Jump to content

Kas jāieinstalē pēc Windowsa instalācijas


eddge
 Share

Recommended Posts

@@Firza, +1

 

aha.. turklāt ne tikai paša gmaila.. vienu laiku bija kādi 4-5 konti.. kādi 2 gmaila.. un vēl 2vi citi.. provaidera.. vecie epasti..

Link to comment
Share on other sites

Tas gmail interfeiss tik līki uztaisīts, ka jādomā kā pielikt pievienoto failu.

outlook tik ļoti pierasts, ka liekas ērtākā mailu proga.

Tas mans subjektīvais skatījums

Link to comment
Share on other sites

 

 

labs i, boot.lv dūži, troļļi un pārējie zvēri! Jautājums uz attapību - kāpēc nav interneta?!
Cilvēkam, kas uzdot tādus jautājumus, internets nav vajadzīgs!  :shok:  
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jautājums uz attapību - kāpēc nav interneta
Nu ja uz attapību tad - iespraud tīkla vadu un viss būs :diablo:
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jautājums uz attapību - kāpēc nav interneta?!

Noregulē datumu/laiku BIOSā!
Link to comment
Share on other sites

 

 

Gmail vispār ir murgs,es nekādi nevaru saprast kā caur šo mēslu sinhronizē Android telefona kontaktus,sākumā nesinhronizēja vispār,tad kāut kāda velna pēc kādi 100 parādijās.

Nez, man visu smuki sihronizē un pie telefona maiņas nekas nekur nav jākopē. Jāsaliek vienīgi pareizie iestatījumi. Vispār tā mākoņpadarīšana ir laba lieta. Nesen bija praktisks piemērs - savajadzējās ļoti steidzami viena cilvēka tel., kurš man nebija saglabāts, bet zinu, ka sievai telefonā ir. Sievu tajā brīdī sazvanīt nevarēju. Ko darīt? Tad atcerējos, ka mēs taču dzīvojam 21. gs. Ielogojos viņas iCloud un 2 min. laikā vajadzīgais tel.nr. rokā gan.

Link to comment
Share on other sites

Juusu trollis ir atpakalj.

Kaads var luudzu pateikt kur ir probleema, ja video gan youtubee, gan vlc, neiet tiiri? taa, it kaa, buutu samazinaats FPS.

video kartes draiveris staav, lietoju mozilla firefox.

Link to comment
Share on other sites

Un izmet miskastē to mazilu, tas pārlūks nav lietojams.

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis
pārlūks nav lietojams

kas mozillai vainas

Labots - erikonkulis
Link to comment
Share on other sites

@@erikonkulis, ja nu vienīgais RAM RAM RAM.. bet Chrome jau arī nav nemaz tik neēdelīgs.. darbā pamatā lietoju Firefox.. mājās Chrome.. abi ne slikti, ne kaut kas ūber.. savu dara.

Link to comment
Share on other sites

Praktiski ik dienas darbojoties ar lietotāju atbalstu manā pusē praktiski aizķeršanās, kļūmes ir visiem pārlūkiem, taču ilgstoši novērojumi tādi, ka chrome ķibeles sastopu nedaudz biežāk kā firefox. Ļoti iespējams, ka citur, citos pielietojumos ir citādāk.

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, ff izmantoju kopš pirmsākumiem un ja arī kādi tarakāni ir bijuši tad tie ir izlaboti. Cik mēģināts izmantot chromi vai tā atvasinājumus, tad vienmēr kkādā brīdī tas beidzas ar atgriežšanos pie ff. Ar operu, kas tagad būtībā tāds cromes atvasinājums vien ir, tas pats. Neteikšu, ka ff nu ir baigi super puper un bez trūkumiem, bet manā skatījumā lietojamākais pārlūks. Citi paliek rezervē.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

 

 

pirmsākumiem un ja arī kādi tarakāni ir bijuši tad tie ir izlaboti.
Ne sūda nav izlaboti tikai ar katru jaunāko versiju vēl nelietojamāks.Piemēram kaudzēm vietņu nav iespējams norēķināties ar kredītkarti,kā arī autorizēties ar bankas kodu kalkulatoru.Izmet dažnedažādākos variantus par kļūdu autorizācijā.Dators tīrs,uz citiem pārlūkiem nav problēmu.Jā un FF jau lietoju padsmit gadu,bet sāk točna piegriesties.

 

bet manā skatījumā lietojamākais pārlūks.
Jā,ja vienkārši serfo netā.
Link to comment
Share on other sites

Sliktam dejotājam pauti maisa, jebšu stūlbiem lietotājiem stulbas problēmas !

 

Var protam strīdēties par to kurš pārllūks labāks, vai sliktāks, bet nu pat ar IE šādas kaites nav.

Link to comment
Share on other sites

Par pārlūkiem runājot. Jau labu laiku turu uz datora un lietoju vairākus pārlūkus. Arī to pašu IE. Ir vietnes, kur katrs pārlūks sevi parāda no sliktās puses. Piemēram tas pats IE neļauj boot.lv foruma komentārā copy-paste veikt. Savukārt Chromē, kad raksta paroli vai bankas kodu nav tās "actiņas", uz kuras uzspiežot var apskatīt, ko tu esi uzrakstījis. Un tā tālāk un tā joprojām. Neesmu atradis pārlūku, kas der kā vienīgais, kuru atstāt uz datora. Pēc garastāvokļa izvēlos, kuru vērt vaļā, ja vienkārši jāiet internetā.

Link to comment
Share on other sites

Es izmantoju 90% Chrome, 10% IE. FF esmu mēģnājis sākt lietot kādas 3 reizes uz dažādiem datoriem, bet vienmēr pēc 15 minūšu testēšanas esmu atinstalējis nafig. Vairs neatceros, kas tieši tur bija, pēdējā reizē laikam ebaja sākuma lapu pat normāli nespēja parādīt.

Chrome arī laiku pa laikam sāk dīvaini uzvesties, bet parasti palīdz vēstures notīrīšana. Zinu, ka nav labais tonis tā runāt šajā portālā, bet visstabilāk tomēr darbojas visu nīstais IE.

Protams, vienmēr lietoju tikai jaunākās versijas visiem pārlūkiem, izņemot uz darba datora, kur nākas lietot vecu IE, jo ir softi, kas uz nekā cita nestrādā.

Link to comment
Share on other sites

Arī piekritīšu, ka IE nav nekāda vaina. Diezgan muļķīgi ir viņu nīst, un slikti par viņu izrunāties. Tā tāda poza daudziem - nonicināt IE, bez nekāda pamata. Chromē nepatīk, ka nedzēš automātiski meklēšanas vēsturi, daru to manuāli, ilgāku laiku neizdzēšot meklēšanas vēsturi, uzblīst tas Chrome. Mans subjektīvais vērojums, uz W8.1 IE darbojas visņiprāk.

Link to comment
Share on other sites

IE slikto slavu iegūva vēl brītiņu pirms desmitās versijas.

Tāpat IE, vēlaizvien ir problēmas ar web standartu ievērosānu un vēl aizvien ir ieksme interpretēt lietas pa savam. Web developeri vienkārši mīl IE !

 

Ja kādam ir TIK funcamentāli problēmas ar kādu no top ~5 browseriem, tad nu visticamāk.ka vaina ir pašā lietotājā.

Jā man nepatīk IE, taču pat tur ir jāmāk mūsdienu IE nokaut. A te vēl Chrome vai Firefox pats par sevi kaujoties... Aha - vāze pati saplīsa ! :sarkasms: Un ar zilu mašīnu var daudz labāk pabraukt, kā ar sarkanu, un dzeltenās daudz vairāk lūzt....

 

Man te kadram arī pa brīdim sāk klepot, gan Chrome, gan Firefox... Apmēram pie ~600-700 atvērtiem tabiem. :sarkasms:.

 

Nū man jau arī pa brīdim gadās, bet nu reizi dažās dienās jau es paŗlūku aizveru pavisam un nekas tāds nav.

Link to comment
Share on other sites

Ar Chrome ir viena cita sāpe - viņš apdeitojas neprasot. Un ir specifiskas lapas, kuras pēkšņi sāk gļukot pēc kārtējā apdeita.

Link to comment
Share on other sites

man problēma ar Chrome: augšuplādējot failu, piemēram inbox.lv pievienojot failu vēstulei vai augšuplādējot kaut ko uz faili.inbox.lv, nokarās interneta savienojums. Palīdz atinstalēt un no jauna pieinstalēt tīkleni, ar visu datora restartu. Un tas uz diviem datoriem (Win7 un Win10) Ir vēl pieejams trešais un ceturtais, būs jāpamēģina... Tad kad esmu kārtējo reizi palicis bez interneta, atceros ka šeit taču vajadzēja citu pārlūku... 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

JAVA, Adobe Flashplayer, shockwaveplayer, Reader, VLC, uTorrent, Ccleaner, Spybot search & destroy, MSE, Malwarbytes, Chrome, Ofiice, Skype, 7zip...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Draiverus jau nevajag, ne?
Tos jau raksta autors bij minējis. Un es jau to automātiski skaitu klāt pie windows instalācijas.  Lai paprasītu kādam ieslēgt kompi arī nesaku lai pieiet klāt un piespiež lielo pogu un viņu pēctam atlaiž :)

 

 

 

JAVA, Adobe shockwaveplayer, Ccleaner, Spybot search & destroy, Malwarbytes   šis viss gan liekas lieks
Ccleaner gan ir forša programmiņa lai visādu junku aizvāktu prom, un spybots vienīgā no tāda tipa programmām par ko esmu pārliecinājies ka tā strādā. 

 

bet nu subjektīvi

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Malwarbytes un Ccleaner nav ne vainas!

Link to comment
Share on other sites

Nu nez, nez ... man jau liekas, ka w7 pats tīri labi attīras fragmentējas utt.. Man kompim brīva vieta uz hdd pēc sistēmas uzlikšanas īpaši nemainās. Pats aizpildās, pats pēc kāda laika atīrās. Tā kā uz w7 nekādi klīneri nav nepieciešami, ja nu vienīgi uz xp.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...