Jump to content

Monitora stends priekš Samsung 920N


Satan
 Share

Recommended Posts

Darbstacijas galds ir tādā augstumā, ka šis monitors ir par augstu attiecībā pret acīm un iznāk skatīties kādus 10cm par augstu, un nogurst acis. Monitora stends ir bez augstuma regulējuma funkcijas. Kā samazināt augstumu ar vai bez jaunu pirkumu veikšanas(stends vai līdzīga ierīce nevis cits monitors)?

 

100234766_920N.jpg
 

Labots - Satan
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

gaidi kad tas meesls nomirs ar kaadu no taa meesla klasiskajaam probleemaam un tad peerc jaunu ar normaali reguleejamu augstumu :>

Link to comment
Share on other sites

Es droši vien no saplākšņa (vai tml.)saskrūvētu vajadzīgā augstuma kāju, un, gan jau pajaucot to oriģinālo, tur nonāktu līdz tādam variantam, ka to visu var pieskrūvēt smuki pie tās jaunās saplākšņa kāja.

Link to comment
Share on other sites

Apskatīšos vai man kaut kur nemētājas kāda regulējama kāja. Bet nu manā skatījumā šitais monitors ar ar kārtu pārāks par absolūtu vairumu jauno mūsdienu LED mēslu, kur no naudas ekonomijas cieš bildes(krāsu) kvalitāte.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
spainiss2

Kuru ražotāju tu ieteiktu,kurš uz šodienu ražo OK monitors,man vajag monitoru,jo ir otrs kompis un līdzšim lietojums LCD tv kā monitoru. Liekas 23 vai 24 collas man derētu un ap 150 mārciņu diapazonā,ko jūs iesakāt?

Labots - spainiss2
Link to comment
Share on other sites

Long John

Man minētajā  izmērā (23") bija  šis Dell (IPS):

 

 http://www.engadget.com/products/dell/ultrasharp/u2312hm/

 

Biju ļoti apmierināts, tikai dēļ redzes pasliktināšanās šogad paņēmu lielāku (A-IPS):

 

  http://www.salidzini.lv/search.php?q=philips+274e5qsb

 

Priekš 190 Eur cenas par 27" monitoru- gana labs.

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...