Jump to content

TV izvēle līdz 400 eiro (LG vs Samsung vs Sony)


Andis2
 Share

Recommended Posts

Labvakar!
 

Pašlaik man ir 17 gadus vecs Samsung CRT 21'' televizors, kuram reizēm klāt pielieku WD TV Live. Jā, kombinācija tā neko :)

Skatos jauna TV virzienā. Ekrāna izmērs 32'', jo lielākam, kur to plānoju likt, nebūs vietas. Prasības Full HD, tagad laikam arī bez smārta neiztikt. Tā kā pārsvarā skatos Virszemes TV (arī paskatos kādu filmu no HDD) un man ir WD pleijeris, jūs varbūt teiksiet, kam man Full HD un smārts :) Tomēr jāiet līdzi laikam un nu jau televizori bez interneta ir stipri mazākumā. Un tos mainu reti, tā kā tagad nopirkt ļoti švaku negribās.

 

Budžets 400 eiro.

Starp maniem favorītiem ir četri TV:

LG 32LB650V

http://www.rdveikals.lv/products/lv/188/34507/sort/1/filter/0_0_0_0/32LB650V-LED-Televizors.html(šeit rakstīts, ka atbalsta NFC, bet izskatās, ka ir samelojuši)

 

SAMSUNG UE-32H6400

http://www.1a.lv/tv_televizori/led_tv/samsung_ue32h6400awxxh

 

SAMSUNG UE-32H6200

http://www.1a.lv/tv_televizori/led_tv/samsung_ue32h6200

 

Sony KDL-32W705/B

http://www.1a.lv/tv_televizori/led_tv/sony_kdl32w705b(šeit raksta, ka ir 3D funkcija, bet tā ir kļūda)

Pareizi saprotu, ka starp šo un 32W706 modeli atšķirība ir tikai televizora krāsā?

 

 

LG it kā izskatās vissolīdāk no visiem. Ir 3D + brilles, arī 500Hz. Kā ar tiem herciem? Tie skaitās ''LG herci'', ja tā var teikt (piedodiet :) ), un ''reālie herci'' ir mazāk? 6400tajam Samsungam ir balss un žestu vadība, bet kam tādu spēļmantiņu? Pagaidām vairāk sliecos uz Sony.

Iespējams, stulbs jautājums, bet  kā ar skaņas jaudu - 2x10W pret 2x5W ļoti jūt vai tam nozīme tikai ja griež uz max skaļumu? :)

 

Kādu būtu Jūsu ieteikumi? 

Labots - Andis2
Link to comment
Share on other sites

 

 

bet  kā ar skaņas jaudu - 2x10W pret 2x5W ļoti jūt vai tam nozīme tikai ja griež uz max skaļumu?
Poher kaada skanjas jauda, visi skan kaa no notebook vai no telefona, buus jaapiesleedz kaads audio centrs.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

32" TV ir baisi maziņš. Viņiem vairs sen nav apkārt tie milzīgie rāmji, kā kādreiz, kas vizuāli "padarīja" tos lielākus. Ja vieta atļauj, skaties uz vismaz 42", bet tie būs dārgāki gan.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izmērīju vietu. Ja liktu 42'', tad tv daļēji būtu priekšā durvīm :) Tad būtu jāpārbīda mēbeles, bet variāciju nav diez ko daudz. Arī istaba nav liela. Skatīšanās attālums līdz tv kādi 2.5m.

 

Bet neņemot vērā izmērus, kuru no četriem ieteiktu? 

Labots - Andis2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja tur nedod normaalu hd vai fullhd signaalu, tad, jo lielaaks, jo lielaaka bildes kaka.

 

Nav tik traki. Ja par LTC iTV iet sižets vai filma normālā kvalitātē, mans 42" IPS rāda tīri tā ne ko.

Link to comment
Share on other sites

sony vai samsung h6400, lai kā man vispār sony likās overrated brends, šogad vinu w7 un w8 ir ļoti labi, w9 gan ir zemē nomesta nauda ... lg 32" kaka, 50hz matrica....

Link to comment
Share on other sites

noup, tas nav tik vienkarshi... LG 32" colligajam buus 50hz, lielaaki buus ar 100hz, samsungam buus 100 un Sony W7 seerijai buus 100 arii, kgan par sho arii domas dalaas (sony parstavis taa saka un dazhi forumi arii) jebkura gadiijumaa sonjkai krasas vissakariigaak izskataas... Savukaart "kustiiba" uz h6400

 

godiiigi sakot, delj tiem motion reitiem ir ljoti gruuti saliidzinaat, jebkuraa gadiijumaa, katram buus savu plusi un miinusi... Es no shiem njemtu to sonjku, uzskati, ka 32 coligam ir jabut bez 3d un smaart ar ne tik ljoti...

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Kas noteikti nav vajadzīgs 32 collām- 3D!!!

Jo man uz 47 collām 3D šķiet par mazu, tas ir, prasās lielāks ekrāns...skatīšanās attālums 4 metri.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kas noteikti nav vajadzīgs 32 collām- 3D!!!

Kas pa vainu?

Link to comment
Share on other sites

Sakrājās daži jautājumi.

 

1.Paskatījos vairākus apskatus par konkrēto Sony un tur pie mīnusiem min švako skaņu (10W), iesaka klāt likt sabvūferi. Ok, salīdzinājumā ar citiem ar kopējo 20W ir maz. Cik ļoti šo mazāko jaudu jutīšu? (nav jāpieskandina plaša istaba - bišk zem 20m2). Vai tas varētu būt par iemeslu. lai neskatītos uz šo TV? Laikam nē, jo jūs nerakstījāt, ka šis variants atkrīt skaņas dēļ :)

 

2.Nav tā, ka Samsungi labāk par Sony varētu atbalstīt neoficiālās smart tv programmas (piemēram, Torrent TV)? Diezgan daudz skatos sporta strīmus.

Kā ar ''klasisko'' strīmu atbalstu? Televizors atskaņos visus? Flash pleijeri? Cik lasu, tvplay.lv televizori vairs nerāda?

 

3.Kā un cik daudz smart tv funkcionalitāti ietekmēs tas, ka pēc dažiem gadiem ražotājs televizoram vairs neizlaidīs apdeitus?


Paldies Zin... :)

Gribētu dzirdēt viedokli par SAMSUNG UE-32H6400 vs Sony KDL-32W705/B arī no kādiem citiem. Lai vieglāk izspriest.

Labots - Andis2
Link to comment
Share on other sites

Pašam ir Samsung UE-50H6400 - savulaik Elkorā paņēmu par labu cenu.

1) Likās, ka varbūt pietiks ar esošo skaņu - figu, klausīties nevarēja, ausis vīta. 

2) Neoficiālās smart TV programmas iet, samērā vienkārši uzstādāmas, bet iptv kā Torrent TV u.c. ir nekamnederīgs štrunts, kur nav skatāma kontenta un pastāvīga signāla. Nu i nafig par to domāt vispār. Tvplay nerāda, skaties caur kompi + HDMI , ja nav pieejams vienkāršāks risinājums

3) Smart TV vispār drošvien tikai minimāli izmantosi, jo visi viņi(lielākoties) ir bremzīgi,neapdomāti mēsli, lai uzrakstītu uz šiltītes "smart tv".

 

Samsungam ir tizla kāja.

32 collas ir maz.

Link to comment
Share on other sites

Pašam ir Samsung UE-50H6400 - savulaik Elkorā paņēmu par labu cenu.

Ko īpaši pozitīvi varētu izcelt?

Ko ne tik ļoti, neskaitot skaņu?

 

Kaut kāds čakars komentiem tāpēc šo ierakstu ne tieši adresētu Freaky:

Pareizi esmu sapratis, ka lai 705tajam Sony varētu izmantot NFC, klāt vajag smart pulti ,kura jāpērk atsevišķi?

Un šim diezgan daudzās atsauksmēs tiek minēta ''izsmērēšanās'' pie strauja attēla pārraidēm  :(

 

P.S. Būtu vieta arī 40''/42'', bet tad tv būtu pretīm logam. Un tas automātiski atkrīt.

Labots - Andis2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ko īpaši pozitīvi varētu izcelt?
 

 

Neko īpaši pozitīvu nevaru izcelt, pērkot dārgāku TV tu vari dabūt labākas melnās krāsas, refreshrate, ātrāku menu etc. Ā būtu vēl forši, ja būtu ātrāks response time, bet nu TV laikam tie 20+ ms ir normāli.

3D ir interesanta figņa, bet baterijas tām brillēm jāmaina pēc ~10h 3D kontenta skatīšanās. Vismaz man tā ir, nezinu vai tur nav kkas sačakarējies ar to automātisko briļļu atslēgšanu, kad ej ārā no 3D režīma. 

Tā jaunā Samsung pults ir diezgan nejēdzīga, neērti darboties ar īkšķi.

Tā jau attēlam nav ne vainas, neliels backlight bleedings, nedaudz mainoties kadriem kādreiz redzams čutiņ vecā kadra iezīmes(neesmu pārliecināts vai tv vai signāla vaina), liekas, ka nedaudz raustās slīdošie kadri no HDMI vada dotā 1080p signāla, bet nu tas arī iespējams signāla vai vada vainas pēc. Bieži skatos 5000kbps hoķi pa naktīm, tad gan viss skaisti un plūdeni notiek un pēc tā 60fps signāla atiet atpakaļ ir bēdīgi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

3) Smart TV vispār drošvien tikai minimāli izmantosi, jo visi viņi(lielākoties) ir bremzīgi,neapdomāti mēsli, lai uzrakstītu uz šiltītes "smart tv".

 

Es nevarētu pat iedomāties TV bez SMART TV funkcijas. Ja ir ātrs internets un uzliek īstās programmas, tad pat neko citu vairs nevajag, jo viss ir iekšā. Tik daudz HD kanālu un atrodami arī visi seriāli, filmas, dažādi raidījumi utt.  

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es nevarētu pat iedomāties TV bez SMART TV funkcijas. Ja ir ātrs internets un uzliek īstās programmas, tad pat neko citu vairs nevajag, jo viss ir iekšā. Tik daudz HD kanālu un atrodami arī visi seriāli, filmas, dažādi raidījumi utt.  

 

Tad padalies ar programmām, kur HD kanāli ir tiešām HD kvalitātē ar normālu bitreitu, nav slāviski un ar normālu devēju. Vecas filmas/seriālus un krievu kanālus dabūt nav māksla.

Link to comment
Share on other sites

jā,Samsung TV ue48h6400 pēc žurnāla What hi-fi atzīts par 2014.gada modeli,plus vēl cena ar atlaidi(UK) ir ap 529 poundiem!!!Domāju par Sony vai Panasonic....bet nu te jau ir bez variantiem...

P.S.iesakiet varbūt labu/lētu risinājumu skaņas uzlabošanai(soundbar?)

 

http://www.pcworld.co.uk/gbuk/tv-dvd-audio/televisions/large-screen-tvs-32-and-over/samsung-ue48h6400-smart-3d-48-led-tv-22074703-pdt.html#cat-0

Labots - Art1999
Link to comment
Share on other sites

Hi hi sasmējos, sony pārstāvis teica.

W7 ir ok, galvas tiesu pārāks attēla ziņā par Samsungu. Samsujam ➕ ir smart, bet sony plus opera store un ar to ka aplikācijas saglabājas opera storaa nevis piedrazo tv

Link to comment
Share on other sites

@@Prime, kāda tur piedrazošana.. 13. gada modelim iekšēja atmiņa jau ~1.4GB.. aplikācijas aizņem gaužam maz.. Domāju, ka jaunākiem modeļiem ir bikucīt vairāk. Vismaz mani Samsung smart platforma ar iespējām apmierina jau vairāk kā 2us gadus, kopš lietoju to.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...