Jump to content

Lightscribe CD-R disku iegāde Latvijā, vēlams Verbatim!


viesturs0711
 Share

Recommended Posts

Sveicināti godātie biedri!

 

Jautājums man tāds, kur LV var nopirkt Lightscribe CD-R diskus, vēlams Verbatim? Salīdzini.lv ir tikai DVD, kā arī lielākajās datorbodēs nav. Ir informācija, ka Verbatims ir noņēmis no tos ražošanas. Varbūt kāds ir kur redzējis, vai arī kādam ir krājumos un var man notirgot? Kādi 10gab būtu super. :) Ziemassvētki nāk, jātaisa dāvanas... :)

Link to comment
Share on other sites

Bet tā kvalitāte ir sūdīgā! Es nopirku paspēlēties, biju vīlies!

Link to comment
Share on other sites

Kam sūdīga - verbatimam vai lightscribe?

Baltic data ir diezgan verbatim izvēle, vai konkrētie exemplāri tur ir gan nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Izskatam, kā tādam, tam, kas sanāk nav ne spilgtuma, ne kontrasta! Bildēs it kā smuki, dzīve sūds! Man gan bija Maxell diski, bet domāju, ka ideju tas nemaina.

Link to comment
Share on other sites

Matricas, vismaz DVD vēl šur tur var sameklēt, bet LightScribe rakstekļi gan jau nez cik gadus vairs nav atrodami, šķiet noņemti no ražošanas. Un par matricām, jā kvalitāte ir kā ir.  Bijuši Verbatim un TDK - no 10 vismaz 2 - 3 vienmēr ir brāķi (zīmējuma ziņā, paliek neapdrukāti vai nepilnīgi apdrukāti laukumi, ieraksta jau visi normāli). Un bilde jau arī kā no aizpagājušā gadsimta. Kad pirms dažiem gadiem kora jubilejas koncertam vajadzēja 100 - kādas 140 matricas nācās ziedot, lai 100 ar kautcik skatāmu apdruku iegūtu.

 Ieteiktu labāk ņemt apdrukājamās matricas un uzprintēt tiešām kvalitatīvu apdruku.

Labots - raiviic
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

moš maxelam sūdīgs pārklājums. kaut kā ne reizi neesmu 3,14ies ar lightscribi


raiviic pirms 3 gadiem m79 nopirku asus lightscribe rakstekli ar sata.


pirku ne delj tapec ka tur hujscribe ir bet tapec ka leec bij

Link to comment
Share on other sites

Pareizi raiviic saka, paņem apdrukājamās, tur būs kvalitāte, salīdzinoši, bet diena pret nakti, ja salīdzina ar lightscribe!

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

vai konkrētie exemplāri tur ir gan nezinu.

 

Nav. Zvaniju viņiem. Molā viens pircējs visus esot izgrābis, kā uzzinājis, ka Verbatims ņem nost no apgrozības.

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

kaadu aparatuuru vajag matricas apdrukaasjanai?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

LightScribe rakstekļi gan jau nez cik gadus vairs nav atrodami

Majas stāv 1 rūcoš un 3 gabali rezervē. Vel pirms gada kaut kur maniju tirgojamies.

 

 

 

apdrukājamās, tur būs kvalitāte, salīdzinoši, bet diena pret nakti, ja salīdzina ar lightscribe!

 

Būs gan, bet Lightscribe ir cita sāls. Pašos sākumos viņiem bija kaut kādi brāķi, bet pēc tam viss ok. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

kaadu aparatuuru vajag matricas apdrukaasjanai?

Printeri, kurš ņem pretīm matricas vai ja tāda nav gatavās uzlīmes.

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Lai apdrukātu, vajag parastu rakstīkli ar lightscribe funkciju un Shure thing disc labeling 5 (es to izmantoju,  bet var ar nero mēģināt).

 

edit: nepareizi sapratu

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

 

 

Izskatam, kā tādam, tam, kas sanāk nav ne spilgtuma, ne kontrasta! Bildēs it kā smuki, dzīve sūds!

Spilgtumu regulē rakstīšanas programmā. Vairumam defaultais ir puspelēks.

Vairākkārtīgi rakstot paliek tumšāks. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nav labā kvalitāte, bet savu darbu pilda godam - ne vienmēr vajag ultra kvalitāti.

Labelflash ir mazāk izplatīts, bet nu tur krietni smukāk, bet nav CD matrcu - tikai DVD.

 

P.S.

SSā meklē - ir cilvēciņš, kurš matricas tirgo. Savu laik esmu ņēmis no viņa bundles. Cik zinu, tad vēl arvien tirgo un pārvietojas ar to pašu Voyager, ar kuru brauca pirms ~10 gadiem :)

Link to comment
Share on other sites

Spilgtumu regulē rakstīšanas programmā. Vairumam defaultais ir puspelēks.

Zinu, lūk piemērs:  

post-97578-0-94411600-1419001747_thumb.j

 

Edit: kā te var ielikt bildi normālā izmērā? Man te vienmēr liliputi sanāk! 

post-97578-0-94411600-1419001747_thumb.jpg

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

... pirms 3 gadiem m79 nopirku...

  Nu tad jau vēl šur tur bija, bet pirms pāris gadiem meklēju - nav nekur. Man jau arī raksteklis ir vēl ejošs, paretam izmantoju, kaut gan - tagad kautko cept CD vai DVD - tā jau ir pagātne - ja nu vienīgi paredzēts kādam, kurš neko citu, kā CD un DVD nelieto (un nedzīvos ilgāk par 5 - 10 gadiem, jo tad šīs matricas visticamāk būs nelasāmas :rus_roulette: ).

Visus video jau sen filmēju tikai FullHD un galarezultātu izdalu ar h264 kodējumu - lai paši skatās ar ko un kā vēlas, tāpat bildes, ja nevajag uz papīra, tad vai nu rakstu fleškā vai pārsūtu - lai klients dara ko vēlas.

Labots - raiviic
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man sešās DVD ir, varu atdot ja stipri vajag! Par CD, apskatījos, nav ne Also, ne DCP.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Paldies par piedāvājumu Jema, bet man nederēs. Vajag CD-R.

 

Par ss.lv ieteiku paldies, iečekošu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jautājums man tāds, kur LV var nopirkt Lightscribe CD-R diskus, vēlams Verbatim?

 Es Verbatim produkciju vienmēr esmu pircis Baltic Data veikalā, viņi laikam tādi kā pirmās rokas. Apskaties Baltic Data mājas lapā, ir viņiem internetveikala iespēja arī. Dotajā brīdī uzrādās kaut kāds neliels daudzums viņu internetveikalā tie Verbatim CD-R Lightscribe. http://shop.balticdata.lv/main.php? Ieteiktu viņus sazvanīt, iespējams kaut ko sakasīsi.

 Par lightscribe kā tādu, ir man viens laptops ar to lightscribe rakstītāju. Sākumā likās baigi forši, sapirku pat lightscribe matricas krājumā. Beigās apnika tas čakars. Diezgan liels laiks paiet, kamēr to uzrakstu izveido, ar manu laptopu 15 - 20 minūtes. Vajag disku ierakstīt, ierakstu, kaut kā negribās vēl 20 minūtes tērēt lai uzrakstu veidotu. Tas, manuprāt ir lielākais mīnuss šai tehnoloģijai. Citādi nav ne vainas, diezgan smuki un zolīdi sanāk tādi diski, katrā ziņā daudz zolīdāk izskatās nekā ar marķieri rokrakstā uzrakstot.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
Dotajā brīdī uzrādās kaut kāds neliels daudzums viņu internetveikalā tie Verbatim CD-R

 

Sazvanijos, ir Saldū vēl 6gab. Aizrunāju. Paldies. 

 

 

 

Vajag disku ierakstīt, ierakstu, kaut kā negribās vēl 20 minūtes tērēt lai uzrakstu veidotu.

 

Man dāvanām šī lieta. 

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man dāvanām šī lieta.

 Protams smukāk ar lightscribe uzrakstu nekā lapiņu pievienot vai ar roku virsū rakstīt.

 Pats lietoju, kad vajadzēja atdot diskā ierakstītus failus, uzskatīju, ka es ļoti smalki klientu acīs izskatījos ar tāda noformējuma diskiem. Bet, saku, laiks bija iemesls, kāpēc pamazām to nodarbi atmetu. Ja par diskiem, diezgan daudz kur viņi vēl tiek lietoti un ņemti par pilnu. Atdot digitālo materiālu diskā, tas tā nopietnāk izskatās, nekā vienkārši pa e-pastu pārsūtīt. Kaut arī manas domas - ir tie diski pamazām aizejoša lieta.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Par laiku piekriitu, man taas sanaak 40 minuutes ar 2xapdruku, lai tumshaaks (pirmssakumos lightscribe sistemas softam bija iespeeja izveeleeties starp medium un dark kvalitaateem, tad vareeja uzreiz uzlikt 40 minuutes) sanaak. ;)

Par laiku piekriitu, man taas sanaak 40 minuutes ar 2xapdruku, lai tumshaaks (pirmssakumos lightscribe sistemas softam bija iespeeja izveeleeties starp medium un dark kvalitaateem, tad vareeja uzreiz uzlikt 40 minuutes) sanaak. ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...