Jump to content

ACER ASPIRE V3-772G


trolejbus
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

vēlos pirkt jaunu portatīvo, čekoju pēc diviem kritērijiem 17 collas un i7 procis. Esmu atradis šādu variantu http://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/acer_aspire_v3772g_powerstation_full_hd, bet citā veikalā ir šāds http://www.tehnoland.lv/lv/datori/portativie-datori/acer-aspire-v3-772g-nx-m74el-012-177162 cik saprotu atšķirība ir tikai operatīvajā atmiņā, vienam 4 GB otram 6GB. Jautājums:

 

Nr.1 Vai šie portatīvie varēs sagremot jauno spēļu grafikas ?

Nr.2 Vai šiem portatīvajiem varēs palielināt operatīvo atmiņu un vai būs jēga no tā ?

Nr.3 Vai šis ir value deals ? Varbūt var kaut ko lētāku, labāku nopirkt ? Kurš no šiem ir labāks ?

Labots - trolejbus
Link to comment
Share on other sites

1. Daļēji, bet ne tik tekoši, kā gribētos. Atkarīgs no kontenta.

2. Vienmēr var izmest arī kādu moduli ārā.

3. Nē. Priekš spēlēm - neviens. Kļūda domāšanā. Spēlēm nafik nav jāpērk portatīvais.

Link to comment
Share on other sites

trolejbus

Neesmu, nekāds baigais geimeris. Galvenais, lai FIFA iet. Saprotu, ka priekš kārtīgām spēlēm vajadzīgs stacionārais. Itanium paldies par linku, sapratu, ka FIFA ies uz šī portatīvā. Tad pēdējais jautājums, vai cena ir optimāla šim portatīvajam ? Vai varbūt par 700 eur var kaut ko labāku atrast ?

Labots - trolejbus
Link to comment
Share on other sites

Ņemot vēra prasības pēc 17" FHD, i7 un jaudīgu GPU, es teiktu, ka nekas baigi jēdzīgāks par variantu no 1a.lv tajā budžetā (līdz 800€) nesanāk.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

trolejbus

Skaidrs, paldies par info. Kādam ir pieredze pērkot portatīvo no kāda ārzemju internet-tirgoņa ? Vai labāk ir atbalstīt savējos pretī saņemot garantiju ?

Link to comment
Share on other sites

Vai labāk ir atbalstīt savējos pretī saņemot garantiju ?

Tikai un vienīgi: 3 gadu garantija ir must have.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nr.2 Vai šiem portatīvajiem varēs palielināt operatīvo atmiņu

Protams jā.Bet lielākais plus ir ,ka vari ielikt SSD disku papildus.Atstājot esošo un neraujot ārā CD lasīkli.(Brīva otra vieta priekš SSD).

 

Nr.1 Vai šie portatīvie varēs sagremot jauno spēļu grafikas ?

Mans vecākais brālis(sk parakstu) cik nu patestēju velk daļu uz higt (Diablo 3 ,Modern warfare 3,Battelfield 3 ),bet nu dzesēšana gan viņam nav domāta ilgstošai slodzei.

Man 8gb rams un Video karte GT 730M Procis i7-3630QM

Tas V3-772G jau drusku ņiprāks.

Labots - Tufjord
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...