Jump to content

Jauns vietālrunis. Pirkt lumia 930, vai gaidīt lumia 940?


gooner4lifebrah
 Share

Recommended Posts

Es gan pirktu lumia 830. Protams 930-tajai ir stiprāki dzelži un oled displejs. Abām lumijām ir pure view kameras. Un faktors kāpēc es ņemtu 830-to ir atmiņas kartes atbalsts, kuras 930-tai nav.

Link to comment
Share on other sites

Eu. A kurš budžeta modelis jāņem, lai iepazīstos ar WP - nu, kuram tur apdeitus solas vēl 3 gadus, u.t.t. :)

Dzelžu specene vispār nav aktuāla - gribu iepazīties ar OS.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

@@martinno, šobrīd no budžetniekiem labi izskatās Lumia 535, viens no svaigākajiem, pirmais telefons ar Microsoft nosaukumu (vairs nav Nokia), spec tiiri ok (960x540, 5", 5MPx gan priekšā, gan aizmugurē, 1Gb ram, microSD), un cena tik 120€ 

Par apdeitiem jau nevar pateikt par tik lielu laika sprīdi. Lumia 920, kas ir pirmais telefons ar WP8, tika izlaists tikai nedaudz vairāk kā pirms 2 gadiem. Man pašam ir 620, kas parādijās dažus mēnešus pēc 920, apdeiti vēl joprojām nāk (itkā visi, kam ir WP8, saņems arī Windows 10).

Labots - shadow118
Link to comment
Share on other sites

 

 

labi izskatās Lumia 535

 

Jap, labākais šobrīd variants aptaustīt wp8

 

 

 

 

Ka tik ne sieva
 

 

Tava pie tam :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nevēlos taisīt jaunu tēmu tpc jautāšu te:

Nokia lumia 830

vai 

Nokia lumia 930

?

Vai tā summa ko sanāk maksāt par 930 ir vērta salidzinot ar 830? 

Link to comment
Share on other sites

@@kappa,nesūdzies par trīs gadus vecu WP, kas pie mūsdienu tempiem ir vesela mūžība, bet labāk sūdzies par Canon un Adobe kura žmiedz kapeiku,  ignorē savus jūzerus un nepiedāvā sw strauji augošai mobilajai operētājsistēmai, kura jau tagad aizņem pietiekoši lielu daļu no tirgus. Man nav nekādas vajadzības ievietot sociālajos tīklos bildītes ar watermarkiem, bet pilnīgi pieļauju ka ar WP Lumia sērijas grafiskās apstādnes lietotnēm ( vai arī trešās puses) to var izdarīt ātri un bez sāpēm.

 

Lietoju Lumia 1020. Strādā perfekti. Pieslēdzot developer ir iespēja arī likt ārpusmārketa lietotnes. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai es no sava Canon fotoaparāta varu nosūtīt bildi uz jaunāko WP telefonu, veikt attēla korekcijas, pievienot savu iepriekš sagatavotu watermark un iepostēt bildi soc tīklos?

No fotoaparāta pa taisno nevar iepostēt? Tad jau kanons galīgi nerulz :D 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Vācam parakstus par kappas nahrenizēšanu no šī foruma vai vismaz liegšanu rakstīt uz kādu laiku?

Principā, pat nebūtu jāvāc nekādi paraksti, bet moderiem/adminiem būtu jādara savs darbs.

 

Prasa ieteikt konkrēta budžeta Android viedtālruni, iesaka iTrubu, kas ir ārpus budžeta.

Tēma par konkrētiem WP modeļiem, čalim atkal kaut kas nepatīk - iOS un Android var to un to.

 

Lai visiem sirds mierīga, mani arī var brīdināt, ka tagad lienu beztēmā un čīkstu par konkrēto lietotāju, bet neko nevaru padarīt - man tā kretinē, ka cilvēki nedomā loģiski un tik bāžas ar savu tuftu visiem virsū.

 

Heh, kappa rullē. Man par pārsteigumu atstājis privāto vēstuli:

tu tak esi viens atpalicis jaunietis. paskaties pasaule kas notiek, un tad nostāsti kada vecaka un daudz pieredzejusaka padomu. ne tu esi salidzinajis telefonus, nekaa , mani darbi vairaku gadu laika bija publiceti respektabla izdevuma, es zinu ko rakstu par vienu vai otru platformu, ja tu nespej pienemt to, ka kaut kas ir labaks par to, kas ir tev, ta ir tava personiga problema!
Labots - itanium
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Nevēlos taisīt jaunu tēmu tpc jautāšu te: Nokia lumia 830 vai  Nokia lumia 930 ? Vai tā summa ko sanāk maksāt par 930 ir vērta salidzinot ar 830? 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6227&idPhone2=6638

340€ pret 270€ 

930 var filmēt 4K, ir spēcīgi dzelži un labs ekrāns, bet nav SD Slota un Glance. 830 kamera nav tik spēcīga, bet arī tīri ok (ir arī attēla stabilizācija), glance esamība ir pluss. Ja taisies daudz filmēt un spēlēt prasīgas spēles, tad 930 būs labāks. Ja tas nav tik svarīgi, tad nezinu, vai ir vērts maksāt vēl papildus 70€. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...