Jump to content

Toļiks
 Share

Recommended Posts

Esmu noskatījis šos monitorus Dell P2414H un U2414H rodas jautājums vai ir vērts pārmaksāt par U2414H ? Un vispār vai tajā cenu kategorija ir pieejams kaut kas labāks.

 

1.http://www.rdveikals.lv/products/lv/146/26785/sort/1/filter/0_0_0_58295/P2414H-23.8-IPS-LED-monitors.html

2.http://www.rdveikals.lv/products/lv/146/32215/sort/1/filter/0_0_0_58295/U2414H-23.8-IPS-LED-16-9-monitors.html

 

Apskats ar abiem monitoriem.

 

P2414H

U2414H

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

tiek lietos u2414 ļoti labs monitors pa savu cenu bilde patiešma laba gan apstrādājot bildes, gan skatoties kadu filmu. Iesaku U sēriju

:) 

 

dažiem 16:9 liksies par mazu tāpec ir u2415H kam ir 16:10. tuvakajā laika pamegināsu to. 

Link to comment
Share on other sites

Paldies par info! :)  Būs jāpaliek pie U2414H.  Un kā ir ar P2414H ?

 

DJWoX ar P sēriju esi kādreiz saskāries ?

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Arī nesen paņēmu DELL U2414H un esmu pilnībā apmierināts. Ja kas šī monitora apskatā ir salīdzinājums ar otru, Conclusion sadaļā, domāju ka pats varēsi izvērtēt ko vajag un nē.

Link to comment
Share on other sites

Arī nesen paņēmu DELL U2414H un esmu pilnībā apmierināts.

Spēles uz viņa normāli iet?

 

 

Jā kāds lieto Dell Profesional sēriju lūdzu ierakstiet kaut ko rīt jāpieņem gala lēmums.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Mērķis nav pieminēts, bet vienalga nepatīk skatīties uz DELL, slikta pieredze, bet nu tas varbūt tikai man.

 

Ja jāizlem starp šiem diviem, skaties vai tev ir nepieciešams:

 

USB 3.0 uz paša monitora

Augstuma regulēšana

Un šo gan es nesaprotu - HDMI, ja ir pieejams Displayport, protams jaskatās uz datoru, vai ir pieejams displayport.

Link to comment
Share on other sites

Monitoru pasūtiju P2414H tādēļ ka viņš ir lētāks un matricas viņam ir ļoti līdzīgas pieminētajam U2414H modelim, arī mēhaniskās pogas man iet vairāk pie sirds.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...