Jump to content

Kafijas automats ziemas apstakliem


zeratuls
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Varat ieteikt kadu kafijas automatu prieks ziemas tirgossnas. Lai tur butu expreso, kafija, latte, sokolade.

Esosais automats aizsala ara apstaklos, tapec mekleju citu modeli paredzetu sadiem apstakliem. Ceru ka te ir kafijas guru :)

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Gan jau kāds iebūvē sildītājus tajos aparātos, savādāk man grūti iedomāties, kā tu appiesi fiziku un piedabūsi ūdeni nesasalt zem 0°C. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tava prasība ļoti specifiska, un ražotāji uz tādu specifiku neiespringst.

 

Derēs apsildāms skapītis, kurā iekšā sēž kafijas automāts. Droši vien jāatrod meistars vai firma, kas izveidos šo konstrukciju.

Link to comment
Share on other sites

Pat tad ja tads aparāts par baisām naudām tipa ūberprofesionāls tiks iepirkts, es nedomāju, ka kāds profesionāls barista ņemsies ap to pie mīnus grādiem. Atliks paņemt maksimā elektrisko tējkannu un izsniegt šķīsteni laimīgajiem kafijmīļiem.

Link to comment
Share on other sites

Vai tiešām patērētāji pieprasa ekskluzīvus kapučino, lates utt? Ir taču visādi termsi ar apsildi un bez, no kuriem var vai nu karsto ūdeni vai amerikano pasniegt. Parēķini cik tā kafijas krūzīte maskās, ja pirksi jaunu automātu vai taisīsi apsildāmu boksu? No kurienes vispār tirgošanās tiek veikta? Parasts galds vai vagoniņš?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Manuprāt ir runa par automātisko aparātu, tādu skārda skapi ar sīcenes inputu un kafijas izstrādājumu autputu plastmasas krūzē.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Manuprāt ir runa par automātisko aparātu, tādu skārda skapi ar sīcenes inputu un kafijas izstrādājumu autputu plastmasas krūzē.

Kaut kā nekur tādu neesmu manījis ārpus telpām. Jebkuru mazo aparātu var ielikt slēgtā kastē kopā ar nelielu siltuma avotu, tad arī nekas nesasals. 


 

 

Lai tur butu expreso, kafija, latte, sokolade.

Ja ziemā un ārā, tad karstvīna aparāts būtu daudzreiz noderīgāks un ienesīgāks pasākums. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nedomāju ka tāds būs gatavs pieejams. Bet nu pavisam viegli var modificēt esošo izmantojot pašregulējošo apsildes kabeli

Piem šādu

http://devi.danfoss.com/Latvia/Professional/Products/Collection+Self-Limiting+Cables/

 

Aptinam ap mezgliem, kas var aizsalt un vajadzības gadījumā tiks drusku pasildīts, neļaujot aizsalt. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja ziemā un ārā, tad karstvīna aparāts būtu daudzreiz noderīgāks un ienesīgāks pasākums. 
Viena nelaime, ja Tu pēc tādas dziras baudīšanas aiziesi pie kāda klienta un uzpūtīsi, tas ilgi žagosies! Lieta jau forša, bet aukstumā, tā pēc viņas nes, ka maz neliekas!  :yahoo:  
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā tu autorizēsi pārdošanu cilvēkiem virs 18 un liegsi pārējiem ?

Tā kā Vācijā cigaretes automātos-ar bankas karti vai tiesībām.Mēs kā idioti stāvam pie aparāta a ,cīgas nedod pienāca vietējais un parādīja ,kas un kā :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tā kā Vācijā cigaretes automātos-ar bankas karti vai tiesībām.Mēs kā idioti stāvam pie aparāta a ,cīgas nedod pienāca vietējais un parādīja ,kas un kā
  Jā un ja jūs nebūtu tik jocīgi āži, tad jebkurā tolaetē, bez elektrības, var nopirkt cigaretes un kondomus par naudu! Tas pirmais tūrisma sapnis ir saprotams!

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ivo, Centraalaa stacijaa uz Juurmalas perona bija kafijas automaats vienubriid. Taa vispar ar neesmu manijis aaraa to automaatus.

Link to comment
Share on other sites

Kurš no tiem automātiem ir spējīgs uztaisīt īstu kapučino vai espresso, nevis šķīstekli no pulvera? Autors ir pazudis, bet es domāju, viņš runā par īstu kafiju.

Link to comment
Share on other sites

Ja ļoti vajag lai pazvana 27889949.  Variantu ir daudz.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Kā tu autorizēsi pārdošanu cilvēkiem virs 18 un liegsi pārējiem ?

Ar norēķinu kartēm. 

Link to comment
Share on other sites

Un, tavuprāt, bankas katrai transakcijai kā atbildi veikalam sūta kartes īpašnieka vecumu?

Link to comment
Share on other sites

Katrai transakcijai nē, taču caur speciālu pieprasījumu droši vien. Un var būt pat tā, ka nedod vecuma skaitli bet vienkārši atbild pilngadīgs "jā/nē".

Es nezinu internāļus tām sistēmām, bet tas mans minējums.

 

Tur jau viens čalis teica, ka Vācijā tas reāli notiek. Tad kā gan citādāk to varētu izveidot.. :)

Link to comment
Share on other sites

Kad es pēdējo reizi čekoju, tad LV nav DE un otrādāk.

Mans minējums ir tāds, ka LV bankas vismaz pašlaik "pārdevējiem" klienta vecumu vai "pilngadīgs? -jā/nē" neatgriež.

 

Ja tā ir, tad, lai kaut ko tādu dabūtu, nepietiks ar kartes termināļa iegādi un mīļu lūgumu, lai papildus ierastajiem datiem atgriež vēl pircēja vecumu.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Man gan šķiet, ka tur viss panesās ar ID kartēm, jo banku transakcijas varētu būt makten sāpīgs pasākums.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...