Jump to content

Hidro dzese


kazarma
 Share

Recommended Posts

Pēdējā laikā slogoju savu PC uz max ar ko iepriekš nekad nebiju saksāries.

 

Reāli visi venti griežas kā pie lidmašīnas pacelšanās, kas reāli traucē, tāpēc gribu pamēģināt ūdens dzesi.

 

Procis 2500K GPU 780ti Windforce edition.

 

Vai kāds man var ieteikt komplektu, kas man būtu nepieciešams CPU/GPU dzesēšanai?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Esmu ilgi domājis, vai kādu Corsair H dzesētāju varētu upgradot, sistēmā pa vidu ieliktu VGA radiatoru un dzesēšanas sķidruba rezervuāru, sanāk pilnā sistēma lētāk.

 

Problēma gan izklausās termo pastās, nepareizi saliktās plūsmās, jo ja viss ir ok, jābūt ok.

Link to comment
Share on other sites

Ja nekloko kompi, tad ar stock dzesei jābūt pilnīg pietiekami. Pietam ar to proci vēl jo vairāk.

Pieņemot, ka ar termopastu ir ok (nav par daudz, nav par maz, nav izkaltusi).

Varbūt procis jau uzcepts un zaudējis stabilitāti? Tad arī ūdens dzese nelīdzēs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

intervall

Vga noteikti ir samērā klusa, visdrīzāk gaudo korpusa venti un cpu dzesētājs. Variants uzlikt klusu cpu dzesi un low rpm korpusa ventus.

Viss atkarīgs, cik esi gatavs tērēt, vai kkas jēdzīgs sanāks, waterbloks vga vien ap 90 eur maksā.

Link to comment
Share on other sites

Ar pareizi izvēlētu un optimāli izvietotu/nokonfigurētu gaisa dzesi būs klusāk un lētāk pie tās pašas noslodzes. Varbūt sākt ar to, kas notiek ar temperatūrām un apgriezieniem pie slodzes un kādas biosā regulācijas iespējas?

Link to comment
Share on other sites

All-in-one ūdens nebūs klusāks un tai pat laikā aukstāks par aftermarket gaisa dzesi. Custom ūdens dzesi var sasniegt abus reizē bet tas nav lēti. Labāk ieķer kādu high-end gaisa dzesi ja ir tik ļoti liela vēlme pēc klusuma/performances. (Piem Noctua NH-D14). Ja meklē tikai klusumu tad galīgi nav vajadzīga ūdens dzese, bet pietiek ar kādu Evo 212 + klusu ventu procim. Priekš 780 neatradīsi all-in-one dzesi - principā iespējams sūtīt ūdens galvu no ārzemēm un paķert Swiftech (H220/240/320 ja tie vēl ir pieejami pie kādā no mūsu šopiem, H220 biju kaut kad manījis) , bet tas jebkurā gadījumā nebūs lēti.

Labots - Simsons2
Link to comment
Share on other sites

Ar parasto dzesi kuras ir high end tiesi nepietiek ikdienaa pc kluss kaa kaps, bet tad palaidu assasins creed unity uz ultra, kas man argaadinaaja par to ka man kompii ir ventilatori kurus jau gadiem nebiju dzirdeejis... Taapeec tagad gribu arii advanceetu dzesi klusumam. Taatad cik sapratu jaaskataas uz h220 ber ko man nemt prieks gpu?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...