Jump to content

Nodokļi mašīnai, kura nav ceļu apritē 4 gadus?


jema
 Share

Recommended Posts

Nesen kaut kad aiznesu grāmatas uz bibliotēku, jo biju arī ilgi atlicis, pēc tam aizmirsis vairākus gadus

Tas ir kas? Tā ir atbilde tavā stilā!

Liec ko tu gribi!

Un no kura laika es te par māju rakstīju, izbeidz savu demagoģiju dzīt!!!!

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es jau samaksāju sodu un grāmatas atdevu, bet tagad inkriminē to, ka esmu kaut ko zadzis. Tā nav klaja melošana?

Link to comment
Share on other sites

Un tava runāšana par māju, ja es runāju par transporta nodevu nevis īpašuma nodoklis, tas ir kas??????

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nodoklis saucās "Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis", līdz ar to tu maksā to par ekspluatēšanu neatkarīgi no tā, vai pārvietojies pa koplietošanas ceļiem, vai savu sētu, ja reiz auto ir reģistrēts. Arī cilvēks ir dzīvs, kamēr nav atzīts par mirušu. Kāda te demagoģija?

Link to comment
Share on other sites

Un to nodokli būšu spiests samaksāt, jā nezināju, jo kaut ko tādu iedomāties ir grūti, būs man mācība! Demagoģija ir tava pariešana uz mājām un nodokļiem pilnīgi nevietā, bet tas jau tavs stils, nevari tieši kādu apsist ar argumentiem, tu sāc kaut ko piemērot! Jā vēl piemērs ar bibliotēku ir kruts, tieši saistība ar mašīnām!  :yahoo:

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ņemot vērā postu #4, ir skaidrs, ka tēma būs viens liels spams, līdz ar to cepšanās par netēmu ir nevietā. 

Link to comment
Share on other sites

Jā tas ir arguments, jā man ir kauns par savu nenoturību attiecībā pret biedru RUBENI, ļoti atvainojos tev Rubeni, tas nav daudz, bet ko nu, izlieto ūdeni nesasmelsi.  :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Isumā rezumējot - ja tas autiņš ir labs, un to ir paredzēts vēl kādu laiku čubināt, lai pēc tam lietotu braukšanai, tad vienīgais variants ir ķert numurus un jozt tos nodot uz CSDD. Uzkrātais parāds, protams, būs jānomaksā, bet pēc tam varēs to autiņu līdz braukšanai čubināt vēl ilgi. Visas šeit ieteiktās manipulācijas ar donoriem, virsbūves numuriem, pārkrāmēšanām u.c., izmaksās dārgāk kā šis parāds, plus vēl iespējamās nepatikšanas TA, kad kāds pamanīs manipulācijas ar VIN

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tagad esmu pilnīgā pakaļā un mazliet apjucis, tiešām gribējās autiņu vasarai pazīmēties, esmu nenormāls Volvo fans, sāku tālajos 90 ar 242, bija šis 850, pēc tam bija S80T6, sievai arī gadus 10 bija Volvo, fāterim vēl tagad ir, pašam tagad kaut kā dzīve savādāk iegrozījās, braucu ar citu marku. Domāju lai puika atjauno būs abiem prieks, tagad ir pārdomu pilna pakaļa, lai neteiktu vairāk! :resent:

Link to comment
Share on other sites

Nja.. man arī volviķi aizlaist liekas tāpat kā vecu zirgu nošaut :(

 

Nu bet janni ieteikums tev der un visu vēl var atrisināt. Tā kā, cheers.

 

(un fiksi viņam uzspied "ieteikt" pogu, beidz gausties par šito nolohošanos un sāc škurstīt ss)

Labots - ImissimI
Link to comment
Share on other sites

Tagad esmu pilnīgā pakaļā un mazliet apjucis, tiešām gribējās autiņu vasarai pazīmēties, esmu nenormāls Volvo fans

Bļins, samaksā tos cik tur simtus € un zīmējies...

Tēma izsmelta, autora attieksme debīla

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tēma izsmelta, autora attieksme debīla
To es saprotu, konstruktīva atbilde !  :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

rezumē.. gribu visu, tik neko negribu maksāt.. likumu nezināšana neatbrīvo no atbildības. Maksā vai utilizē.. citu variantu nav.

Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

Bet kā valsts var zināt, ka tu viņu nelieto? Laukos bars ar tādiem vadītājiem bez apdrošināšanas, bez apskates un pat bez tiesībām, kuriem agrāk lētāk sanāca sastapties ar policiju, labākajā gadījumā iedot kukuli, nekā maksāt godīgi visus nodokļus, zinot cik reti laukos policiju var sastapt. Visa sistēma jau radīta šādu ķēmu dēļ

Nu ko tik skarbi. Es teiktu - visa sistēma jau radīta šādu

 

cilvēkiem ar krievulaiku pieredzi, apiet likumu, vienmēr izdosies :sarkasms:
dēļ :)

Autoram - šāda kārtība ir jau krietni sen un pat es par to zināju, krietni pirms vēl biju autovadītājs.

Lielāka šaize te var rasties tiem idiotiem, kas auto pārdod bez pārreģistrēšanas - jaunais īpašnieks sen autiņu nodevis pārstrādē (labākais gadījums), numurus pakāsis, bet nodoklis ta krājas uz vecā, ja pareizi saprotu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bet reāli, tiešām tas 850ais ir vērts, lai maksātu 500e? No stāvēšanas auto arī labāks nepaliek. Samierinies, noraksti un aplasi visu kas ir noderīgs un paņem citu 850to, cenas viņiem ir nekādas un būs kaudzīte ar rezerves detaļām.

 

p.s. salīdzinājums ar laikus neatdotām grāmatām, savā ziņā ir vietā, abos gadījumos savas nezināšanas dēļ tiek uzkrātas neadekvāti lielas soda naudas..

Link to comment
Share on other sites

Lai tak tas nodoklis krājas, piedzīt ta to neveiens nepiedzen. Vismaz es neesmu nevienu gadījumu dzirdējis, ka sliktie zēni klauvētu pie durvīm un pieprasītu samaksāt. Jā, vairākus gadus nostāvējusu autiņu, izmantot neatmaksājas, jo nodoklis var pārsniegt mašinas vērtību, bet rokas par to nevienam laukā nelauž.

Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

Bet reāli, tiešām tas 850ais ir vērts, lai maksātu 500e? No stāvēšanas auto arī labāks nepaliek. Samierinies, noraksti un aplasi visu kas ir noderīgs un paņem citu 850to, cenas viņiem ir nekādas un būs kaudzīte ar rezerves detaļām.

paskatījos, ka 850ie maksā ap 800 eur un uz augšu. Tātad, iesaki, nevis samaksāt 500 Eur un braukt ar SAVU ATJAUNOTU auto, bet to norakstīt, nopirkt dārgāku un nezināmu lamatu?
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet reāli, tiešām tas 850ais ir vērts, lai maksātu 500e?

Mantu vērtība ne vienmēr ir nosverama eiro vai rubļos, bieži vien sentimentālā vērtība ir daudz svarīgāka. Es ar sev gribētu labu un lolotu 240... :(

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lai tak tas nodoklis krājas, piedzīt ta to neveiens nepiedzen. Vismaz es neesmu nevienu gadījumu dzirdējis, ka sliktie zēni klauvētu pie durvīm un pieprasītu samaksāt. Jā, vairākus gadus nostāvējusu autiņu, izmantot neatmaksājas, jo nodoklis var pārsniegt mašinas vērtību, bet rokas par to nevienam laukā nelauž.

 

Pagaidām neaiztiek - bet nav zināms ko pēc gada darīs! Autors takš nav bomzis no kura nav ko paņemt. Šajā gadījumā gaidīt kamēr valsts izdomās izdomās naudu piedzīt ir diezgan neprātīgi!  Var sanākt tā, ka pēc pāris gadiem būs jāmaksā nevis 500, bet 5000 EUR. 

Labots - ronalds_
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tātad, iesaki, nevis samaksāt 500 Eur un braukt ar SAVU ATJAUNOTU auto, bet to norakstīt, nopirkt dārgāku un nezināmu lamatu?
Nu un kā tu iedomājies, kā var atbildēt uz šo jautājumu? Atkarīgs no konkrētā eksemplāra, 3 gadus nātrēs iestumts un stāvējis dampis, kuram motortelpā izaugušas 10 žurku paaudzes, viena lieta, cita runa, auto glabāts un uzpasēts ideālos apstākļos, lēnām čubināts, lai pārvērstu par konfekti, cita runa.

 

 

Mantu vērtība ne vienmēr ir nosverama eiro vai rubļos, bieži vien sentimentālā vērtība ir daudz svarīgāka. Es ar sev gribētu labu un lolotu 240
To naudā neizrēķināt un padomi tur ir lieki. Jā 240 sedana izpildījumā ļoti smuks auto. 
Link to comment
Share on other sites

 

 

p.s. salīdzinājums ar laikus neatdotām grāmatām, savā ziņā ir vietā, abos gadījumos savas nezināšanas dēļ tiek uzkrātas neadekvāti lielas soda naudas..

Tikai kā autors sarunās @CSDD ? Piesolīs kādā servisā 2 sveču pakas nopirkt un nodzēsīs parādu? :) 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kas par bezsakaru, kādas sveču pakas un parāda nodzēšana?

 

Nesen kaut kad aiznesu grāmatas uz bibliotēku, jo biju arī ilgi atlicis, pēc tam aizmirsis vairākus gadus - lieki teikt, ka kavējuma summa bija sasniegusi ~900 EUR, kas pārsteidza pat pašus darbiniekus. Panācu izlīgumu, ka par kādiem 80EUR nopirku dažādas grāmatas un viss tika nokārtots. 
 

 

Bezsakars vai sakars, lasam cītīgāk topiku, ja nu tas salīdzinājums Tev šķiet vietā...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es ar sev gribētu labu un lolotu 240...

Labāk 245. Man bija. Reāli labs auto bija...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bezsakars vai sakars, lasam cītīgāk topiku, ja nu tas salīdzinājums Tev šķiet vietā

Tad citē un komentē mežaveča izteikumus, es savu viedokli izteicu un nevis par to kā viņš problēmu atrisināja, bet gan kā  uzkrāja parādu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...