Jump to content

Radiotehnika tumbas S-15


Trix
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Manā īpašumā ir nonākušas s-15 tumbas, kuras ir no ML6201 magnetolas(?). Gribētos kaut kā tumbas savienot ar datoru, bet nav sajēgas kā to izdarīt un vai vispār iespējams. Kā to izdarīt?

Cik saprotu, laikam, vajadzīgs pastiprinātājs, bet hz kādu vajag.

 

Paldies par palīdzību!

 

ml6201.jpg

 

http://www.radiomuseum.org/r/radiotehni_rigaradiotehnik_230ml_620.html  - specifikācija

 

220px-Speaker_din_male_and_female.jpg

 

Tāds savienojums nāk no tumbas (male)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik saprotu, laikam, vajadzīgs pastiprinātājs, bet hz kādu vajag.

Kādu gribi, tādu pērc!

Link to comment
Share on other sites

Man ir tirgošanā tāds, kuram ir vecās DIN tumbu pieslēgvietas - tādas kā bildē + tuneris nāk bonusā!

https://picasaweb.google.com/lh/photo/DMlxHmurjX3zbDPp8o-ZRtMTjNZETYmyPJy0liipFm0?feat=directlink

 

Rekur arī bilde no aizmugures ar pieslēgvietām. Vienīgais, ka 8 Om akustikas prasās, 4 Om nederēs. Ja 6 tad droši vien derēs.

post-57831-0-82580700-1418294050_thumb.jpg

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

 

 

par 40eiro gan jau sanāk labākas tumbas nekā šīs

Kāds sakars 40 EUR ar tumbām? 40 EUR maksā pastiprinātājs komplektā ar tuneri. 

Link to comment
Share on other sites

sakars tāds, ka tavs 40eiro pastipirnātājs < jaunas tumbas 40ls vērtībā.

vai varbūt s-15 ir daudz labāk nekā jaunas?

Labots - Trix
Link to comment
Share on other sites

Incanti par cik tad Tu biji gribējis to pastiprinātāju nopirkt?

Vai varbūt domāji, ka kāds Tev pārdos kādu pastiprinātāju par 5eur vai uzdāvinās?

Link to comment
Share on other sites

@Trix, es galīgi nesapratu tavu ironiju. Cilvēks jautāja pēc pastiprinātāja. Es piedāvāju to, kas man ir. Pie tam piedāvāju ļoti lētu pastiprinātāju, nevis ieteicu jaunu Denon pa 700 EUR. Kur problēma?

Link to comment
Share on other sites

nekāda ironija nav. jautājums bija vai s-15 ar tādu pastiprinātāju ir labākas kā jaunas tumbas 40eiro vērtībā? atzīšos nav man zināšanu pastiprinātāja cenās, tāpēc prasīju 

 

vai varbūt s-15 ir daudz labāk nekā jaunas?
 
Link to comment
Share on other sites

Long John

Diez vai prāta darbs ir bāzēties uz šīs "akustikas", piepērkot pārējo. :resent:

Manuprāt, šīm, pašvakajām plasmasas kastītēm no portatīvā aparāta ar jaudu ap 5W nav jēga pirkt 30-40 vatīgu pastūzi- kādreiz neuzmanīgi "iedosi ručkā" un nokūpēs vai nograbēs.

Domāju, ka vienkāršāk būtu nopirkt datoram paredzētu aktīvo akustiku ("tumbiņas" ar iebūvētu pastiprinātāju)  . Puslīdz pieklājīgu 2.0 vai 2.1. sistēmiņu takš var dabūt minēto 40 Eur robezās.   

Konkrētāku infu  pameklē tepat forumā.

 

Ja tomēr dikti gribi tās tumbiņas izmantot, man kautkur plauktos ir šī aparāta oriģinālais pastiprinātājs.

Kādreiz skanēja, tagad neesmu baudījis.

Labots - Long John
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

piekrītu, tā akustika domāta pāris W un tai filtr'aviens kondiķis...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Vienīgais variants ir ja autoram radusies interese par audiotechniku un pastāv iespēja, ka tā nākotnē varētu vēl palielināties. Tad ir jēga pastūzi pirkt un, kad būs sapratis, kādi sūdi tās plastmasas ir, bāzēties jau uz to, piemeklējot tam nopietnākas tuNbas. Ja šāda iespēja nav un nepastāv pat teorētiski, es pievienojos biedrīšiem, kas ieteica meklēt aktīvo kompju sistēmiņu. A tās grabažas es aiz tiem vadiem iegrieztu gaisā un mēģinātu aizsviest labi tālu. Jo garāki vadi, jo tālāk varēs aizmest. Veiksmes.

Link to comment
Share on other sites

Cik atceros- viņas skanēja tīri smuki-ieteiktu nemest prom gan, bet sameklēt kādu lietotu 2.1 datorsistēmiņu un pamēģināt aizstāt 2.1 sistēmas satelītus ar šīm , un tikai tad, ja nepatīk tad grābt aiz vada un iegriezt...


Smuki viņas skanēja paškombinētā 2.1 sistēmā ar kino basinieku, piebildīšu...

Link to comment
Share on other sites

 

 

kuras ir no ML6201 magnetolas
Pati magnetola jau nav?Ja būtu tad pat pastiprinātāju nevajadzētu citu pirkt.
Link to comment
Share on other sites

Kā var plastmasas grabuļi labi skanēt??? Tas principā nav iespējams. Nē nu labi, katram savas prasības. Kādam vajag zeltītus vadus, citam pietiek ar plastmasas grabuli.

Link to comment
Share on other sites

Pīkstulis pat kaku kastītē skanētu labi, vidējām frkvencēm šķiet arī tas plastmass neko neskādē,un tagad visi kopā :

 

Neklausieties plastmasas pļerdakus!!!! :)


un labāk jūtīgs papīrnieks plastmasā vidos nekā elegants 3 collu gumijnieks tajā pašā plastmasā :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ja par pīkstuli kaut kādā mērā arī varētu piekrist, tomēr tas ka vidējām frekvencēm netraucē rezonējoša un graboša plastmasas kaste...   

Daudziem ir tik zemas prasības pret mūzikas kvalitāti...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

jā, daudziem ir arī zems pašnovērtējums... :sarkasms:


Nu re, grāb ciet to Sven sps 820 ( cik saprotu satelīti ir kautkur nozaudēti, palicis tikai subis+ pastipreklis tavām tumbiņām) pa 10 ēriki un slēdz klāt savas tumbiņas, iesākumam pietiks...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...