Jump to content

kā sauc šito un kur tādu varētu dabūt?


aezaurs
 Share

Recommended Posts

a kā Tu domā, ja jau tautā sauc par "cūku lampu"? - vismaz  agrāk sivēntiņus sameta čupiņā un virs viņiem ieslēdza, lai sildās (bet ne cepās..)  :)

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

precīzi nepateikšu, taču tēma grozās ap pakešu logiem. Man ar bij jautājums iekš kāda aparāta tas viss liekās, jo būtu vismaz kāds pavediens... atbildi nesaņēmu..

Ceru ka tā ir kaut kāda standarta lampa, kuru var dabūt neskatoties uz pielietojumu.

) jā, cūku lampa..., tad varbūt vismaz kāds ir tehnoloģiskais nosaukums tai cūku lampai? atceros, ka manā bērnībā ar tādām, vai vismaz līdzīgām, sildīja sivēnus

Labots - aezaurs
Link to comment
Share on other sites

iekš kāda aparāta tas viss liekās

Skārda korpusā elementārā ,iekšā tikai kontakti un atstarojoš spīdīgs metāls spuldzei. Un priekšā apmēram 5x5cm režģis.Tas viss ar ķēdēm pakārts pie griestiem virzienā uz leju protams.Uz siltumu sivēni palien apakšā. Bet kāds sakars ar logiem?

 

tēma grozās ap pakešu logiem
Labots - Tufjord
Link to comment
Share on other sites

cilvēks, kam šito vajadzēja ņemās ap pakešu logu izgatavošanu. Domāt, ka ne tikai cūkas ar šito sildīt. To ka izskatās un, iespējams, arī ir tā pati kas tiek izmantota, tā sauktajās, "cūku lampās".  

vienkārši vajadzēja uzzināt, kur šito grillu var iegādāties? aptuveni zinu ka ražotājs ir ru, šim konkrētajam eksemplāram. 

ir izmērs un paramteri. pārējais miglā

Link to comment
Share on other sites

Tās lampas pielietojums ir kaut ko sildīt vai žāvēt. Kā jau te rakstīja, padomju laikā ar tādām lampām sildīja sivēnus. Manā agrākajā darba vietā, tādas lampas tika izmantotas krāsas žāvēšanai. Tā, ka nav nekāds brīnums, ja kāds vietējais "kuļibins" to lampu ir kaut kur pieriktējis plastmaas logu ražošanā.

Link to comment
Share on other sites

Autor, Tev uz šejieni, skaties sadaļā infrasarkanie sildītāji.

 

Konsultācijām:

Aivars Stripkans

Rūpnieciskās apkures un ventilācijas iekārtas

Tirdzniecības pārstāvis Latvijā

Tel. +371 260 36807

Skype: ainars439

E-pasts: aivars@silditaji.lv

 

P.S. Vairākkārt esmu sadarbojies ar šo kantori, cipari demokrātiski, atsauksmes pozitīvas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tas jau bija vecs krievu ražojums, mūsdienas mazdrusciņ analogs varētu būt HLP1000 lampa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man vēl dažas mētājas

Atradu plauktā pat 150w patronu lampiņas......  pārejot uz led daudz kas paliek pāri  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Man šķūnī ir kādas 3-4 cūku lampas un kaut kur arī vismaz pāris rezerves spuldzes. Dažām gan reflektors baisi norūsējis.

Link to comment
Share on other sites

Brīvdienās paskatīšos uz to 150w aizvietotāju.... daudz ledus pērku  katlakalna bodē. internetā ir lapa             www.ledakcijas.lv

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

cik tev taas 150nieces ir. kaadas izskataas un vai visas vienaadas?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Kaut kaa 150w analogu nav naacies redzeet. Tur 20w led spiid apmeeram kaa simtniece. Nu labi, varbuut 120, bet ne 150w. Protams ja vairaakas led saskruuvee tad cita lieta.

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis-  tev tās vecās spuldzītes vajag?

 man te viens biedrs divas jau savāca, ja nemaldos tad vēl kādam baram jābūt  to varu tikai brīvdienās precizēt

Tās saucamās cūku lampas elementi vēl 2 gab palikuši

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...