Jump to content

(Atdotas) Atdodu biļetes uz Autobuss debesis koncertu Laternu stunda


postal1188
 Share

Recommended Posts

Laimeju 3. biletes uz Autobuss debesis koncertu so sestdien 29. novembri! Pasam nav velme un laika so pasakumu apmeklet tapec ja ir kads kas ar vel diviem draugiem kopa velas pavadit forsu sestdienas vakaru, dodiet zinu!

 

autobus.jpg

Labots - postal1188
Link to comment
Share on other sites

Ša rinda stāvēs :)


P.S.
Vajadzēja jautrāk - atrodos adresē xxx - kas pirmais atbrauks, tas arī saņems  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

postal1188

Te jau visi parsvara No Rigas puses! Talu butu jaskrien! :)


Andza > Kurs par ritdienu runa?

Edit : Mana vaina, labots!

Labots - postal1188
Link to comment
Share on other sites

postal1188

Brivibas 109 (ieeja no palidzibas ielas)


Joprojam aktuali!

Link to comment
Share on other sites

Nebūtu man bērns ar sievu apaukstējušies, tad iespējams arī aizietu, bet vispār brīnos, ka neviens nav pieteicies.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt šoreiz tiešām ļauj aiziet tiem, kam patiešām gribas vai patīk AD, nevis paķer pirmais un tad nezin ko darīt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Itkā gatavs biju pieteikties, bet izrādās, sieva ar bērniem augustā taču jau bija uz viņu koncertu (1.5h), arī par brīvu, vienas pilsētiņas jubilejas svētku ietvaros.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

postal1188

Jap esmu parsteigts, tikai divi intresenti uzrakstija privati!

Redzes kurs panems, ja panems!

Link to comment
Share on other sites

Tiešām dīvaini, ka neesi vēl atdevis biļetes.

Kas, šeitanīgajiem visiem patīk tikai pārsvarā tāda mūzika, kuru var apskatīt tēmā "Kādu mūziku patreiz klausies"?

Link to comment
Share on other sites

postal1188

Var jau but! Pats 21. biju uz bermudu divsturi un transleiteru, sis koncertbars ir tiesam forsa vietina kur patikama atmosfera atpusties pie kada koktelisa!


Atdots !

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Neesmu konkrētajā vietā bijis, bet dzirdēts, ka cienījamie mūziķi speciāli tiek likti uz skatuves 2h vēlāk, lai publika atkal un atkal izmantotu bāra pakalpojumus.

Link to comment
Share on other sites

postal1188

Kad es tur biju, tad nokavejas pirma grupa kas bij Transleiters par aptuveni psu h un Bermudu divsturis par nepilnam 10 min! Nedomaju, ka tas kautkada veida ir saistits ar to lai baram lielaks apgrozijums, jo rindas pie bāra bija pastāvīgi!

Link to comment
Share on other sites

Tā varētu būt, kā Žaks saka. Dzērieniem neadekvātas cenas un alkohola daudzums glāzē arī pieklibo. Bet ja tev ir virs 30 un vēlies "nogrūsties", tad īstā vieta, ko apmeklēt.

Link to comment
Share on other sites

postal1188

Dzērienu cenas tiešām ir kosmos, bet uz tādu vietu iet nevis piedzerties, bet atpūsties, tapēc ja tu nopirksi divus vai trīs kokčikus, svētku reizi tas būs bijis normāli :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...