Jump to content

Iesakiet austiņas bass cienītājiem


extremx
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Tā kā neesmu diez ko labs speciālists austiņu jomā, tāpēc vēršos pie Jums.

Iesakiet lūdzu austiņas apmēram līdz 200€, vairāk priekš bass cienītājiem; vēlams slēgtā tipa; ērtas un ne pārāk lielas, lai varētu ceļā izbaudīt kvalitatīvu un dzidru skanējumu.

Pārsvarā klausos klubu mūziku (DJ mixes, house, electro-house,trance utt.) ar labiem, dziļiem basiem.

 

Pirms kāda laika iegādājos Beyerdynamic DT 770 Pro, gandrīz ideālas austiņas (personīgi man). Labi basi, ļoti ērtas, kvalitatīva skaņa, bet diezgan lielas un domātas vairāk mājās; ar tādām reti, kas uzdrošinās iet ārpus mājām :D

Ideālas būtu, ja nebūtu tik lielas, bet tik pat ērtas; tāds pats skanējums, vai pat labāks :)

 

Paldies, un ceru uz Jūsu palīdzību!

Link to comment
Share on other sites

In-ear vai overear ausis? Cenu griesti ko esi gatavs atdot par ausīm?

Labots - Simsons2
Link to comment
Share on other sites

DSTr, paldies! izskatās, ka ir vērts padomāt par viņām, jo atsauksmes ir tikai tās labākās; arī no daudziem DJ.

 

Simsons2, principā der gan in-ear gan overear. Galvenais kā jau teicu, lai ērtas; portable, lai var ņemt ceļā; kvalitatīva skaņa un labi, dziļi basi.

Ja austiņas tiešām patiks un ir tā vērtas, esmu gatavs atdot arī 240€.

Link to comment
Share on other sites

pazaudēju savas Denon AH C300, bass bija vairāk nekā pietiekams un skanēja arī vairāk nekā labi par savu cenu, tik ej Latvijā atrodi :) ja vari atrast, iesaku

Link to comment
Share on other sites

Zin... principā arī nice. Latvijā gan nav, bet amazon pat par 120€ var paķert.

Viela pārdomām Denon AH C300 vs Senheiser HD 25-1 II.

Link to comment
Share on other sites

pirku kaut kādā lidostā pa 60eirām laikam, kaut kāda akcija, tā kā domājams var arī lētāk ebay atrast...

Link to comment
Share on other sites

Var arī pameklēt ATH-M50x vai Vmoda M100.

Labots - RudeWolf
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu jā, par ATH-M50x ir dzirdētas labas atsauksmes. Pirms Beyerdynamic DT 770 Pro arī noskatījos uz viņām, bet beigās paņēmu Beyerdynamic.

 

Pagaidām gan vairāk sliecos uz Senheiser HD 25-1 II.

Link to comment
Share on other sites

Ar hd25 var but lielas problemas - daudziem baigi galvu spiez vinas.

Iesaku Audio Technica IM02 - maksa $150 no ebay bet skan labak par hd25 un ir loti ertas.

Link to comment
Share on other sites

Senheiser

Es neko neieteikšu, bet novērojumi ir. Tādi šeit ir (tā šajā jomā šaurā lietotāju loka) ieteikumi. Ko paprasi šajā jomā, uzreiz figurē Senheiser, nesaku, ka slikti, bet ko tur padomu prasīt, kad tikai 5+ lietotāji kaut ko sakarīgu spēj pateikt šajā jomā, un visi uz vienu tēmēti. Tā viņiem laikam tāda aura.

Piedodiet, es pat neko sliktu par jums teikt negribu, vienkārši novērojums.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Vel ari ir Sony xba-h3 tepat LV pa 145 eur jeb $180. Vienigi vinas ir milzigas lai gan ertas, bet zud blivejums ja daudz kustas.

Link to comment
Share on other sites

Pašsaprotami, ka in-ear tiešām ērtākas kā overear, bet vai skaņas kvalitāte un basi labāki, to gan nezinu.

Diemžēl ATH IM02 nav Latvijā, tā kā laikam atkrīt tas variants. Protams, ja labākas par Sony xba-h3, tad varbūt ir vērts pagaidīt, kamēr atsūtīs.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Kopsh kura laikai in-ear ir eertaakas par over-ear? Hmm, jebkuras inear ir drausmas manaam ausiim. Nu nee paldies. Ja interese kvalitaate, eertums, tad Beyerdynamic DT770 Pro. Over-ear ausis ar patikamiem basiem man patika Nokia Purity HD. Un dikti eertas ja patiik ilgi klausiities. Cena tagad vinjaam arii nokritusies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man bija urBeats, bet nu tās bija inEar.. cik biju klausījies caur Beats Mixr, tad tām kvalitāte bija labāka par Beats Studio..

 

JVC austiņām it kā ir labi basi, cik viens iedeva paklausīties, modeli tikai nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu man sportam ir prastas JVC earbud ausis - skan vismaz labāk kā citas tajā cenu kategorijā.

Link to comment
Share on other sites

Ar tām ausīm ir tāda pieredze. Man bija vienas kaut kādas lētas 10-15 eiro austiņas, kas skanēja labāk, nekā visi Beats Audio elkorā pa 200 - 400 eur.. Tāka nevienmer rādītājs ir cena, bet nu man varbut vienkārši gadījās trāpīt.

Labāk ieteiktu skriet pa bodēm un klausīt skaņu.

Labots - Stasss
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

100debija

Man ir konkrētie sennheiseri (hd25 1-ii), ir viena problēma, ar laiku vada (male, tas kurš pie ausīm) konektors sāka čakarēties (pazūd skaņa). Googlējot izrādās šī ir diezgan common problēma. Jauns oriģinālais vads arī nemaksā lēti.

Labots - 100debija
Link to comment
Share on other sites

HD25-II galvenā vaina ir austiņu pusē esošā konektora atspere, kas var sākt nekontaktēt. Vainu var viegli izārstēt, bet nu - ausīm jau 26 gadi un Senn neko nav darījis lietas labā. Ir arī Beyerim DT1350 un p51, bet tās klausījies neesmu - ir, kam patīk.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Izlasot virsrakstu, domāju, ka kārtējais bass head, bet ja dt770 bass apmierina, tad viss ir ok :)

 

Cik saprotu autoru, tad skaņas avots ir plejieris vai telefons, nav nekādi portable amps ?

 

HD25 ir laba izvēla, bet pēc tiem dt770 komforts liksies briesmīgi neērts.

 

Vmoda M100 pirmā brīdi super, laba uzbūves kvalitāte, vads atvienojams, handsfree, bet no ražotāja nekādu detaļu, domāju pērkot austiņas tādā budžetā, tās lietosi ilgāk kā 2 gadus, tāpēc esmu par ražotājiem, kas piedāvā tev austiņas salabot arī pēc tiem 2 gadiem.

 

Ja nelieto ārējos amps, tad pievienojos pārējiem HD25 vai ATH-M50. Lai arī tās ir divas diezgan galēji pretējas austiņas!

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Zuxter, atvainojiet, protams, bet kur ir jūsu ieteikumi ? Ar HD25 esmu dzīvojis kādus 3 gadus. Vads tā arī nepaspēja sākt čakarēties. Jā, ilgstoši lietojot spiež ausis, toties basa atskaņošana to atsver. Priecē, ka tās nav stulbi basu boostojošas, bet gan attiecībā uz visu spektru godīgas austiņas. Pēc tam bija HD25SP, kas ne tuvu nespēja atdarināt "dārgās" HD.

Labots - DSTr
Link to comment
Share on other sites

 

 

kur ir jūsu ieteikumi

 

Es neko neieteikšu, bet novērojumi ir
uz ko šejienieši tendēti. Bet es jau nesaku, ka tas ir slikti. Tas tāpat kā Auto sadaļā - Audi 1.9D.

Da labi, nepiegriez vērību.

Link to comment
Share on other sites

Zuxter, minēšu - iespējams tāpēc, ka Sennheiser ražo kvalitatīvas ausis? Neesmu brenda fans, bet hd25 (ne-sp) ir tiešām labas un veiksmīgas ausis, savādāk diez vai viņas ražotu 20+ gadus. Mani, piemēram, vairāk kaitina, kad šādos topikos iesaka beats vai (kaut kādu nezināmu) jvc.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ar austiņām tāpat kā ar teļļukiem!

Katrs redz un dzird savādāk un tāpēc viena vai otra ieteikums var nederēt visiem...

Jāskatās un jāklausās!

 

p.s. Cits jau vairāk skatās un "klausās" uz ražotāju, nekā uz saturu.  :)

Link to comment
Share on other sites

Atkārtošos vēlreiz, jo daži iespējams nav izlasījuši manu 1.postu, bet tikai tēmas nosaukumu.

Pašam jau ir Beyerdynamic DT 770 Pro. Viss apmierina, izņemot izmērus. Gribētos austiņas, kuras nezaudētu ērtumu, skaņas kvalitāti un labos basus, bet būtu mazākas, lai varētu paņemt līdzi ceļā.

HD25 it kā jau labs variants, bet baidos par konnektoriem un ērtumu, par ko daudzi runā. Varbūt,ja tiks lietotas kādu 1-2 stundas, tad būs ok, bet ja ilgāk, tad vajadzēs uz kādu laiku noņemt.

Vmoda M100 vizuāli ne pārāk, un arī lielas.

ATH-M50x varbūt derēs, bet vai būs beyerd. skaņas kvalitātes līmenī?

Link to comment
Share on other sites

Eamu testejis loti daudz austinu.

Es hd25 vareju izturet tikai 3 min, jo nenormali spiez manu vidusmera galvu. Vmodas var izturēt stundu, tad ari paliek neertas.

Tad nem tepat no LV sony xba-h3, bet nem vera vinu izmeru, lai gan ir ertas, uz ielas izskatisies divaini. Pietam nak lidzi ari rezerves kabelis.

Un skana h3 ari ir labaka par visiem hd25, m50x un vmodam.

Link to comment
Share on other sites

Ok ta jau iespējams jāpamēģina sony xba-h3. Lielākas nekā lielākā daļa in-ear jau viņas ir, bet cik izlasīju apskatos un atsauksmēs, tad arī skan daudz labāk.

 

Labi paldies visiem par ieteikumiem!

 

Bet, es laikam vēl turpināšu izskatīt daudzus variantus :D

 

Ir kāds dzirdējis par Harman kardon austiņām?

Konkrētus modeļus gan nesaukšu, jo viņu ir daudz.

Kā ir ar skaņas kvalitāti, basiem, ērtumu?

Cik zinu audio sistēmas viņiem ir lieliskas, bet vai austiņas arī ir tādā līmenī?

Labots - extremx
Link to comment
Share on other sites

Koss PortaPro - salīdzinoši lētas, basi labi, ausis nespiež (aptuveni 6h stundas darbā bez problēmām), spēcīgu lietu izturēja. Vienīgais mīnuss ir, ka briesmīgi nesmukas.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Koss PortaPro tiešām skan daudzsološi par to naudu, bet nu vads ir kriminālas kvalitātes. Ja palieto vēl lielākos mīnusos ārā, tad čau!

 

No B&W ir lietotas P5, nu uzbūves kvalitāte jau ir super, bet nu skaņa nav primārā tajās austiņās, baigajā sajūsmā nebiju. Vēl vari palūrēt Philips l1, l2 x1, x2, arī sanākuši veiksmīgi modeļi!

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Skaņa jau tomēr primārā. Lai vai izskats var būt ideāls, bet ja skaņa nav no tām labākajām, tad nē paldies :D

Nu jā, philips l1, l2 tiešām izskatās iespaidīgi labas, un par skaņu arī nevar sūdzēties daudzos review. Daudzi gan vairāk liela philips x1 modeli.

Link to comment
Share on other sites

esmu klausiijies taas fidelio L2 ausis, manam Denon basi tochna bija lielaaki, skanjas "tiriiba" jau laikam taam fidelio, tiesham zheel, ka nevaru iedot paklausiitie savas stulbiibas deelj, bet taa kaa arii klausijos paarsvaraa house, progressive, dubstep, kaut kaadu repu, esmu par 90% paarleicinaats, ka tev taas denon ljoti patiktu...

Link to comment
Share on other sites

Audeze protams labi basi, un ne tikai. Tāpēc arī maksā sākot no $995 :D

Denon AH C300 var jau būt, ka tiešām tik labas, cik saki. Bet negribas "iegrābties" ar lietotām no ebay.

Lai vai kā, drošivien var atrast, kur pārdod jaunas, no kāda i-veikala ārzemēs.

Bija arī Denon AH C400, iespējams vēl labākas. Ja jau jaunāks modelis.

Kaut gan to modeļu ir tik daudz, ka es atkal nezinu, ko lai labāk paņem :D

Labots - extremx
Link to comment
Share on other sites

 

 

Viņas tev 26 gadus iet?

 

26 gadus eju tikai es pats. Pirmo gadu nācās rāpot.

 

 

 

Audeze  ausīm ir labi basi.
 

 

Pats tādas klausos un varu tikai piekrist. Cita lieta, ka par to cenu bass slikts nemaz būt nedrīkst.

Link to comment
Share on other sites

Ir kāds klausījies, notestējis SOL Republic Master Tracks?

Ir vairāki SOL Republic modeļi, bet vairāk interesē Master Tracks, Master Tracks XC.

Labots - extremx
Link to comment
Share on other sites

Nav dzirdētas tās labākās atsauksmes.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...