Jump to content

Pērku Spacer 2 LCD (sendviču)


Imbaworld
 Share

Recommended Posts

Čau. Lai gan iespejamība ir ļoti maza, ka atradīsies kāds, kam šis priekšmets ir, tomēr meiģināts nav zaudēts, meklēju Spacer 2 sendviču. 

 

LMT protams atsakās remontēt, respektīvi telefona īpašnieks palūdza, varbūt kādam tomēr ir. 

 

 

Cena teiksim līdz 30-40 eur? Nav īsti nekādas sajēgas, cik  šim brīnumam  ir cena.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cap, HA HA HA!!!

 

Tas spacer ir rebrandots kīnietis. just5.com - starpnieki. Domāju ka viņi telefonus nelabo, ja garantijas gadījums - nomaina pret jaunu. Bet sasists ekrāns nav garantijas gadījums.  

Domāju ka vienīgā iespēja ir jaukt vaļā, un meklēt pēc dažādām pazīmēm telefona ražotāju. Un tad meklēt detaļu šim aparātam.

 

Bet nu LCD + digitaizers maksās dārgi - 100 EUR vismaz. (lētāk sendviči nav manīti -  nez vai jēga to telefonu labot. ;)

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

@@ronalds_, esi mēģinājis ar viņiem sazināties?! Es esmu... teicās, ka ir meistari.. pašam te problēma viena ar Spacer2..

Link to comment
Share on other sites

Cap, es neesmu. Skaidrs ka mēģināts nav zaudēts, uzrakstīt jau var!  

Bet ja jau iekš ebay sendvičšs parasti maksā vismaz 100 eur, tad pie vietējiem spekulantiem..... 

 

Lai autors uzraksta un paziņo mums par atbildi. 

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

ronalds_ ar šo nemaz tik slikti  nav, serviss daudz atsaucīgāks nekā sūda samsungiem, salabo visu ātri, vismaz pirmajam spacer ekrāna maiņa ar visu toutcscreen+ekrāns maksāja 50eur. domāju ka ļoti ok cena.

Un taisa visu šeit pat. bija problema ar wifi un toutchscreen, dienas laikā viss bija sataisīts par garantijas talonu

Link to comment
Share on other sites

Imbaworld

Uzmetu meilu viņiem, redzēs, ko šamējie atbildēs.


Saņēmu atbildi uz meilu. 60 eināri remonts, 3-5 dienās. 

 

Var lokot.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pa lēto.

premium klases telefons, pašmāju ražojums, ja tādu pērk tad uz cenām neskatās. 

Link to comment
Share on other sites

Paturpinot tēmu par Spaceru, man diviem spacer pirmajiem  brīnumiem cilvēki prasīja stiklus nomainīt... .varbūt kādam ir miruši šie devaisi ar veselu touch screenu vai varbūt tikai tie screeni mētājas

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...