Jump to content

TV jaunumi-2015


base7
 Share

Recommended Posts

Sat operatora NTVplus (36*E) paketē parādijies Krievijas telekanāls "мать и дитя тв".

Parametri: 11996, 27500, H, 3/4

Mājaslapa: http://mama-tv.ru/

 

Uz Amos (4*W) satelīta esošais Ukrainas telekanāls "Xsport" apturējis savu darbību.

 

Uz Amos (4*W) satelīta esošais Ukrainas telekanāls "Гумор ТВ" apturējis savu darbību.


02.01.2015

Martā savu darbību pārtrauks Ukrainas telekanāls "БТБ" (Amos, 4*W)

 

Martā uz Amos (4*W) satelīta parādīsies Ukrainas telekanāls "Культура".

 

Martā Krievijā parādīsies jauns pašmāju telekanāls "живая планета".


03.01.2015

Ukrainas operatora Зеонбуд (Astra, 4.9*E)  izplatītie telekanāli no 1.janvāra vairs netiks kodēti un būs pieejami FTA veidā.

 

Ukrainas TV un radio padome 15.janvārī izlems ko darīt ar pašmāju telekanālu "Inter" (Amos, 4*W), kurš jaungada naktī pārraidīja pārraidi no Maskavas, kurā uzstājās UA aizliegtie mākslinieki. Kanālam draud raidīšanas licenses anulēšana.

Tikmēr telekanāla vadība paziņojusi, ka uz nenoteiktu laiku no ētera noņem visus koncertus un izklaides pārraides. Tā vietā tiks demonstrētas filmas un seriāli.

 

Ukrainas TV un radio padome 15.janvārī skatīs pašmāju telekanāla "1+1" rīcību, kurš jaungada naktī pārraidīja koncertu, kur uzstājās UA aizliegtie mākslinieki.

 

Pirmo reizi 20 gadu laikā Baltkrievijas telekanāli nepārraidīja Krievijas prezidenta jaungada uzrunu.

 

31.decembrī Ukrainā visskatītākais telekanāls bija "1+1" (Amos, 4*W).

 

Nelielai humora devai. Kā zināms, Apvienotajā Karalistē ir jāmaksā nodoklis par tv skatīšanos. Ja gadījumā arī pie mums ievieš šādu nodevu, tad noderēs top 12 ar iemesliem, lai mēģinātu paskaidrot, kāpēc izvairos no maksāšanas:

1) Šis televizors pieder manam sunim, tad nu lieciet maksāt viņam, nevis man.

2) Es vispār esmu austrālietis un kāpēc man šeit jāmaksā, ja Austrālijā es neko nemaksāju? Turklāt es skatos tikai 2 pašmāju (domāts austrālijas) seriālus, kuri Londonā iet ar 12 stundu laika nobīdi no Austrālijas laika zonas, kas nozīmē, ka šeit nav nekāda tiešraide.

3) Es nesamaksāju, jo steidzīgi bija kaķis jāved kastrēt.

4) Es dzirdēju, ka man nevajagot maksāt, ja esmu pazaudējis tālvadības pulti.

5) Man vīrs iedeva naudu, lai samaksāju par tv skatīšanos, taču pa ceļam ieraudzīju veikalā jaunas kurpes un visu naudu iztērēju tām.

6) Es neskatos televizoru, es uz viņa žāvēju drēbes.

7) Man nevajag maksāt, jo esmu Jēzus kristus.

8) Mana māsīca pazuda. Viņa maksāja. Viņa bija arī mana sieva. Jūs saprotat, es vienlaicīgi pazaudēju gan māsīcu, gan sievu.

9) Manam dēlam izkrita zobs. Nākamajā dienā mēs atradām televizoru un nolēmām, ka to mums uzdāvinājusi zobu feja un license jau samaksāta.

10) Es tv skatos, tikai tad, kad visi apkārtējie guļ, tādēļ neviens nezina, ka es skatos televizoru.

11) Televizoru skatās mana zelta zivtiņa, prasiet lai viņa maksā.

12) Es cietu avārijā un mirstu, tāpēc nevaru samaksāt.

 

P.s. Uk maksa par tv skatīšanos ir apmēram 145.50 mārciņas gadā (tiem kam krāsainais TV), savukārt 49 mārciņas jāmaksā gadā tiem, kam ir melnbaltais televizors ( :D ).

Sods par nemaksāšanu var saniegt 1000 mārciņas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    14

  • base7

    93

  • MartiniB

    15

  • Tufjord

    17

Top Posters In This Topic

05.01.2015

Pirms pāris dienām uz Astra (19.2*E) satelīta, operatora HD+ paketē, parādijās Vācijas telekanāls "Sat 1 Gold HD".

Parametri: 11112, 22000, H, 2/3

Mājaslapa: http://www.sat1gold.de/

 

Krievijas mūzikas telekanāls "1HD" finansiālu apstākļu dēļ pametis Jamal (90*E) satelītu un turpina savu darbību uz ABS-2 (75*E).

 

Ļoti liela varbūtība, ka šogad Ukrainas kompānija Ukrkosmos varētu vairākus pašmāju telekanālus pārcelt no Azerspace-1 (46*E) satelīta uz Amos (4*W).

Runa iet par kanāliem:

1) Культура

2) TRK KDR ((Центральный)

3) ЧЕ-Пe Info

 

Krievijas mūzikas telekanāli "Bridge TV" un "Rusong TV" ieguvuši jaunu raidīšanas licensi un no mūzikas kanāliem pārtapuši par reklāmas kanāliem. Tas darīts, lai apietu jauno likumu, kurš stājās spēkā 1.janvārī.

 

Vācijas sat operators Sky ieguvis tiesības Vācijā un Austrijā pārraidīt handbola sacensības, kuras sāksies 15.janvārī Katarā.

 

Vācijas telekanāls "ARD" ieguvis tiesības pārraidīt Tour de France-2015 sacensības.


06.01.2015

Uz Eutelsat (9*E) satelīta parādijies Krievijas mūzikas telekanāls "RU TV".

Parametri: 11919, 27500, V, 3/4, FTA

Mājaslapa: http://www.ru.tv/

 

Ja Lietuvas TV un radio padome konstatēs vēl kādu pārkāpumu Krievijas telekanālu "РТР Планета" un "NTV Mir" darbībās, tad abiem kanāliem var aizliegt darboties valsts teritorijā līdz vienam gadam.

 

 


07.01.2015

Latvijas mūzikas telekanālam "PBMK" (Astra, 4.9*E) ir radušās tehniska rakstura problēmas un pašlaik tā darbība uz satelīta ir apturēta.


08.01.2015

Lietuvas TV un Radio padome (КТР) vakar, 7.janvārī nolēmusi par vairākkārtējiem *pārkāpumiem apturēt Krievijas telekanāla "REN TV Baltic" darbību valsts teritorijā uz 3 mēnešiem.

P.s. Lai apturētu kanāla darbību, vajadzīgs arī tiesas rīkojums, kuru 72 stundu laikā izdos Viļnas apgabaltiesa.

 

Tāpat ir konstatēti pārkāpumi Krievijas telekanālu "РТР-Планета" un "НТВ-Мир" darbībās, taču tā kā šie kanāli nav reģistrēti Lietuvā, bet gan Lielbritānijā un viņiem ir tiesības raidīt visā ES teritorijā, КТР tuvākajā laikā tiksies ar telekompāniju pārstāvjiem. Ja netiks novērsti pārkāpumi, Lietuva griezīsies pie pārējām ES dalībvalstīm ar lūgumu apturēt šo telekanālu darbību visā ES.

 

*Pārkāpumi konstatēti ziņu pārraidēs, kurās vēstīts par notikumiem Ukrainā un Baltijas valstīs.

Link to comment
Share on other sites

Igaunijā ir izsludināts konkurss uz divu jaunu telekanālu izveidošanu. Konkursa beigu termiņš-10 februāris.

Kanāliem būs jāraida visā valsts teritorijā un license tiks izdota uz 10 gadiem.

 

Baltijas Mediju aliance (BMA) veidos tiešsasites video portālu, kurā būs skatāmi visas BMA kanālu programmas.

Info: http://1bma.lv/lv/news/2015/01/08/bma-veido-jaunu-tv-tiessaistes-video-portalu-baltijas-valstis/

 

Daudziem Baltijā ir radušās problēmas uztvert vienu Amos (4*W) transponderu. Konkrēti runa iet par 11646, H. Taču, šķiet, ka problēma nav tikai "mūsu galā". Izrādās, tāda pati situācija ir arī rietumukrainā. Uz to jau ir reaģējusi kompānija Ukrkosmos (nodrošina kanālu izplatīšanu no sat), kura pazinojusi, ka jau 12.janvārī mēģinās rast risinājumu, lai "paceltu signālu". Pastāv arī iespēja ka varētu tiks mainīts transponders.

Tāpat Ukrkosmos meklē vietu uz Amosa priekš jauniem kanāliem, kuri varētu pārcelties no 46*E uz 4*W (kā jau agrāk pieminēju).

 

Ja kādu interesē, tad Krievijas mūzikas telekanāls "Ru TV" ir pieejams Trikolor TV *36*E) paketē MPEG2 formātā.

Parametri: 12226, 27500, H, 3/4

Mājaslapa: http://www.ru.tv/

P.s. Attēla Kvalitāte, šķiet, labāka, nekā uz Hotbird satelīta.

 

Ja kādu interesē, tad Viasat Baltic (5*E) no sava programmu piedāvājuma izvācis Latvijas mūzikas telekanālu "PBMK" un tā vietā iekļāvis Ukrainas mūzikas telekanālu "Ru Music".

P.s. Tas laikam ir iemesls, kādēļ ir apturēta "PBMK" darbība uz satelīta.

P.p.s. Vakar (8.janvārī) iekš kanāla online translācijas varēja vērot, kā pazuduši visi sms čati ar iepazīšanās sludinājumiem, laikam skatītāji krasi samazinājušies. Šodien (9.janvārī) vispār online translācija ir apturēta. telekompānijas vadība saprata, ka šamējos nav vairs kam skatīties.

Pēc neoficiālas informācijas, tiek meklēti risinājumi, lai tomēr atjaunotu kanāla darbību uz satelīta.

 

No 17.janvāra Polijas telekanāls "Polonia 1" (Hotbird, 13*E)  maina savu programmu. Vairāk netiks demonstrēas filmas un seriāli, taču tiks palielināts muzikālo programmmu skaits.

 


10.01.2015

Uz Turksat (42*E) satelīta ir parādijusies Turcijas mūzikas telekanāla "Powertürk" HD versija.

Parametri: 12685, 30000, H, 3/4, FTA

Mājaslapa: http://www.powerturk.tv/

 

Viļņas apgabaltiesa tomēr ir noraidījusi Lietuvas TV Un Radio padomes lūgumu sankcionēt Krievijas telekanāla "REN TV Baltic" darbības apturēšanu vismaz uz trim mēnešiem.

 

Latvijas mūzikas telekanāls "PBMK" (Pervij Baltijskij Muzikalnij Kanal) tomēr vairs nebūs pieejams uz satelīta. Telekompānijas vadība ir apstiprinājusi, ka turpmāk kanāls būs redzams tikai internetā ( http://www.1music.tv/rus).

 

 

 

 


12.01.2015

Spriežot pēc raidījuma "Nekā Personīga", tad Latvijā ap 200 000 mājsaimniecību skatās pirātisko TV.  Daugavpilī vien Krievijas operatoru NTV+ un Trikolor, pēc neoficiāliem datiem, vēro ap 5-6 tūkstoši iedzīvotāju.

 

Pēc tam, kad Viļnas apgabaltiesa noraidīja Lietuvas TV un radio padomes (КТР) lūgumu sankcionēt Krievijas telekanāla "REN TV Baltic" darbības apturēšanu, КТР tiesai iesniegusi papildus materiālus, lai tomēr panāktu kanāla darbības apturēšanu.

 

31.decembrī Krievijā skatītākais telekanāls bija "Первый канал" apsteidzot "Россию 1". Trešajā vietā ierindojas "НТВ".

 

Uz Turksat (42*E) satelīta parādijies vēl viens Turcijas mūzikas telekanāls "Number 1 TV" HD variantā.

Parametri: 12422, 27500, V, 3/4, FTA

Mājaslapa: http://www.numberone.com.tr/tr/nr1tv-canli-izle

 

15.janvārī Ukrainas mūzikas telekanāls "RU Music" (Astra, 4.9*E)  uzsāks savu darbību arī HD formātā. Pašaik vēl nav zināms, vai būs atsevišķs kanāls vai esošā SD vietā tiks palaists HD.

Runa iet par http://rumusic.tv/ru/

 

Ļoti liela iespējamība, ka tuvākajā laikā uz Astras (4.9*E) satelīta varētu parādīties Krievijas mūzikas telekanāls "1HD", kurš pašlaik nekodētā veidā pieejams uz ABS-2 (75*E).

Runa iet par http://1hd.ru/

 

Link to comment
Share on other sites

Uz Hotbird (13*E) satelīta atrodošais Polijas mūzikas telekanāls "4fun TV" pametis veco vietu (10723, V, MPEG 2) un turpina savu darbību jaunajā "mājvietā" (11296, H, MPEG4).

 

Francijā bāzētais ziņu telekanāls "Euronews" drīzumā varētu vairs nebūt pieejams ar ukraiņu skaņas celiņu. Tam par iemeslu ir tas, ka Kijeva vairākkārt pārmetusi, ka kanāls neobjektīvi atspoguļo notikumus Ukrainā (valstij pieder 1% akciju),savukārt apmēram 16% telekanāla akciju pieder Krievijas kompānijai ВГТРК.

 

Krievijas sat operators Орион Экспресс (85*E) noslēdzis līgumu ar Discovery Networks, kurš paredz, ka Krievijā un SNG valstīs telekanālus "Eurosport HD" un "Eurosport 2HD" izplatīs caur satelītu Horizons 2, kurš atrodas 85*E orbitālajā pozīcijā.

 

Krievijā drīzumā parādīsies jauns pašmāju telekanāls "360 Новости".

 

Krievijas telekanāls "ТДК" (Телевизионный Дамский Клуб) pašlaik atrodoties uz bankrota sliekšņa. Kanālam draud slēgšana. tam par iemeslu esot kvalitatīvu raidījumu trūkums, Krievijas krīze, kā arī jaunais pašmāju antireklāmas likums. Turklāt "ТДК" zaudē arī lielākajiem saviem konkurentiem pēc reitingiem- "Домашний" un "TLC".

Jāatgādina, ka kopš "ТДК" vairs nav pieejams sat operatoram Рикор (kurš bankrotēja), kanāls zaudēja lielāko daļu savu skatītāju.

 

 

ASV ziņu telekanāls "CNN" veic pārrunas ar Роскомнадзор (TV un radio uzraudzības komiteja), lai varētu agriezties Krievijas tirgū.

 

Pēc vadošo Ukrainas ekspertu domām, uz doto brīdi valsts teritorijā tā saucamo cardsharing (ļauj skatīties maksas kanālus izmantojot interneta pieslēgumu) lieto apmēram 300 tūkstoši mājaimniecību. Visvairāk tiek izmantoti Krievijas operatora NTV+  pakalpojumi. Jāatgādina, ka Ukrainā legāli darbojas NTV+.

Tāpat valsts teritorijā ar vien populārāks kļūst tā saucamais "debesu šārings", kuram nevajag interneta pieslēgumu. Šajā gadījumā atslēgas, kuras nepieciešamas, lai atkodētu kanālu tiek padotas no satelīta uz uztvērēju, kurš kalpo arī kā modēms.

Tāpat daudziem, kas nodarboja ar šo pakalpojumu piedāvāšanu ir savi sakari drošības struktūrās, kas ļauj palikt nesodītiem.

Kā ar to cīnīties pagaidām netiek atklāts.

Link to comment
Share on other sites

REN-TV Lietuva un NTV MIR LIETUVA  iet,gāja atvērti:

Parametri 11843 Н 27500 FEC:3/4 DVB-S/MPEG-2!

Labots - goicis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Krievijas kompānija ВГТРК oficiāli paziņojusi, ka visus savu telekanālus pārceļ no ABS-2 (75*E) satelīta uz Экспресс (56*E).

 

1.februārī Cyfrowy Polsat (Hotbird, 13*E) paketē ietilpstošais Lielbritānijas telekanāls "BBC Entertainment" mainīs nosaukumu uz "BBC Brit HD".

 

1.februārī Cyfrowy Polsat (Hotbird, 13*E) paketē ietilpstošais Lielbritānijas telekanāls "BBC Knowledge" mainīs nosaukumu uz "BBC Earth".

 

No 15.janvāra savu darbību pārtrauks Slovākijas sporta telekanāls "Sport TV3"

 

Ukrainas telekanāls "2+2" (Astra, 4.9*E) ieguvis tiesības pārraidīt WSB (boksa sacensības) valsts teritorijā. Pirmā translācija notiks 16.janvārī.

 

Krievijas kompānija ВГТРК ieguvusi tiesības uz trim gadiem valsts teritorijā pārraidīt Super Bowl (amerikāņu futbols) spēles. Pirmā translācija notiks 1.februārī. Tiešraidi nodrošinās telekanāli "Россия-2" un "Спорт-1 HD", kā arī to varēs vērot internetā Sportbox vietnē.

Līdz šim spēles tika rādītas NTV+ sporta kanālos, taču šogad NTV+ neizdevās vienoties ar NFL (ASV nacionālā futbola līga).

 

Lielbritānijas sporta telekanāls "Sky Sports 2" (Astra, 28.28E) no 13.februāra mainīs savu nosaukumu uz "Sky Sports World Cup".

Tas darīts tādēļ, lai pārraidītu kriketa mačus, kuri norisināsies no 14.februāra līdz 29.martam un notiks Austrālijā un Jaunzēlandē.


No 2.februāra NTVplus paketi pamet filmu telekanāli "Кинорейс 3", "Кинорейс 4" un "Кинорейс 5".


15.01.2015

Uz Hotbird (13*E) satelīta atrodošais Polijas telekanāls "TV Polonia" pametis veco vietu (11488, H) un turpina savu darbību jaunajā "mājvietā" (11179, H).

 

Uz Hotbird (13*E) satelīta parādijies Itālijas telekanāls "Class TV Moda" (kopija 12111, V).

Parametri: 12616, 29900, H, 5/6, FTA

Mājaslapa: http://www.tvmoda.it/

 

Krimā (Ukraina) ir pārtraukta sekojošu telekanālu retranslācija: Ретро, Здоровое ТВ, Премьера, Киноклуб, Кинохит, Кино союз, НТВ+ Теннис, НТВ+ Наш футбол, НТВ+ Спорт+, Кино +, Наше новое Кино, Кто есть Кто, Спас, HD Fashion. Visi šie kanāli vairs oficiāli nav pieejami pussalā.

 

Uz Astras (4.9*E) satelīta atrodošais Ukrainas mūzikas telekanāls "Ru Music" pārgājis uz 16:9 formātu.


Krievijas kompānija Газпром-медиа noliegusi informāciju, ka Krimas pussalā būtu pārtraukti telekanālu Ретро, Здоровое ТВ, Премьера, Киноклуб, Кинохит, Кино союз, НТВ+ Теннис, НТВ+ Наш футбол, НТВ+ Спорт+, Кино +, Наше новое Кино, Кто есть Кто, Спас un HD Fashion retranslācija.

 

Ņemot vērā jauno antireklāmas likumu, Krievijas NTV+ "Инфоканал", kurš agrāk translēja dažādu kanālu pašreklāmas, tagad pārraidīs arī mūzikas videoklipus. Uzsvars tiks likts uz rietumu rokmūziku.


16.01.2015

Krievijā vispopulārākais sat operators ir Trikolor TV.

 

Ukrainas TV un Radio padome ir izteikusi brīdinājumu telekanālam "Inter", par pārkāpumiem, kuri konstatēti 31.decembrī.

 

Ukrainas TV un Radio padome sākusi pārbaudi telekanālos "1 + 1", " ICTV", "Украина" un "Тонис", jo saņemtas sūdzības, ka šie kanāli pārkāpj raidīšanas licenses noteikumus.
 

Vakar (15.01) Viļnas apgabaltiesa ar otro piegājienu ir akceptējusi Lietuvas TV un Radio padomes lūgumu sankcionēt Krievijas telekanāla "Ren TV Lithuania" darbības apturēšanu uz 3 mēnešiem visā valsts teritorijā.

Tāpat kompānija Baltic Media Alliance, kurai pieder REN TV retranslācijas tiesības Baltijas valstīs, varot šo kanālu aizstāt ar kādu citu, kurš atļauts ES teritorijā.

P.s. Šķiet Viasat Baltic vienkārši noņēma kodēšanas sistēmu "REN TV Lithuania" un "NTV Mir Lithuania", lai Lietuvas TV un Radio padome nevarētu pārmest, ka Viasat nelikumīgi retranslē šo abus kanālus.

 

Polijas operators NC+ (Hotbird, 13*E) ASV Oskara balvas pasniegšanas ceremoniju (no 23 uz 24 februāri) radīs nekodētā veidā telekanālos "Canal+" un "Canal+ HD".

Parametri: 10892, 27500, H, 3/4 (Canal+), 11278, 27500, V, 3/4 (Canal + HD)

P.s. Protams, to rādīs arī citi telekanāli, piemēram, Vācijas "Pro 7".

 

Ir oficiāli zināms, ka 1.februārī Hotbird (13*E) satelītu pametīs Krievijas mūzikas telekanāls "Shanson TV".

 

Polijas tirgu no 16.janvāra pamet telekanāls "Fox Life (HD)", tā vietā būs turpmāk būs pieejams "Fox Comedy (HD)".

 

 


No 2.februāra NTVplus paketi pamet filmu telekanāls "КИНОЛЮКС".


Kā jau agrāk minēju, daudziem ir problēmas uzvert vienu Amos (4*W) transponderu. Šķiet, ka problēma ir atrisināta. Šodien (16.01) kompānija Ukrkosmos visus telekanālus, kuri atradās uz 11646, H ir pārcēlusi uz citu vietu.

Jaunie parametri: 11419, 7500, H, 7/8, FTA (signāla līmenis Latvijā  :good: )

Pārceltie kanāli: Lviv TV, Vozrogdenie TV, UTR, Boutique TV.


19.01.2015

Krievijas ziņu telekanāls "Russia Today" (RT) no federālā budžeta saņems papildus 23 miljardus rubļu, lai varētu vēl labāk aizstāvēt Krievijas intereses ārvalstīs.

 

Uz Astras (28.2*E) satelīta, jaunā vietā parādijies Indijas izklaides-mūzikas telekanāls "Zing TV".

Jaunie parametri: 11661, 27500, H, 2/3, FTA (man signāls ir)

Vecie parametri: 12544, 22000, H, 5/6, FTA (man signāla nav)

Mājaslapa: http://www.zingtv.in/

 

 

 


Krievijas televīzija no iekspuses:

http://jureits.lv/?p=910


21.01.2015

Ukrainas telekanāls "UTR" pārtraucis savu darbību uz Azerspace (46*E) satelīta un tagad pieejams tikai uz Amos (4*W).

 

NTVplus (36*E) paketē, jaunā vietā, parādijies Krievijas sporta telekanāls "Спорт Плюс".

Jaunie parametri: 12341, 27500, H, 3/4

Vecie parametri: 12437, 27500, V, 3/4

 

NTVplus (36*E) paketē, jaunā vietā, parādijies Krievijas sporta telekanāls "Россия-2".

Jaunie parametri: 12399, 27500, V, 3/4

Vecie parametri: 12341, 27500, H, 3/4

 

NTVplus (36*E) paketē, jaunā vietā, parādijies Krievijas izklaides telekanāls "Ю".

Jaunie parametri:12092, 27500, V, 3/4

Vecie parametri: 12437, 27500, V, 3/4

 

Eiropas Savienības apvienotais telekanāls "EBS" no 26.janvāra būs pieejams HD kvalitātē.

Parametri: Eutelsat (9*E), 11900, 27500, H, 2/3, DVB-S2, FTA

Mājaslapa: http://ec.europa.eu/avservices/ebs/schedule.cfm

 


22.01.2015

Pirms pāris dienām rakstīju, ka Ukrainas mūzikas telekanāls "RU Music" taisās palaist HD versiju. Diemžēl kanāla HD versija pašlaik ir pieejama tikai interaktīvās televīzijas ВОЛЯ klientiem.

 

Ja kādu interesē, tad uz Astras (28.2*E) satelīta, Lielbritānijas mūzikas telekanāla "The Vault" (11307, V) ēterā darbadienu vakaros (20.00 pēc LV laika) var vērot ASV seriālu Saved By The Bell (Glābējzvans). Atgādināšu, ka sen senos laikos šis seriāls bija populārs arī pie mums Latvijā.

 

Krievijas mūzikas telekanāls "RU TV" 31.janvārī pametīs Hotbird (13*E) satelītu, kur bija pieejams nekodētā (FTA) veidā un turpmāk būs atrodams (jau ir) uz Eutelsat (9*E), kur būs skatāms FTA.

 

NTVplus (36*E) paketē, jaunā vietā, parādijies Krievijas sporta telekanāls "русский экстрим".

Jaunie parametri: 11996, 27500, H, 3/4

Vecie parametri: 12437, 27500, V, 3/4

 

NTVplus (36*E) paketē, jaunā vietā, parādijies Krievijas sporta telekanāls "баскетбол".

Jaunie parametri: 11977, 27500, V, 3/4

Vecie parametri: 12437, 27500, V, 3/4

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Uz Astras (19.2*E) satelīta atrodošais ASV ziņu telekanāls "CNN" mainījis savu atrašanās vietu.

Jaunie parametri: 11627, 22000, V, 5/6, FTA

Mājaslapa: http://edition.cnn.com/

 

Krievijas telekanāls "REN TV Baltic-Lithuania" (Astra, 4.9*E)  visus Krievijā veidotos raidījumus aizvietos ar Ukrainas programmām. Tas darīts, lai kanāls atkal varētu tikt retranslēts visā valsts teritorijā.

Tiesa, pašaik "REN TV Baltic-Lithuania" līdz 17.martam ir aizliegts retranslēt Lietuvā.

 

Lietuvas TV un Radio padome uzsākusi procedūru, lai atkal uz 3 mēnešiem apturētu Krievijas telekanālu "РТР Планета" un "НТВ Мир" retranslāciju visā valsts teritorijā. Tiesa, ja kanālu vadība sadarbosies un novērsīs pārkāpumus, to darbība var netikt pārtraukta.

 

Ukrainas telekanālam "Inter" (Amos, 4*w) jūlijā jāatjauno raidīšanas license. Taču, tā kā kanālam ir izteikti vairāki brīdinājumi, Ukrainas Tv un Radio padome var licensi nepagarināt, kas nozīmē, ka "Inter" var apturēt savu darbību.

 

No 1aprīļa ASV telekanāls "Paramount Comedy" mainīs savu nosaukumu uz "Comedy Central".

 

 

 


24.01.2014

Francijas telekanāls "MyZen.tv HD" drīzumā palaidīs kanāla krievu versiju.

 

No 1.februāra Krievijas sat operators NTVplus pacels cenas saviem pakalpojumiem.

Piemēram, pakete Lait Zapad, kura maksāja 29 rubļus, tagad maksās 59 rubļus (mēnesī), tāpat paceltas cenas visām pārējām paketēm.

 

Uz Hotbird (13*E) satelīta parādijies Indijas telekanāls "DD India".

Parametri: 11604, 27500, H, 5/6, FTA (agrāk šis kanāls ar citu nosaukumu bija pieejams uz Astras, 28.2*E).

 

Ukrainas TV un radio padome sākusi pārbaudīt pašmājas telekanālu "Z-TV", kurš tā arī nav atjaunojis savu raidīšanu no Astras (4.9*E) satelīta.

 

Ukrainas TV un radio padome lūgusi drošības dienestiem un ģenerālprokuratūrai veikt pārbaudi, lai noskaidrotu, kas īstenībā kontrolē pašmāju telekanālus "Tonis" un "112 Украина". tāpat pārbaudīta tiks arī kompānija Зеонбуд.

 

25. janvārī Krievijas telekanāla "NTV" ēterā būs dokumentālās filmas MH17 pirmizrāde, kurā stāstīts par Ukrainas teritorijā notriekto Malaizijas pasažieru lidmasīnu. Filmu veidojuši Krievijas ziņu kanāla "Russia Today" žurnālisti.

 

Krievijas telekanāls "TNT" nolēmis sākt rādīt pašmāju filmas, kuras tiks demonstrētas dažādos kinofestivālos.

 

Liela iespējamība, ka drīzumā Krievijas tirgu varētu pamest ASV telekanāli "Universal channel" un "E! Entertainment". Tas saistīts ar jauno antireklāmas likumu.

 

Ukrainas Xtra (4*W) paketē no 30.janvāra filmu kanāls "Кинолюкс" tiks nomainīts pret Krievijas seriālu kanālu "Amedia 2".

 

Ja kādu interesē, tad uz Hotbird (13*E) satelīta jau labu laiku ir pieejams Polijas mūzikas telekanāls "ITV" (10949, V).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Krievijas hiphopa mūzikas telekanāls "A-One" 1.augustā atgriezīsies pie sava agrākajā formāta un atkal kļūst par rokmūzikas kanālu.

 

Uz Turksat (42*E) satelīta parādijies pašmāju mūzikas telekanāla "Power TV" HD versija.

Parametri: 12685, 30000, V, 3/4, FTA

Mājaslapa: http://www.powerturk.tv/


Vēl tikai līdz 28.janvārim Lattelekom interaktīvās TV klienti var nobalsot par telekanāliem, kuri varētu papildināt esošo kanālu klāstu:

http://tv.lattelecom.lv/jaunumi/interaktiva_tv/izvelies_jaunus_interaktivas_tv_kanalus

Link to comment
Share on other sites

Loģiski, jo rublis takš ir zaudējis savu vērtību, tāpēc arī attiecīgi cenas paceļās.

Link to comment
Share on other sites

Uz Turksat (42*E) satelīta parādijies jauns Turcijas mūzikas telekanāls "Play Turk".
Parametri: 12265, 27500, V, 5/6, FTA
 

Krievijas sat operators Trikolor TV šogad pilnībā pāries uz MPEG4 formātu. Tādēļ jau tuvāko *mēnešu laikā visiem klientiem būs iespēja nomainīt savus dekoderus.

* No 17.februāra dekoderu maiņa sāksies tiem kas dzīvo Eiropas daļā, savukārt no 19.maija-tiem, kuri dzīvo Sibīrijas reģionā.

Mainīti tiks visi tie dekoderi, kuriem nav HD atbalsta.

 

Krievijas valsts dome taisās izdarīt grozījumus likumprojektā, kurš tomēr atļautu reklāmas rādīšanu maksas telekanālos. Tiesa, šis lēmums attieksies tikai uz tiem kanāliem, kuru programmas sastāda lielāko daļu raidlaika ar pašmāju (Krievijas) produkciju.

 

Ukrainas TV un Radio padome, lai netiktu slēgts pašmāju telekanāls "БТБ", ierosinājusi, šo kanālu apvienot ar citu Ukrainas kanālu "UTR", kurš nesen parādijās uz Amos (4*W) satelīta. Ja iecere tiktu realizēta, tad "UTR" varētu uz satelīta palaist divas versijas. Viena būtu angļu valodā, otra-ukraiņu/krievu.

P.s. Telekanālu "БТБ" martā ir plānots slēgts, tā vietā varētu parādīties kanāls "Kultura" (Ukrainas versija, pašlaik atrodams uz Azerspace satelīta).

 

Ukrainas informatīvais telekanāls "112" (Amos, 4*W) tiek pārdots un starta cena ir 30 miljoni ASV dolāru. Jāpiebilst, ka daļa kanāla akciju pieder bijušajam iekšlietu ministram, kurš ir izsludināts meklēšanā.

 

Irānas valdība nolēmusi konfiscēt satelītuztvērējus un demontēt sat antenas. Tas darīts tāpēc, ka daudzi irāņi "degradējas" skatoties rietumu telekanālus. Policija jau "savākusi" vairāk kā 60000 šķīvjus, kuri tiks iznīcināti.

Tiesa, policijai darba būs vēl daudz, jo tikai galvaspilsētā Teherānā vien satelīttelevīzija pieejama apmēram 75% iedzīvotāju.

 

 

 


29.01.2015

NTV+ paaugstinājis cenas, lai varētu saglabāt Premium kontentu (filmu un sporta kanālus). Turklāt jāņem vērā arī valūtas svārstības. Kā arī jau labu laiku, operators piedāvāja ļoti zemu abonēšanas cenu, kas krietni atšķīrās no konkurentu tarifiem.

 

No 2.februāra Trikolor (36*E) paketē ietilpstošie Krievijas mūzikas telekanāli "Bridge TV" un "Rusong TV" pāriet uz MPEG4 formātu.

 

No 2.februāra Trikolor (36*E) paketē ietilpstošais Krievijas telekanāls "TV3" pāriet uz MPEG2 formātu.

 

Iespējams jau jūnijā uz satelīta varētu parādīties Polijas telekanāla "Polonia 1" HD versija.

 

Igaunijas galvaspilsētā Tallinā savu darbību uzsācis jauns, antipropogandisks telekanāls krievu valodā "Aru TV". Tiesa, kanāls pašlaik pieejams tikai internetā 3x nedēlā.

 

Ukrainas informatīvais telekanāls "112" ir noliedzis, ka kanālu taisās pārdot.

 

Ukrainas kompānija Inter Media Group taisās izveidot jaunu informatīvu telekanālu.

 

Lai Ukrainas telekanāli būtu pieejami Krievijas okupētajā Krimas pussalā, Hersonas (Ukraina) apgabalā plāno uzstādīt poļu raidītāju, kura jauda būs 5 kilovati un ar to plānots nosegt  Krimas ziemeļu daļu.

 

 


30.01.2015

Neviens no Krievijas  telekanāliem "Amedia 1" un "Amedia 2" tomēr netiks slēgts. Atgādināšu, ka pagājušā gada nogalē tika pieļauts, ka šie kanāli varētu pārtraukt savu darbību.

 

Baltkrievijas mūzikas telekanāls "Первый Музыкальный HD" (pašlaik atrodams uz 55*E satelīta) tuvākā pusgada laikā varētu parādīties Krievijas operatoru NTVplus (36*E) un Trikolor (36*E) programmu piedāvājumā.

 

No 2.februāra Krievijas operatora NTVplus (36*E) paketē vairāki telekanāli mainīs savu atrašanās vietu:

Наш футбол, Ностальгия, СПОРТ ПЛЮС НТВ-ПЛЮС -12341, 27500, H, 3/4

Кинорейс 2 -12264, 27500, H, 3/4

Россия 2 -12398, 27500, V, 3/4

ФУТБОЛ 2 НТВ-ПЛЮС -11785, 27500, V, 3/4

ТЕННИС НТВ-ПЛЮС, БАСКЕТБОЛ НТВ-ПЛЮС -11976, 27500, V, 3/4

Ю-ТВ -12091, 27500, V, 3/4

Russian ExtremeTV -11996, 27500, H, 3/4

P.s. No 2. līdz 9.februārim visi kanāli būs atrodami gan vecajās, gan jaunajās vietās, izņemot Кинорейс 2 (tikai jaunajā vietā).

 

Ukrainas kompānija Медиа Группа Украина iegādājusies pašmāju telekanālu "Эскулап TV" (atrodams iptv/kabeļ-TV/VTV).

 

No 1.februāra savu darbību pārtrauc modei veltītais telekanāls "HD Fashion" (Astra, 4.9*E, 12399, V).

 

Uz Astras (19.2*E) satelīta parādijies Brazīlijas telekanāls "TV Record HD".

Parametri: 11067, 22000, V, 5/6, FTA

 

 

 

 


31.01.2015

Uz Hotbird (13*E) satelīta atrodošais Armēnijas telekanāls "ARM-1" no 1.februāra maina savu atrašanās vietu.

Jaunie parametri:12520, 27500, V, 3/4, FTA

Vecie parametri: 12597, 27500, V, 3/4, FTA

Mājaslapa: http://www.1tv.am/hy

 

Krievijas telekanāls "Рен ТВ" 16.februārī mainīsies. Būs jauns logotips, tiks palaistas jaunas programmas, kas orientētas uz jauniešu auditoriju. Tāpat kanāls piedāvās jaunus šovus un seriālus.

 

Krievijas mūzikas telekanāls "Europa Plus TV" 1.februārī pamet ABS (75*E) satelītu, kur bija pieejams nekodētā veidā.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hotbird (13*E) satelītu pametis Krievijas mūzikas telekanāls "Ru TV".

 

Krievijas telekanāls "Мать и Дитя" mainījis nosaukumu uz "Мама".

 

Uz Hotbird (13*E) satelīta atrodošais Krievijas telekanāls "СТС International" pametis veco vietu (10949, V ) un turpina savu darbību jaunajā "mājvietā" (11034, V).

 

No 1.februāra Polijas tirgū telekanāls "Animal Planet" tiek aizstāts ar "Discovery Life".

 

04.02.2015
Thor (0.8*W) satelītu pametis Krievijas mūzikas telekanāla "Ru TV" Moldovas versija.

 

Krievija paziņojusi, ka pārtrauc sadarbību ar Ukrainu satelītu un nesējraķešu sfērā. Jāpiebilst, ka arī pašlaik jaunais Ukrainas komunikācijas satelīts Лыбидь atrodas krievijas teritorijā, kur tika būvēts.

Tāpat Krievijas Роскосмос paziņojis, ka vairs neizmantos Ukrainā ražoto nesējraķeti Зенит, tā vietā tiks izmantos pašmāju Ангара.

 

Ukrainas kompānija  Group DF izpirkusi pašmāju telekanāla "Inter" akcijas no Krievijas "1.Kanāla" un tagad "Inter" 100% kontrolpakete pieder ukraiņiem.

P.s. Krievu "1.Kanālam" piederēja 29% "Inter" akciju.

 

Brazīlijas telekanāls "TV Globo" nolēmis pamest Hotbird (13*E) satelītu un pāriet uz Eutelsat (9*E).

 

Uz Hotbird (13*E) satelīta parādijies Itālijas (?) mūzikas (?) telekanāls "Just One"

Parametri: 10775, 29900, H, 3/4, FTA


05.02.2015

Kišiņevas (Moldova) varasietādes uz pusgadu ir atņēmušas licensi Focus-Sat operatoram. Focus-Sat piedāvā maksas tv pakalpojumus izmantojot Thor (0.8*E) satelītu. Pēc neoficiālas informācijas kompānijai ir lieli parādi un tā var bankrotēt.

 

Latvijas Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) sāks pārbaudīt Krievijas telekanāla "Rossia 24" saturu. Tiks pārbaudīts vai kanālā tiek atspoguļoti propogandas materiāli. Šāds pats liktenis sagaida arī pārējos kanālus, kuri reģistrēti trešajās valstīt (UK, SE, utt) un tiek retranslēti Latvijas teritorijā.

 

Lietuvas TV un radio padome uz nenoteiktu laiku atkal ir apturējusi Krievijas telekanāla "RTR Planeta" darbību valsts teritorijā.


06.02.2015

22.jūnijā uz Astras (19.2*E) satelīta parādīsies Vācijas informatīvais telekanāla "Deutsche Welle" (DW) starptautiskā versija, kura būs pieejama angļu valodā. 

 

Ukrainā stājies spēkā jauns aizliegums, kurš šoreiz skars 20 Krievijā ražotās filmas un seriālus un kurus nedrīkstēs rādīt valsts teritorijā, jo tie satur propogandu:

"Снайпер" (реж. А.Щербинин),

"Марш-бросок" (реж. Н.Стамбула),

"Казак" (реж. И.Копылов),

"Служу отечеству" (реж. А.Щербинин),

"Дружба особого назначения" (реж. А.Феоктистов),

"Мужской сезон. Бархатная революция "(реж. А.Степченко),

"Лето волков/Капли крови на цветущем вереске" (реж. Д.Иосифов),

"Химик" (реж. В.Плоткин),

"Оперативный псевдоним 1, 2" (реж. И.Талпа),

"Господа офицеры" (реж. А.Кравчук),

"Туман" (реж. И.Шурховецький, А.Аксененко),

"Майор Ветров" (реж. А.Франскевич-Лайе),

"Солдаты 13, 14, 15, 17" (реж. Ф.Красноперов, Д.Кузьмин, В.Николаев, В.Тумаев, Г.Зимин),

"Мужское дело 1, 2" (реж. Т.Кеосаян),

"Кодекс чести 1, 2, 3, 4" (реж. Г.Николаенко),

"Мужской сезон. Бархатная революция "(реж. А.Степченко),

"Собр" (реж. С.Мареве),

"Псевдоним" Албанец "-1, 2, 3" (реж. Р.Кубарев, П.Якушев, А.Карелин)

"Группа" Зета "1, 2" (реж. Татарский В.),

"Смерш" (реж. С.Ройзман).


07.02.2014

9.februārī Krievijas telekanāls "NTV" palaidīs savu HD versiju. "NTV HD" sākumā būs pieejams NTV+, Trikolor un Akado piedāvājumā.

 

Uz Hotbird (13*E) satelīta atrodošais Krievijas telekanāls "ТНТ Comedy" (11034, V) nomainījis savu nosaukumu uz "TNT International".

 

Lietuva ir gatava Ukrainai piegādāt televīzijas retranslatorus, kas ļautu nodrošināt tv apraidi teroristu kontolētajās teritorijās.

 

 


Papildināts. NTV plus (36*E) paketē parādijies Krievijas telekanāls "NTV HD".

Parametri: 12015, 27500, V, 3/4

Mājaslapa: http://www.ntv.ru/


09.02.2015

Kompānijas Viasat telekanāli "Viasat History HD" un "Viasat Nature HD", kuri dalīja savā starpā raidlaiku, no 2.februāra kļūst par atsevišķiem kanāliem ar raidlaiku 24/7.

 

Uz Hotbird (13*E) satelīta atrodošais Itālijas mūzikas telekanāls "Just One" (10775, H) tagad nomainījis nosaukumu uz "Muzic TV".

 

Uz Hotbird (13*E) satelīta atrodošā Vācijas mūzikas telekanāla "VIVA" Polijas versija (11075, V) no 2.februāra ir ievērojami palielinājusi mūzikas klipu rādīšanas intensitāti. Turklāt tiek rādīti arī klipi, kuri bija rotācijā 90/00 gados iekš Vācijas "VIVA".

 

Vairāki Ukrainas telekanāli paziņojuši, ka pilnībā spēj aizvietot Krievijas seriālus ar pašmāju ražojumiem.

 

 

 


11.02.2015

Uz Hotbird (13*E) satelīta esošais Armēnijas telekanāls "Armenia 1" mainījis savu atrašanas vietu.

Jaunie parametri: 12520, 27500, V, 3/4, FTA
Vecie parametri: 10815, 27500, H, 3/4, FTA
Majaslapa: http://www.armeniatv.am/

 

Populārais Ukrainas raidījums Шустер LIVE, kurš ilgu laiku bija redzams piekdienās tiešraidēs iekš 1.Ukrainas kanāla (4*W), pēc ilgāka pārtraukuma atkal atgriezīsies pie saviem skatītājiem, taču šoreiz Ukrainas ziņu kanālā "News 24" (4*W).
 


12.05.2015

Krievijas sporta telekanāls "Спорт 1" drīzumā mainīs savu nosaukumu uz "СуперСпорт".

 

Ukrainas mūzikas telekanāla "Ru Music" rotācijā nonācis Latvijas dziedāja Markus Riva dziesmas Taty (angliskā versija Take me down) video.

Info: http://www.rumusic.tv/ru/clips/detail.php?ID=18892

 

Liela iespējamība, ka uz Astras (4.9*E) satelīta esošais Krievijas telekanāls "Дождь" no 15.marta vairs nebūs pieejams nekodētā (FTA) veidā.


13.02.2015

Ir oficiāli apstiprināts, ka Krievijas telekanāls "Дождь" ,kurš pašlaik uz Astras (4.9*E) un Yamal (90*E) ir pieejams nekodētā veidā, no 15.marta izmantos Viacess (4.9*E) un Irdeto 2 (90*E) kodēšanas sistēmas.

 

Uz Hotbird (13*E) satelīta esošajam Krievijas mūzikas telekanālam "Musicbox RU" radušās tehniska rakstura problēmas un ir apturēta darbība. Šis kanāls signālu priekš Hotbird ņem no Yamal (90*E) satelīta, kur arī ir pieejams nekodētā veidā, taču pirms pāris dienām uz Yamal "Musicbox RU" sāka izmantot Biss kodēšanas sistēmu, kas, šķiet, ir radījis problēmas Hotbirda "Boksim".

 


14.02.2015

Kompānija Viacom paziņojusi, ka šī gada pavasarī vai vasarā Krievijas tirgū atgriezīsies RnB un hiphopa mūzikas telekanāls "MTV Base". Krievijā šis kanāls bija pieejams no 2005-2008 gadam, bet pēc tam tika aizstāts ar "MTV Dance".

Viacom šādu lēmumu pieņēma, pēc tam, kad Krievijas telekanāls "A-One" paziņoja, ka no RnB un hiphopa atgriežas pie rokmūzikas.

 

Ukrainas raidījums Шустер LIVE, kurš atgriezies pie saviem skatītājiem ne tikai kanālā "News24" (4*W), bet arī informatīvajā

telekanālā "112 Україна" (4*W)

 

Link to comment
Share on other sites

Uz Hotbird (13*E) satelīta parādijies AAE sporta telekanāls "Yas Sport".

Parametri: 11747, 27500, H, 3/4, FTA

 

Thor (0.8*W) satelītu pametis Slovākijas nekodētais mūzikas telekanāls "Musiq 1".


18.02.2015

Uz Hotbird (13*E) satelīta atrodošais Krievijas mūzikas telekanāls "Musicbox RU" (10815, H)  atjaunojis savu darbību.

 

Krievijas telekanāls "Первый канал" Oskara balvu pasniegšanas ceremoniju, kuri notiks 23.februārī LA, rādīs tikai otrajā dienā, turklāt saīsinātā versijā. Tas nozīmē, ka atkal krievijā nebūs iespējams tiešraidē vērot šo pasākumu.

P.S. Protams, tiešraidē šo pasākumu piedāvās daudzi telekanāli, starp tiem arī Vācijas "Pro7" (19.2*E).

 

Ukrainas ziņu telekanāls "News 24" (4*W) paziņojis, ka pārtrauc rādīt sarunu šovu Шустер live.

 

Uz doto brīdi Ukrainā satelīttelevīziju skatās apmēram 25% mājsaimniecību.

 

ASV ziņu kanāls "CNN" iesniedzis visus vajadzīgos dokumentus Krievijas TV un radio aģentūrai (Роскомнадзор), lai varētu atgriezties Krievijas tirgū.

 

Uz Thor (0.8*W) satelīta, kur agrāk bija atrodams Slovākijas mūzikas telekanāls "Musiq 1" savu darbību uzsācis Francijas kanāls "Fashion TV".

 

Krievijas mūzikas telekanāls "Muz TV" 5.jūnijā Kazahstānā rīkos ikgadējo balvu pasniegšanas ceremoniju (Муз-ТВ-2015. Гравитация). To vadīs

Максим Галкин,  Лера Кудрявцева un Ксения Собчак, kura ir atgriezušies "Muz TV".

ceremoniju tiešraidē varēs vērot "Muz TV" un "Ю" kanālos.

 

Uz Hotbird (13*E) satelīta parādijies jauns Vācijas izklaides telekanāls "Family TV".

Parametri: 10930, 30000, H, 2/3, DVB-S2, FTA

Mājaslapa: http://www.familytv.de/

P.s. Kanāls piedāvās arī vecos seriālus, no kuriem daži  rādīti arī Latvijā.

P.p.s. Atceros, ka savā laikā iekš Lietuvas kanāla "LNK"  (kad vēl viņi analogā formātā raidīja) skatijāmies ar kaimiņu lietuvieti seriālu Es sapņoju par Dženiju ( I Dream of Jeannie, vāciski- Bezaubernde Jeannie) un šamējais man tulkoja no lietuviešu valodas :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

No 2.februāra Krievijas operatora NTVplus (36*E) paketē vairāki telekanāli mainīs savu atrašanās vietu

Pamanīju, ka favorītos viss sagājis šreijā un no 5 kinoreisiem tik 2 vairs palikuši.

Un nez kādēļ 1 baltic music channel jau kādu laiku vairs nerāda (no 5E) 

Link to comment
Share on other sites

kur tad tas laiks!

 

 

07.01.2015 Latvijas mūzikas telekanālam "PBMK" (Astra, 4.9*E) ir radušās tehniska rakstura problēmas un pašlaik tā darbība uz satelīta ir apturēta.
 

pa kinoreišiem!

 

 

No 2.februāra NTVplus paketi pamet filmu telekanāli "Кинорейс 3", "Кинорейс 4" un "Кинорейс 5".
 
Link to comment
Share on other sites

Vairāki Ukrainas telekanāli piemiņot traģiskos notikumus, kuri risinājās Kijevā, Maidana laukumā, no 18.-20. februārim atcēluši izklaides raidījumus.

Tāpat visos Ukraiņu mūzikas telekanālos šajās dienās tiks atskaņotas tikai lēnās dziesmas.

 

Ukrainas telekanāls "Inter" ir uzsācis pārrunas ar kompāniju Савик Шустер Студия, par sarunu šova Шустер Live rādīšanu.

 

Iespējams, jau 2015.gada 28.septembrī Igaunijā savu darbību uzsāks auns telekanāls krievu valodā. Pašlaik notiek konkurss uz galvenā redaktora amatu. Pieteikušies jau 23 pretendenti.

 

Krievijas telekanāls "TNT" saviem skatītājiem piedāvās jaunu, pašmāju seriālu Закон каменных джунглей. Tas būs jauniešiem domāts asa sižeta seriāls par gangsteriem un hipsteriem ( :crazy: ). Pirmizrāde notiks 16.martā.

 


20.03.2015

No 7.marta NTVplus paketi pamet Francijas telekanāls "TV5 Monde".

 

NTVplus (36*E) paketē ietilpstošā Krievijas telekanāla "Первый канал .Всемирная сеть" (12284, V) vietā parādijies Krievijas filmu telekanāls "Киномаяк", kurš piedāvā vecās Krievijas (PSRS) filmas.

Šis jaunums skar tikai NTV+ Ukrainas abonentus. Ņemot vērā saspringto ģeopolitisko situāciju starp Krieviju un Ukrainu, "Первый канал .Всемирная сеть" tika nomainīts pret "Киномаяк".

 

1.jūnijā Krievijā parādīsies jauns dokumentāls telekanāls "Преступление и Наказание" (ПиН). Kanāls būs analogs "Investigation Discovery" un "CBS Reality".


Šodien )20.02) ik pa laikam Ukrainas telekanāls "UTR" (Amos, 4*W) rādā vidomateriālus, kuri uzņemti pagājušā gadā Maidana laukumā, kur notika sadursmes starp iekšlietu ministrijas vienībam un protestētājiem.


21.02.2015

Šodien (21.02) Krievijas telekanāls "NTV" piedāvās interviju ar bijušo Ukrainas prezidentu Viktoru Janukoviču, kur ir izsludināts starptautiskajā meklēšanā. Intervija būs plkst.18.00 (pēc LV laika), raidījumā-Центральное телевидение.

 

No 1.marta Ukrainas sat operators Xtra (4*W) pacel cenas saviem pakalpojumiem.


Papildināts!

Uz Astras (28.2*E) esošie Lielbritānijas mūzikas telekanāli "Planet Pop", "Clubland", "Capital TV", "Heart TV", "Brit Asia" un vēl daži mainījuši savu atrašanās vietu.

Jaunie parametri: 12545, 22000, H, 5/6, FTA

P.s. Diemžēl man šim transponderam signāls kubikojas :thumbdown:

 


23.02.2015

Drīzumā Ukrainā savu darbu uzsāks jauns pašmāju informatīvais telekanāls "Ukrainian Tomorrow". Kanāls būs atrodams uz Amos (4*W) satelīta.

 

Tāpat drīzumā Ukrainā parādīsies jauns telekanāls, kurš būs veltīts Ukrainas bruņotajiem spēkiem.

 

1.jūlijā Krievijā tiks palaists jauns pašmāju sporta telekanāls "Наш футбол LIGHT".

 

Uz Hotbird (13*E) satelīta esošais Polijas mūzikas telekanāls "TV Disco" (11296, H) ir ievērojami palielinājis ārvalstu mūzikas videoklipu rādīšanu ēterā.

 

Uz Astras (19.2*E) satelīta parādijies telekanāla "Comedy Central" Nīderlandes versija.

Parametri: 11973, 27500, V, 3/4, kodēts

Mājaslapa: http://www.comedycentral.nl/

 

Uz Astras (19.2*E) satelīta parādijies mūzikas telekanāla "MTV" Nīderlandes versija.

Parametri: 11973, 27500, V, 3/4, kodēts

Mājaslapa: http://www.mtv.nl/


Viens no populārākajiem Ukrainas telekanāliem "Inter" (Amos, 4*W) ir iesūdzējis tiesā Ukrainas TV un radio padomi. Tam par iemeslu ir padomes nepārtrauktie pārmetumi kanālam. Pēc "Inter" domām padome aktīvi meklējot iemeslus, lai atņemtu "Inter" raidīšanas licensi.

 

19.martā Polijas tirgū tiks palaists ASV filmu telekanāls "Paramount Channel HD".

 

Polijas mūzikas telekanāls "TV Disco" tagad lielāko ētera laiku aizpildīs ar ārvalstu deju mūzikas videoklipiem.

Parametri: 11296, 27500, H, 3/4, dvb-s2, FTA

Mājaslapa: http://www.tvdisco.pl/

 


Viens no populārākajiem austrumu :pooh_honey:  stropiem tagad piedāvā bezmaksas skatīties šādas paketes:

1)радуга (75e)
2)
tricolor tv восток(56е)
3)
tricolor tv(36e)
4)
телекарта (85.2,e)

 

P.s. Sīkāku informāciju var meklēt iekš Google.ru vai Yandex.ru.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

 

 

bezmaksas skatīties šādas paketes
Kur tas laiks jau,ka šīs pakas bij brīvi redzemas ar emulatoru wicardd un FunCard bez interneta pieslēgumu.
 Bet kā tagad ar NTV HD ? Atrodu tikai trikalor pakā bet uz transportera kur viņam vajadzētu būt ntv+ pakā vispār neviena kanāla.
Link to comment
Share on other sites

To es zinu un arī to stropu pa kura kvalitāti gan daudzi sūdzas,bet personīgi pārbaudījis nēsmu.Es vienkārši par Tufjord teikto

 

 

Kur tas laiks jau,ka šīs pakas bij brīvi redzemas ar emulatoru wicardd un FunCard bez interneta pieslēgumu.
 
Link to comment
Share on other sites

3)tricolor tv(36e)

Nu šim nevajag internetu.Kādus 3mēnešus atpakaļ uzliku uz divām kastēm un 100% viss darbojās bez neta pieslēguma.Var skatīties

 

365 Дней, Bridge TV, Comedy TV, Rusong TV, RuTV, Shopping Live, Teen TV, Top Shop, TV Sale, Автоплюс, Боец ТВ, Дождь, Дом Кино, Домашний, Звезда, Зоо ТВ, Индия ТВ, Искушение, Карусель, Кинопоказ, Комедия ТВ, Мир, Много ТВ, НТВ, Наш Футбол, Ночной клуб, Охотник и Рыболов, Первый, Перец, Подмосковье, Пятый канал, Раз ТВ, Рен ТВ, Россия 1, Россия 2, Россия 24, Россия К, Русская Ночь, СТС, Союз, Стиль и мода, ТВЦ, ТНТ, ТТС, Телепутешествия, Тонус ТВ, Ю-ТВ

 

радуга (75e),телекарта (85.2,e)?

Par šīm neapgalvošu,jo arī nav sat pazīcija konkrētiem pavadoņiem.Bet pēc idejas vajadzēja ar GoldCard vai FunCard

Labots - Tufjord
Link to comment
Share on other sites

Lai redzētu šīs pakas, internets ir vajadzīgs. Vienkārši par skatīšanos netiek iekasēta samaksa.

радуга (75e),телекарта (85.2,e)?
Link to comment
Share on other sites

 

 

Lai redzētu šīs pakas, internets ir vajadzīgs.
Jā tas ir caur to stropu kur nopērk 30dienas,bet naudu neiekasē. Bet manis sacītam ar to meduspodu nekā kopīga.Viss notiek ar iepriekš minētiem emu.
Link to comment
Share on other sites

@Tufjord

nju nju, ko var muldeet - "nezinu, bet viss notiek"

un kaa var nosaukt ~50 sd kanaalus par "100%", bez HD kanaaliem 3colors naff interesants vispaar

Lai skatiitos HD vajag operatora uztveereeju vai CI moduli

Link to comment
Share on other sites

Nav runa par HD kanāliem,bet ,,brīvi,, pieejamiem bez medus podiem un maksas,kā arī bez interneta pieslēguma.

Link to comment
Share on other sites

Uz Amos (4*W) satelīta parādijies Ukrainas informatīvais telekanāls "ЧП.INFO".

Parametri: 11419, 7500, H, 7/8, FTA

Mājaslapa: http://magnolia-tv.com/online-tv

P.s. Līdz šim kanāls bija pieejams uz Azerspace (46*E) satelīta, taču kā jau pirms pāris mēnešiem teicu, Ukrkosmos taisās visus UA kanālus pārcelt no Azerspace uz Amos.

P.p.s. "ЧП.INFO" tematika ir līdzīga mūsu "LNT" raidījumam Degpunkts un ir pieejams ar 2-viem skaņas celiņiem: UA un RUS.


26.02.2015

Drīzumā vairākos Ukrainas telekanālos parādīsies Polijā veidoti seriāli.

 

Ukrainas kompānija Ukrkosmos pašlaik meklē jaunu transponderu, uz Amos (4*W) satelīta, lai "pārnestu" 11419, H uz citu vietu. Tāpat zināms, ka  Ukrkosmos 28.februārī beidzas līgums ar Azerspace (46*E) par transpondera (11014, V) īrēšanu.

 


27.02.2015

Iespējams, jau rudenī uz Astras (4.9*E) satelīta varētu parādīties Krievijas mūzikas telekanāls "1HD".

 

Drīzumā Krievijā atgriezīsies ASV ziņu telekanāls "CNN International".

 

Drīzumā Ukrainā parādīsies jauns telekanāls, kurš būs domāts sieviešu auditorijai un sauksies "MІ Lady Television". Kanāls būs pieejams

uz Amos (4*W) satelīta nekodētā veida.

26.februārī Ukrainas TV un radio padome "MІ Lady Television" izsniegusi apraides licensi.

 


Rītdien (28.02) telekanāls "NTV" piedāvās Krievijas mākslas filmu Перелётные птицы (13.20-17.00 pēc LV laika). Filmas darbība norisinās apdzīvotā vietā netālu no Latvijas robežas.


28.02.2015

Drīzumā Krievijā parādīes jauns pašmāju izklaides telekanāls "TVMChannel".

 

Iespējams, drīzumā Ukrainā varētu parādīsies jauns kultūras telekanāls. Tiesa, plāni vēl var mainīties ņemot vērā situāciju UA.

 

Krievijas operators Raduga TV (75*E) savu darbību taisās pārtraukt 1.aprīlī.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

36*E 11.747 V 8psk 27500 3/4

Tricolor pakaa paraadiijies KHL HD

(lietojams tikai uz vinju uztveereejiem vai ar vinju CI moduljiem)

 

p.s.

mekleeju veco NKE 4020 CI moduli

Link to comment
Share on other sites

Francijas mūzikas telekanālam "MCM Top" priekš Krievijas tirgus būs sava programma.

 

ASV filmu telekanāls "MGM" no 1.aprīļa pilnībā (Austrumeiropu ieskaitot) maina savu nosaukumu uz "AMC". Tāpat parādīsies jauns saturs.

 

Ja kādu interesē, tad uz Astra (28.2*E) ir pieejams klasiskās mūzikas telekanāls "Sky Arts 2" (12148, H).

 

Vācijas šlāgermūzikas telekanāla "Goldstar TV" (19.2*E, 11758, H) par godu savai15.gadu jubilejai (01.03.2000) piedāvā vairākus koncertus ar pašmāju dziedātājiem.

 

Vācijas jauniešu telekanāls "Joiz", kurš pagājušā gada decembrī pārtrauca savu darbību uz satelīta, tagad atgriezīsies ar vairākām programmām iekš Vācijas telekanāla "Family TV" (13*E, 10930, H).

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja kādu interesē, tad uz Astra (28.2*E) ir pieejams klasiskās mūzikas telekanāls "Sky Arts 2" (12148, H).
Šis kanāls tak jau vairākus gadus raida, bez tam, ne tikai klasisko mūziku. :)
Link to comment
Share on other sites

Austrijas operators Austriasat (19.2*E) atslēdzis Cryptoworks kodēšanas sistēmu sekojošiem telekanāliem: "AXN Action", "Кabel Eins Classic", "SAT.1 Emotions", "RTL Living" un "Animax". Nākamie būs MTV kanāli, kuri drīzumā arī vairs neizmantos šo kodēšanas sistēmu.

 

Uz Astras (28.2*E) satelīta jaunā vietā parādijies Lielbritānijas telekanāls "Showcase +1".

Parametri: 11222, 27500, H, 2/3, FTA


04.03.2015

NTVplus (36*E) paketē parādijies Krievijas sporta telekanāls "КХЛ HD".

Parametri: 12015, 27500, V, 3/4

Mājaslapa: http://tv.khl.ru/

Link to comment
Share on other sites

Rudiger

Paliek visas pārējās kodēšanas sistēmas    Betacrypt Irdeto2 Nagravision3 Videoguard   .Vairs nebūs redzami ar atslēgām, bet :pooh_honey:kā gāja, tā iet.
 


 

Link to comment
Share on other sites

Baltkrievijas 1.mūzikas telekanāls, kā jau bija zināms, pārtraucis savu darbību uz Astras (31.5*E) satelīta un tagad atrodams uz Yamal (55*E) satelīta (SD/HD versijas).

 

Uz Azerspace (46*E) satelīta 1.aprīlī savu darbību uzsāks Azerbaidžānas mūzikas telekanāls "AMC".

Parametri: 11135, 27500, H, 5/6, FTA

P.s. Kanāls piedāvās pašmāju, krievu, turku un rietumvalstu mūzikas video.

 

Uz Azerspace (46*E) satelīta Ukrainas telekanāli "Kultura" un "KDRTRK" pārgājuši uz citu (pagaidu) transponderu (10998, V), jo pašlaik tiek meklēta brīva vieta uz Amos (4*W) satelīta, kur abi šie kanāli atradīsies.

 

Turkmenistānas galvaspilsētā Ašgabatā varasiestādes sākušas aizvākt satelītšķīvjus, kuri bojā skatu. Tas darīts tādēļ, lai pilsētu padarītu skaistāku. Turklāt sat šķīvju vietā, tiek piedāvāts izmantot Туркментелеком kabeļoperatora piedāvājumus. Taču šis operators piedāvā tikai tās programmas, kuras tiek izplatītas caur Astra (31.5*E), Yamal (90*E), Hotbird (13*E) un Turksat (42*E) satelītiem.

 

Eurosport ir ieguvis tiesības Krievijā pārraidīt MLS (ASV augstākā futbola līga) spēles, kuras sāksies 7.martā.Līdz šim šis spēles Krievijas teritorijā netika rādītas.

 

Brazīlijas telekanāls "Record TV HD" pārtraucis savu darbību uz Astras (19.2*E) satelīta un turpina darboties uz Astras (28.2*E).


06.03.2015

Krievijas satelītoperators Газпром космические системы taisās apturēt sadarbību ar Francijas kompāniju Thales Alenia Space, kura priekš krieviem būvē Ямал-601 satelītu.

 

Līdz 1.aprīlim uz Amos (4*W) satelīta savu darbību atjaunos Ukrainas sporta telekanāls "Xsport", kurš apturēja savu programmu 1.janvārī ekonomiskās situācijas dēļ.

 

No 1.oktobra visi telekanāli, kuri ietilpst Polijas sat operatora Cyfrowy Polsat (13*E) piedāvājumā, pāries uz MPEG4 formātu.

 

Uz Hotbird (13*E) satelīta (11471, V)  parādijies ASV filmu telekanāls "Paramount Channel HD", kurš ietilps Polijas operatora Cyfrowy Polsat piedāvājumā.

 

 

 

 


07.03.2015

Hersonas (Ukraina) apgabalā plāno izveidot telekanālu, kurš būtu domāts priekš Krimas tatāriem un ukraiņiem, kuri dzīvo Krievijas  okupētajā Krimas pussalā. Kanāls savu darbību varētu uzsākt tuvākajā laikā un tiktu izplatīts caur satelītu.

P.s. Pašlaik Krimā ir atslēgti praktiski visi UA kanāli (ieskaitot mūzikas). Vienīgais veids, kā iedzīvotāji var vērot ukraiņu pārraides ir caur satelītu. Krimā, tā pat kā pārējā Ukrainā vispopulārākās sat pozīcijas ir Amos (4*W), Astra (4.9*E) un Hotbird (13*E).

 

Ukrainas telekanāls "Inter" (4*W) no Ukrainas TV un radio padomes saņēmis kārtējo brīdinājumu, par Krievijas filmas rādīšanu, kurā piedalijās UA aizliegti aktieri.

 

Krievijas kompānija Мьюзик Паблишинг (Warner Music meitasuznēmums RU) iesūdzējis tiešā 1.Krievijas Kanālu, kurš savās programmās Две Звезды" un "Достояние Республики" nelikumīgi atskaņojis divas Latvijas komponista Raimonda Paula dziesmas.

No 1.kanāla tiek pieprasīta kompensācija 1 miljona rubļu apmērā. Maskavas tiesa gan ir noraidījusi šo prasību, taču Мьюзик Паблишинг taisās pārsūdzēt šo lēmumu.

 

Kompānija Viacom Krievijā grib reģistrēt divus jaunus mūzikas telekanālus "MTV Base" un "MTV Brand New".

"MTV base" piedāvās RnB un hiphopa klipus.

"MTV Brand New" piedāvās visjaunākos klipus.

P.s. Abi šie telekanāli Krievijā būs pieejami bez reklāmas pauzēm. Savu darbību abas programmas (ja iegūs Роскомнадзор atļauju) varētu uzsākt jau tuvākajā laikā.

 

 

 


09.03.2015

Lielbritānijas satelīta Astra 2A (28.2*E) vietā ir sācis darboties Astra 2E. Piemēram,ja agrāk Polijā Astra 2A varēja "noķert" ar 60cm šķīvi, tad tagad lai signāls būtu daudz maz labs, vajadzīga jau 90cm šķīvis. Tapat uztveršanas problēmas ir radušās arī Skandināvijas reģionam.

 

No 4.aprīļa Krievijas operatora NTVplus (36*E) paketi pametīs Ukrainas telekanāli "НТН" un  "5 канал".

Šis jaunums skar tikai NTV+ Ukrainas abonentus.

P.s. Ja kādu interesē, tad abi šie kanāli pieejami nekodētā veidā uz Amos, 4*W (НТН) un Astra, 4/9*E (5 канал).

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirkss

Nezinu vai jau tika pieminēts, bet no 5. marta HTB+ pakā parādījies КХЛ HD

Link to comment
Share on other sites

Slinkums bija patīt trīs postus atpakaļ??? :this:

Link to comment
Share on other sites

  • Ronalds unpinned this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...