Jump to content

Rūteris atslēdzas


GT-EX
 Share

Recommended Posts

Labdien/Labvakar !

 

Vēršos pie jums ar problēmu , kuru nekādīgi pats nevaru izprast un sataisīt. Man ir lattelecom optiskais internets , šim internetam pieliku rūteri , lai nav jāsēž pie kabeļa un var droši lietot internetu pa visu dzīvokli. Problēma tāda , ka kādu laiku pasēžu internetā un pēkšņi parādas limited un interneta nav , restartējot rūteri viss atkal čikiniekā. Rūteris pirkts mēnesi atpakaļ un nav nemaz tik vecs.

 

Rūteris =  TP-Link ( mod.- TL-WR740N )

 

Varbūt kāds zin kautko par šo ? Konfigurācija nepareizi or smth? Nesniedzos gudrībā par šo , tadēļ esmu šeit.

 

 

 

 

 

Ar Cieņu GT !

Link to comment
Share on other sites

Arī bija tā pati problēma.Atrisinājums- OpenWRT   http://phobosk.wordpress.com/2012/10/21/how-to-turn-your-tp-link-tl-wrt740n-router-into-a-fully-functional-one-using-openwrt/

vai DD-Wrt  http://www.dd-wrt.com/site/support/router-database

alternatīvais softs.Tagad rūteris darbojas stabili.Jāņem vērā esošā versija  (v1- v4.x), to var redzēt rūtera apakšā.

Link to comment
Share on other sites

Esmu diezgan liels āmurs datortīklos un tīklos , so kas ar šo jādara? :D

Link to comment
Share on other sites

Nesteidzies ar rūtera mainīšanu. Man kādas nedēļas atpakaļ bija līdzīgi, apprasījos cilvēkiem, šiem ar tas pats, internets čakarējās. Tagad viss O.K., nezinu, kas tieši bija pie vainas, bet tas pats rūteris, viss darbojas ideāli. Domāju, ka Lattelecom pusē kaut kas ķērās. Nevaru būt pārliecināts, ka es spriežu pareizi, bet tā man bija. Uz Lattelecom nezvanīju, varbūt vajadzēja.

Link to comment
Share on other sites

zebieksterc

Šobrīd LTC nekādu problēmu nav (mani novērojumi).

Piekrītu tam, ka vajadzētu izmēģināt DD-WRT, kaut kur lasiju, ka tas atrisināja līdzīgu problēmiņu.  

 

ftp://ftp.dd-wrt.com/others/eko/BrainSlayer-V24-preSP2/2014/11-20-2014-r25408/

 

tev atliek tik izvēlēties savam routerim atbilstošo >factory to dd-wrt< failu un augšuplādēt routera sadaļā >firmware upgrade< 

Labots - zebieksterc
Link to comment
Share on other sites

Mēģināš salīdzināt pāķim saprotamā valodā:

Ielēju Opel Kadett aviācijs benzīn, un šis sāk rīstīties. Ko man tagad darīt? Logu šķidrumu nomainiju 2reiz.

Link to comment
Share on other sites

Varat TC , visu izdarīju , viss strādā ! :)

 

Paldies Rudiger ! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...