev vēlamā laikā.. nu jā, vienīgi jāsamaksā vispirms.

Link to comment

 

 

Runajot par ololololotrolololo.lv - vinji vispar nodokli nemaksa, jo tirgo pec izplatitaja cenam bez pvn. No tadiem pirkt vispar ir bistami un vel caur paku bodi ar priekshapmaksu! Jebkura bridi aizvers to iestadi un paliksiet bez naudas, un vel pa VID miljo naksies pastaigaties.

 

tā dara 99% i-veikalu. tur shēma ka nemaksā pvn ir jau atrstrādāta un tā arī 1a dara, jo vienkārši tā dara visi, un ja gribi savu veikalu, tev arī tā jādara. 

Link to comment
Bonifacijs

Nu nezinu ko viņi tur maksā vai nē, man "uz agregāta", maksāju saņemot preci skaidru naudu un saņemu čeku + PPR uz firmu un nekāds VID nepiesies neko tur.

Link to comment
Bonifacijs

Nu nodokļu optimizācija skaitās cienījama nodarbe jebkurā valstī, tik te laikam ir miglaini namjoki uz kaut ko pavisam citu, kriminali pierādāmu, varbūt

Link to comment

te kaut kā laiž caur 2 uzņēmumiem, viens nopērk no poļiem un pārdod otram, kas savukārt tirgo klientam, kaut kur tajā ķēdītē sanāk dzēst PVN, laikam aizklapējot 1. uzņēmumu vai kaut kā tā.

 

man to shēmu stāstija, bet par cik netaisos tirgot preces no poļu bāzēm, tad ta pa ausu galam māju ar galvu, ka saprotu.

Link to comment
Bonifacijs

njā, pēc vakariņām ar labu zakusku labāk nemocīt galvu ar šhēmām

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...