Jump to content

ssd iegāde


Guest
 Share

Recommended Posts

kurā rīgas veikalā šodien uz vietas var nopirkt ssd disku, interesē 250GB samsung evo.

 

sazinājos ar rd electronics, tur nav uz vietas, elkorā un euronics vienkārši nav, mazos apzvanīt īsti nav laika.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nnoname

    17

  • Emilz

    13

  • Rubenis

    17

  • intervall

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

 Nu pirkt EVO - tas par veselā saprāta klātbūtni neliecina. No Samsung tikai un vienīgi Pro līniju - vienalga, runa par SSD vai atmiņas kartēm.

Tātad - ja tomēr vēlies lietojamu SSD un šodien - uz priekšu.

Link to comment
Share on other sites

@CAP laikam jau tā jāmēģina, bet nu ticēt tas, kas viniem tur rakstīts īsti nevar. varbūt paveicas.

Link to comment
Share on other sites

Da tai pašā RDe, ja pasūtīsi internetā un norādīsi veikalu, kurā grib saņemt preci, iespējams, ka tai paša dienā arī varēsi savākt. Man, uz Kuldīgu atripoja nākamajā dienā pēc pasūtījuma veikšanas. Sagadišanās protams, ka kurjers uz šo pusi brauca, bet Rīgā iesp. viss notiek ātrāk.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

 

 

@kroop, uzzvani.. un pasūti. Vispār jau tie laiki ir diezgan precīzi.

 

jā, atnāca e-pasts pēc 15 min, ka var braukt savākt. laikam jau kaut kādus sīkumus sākuši turēt ofisā un vairs nav jāgaida 2 dienas. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu pirkt EVO - tas par veselā saprāta klātbūtni neliecina. No Samsung tikai un vienīgi Pro līniju - vienalga, runa par SSD vai atmiņas kartēm.

 

Diemžēl neesmu ar veselu saprātu, tādēļ, lūdzu, pastāsti kāda vaina ir EVO ? 

Link to comment
Share on other sites

Nu pirkt EVO - tas par veselā saprāta klātbūtni neliecina.

Tu pa to apdeitu,kas bij ja uzliek pirmajiem,dēl lasīšanas/rakstīšanas ātrumu? Bet tā neredzu problēmu darbojas ar pilnu jaudu :) .Atjauninājums arī ātri parādījās.

Labots - Tufjord
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Ātri jau nu gan viņš neparādījās, divus mēnešus Samtisungs negribēja atzīt problēmas firmvārē. Pro ilgāk dzīvos, jo tas lieto mlc nevis tlc šūnas.

Link to comment
Share on other sites

 Nu nezinu kā tagad ar EVO, bet jā - pirmsākumos bija pilns internets ar žēlabām par problēmām. Un - ja reiz uzticība zaudēta, atgūt to tik vienkārši nevar.

Link to comment
Share on other sites

Mana pieredze : Iegādājos EVO (250gb versiju) mirklī, kad viņi tieši ienāca tirgū. Nav bijušu problēmu, lēts, labs. Iespējams ka vinneju loterijā un dabūju nebrāķētu, viss iespējams.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Evo nenāca ar brāķi vai bez, konkrētam modelim no Evo sērijas visi diski, kas tika izlaisti apgrozībā ar vecu firmvāri, pēc kāda laika 'neatgriezeniski' zaudēja veiktspēju dēļ sūdīgas firmvāres. Firmvārei iznāca apdeits un viss tika salabots. Tā jau viss ok, tikai no paša sākuma Samsungs ne par ko negribēja atzīt, ka problēma ir viņu pusē. Tādiem knāpšļiem kautkā negribās uzticēt manas sūri grūti pelnītās naudas šķiešanu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

kroop, jāpērk visdārgākais.

tas jau uz thinkpad fanātiem un tiem, kas par savu windowsu maksā, ja tā bija tizla reference uz padomju laika stereotipiem, ka apple ir kaut kas dārgs un pārcenots.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ka apple ir kaut kas dārgs un pārcenots.

Nekas lēts un atbilstošs cenai jau īsti arī nesanāk. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

ko jūs sakat par  Kingston SSDNow V300 ir pērkams

Laimes spēle. Firmware problēmas un lētāku šūnu izmantošana kopš noteikta laika liek labāk turēties pa gabalu no šiem. 

Link to comment
Share on other sites

Nu nez, skopais maksā 2x, šis noteikums joprojām darbojas. Ja Intelim gluži nepietiek $$, tad varbūt šito - pašam jau vairāk kā gadu un nekādu problēmu (tfu, tfu).

Link to comment
Share on other sites

 

 

A kurš no lētajiem SSD ir normāls?

Tas Kingstons vai teiksim Crucial M500/M550. Pašam ir M500 vairāk kā gadu - nekādu problēmu. 

Link to comment
Share on other sites

intel mēdz būt vēllielāks sūds par EVO.

 

p.s.

 

Priekš tiem, kuri seko bara instinktam, precizēšu - HIPM/DIPM.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

man ir tas v300 brāļa laptopā jau gadus 2-3, nekādu problēmu.

 

 

 

Nekas lēts un atbilstošs cenai jau īsti arī nesanāk. 

viens no lētākajiem 13" ultrabookiem, protams cenā nevar konkurēt 350 EUR vērtiem sūdiem, bet tak apskaties kādas tur ir detaļas, sākot ar QHD ekrāna, beidzot ar PCI-E SSD

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Man v330, man nepaveicās, man tā internetā plaši aprakstītā, gandrīz minūtes ilgā iefrīzošana boota laikā. Iespējams, ka mana lapša konfigs kaut kā īpaši "rezonē" ar konkrētā SSD modeļa īpatnībām. Bet palīdzēja manis augstākminēto AHCI fīču atslēgšana.

Link to comment
Share on other sites

viens no lētākajiem 13" ultrabookiem, protams cenā nevar konkurēt 350 EUR vērtiem sūdiem, bet tak apskaties kādas tur ir detaļas, sākot ar QHD ekrāna, beidzot ar PCI-E SSD

Ne visi var sev attaisnot gandrīz 1000€ par 13 collu laptopu ne ar to labāko specifikāciju, ja principā nav vajadzība pēc brenda (un jā jā, Mac OSX iet plūdeni utt). Bez tam PCI-E SSD ievērojami atšķiras veiktspējā 2013 un 2014 gada modeļos.

Es vismaz nevaru sav iestāstīt, ka tas ir tas, ko man vajag. Vismaz ne par tādu cenu. 

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

man ir tas v300 brāļa laptopā jau gadus 2-3, nekādu problēmu.
 Nu 3 gadus toč viņš tev nav, jo tas modelis iznāca tikai pirms diviem gadiem :D Man arī viņš ir un iet bez problēmām, bet tas tāpēc, ka vienkārši paveicās vēl dabūt vienu no pirmajiem, kam ir firmware 505A. Sākot ar versiju 506A viņi pārgāja uz lēnāku NAND flash. Kas pirmie paķēra, tiem viss ok, bet tagad to modeli nebūtu ieteicams pirkt
Link to comment
Share on other sites

Toshiba nopirka OCZ kantori. Domāju nav zemē metami, ja vēl palasa jaunākos apskatus arī nekādas sliktas domas nerodas.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
intervall

Pacelšu mironi:

Kuru SSD labāk ņemt, abi puslīdz vienādi vienam sandforce kontrolieris, otram marvell.

Crucial MX100 128GB(CT128MX100SSD1) vai Kingston HyperX Fury 120GB(SHFS37A/120G)?

Uz citiem neskatos, negribas lieki tērēties un vajag ātri, šos jau varu dabūt rīt, parīt.


Vēl variants Patriot Blaze 120GB(PB120GS25SSDR).


Labums Kingstonam - var piecas reizes vairāk ierakstīt. 350(fury) pret 70(mx100) TB.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

mana balss par Kingston, lai gan zinu, ka daudziem biedriem favorītā ir Cruicial..

 

tīri salīdzinot vienīgais parametrs, kurā Cruicial zaudē ir rakstīšanas ātrums.. IOPS/MTBF u.c. parametri nosacīti labāki par Kingston.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Man pret Hyper nav nekādu pretenziju, ir salikti pāri pa desmit gabalu, iet kā puķīte ātrumi arī ir normāli, neviens nav miris, tfū, tfū!

Link to comment
Share on other sites

Ņem Fury, ir labāks par MX100.

Link to comment
Share on other sites

intervall

Vēl pagaidīšu kādu komentu, ja nebūs neviena argumentēta pret, ņemšu Fury.

Šis būs mans pirmais SSD, negribu sabojāt sev pirmo iespaidu :D

Link to comment
Share on other sites

Nu, es ar nesen pirku, izvēlējos Circuāli, jo kaut kur salasījos, ka viņiem ir vismazākais % no atgrieztās produkcijas garantijas laikā. Tā rakstīšanas un lasīšanas ātrumu atšķirība diskiem  +/- vienā cenu kategorijā nav būtiska un lietotajam parastajam nebūs pamanāma.

Link to comment
Share on other sites

intervall

Jā, šo es arī biju pētījis, ka crucial brāķa procents kā intelim :D

Kingstonam nevarētu būt kkāda nesaderība ar sandy bridge?

Ir sata 2 compatible, nekas cits taču nav vērā ņemams, tie kontrolieri?

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tā rakstīšanas un lasīšanas ātrumu atšķirība diskiem  +/- vienā cenu kategorijā nav būtiska un lietotajam parastajam nebūs pamanāma.

Nu man ir Intel 330 un Crucial M500. Nu nedaudz, bet ir jūtama atšķirība, gan boot laikos, gan tomēr prasīgāku programmu palaišanā. Dažassekundes protams, bet Crucial tomēr liekas nedaudz lēnāks. 

Link to comment
Share on other sites

Rubeni, es tāpēc rakstīju par cenu kategorijām! Intelis un kurkulis nav vienā plauktā un tāpēc tos salīdzināt nav korekti.

Link to comment
Share on other sites

Lietoju

Kingston HyperX Fury 120GB(SHFS37A/120G)

2 vai 3 mēnešus - problēmu nav. Pa to laiku piepildījusies apmēram puse. (65GB brīvi) Visas filmas, spēles and other stuff uz HDD. (uz SSD stāv virsū tikai league of legends, programmas un windows)

 

+pie reizes jautāji sadarbību ar sandy bridge - lietoju kopā ar i3-2100. (SB) Viss strādā raiti.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...