Jump to content

Internets ārzemēs


Copy
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Varbūt kāds var kautko ietikt, ko darīt, ja vajag internetu ārzemēs, konkrētāk skandināvija. Man ir tā, ka ceļoju pa skandināviju vairāk, bet arī viduseiropā esu un diezgan regulāri. Ko vispār var dabūt, lai man būtu nets planšetē? Tas ko teiksim Tele2 piedāvā 100 mb par 4 eiro - cmoon, 100 mb man norij 5 minūtēs. Man vajag patstāvīgu netu atrodoties ārzemēs, kādi ir iespējamie varianti, ja tādi ir. Nevaru ņemt konkrētās valsts netu, jo tad man vajadzēs 6-8 pieslēgumus, kas nav visai loģiski. Nets lai ietu arī LV.

Paldies. :)

Labots - Copy
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nevaru ņemt konkrētās valsts netu, jo tad man vajadzēs 6-8 pieslēgumus, kas nav visai loģiski.
Papēti ice.net piedāvājumu.Savulaik lietoju.Abonaments var lietot bez papildus samaksas Norvēģija,Zviedrija,Somija un  šķiet Dānija.https://www.ice.no/private/mobile/

Kvalitāte kā jau triatelam...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Varbūt kāds var kautko ietikt, ko darīt, ja vajag internetu ārzemēs, konkrētāk skandināvija. Man ir tā, ka ceļoju pa skandināviju vairāk, bet arī viduseiropā esu un diezgan regulāri. Ko vispār var dabūt, lai man būtu nets planšetē?
Ar ko pārvietojies,ja ar fūri tad ri variants..bet būs ap 100eiro mēnesī. neta ātrums līdz 20MB sek 30GB mēnesī no 23-07 kad lieto datu uzskaite nenotiek.+vēl par aprīkojumu.

Pārklājums visa eiropa,skandināvija.


Līgums vismaz 1gads.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...