Jump to content

low gaming pc


smg
 Share

Recommended Posts

Sveiki, nācu pie slēdziena, ka man ir nepieciešama kaste gaming, jo mans vecis vairs nevelk.Pats nevēlos burties cauri un meklēt netā, slīdzināt utt. tāpēc jautāšu zinošiem cilvēkiem.

Skatijos sslv datorus ~300eur robežās par kādu arī gribētu iegādāties(budžets ierobežots) un sapratu, ka neko neesmu sapratis un nesapratīšu paša spēkiem. Tāpēc vēršos pie jums, varbūt varat ko ieteikt un mazliet apgaismot mani!

 

Kam izmantošu: Pārsvarā viss ko spēlēju ir sporta spēles, galvenais, lai fifa 15max, nba 2k15max un vēl izmantoju sony vegas..

Budžets: - 350eur

 

Būtu jau pieklājīgi pašam iemest linkus uz ko skatijos, bet tur viņi tik daudz bija uz 300eur robežas i7,i5 un i3 un vēl par šo gribeju pajautāt, kāpēc visi šie procesori ir gandriz vienādās cenās?!

 

Paldies jau iepriekš :)

Link to comment
Share on other sites

Saliec kasti pats. Ej uz kaut kādu tomshw vai līdzīgu saitu un visu atlikušo nedēļu brīvajā laikā studē. Nedēļas beigās būsi tapis gudrs un varēsi salikt pats savu kompi. Pirms pasūtīšanas tik ieliec build'u šeit, lai BOOT neieitu zudumā viens kārtējais svētais karš, kur tiks cītīgi un bezjēdzīgi diskutēts par dažādu komponenšu ražotājiem.

Link to comment
Share on other sites

rememberme

Pagaid labaak biku, ienaaks biedrs Rubenis un saliks Tev labu setupu par taam 350 eiraam.
Aiz neko dariit, aatrumaa sametu šaadu budžetnieku

MB - Asrock H81M-VG4 - 36€
CPU - Intel® Pentium® Dual Core G3220 3.0GHz 3MB - 50€
VGA - MSI AMD/ATI Radeon R7 260x 2GB GDDR5 PCIE - 116€
RAM - Crucial 4GB DDR3 PC3-12800 CL11 x 2 - 70€
PSU - Thermaltake ATX 2.3 Munich 430W W0391RE - 44€

Kopaa pagaidaam ~ 316€, bet veel jau kasti un HDD vajag, ko varbuut pats atrodi.

Labots - rememberme
Link to comment
Share on other sites

Un tā kārtējais cilvēks būs paviesojies šajā forumā un jau atkal neko jaunu neiemācījies. Iemācīties salikt datoru, izmantojot plaši pieejamus benchus, testus un listus var jebkurš. Rubenis nepiedzima citādāks. Kaut gan kādā citā tēmā es to varbūt pat apstrīdētu  :grin:

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Ja pērk jaunu, tad ātri uzmetot, sanāca kaut kas šāds:

 

581bvi9uh6n7wc64oe71.png

 

Nedaudz pāri budžetam. Summu varētu samazināt, ņemot vājāku videokarti, bet, zinot, cik prasīgs ir NBA 2k15, neko švakāku neņemtu. Šaubos, ka arī šis setups visu uz max pavilks, bet paspēlēt vajadzētu varēt.

Link to comment
Share on other sites

Ja pērk jaunu, tad ātri uzmetot, sanāca kaut kas šāds:     Nedaudz pāri budžetam. Summu varētu samazināt, ņemot vājāku videokarti, bet, zinot, cik prasīgs ir NBA 2k15, neko švakāku neņemtu. Šaubos, ka arī šis setups visu uz max pavilks, bet paspēlēt vajadzētu varēt.

Apmēram tāds pats komplekts sanāca arī man, pāris detaļas citas firmas, bet citādāk labākais ko vari dabūt tajā cenā.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Es neesmu neko pētījis, jautāju tikai intereses pēc - kādēļ tieši to HDD? Vai tik cipara dēļ tā vietā nav, piemēram, 1TB WD blue?

Link to comment
Share on other sites

 

 

1TB WD blue?

7 eiro vairāk, bet divtik daudz vietas glabāšanai. Pircējam pašam jādomā, jo izskatās ka tie 350 eiras ir max griesti. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es neesmu neko pētījis, jautāju tikai intereses pēc - kādēļ tieši to HDD? Vai tik cipara dēļ tā vietā nav, piemēram, 1TB WD blue?

 

Protams, ka labāk ņemt 1TB HDD, kas manā gadījumā bija tikai par 6€ dārgāks, bet šoreiz spiedu uz max tuvāku summu budžetam. Arī CPU un VGA var piemeklēt par kripatiņu labākus, kas cenā atšķiras 5-10€ katra komponente, bet kopā jau tas cipars savāksies tuvu pie 400€. Te vairāk es domāju, ka uz 500GB viņš vienalga uzbāzīs to FIFA un NBA, bet, piemēram, ar švakāku VGA diezin vai normāli paspēlēs.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbildēm!

 

siv1no vari lūdzu tad arī uzskaitīt tos cpu un vga, cik skatos cpu arī gribetos labāku ņemt..

Nu var jau iztirgot veco, moš 40eur sanāks :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu var jau iztirgot veco, moš 40eur sanāks

 

A moš paņemot no vecā kompja cieto, korpusu un barokli un ietaupīsi pat nedaudz vairāk, kā 40 eur. Protams, ja tās daļas ir pie labas veselības un nav no pagājušā gadsimta.

Link to comment
Share on other sites

 

 

cik skatos cpu arī gribetos labāku ņemt..
 

kas vaians tam procim? Pentium rakstīts virsū? Tak spēlēs viņš ne sliktāk par kaut kādu 'i3'

Link to comment
Share on other sites

nba 2k15max

 

Šito nedaudz spēlēju...tas ir pilnīgs neoptimizets consoļu ports, lai uz max settingiem spēlētu vajadzēs i5...

 

 Varbūt uz low ies ar dual core..hwz...

 

 Par video karti sākumā uz manas GF 770, brīžiem raustījas uz fHD...to atrisinaju uzliekot croud detail uz low...

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

Procesoru jaudīgāku ar + 40 eiro var idabūt, bet diez vai dabūsi 40 eiro par daļām no vecā kompja.

No otras puses Pentium G3258 ir uzdzenams arī uz lētajām platēm, bet tad atkal vajag normālāku dzesētāju.

 

Nosaki budžeta griestus, tad varēsim palīdzēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kas piemēram šim ir ārā metams? cik salidzinaju gandriz tas pats.. https://www.ss.lv/ms...s/pc/hhgoe.html

Nevajag šitos. Pārcenots un švaks tas dators ir, iebūvētā grafika, lai arī APU, bet tomēr nevilks spēles tik labi cik R7 260X.

 

Ja tevi nebaida lietotas preces, tad nopērc i3 procesoru un lietotu teiksim GTX 660. Tās iet ap 110eiro.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Neiedziļinoties sīkumos,izlasot tēmas virsrakstu-silti iesaku- AMD Kaveri 7850K.

Link to comment
Share on other sites

 

 

AMD Kaveri 7850K

Nope. Lēts Intel procis + PCIe videokarte būs pulk ātrāk. Kaveri nepietiek atmiņas veiktspējas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nope. Lēts Intel procis + PCIe videokarte būs pulk ātrāk. Kaveri nepietiek atmiņas veiktspējas.

+ A10 7850K cena +vajadzēs ātrāku RAM un rezultātā vienalga būs lēnāks par Intel Pentium + R7 250X.

Link to comment
Share on other sites

R7 260X

Kas, starp citu, būtiski – zem 260X īsti nav vērts nolaist, jo cenas samazinājums būs mazs, veiktspējas zaudējums būs liels.

 

Ja neviens dārgāk nepieteiksies, E4400 + HD5450 paņemšu par 10EUR. Ja pieteiksies, tad lai tiek tam kurš piesakās :)

Labots - Charlie
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kas, starp citu, būtiski – zem 260X īsti nav vērts nolaist, jo cenas samazinājums būs mazs, veiktspējas zaudējums būs liels.

Tieši tā. Bet vēl ir variants ar lietotām kartēm - HD 7770 vai HD 7850 var dabūt par smuku ciparu un diezgan ietaupīt + dabūt labāku veiktspēju.

Link to comment
Share on other sites

lietotu [..] HD 7850

Kur turklāt arī būs 2GB RAM, kas sāk kļūt būtiski.

Labots - Charlie
Link to comment
Share on other sites

Es uz lietotām precēm neiespringtu. Pentiums + R7 250X būs gana, rēķinot to, ka 250X = HD7770. Pašam tāda bija - priekš savas cenas ir laba karte, hands down.

 

Ņem vien to 1TB HDD.

Link to comment
Share on other sites

Figņa, ko es te ņemos, sen jau vajadzēja salikt kompi priekš autora.

Re kas sanāca:

Asus H81M-D

Crucial 4GB DDR3 PC3-12800 CL11 CT51264BA160BJ

Fortron ATX 2.3 500W 85+ FSP500-60APN 85+

Intel® Pentium® Dual Core G3258 3.2GHz 3MB LGA1150 BX80646G3258

Sapphire AMD/ATI Radeon R7 260X 1GB GDDR5 PCIE 11222-05-20G

Western Digital CAVIAR Blue 1TB SATA 7200RPM 64MB WD10EZEX

Zalman Mini Tower ZM-T1 Plus

Kopā 360.99 €

P.S. Var piemaksāt 5 eiro un dabūt videokarti ar 2Gb atmiņu. 

http://www.1a.lv/datoru_komponentes/videokartes/msi_amdati_radeon_r7_260x_2gb_gddr5_pcie_r7260x2gd5ocv1

Un korpuss protams ir paša izvēle, bet šis Zalman ir ok par to cenu. Procesors ir tāds, kuru nākotnē uzliekot labāku dzesētāju varēs arī uzdzīt - ja gribi no tāda atteikties ietaupīsi 10 eiro, bet es neiesaku.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Noteiktajai cenai Rubeņa ieteikums ir ideāls.

 

Es uz lietotām precēm neiespringtu.

To var saprast.

 

 

 

R7 250X

To gan nevar saprast.

http://anandtech.com/bench/product/1126?vs=1044

20% naudas ietaupījums nav tāda veiktspējas krituma vērts. Bez visa cita, ļoti daudz kur 250X = unplayable, 260X = playable.

Labots - Charlie
Link to comment
Share on other sites

2GB VRam noteikti ir must have, bet budžets paliek budžets.. Neņem korpusu un liec visu tur, kur neviens klāt netiek. Vot tad būs budžeta dators.

 

Labāku build par Rubeņa doto nedabūt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

2GB VRam noteikti ir must have
 

260x ir karte zem 7850 jaudas, un tā īsti nekādas atšķirības starp 7850 1GB un 7850 2GB nebija, ja vien nesalīdzina CF setapu, un arī tad vismaz uz FHD. Varu to teikt gan no savas personīgās pieredzes, jo man tās kartes senākos laikos ir bijušas, gan no dažādiem reviews. 'Must have' tas noteikti nav tāda līmeņa kartei, bet, ja cenas atšķirība starp abām versijām ir tikai daži eiro, tad noteikti ir tā vērts.

Link to comment
Share on other sites

Dators ar skatu uz nākotni vēlāk varēsi nopirkt normālu videokarti un operatīvo.

 

Untitled.png

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

@@@rmands, jocīgs cilvēks esi.. un ko darīs bez videokartes? Šaubos vai integrētā veiks nepieciešamo. Rekomendēju paklausīt Rubenim un miers.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

 

 

vēlāk varēsi nopirkt normālu videokarti

 

@@rmands, jocīgs cilvēks esi.. un ko darīs bez videokartes? Šaubos vai integrētā veiks nepieciešamo. Rekomendēju paklausīt Rubenim un miers
 

Pentiums tomēr paliek pentiums arī mūsdienās par to summu nekas lāgā labs nesanāk tādēļ arī iesaku šādu komplektu.

Link to comment
Share on other sites

Un ko viņš darīs ar to 4460? Kāpēc vispār viņam vajag tādu proci? Kāpēc? Lai tam vispār būtu jēga, viņam ir vajadzīga videokarte vismaz kādā r9 280x līmenī. Skats uz nākotni noteikti ir muļķības. Tev pašam, Armand, nav sanācis iegrābites ar skatu uz nākotni? Nu, piemēram, to vienu reizi, kad pirms pāris mēnešiem sakomplektēji PC par +/- 1.5k, un pāris nedēļas vēlāk izrādījās, ka tomēr tādu nevajag, un tirgosi nost tepat forumā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un ko viņš darīs ar to 4460? Kāpēc vispār viņam vajag tādu proci? Kāpēc? Lai tam vispār būtu jēga, viņam ir vajadzīga videokarte vismaz kādā r9 280x līmenī. Skats uz nākotni noteikti ir muļķības. Tev pašam, Armand, nav sanācis iegrābites ar skatu uz nākotni? Nu, piemēram, to vienu reizi, kad pirms pāris mēnešiem sakomplektēji PC par +/- 1.5k, un pāris nedēļas vēlāk izrādījās, ka tomēr tādu nevajag, un tirgosi nost tepat forumā.
Nu nav tur nekas kosmisks nevienam neko nespiežu tā ir paša izvēle spēlēm gan jau ka pietiks ar to G3258... 
Link to comment
Share on other sites

Tātad cik saprotu ar šo komplektu man principā tam priekš kā to vēlos īsti nepietiektu...

 

Okej man vajadzetu 2-3 nedēļas un budžetu varētu palielināt līdz 500eur, ko varu atlikt, lai ieliktu kastē.. principā viss ko man vajag ir, lai šīs spēles ietu uz max un varētu arī solīdi pavilkt nākamā gada izlaidumus šīm spēlēm..

 

Runājot par sony vegas, cik saprotu tur galvenais ir ram un cpu, pareizi?

Link to comment
Share on other sites

Runājot par sony vegas, cik saprotu tur galvenais ir ram un cpu, pareizi?

Jā - procesora kodolu skaits un principā arī RAM, bet jo nopietnāka apstrāde, jo vairāk RAM vajadzēs. Šis ir pats minimums videoapstrādei:

Asus B85M-G

Crucial 8GB DDR3 PC3-12800 CL11 CT102464BA160B

Fortron ATX 2.3 500W 85+ FSP500-60APN 85+

Intel® Core i5-4460 3.2GHz 6MB LGA1150 BX80646I54460SR1QK

Sapphire AMD/ATI Radeon R7 260X 1GB GDDR5 PCIE 11222-05-20G

Western Digital CAVIAR Blue 1TB SATA 7200RPM 64MB WD10EZEX

Kopā: 505.72 €

Bez korpusa - vai nu izmanto veco, vai piemet vēl padsmit eiro. Sony Vegas izmanto Open CL, kur videokarte var paātrināt renderēšanas laikus.

 

 

Okej man vajadzetu 2-3 nedēļas un budžetu varētu palielināt līdz 500eur, ko varu atlikt, lai ieliktu kastē.. principā viss ko man vajag ir, lai šīs spēles ietu uz max un varētu arī solīdi pavilkt nākamā gada izlaidumus šīm spēlēm..
 

Tev vajag lielāku budžetu, jo apstrādāt video, spēlēt spēles tuvu max iestatījumiem nevar ar 500€budžetu. 

Lai spēlētu spēles uz max vajadzēs ko spēcīgāku par R7 260X, bet labākas kartes maksā lielāku naudu.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...