Jump to content

Nepienāk zvans.


eddge
 Share

Recommended Posts

Labdien! Iedomāsimies, ka Ilze zvana Kristīnei. Ilzei dzird signālu kurš apgalvo, ka zvans pienāk Kristīnei. Bet Kristīne nekādu zvanu nesaņem. Tas ir iespējams?

Labots - eddge
Link to comment
Share on other sites

Iespējams, ja ir uzlikta pāradresācija!

Link to comment
Share on other sites

ja mēs iedomājamies, tad viss ir iespējams. Labāk beidz iedomāties un stāsti kā ir.

Link to comment
Share on other sites

Savulaik vienai no pirmajām Nokia ar krāsaino displeju šitāds gļuks bija- nepienāca zvani vispār. Nesu atpakaļ uz bodi, servisā pāršuva softu un vairāk pēc tam gļuku nebija.

 

Pāris reizes ir gadījies arī slavenajai Nokia 6310i.Tai gan līdzēja restarts.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Labdien! Iedomāsimies, ka Ilze zvana Kristīnei. Ilzei dzird signālu kurš apgalvo, ka zvans pienāk Kristīnei. Bet Kristīne nekādu zvanu nesaņem. Tas ir iespējams?

 

Izslēgta skaņa.

Kad es pēc sapulcēm aizmirstu atjaunot skaņu, tad pievakarā pat pie melu detektora varēšu apgalvot, ka nevienu zvanu neesmu saņēmis.

Link to comment
Share on other sites

 

 

melu detektora varēšu apgalvot, ka nevienu zvanu neesmu saņēmis.

pats es telefonu nelietoju, bet nu pieņemšu, ka tu esi cilvēks, kurš telefonam uzticēs to, ko sievai neuzticēs. ja uz kādu svarīgu momentu, noglušīsi skaņu, tad pēc tā svarīgā momenta, pat neuzmetīsi aci, cik pulkstens, kaut vai - neviens nav zvanījis? izklausas dīvāni.

Link to comment
Share on other sites

sieva man ir svarīgāka par telefonu ;)

 

es to no pieredzes saku, ka pirms gulētiešanas pamanu pusdienlaika neatbildētos zvanus.

Pulksteni var redzēt kompī. Savukārt kolēģu kāju dipoņa liecina, ka darba laiks beidzies, bet es parastim ēdzu padarīt iesākto un tikai tad doties.

Telefonsarunas tikai novērš uzmanību. To neesamība darba dunā netraucē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pie izslēgtas skaņas tak telefonā nofiksējas neatbildēti zvani.Sapratu, ka autors domājis līdzīgu gadījumu kā es minēju, kad zvani vispār nepienāk un telefonā neuzrādās, lai gan otrā galā zvanītājam rādās, ka sauc, bet atbildētājs it kā vienkārši neceļ.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt nejauši ielicies blacklistā. Tad gan laikam nometās vai saka, ka aizņemts. Tas tikai tad, ja rādās pie neatbildētiem zvaniem. Ja nekādi neattēlojas, tad nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kas autoram par operatoru, bet ar LMT kādu laiku atpakaļ bija bēda - zvanu abonomentam, tur pretī ka telefons izslēgts vai ārpus zonas. Pārzvanot - viss kārtībā, ir sazvanāms. Pamēģinājām intereses pēc ar random klientiem un random vietām (dažādām pilsētām), gļuks nebija sistemātisks, bet parādījās figzin pie kādiem nosacījumiem. Un galvenais, ka tas bija LMT tīklā. Uz ārpusi (citiem operātoriem) tādi joki netika novēroti.

Bet tā ka izejošais zvans ir, bet ienākošais nav, neesmu manījis - iespējams telefona problēma (filtrs vai kas tamlīdzīgs).

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet Kristīne nekādu zvanu nesaņem.
Kristīne vienkārši ar Ilzi negrib runāt un pieklājīgi pasaka,ka nav saņēmusi nevienu zvanu. :mrgreen: Un vainīgs operators,telefons...
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

manam vecajam telefonam NOKIA 5800 bija gļuks: telefons man nomests 2.stāvā, manā istabā, pats es pirmajā stāvā virtuvē. Dzirdu - zvana telefons. Kamēr uzraušos pa trepēm, kamēr paņemu to rokā, vairs nezvana. Skatos kas zvanīja - neviens nav zvanījis. Un tas nebija tikai vienu reizi vien, beigās jau izbesīja un tas bija viens no stimuliem apgreidoties uz jaunu (citu) telefonu. 

Link to comment
Share on other sites

Man uz LG L9 (okarte) ir bijis, ka nepienāk un neuzrādās zvans, bet zvanītājs teica, ka esot "saucis". Nu jau kādus 6 mēnešus neviens nav sūdzējies. :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...