Jump to content

vga prieks e8400


andromeda
 Share

Recommended Posts

Barošanas bloks velk videokarti, nevis procesors. Ja tas tev ir firmas un normāla vatāža, tad var likt maksimālo cik budžets atļauj (ko tu arī neesi pieminējis).

Principā ja tu plāno upgrade uz labāku procesoru, tad jāmeklē videokarte tam, nevis tagad vienu un vēlāk citu.

Tātad - kāds tev barošanas bloks (ražotājs, vati, ampēru skaits uz 12v līnijas) un cik naudas vari atļauties videokartei???

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

 

 

veelak domaju uzlabot uz core 2 quad - q9650
labaak iesaku taisiit 771 modu un likt iekšā e5450 vai x5460 vai x5470, kas ir ekvivalenti un jaudīgāki par q9650 un 3x lētāki.
Link to comment
Share on other sites

andromeda

pagaidam kompis vel nam atnacis. bus tresdien. nebiju pamanijis ka sim esot ieklauts ATI HD5450. par barokli nevaresu pateikt, jo pardevejs nebija neko minejis par barokli. Ok iespejams barokli bus japerk jaunu. tadat jarekinas uz q9650, budzets 150-200 eiro. pirksu ieks ebay.de

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.de/itm/SAPPHIRE-Vapor-X-R9-270X-2GB-GDDR5-OC-Grafikkarte-/111569519146?pt=DE_Elektronik_Computer_Computer_Graphikkarten&hash=item19fa0fc22a

 

+ iesaku paklausīt šim padomam.

 

 

labaak iesaku taisiit 771 modu un likt iekšā e5450 vai x5460 vai x5470, kas ir ekvivalenti un jaudīgāki par q9650 un 3x lētāki.

 

Bet es arī nesaprotu kādēļ jāpērk tik khe khem vecs dators?? Jaunu ar tādu pašu labu barokli kā tev vajadzēs (Fortron, Corsair CX sērija, Cooler master thunder sērija) būtu salicis līdzīgā cenā kā tev droši vien noplēsa par to Core 2 duo, tikai modernāku un jaudīgāku.

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

Nu ja baidies modu taisiit un pirkt xeonu pa 30eur tad perc dargo core 2 quad pa 150eur :D

Link to comment
Share on other sites

Tad vēl ok, bet barokli 100% jāliek jaunu un labāku. Tā R9 270X ir ļoti laba.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Izdari kā erikonkulis ieteica un izmaksas būs ~30 euro.

Link to comment
Share on other sites

intervall
core 2 quad pa 150eur

Nav tik traki, iet sākot no eur 60 tie q9xxx.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Vispār 100 ir ok cena, jo jaunam vajag vēl vismaz 150 klāt, kā minimums.

Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

nu sis pc man izmaksaja 100 eiro.. c2q izmaaksam man vel kadus 69-70 eiro.

Nejūties apjāts?

Par atvēlēto budžetu varēja jaunu salikt.

Tā jau tas ir, skopais maksā dubultā :D 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Nu, nu. Pastāsti kā viņš par 100 jaunu saliks?

Link to comment
Share on other sites

intervall

Nu bišku jāpiemet, parēķini, kas tur beigās sanāk par 100 eur mb, keiss, ram, ,psu, cpu, kuru mainīs. + 60-70 eur. Jau 160-170. Vajadzētu sanākt gan kādam g3220+h81+4gb ddr3, pat psu sanāks iekš šīs summas.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Nebojā cilvēkam noskaņojumu. Pa 100 EUR lietojams dators ar to nemaz ne sliktāko procesoru. Neko pat attāli līdzīgu jaunu šādā summā salikt nevar. Tas, ka kādreiz kaut ko mainīs... nu tas būs kādreiz.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

andromeda

cik es biju skatijies tad jaunais izmaksas sakot no 350 eiro. piemeram amd a8 ar kaut kadu r7 gpu ( ja nemaldos)

 

sis e8400 kopa ar gt750ti pavelk bf4. ta vismaz youtube saka. tadat sis pc ar uzlabotiem dzelziem man izmaksas~ 300-350 eiro.

paldies visiem. Laikam vairak skatisos uz r9 270x pusi ~ 120eiro.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Kad jārunā, tad visi gudri, tjipa es par sotaku tā un šitā, bez maz i7 komplektu salikt. Cik tas C2D kompis vairs iet, nekādas vērtības. Savukārt tad kad vajag sakarīgu C2D setapu sameklēt (kur nav kaut kas jāpieliek vai kaut kā pietrūkst), tad neko sakarīgu zem 70 tāpat atrast nevar!

Link to comment
Share on other sites

man pašam ir E8500, nesen uzlaboju no E7300.. pieliku mazliet RAM klāt, nomainīju ventikus un kompis lido un ir salīdzinoši kluss, turklāt pie mazām izmaksām... protams ar HD4850 neko ūber jaunu nepaspēlēsi, bet manām vajadzībām pietiek. Tā kā vecie labie C2D vēl tīri labi ieper pašreizējos Pentium G un nav ne sliktāki par dažu labu i3.

Link to comment
Share on other sites

Nū ar komplektiņu C2D E8500+ATI4870 nodzīvoju daudz gadus, tagad atdevu citiem lietošanā, cik saprotu spēles joprojām iet uz OK (Nja vkarte izskatās ka vājais posms)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tā kā vecie labie C2D vēl tīri labi ieper pašreizējos Pentium G un nav ne sliktāki par dažu labu i3

Visātrākais C2D ir lēnāks par vislēnāko Haswell Pentium G. Par i3 nemaz nerunājot.


 

 

Skaidri redzams, ka ja nav iespējas izmantot visus 4 kodolus, G3220 ir ātrāks. Vienas plūsmas veiktspēja G3220 ir 37% augstāka.

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

 

 

nav iespējas izmantot visus 4 kodolus
mūsdienās ar uguni jāmeklē, kur nav iespējas izmantot visus 4 kodolus.
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

 

 

bus laikam janem x5472. cena vinam esot 60€. jautajums, vai bins bus labaks par q9650?
ja maatesplate atbalsta FSB 1600 tad uz priekšu, ja ne tad paliec pie max 5470 kuram fsb ir 1333.
Link to comment
Share on other sites

 

 

@Charlie, da labi ar tiem papagaiļiem var iet.... :)

Parādiet man vienu lietojumu, kur C2D būs ātrāks par Haswell Pentium G.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā vecie labie C2D vēl tīri labi ieper pašreizējos Pentium G un nav ne sliktāki par dažu labu i3

Nebūs gluži taisnība. Ja apskatīsies, piemēram, spēļu benchus, tad pamanīsi, ka E8400@stock atpaliek pat no Ivy Celerona.

Avots : http://www.tomshardware.com/reviews/ivy-bridge-wolfdale-yorkfield-comparison,3487-15.html

Pašķirstot lapas, to pašu redzēsi arī citām spēlēm.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

@@Charlie, to jau reāli var parādīt tikai ar papagaiļiem/sintētiskajiem testiem.. reālitātē tas viss ir subjektīvi. Protams jaunākām tehnoloģijām nevajadzētu būt lēnākām un DDR3 tomēr ir > DDR2, bet reālā darba vidē tas nav tik izteikti.

Link to comment
Share on other sites

 

 

@Charlie, to jau reāli var parādīt tikai ar papagaiļiem/sintētiskajiem testiem.. reālitātē tas viss ir subjektīvi. Protams jaunākām tehnoloģijām nevajadzētu būt lēnākām un DDR3 tomēr ir > DDR2, bet reālā darba vidē tas nav tik izteikti.

Kamon :)

Es vēlos tikai vienu. Kaut vienu konkrētu objektīvu pierādījumu, ka C2D ir ātrāks.

Turklāt, ja C2D ir ātrāks par Haswell Pentium G, tas ir ātrāks par Haswell Core i5. Kas ir vēl vairāk absurds.

Link to comment
Share on other sites

@@Charlie, šobrīd pats iebrauci auzās.. kā Pentiums var būt ātrāks par i5? vai i3?

 

Te jau būtu jāprecizē.. tieši kādā darbībā ātrāks/lēnāks? word rakstīšanā vai hardcore geimerim vai video editoram utt..

Link to comment
Share on other sites

 

 

@Charlie, šobrīd pats iebrauci auzās.. kā Pentiums var būt ātrāks par i5? vai i3?

Nē. Jautājums bija, kā C2D var būt ātrāks par i5? Jo Jūs sakat, ka C2D ir ātrāks par i5. Jo Pentium un i5 ikdienas uzdevumos ir vienādi.

Kamēr neparādās uzdevumi, kur var izmantot AVX/vairāk L3/četrus kodolus, tikmēr i5 no Pentium neatšķiras.

 

 

 

Te jau būtu jāprecizē.. tieši kādā darbībā ātrāks/lēnāks? word rakstīšanā vai hardcore geimerim vai video editoram utt..

Jebkuros uzdevumos, kur nevajag AVX, 6MB L3 vai 4 kodolus.

 

Vārdu sakot, frāze

"C2D ir ātrāks par Haswell Pentium G"

ir ekvivalents frāzei

"6 gadu laikā CPU individuālu kodolu ātrums nav pieaudzis nemaz".

Nešķiet tomēr absurds?

Link to comment
Share on other sites

@@Charlie, es nekur neesmu apgalvojis, to, ko tu saki.. izlasi kārtīgi, ko es uzrakstīju un tad vēlreiz izlasi. Tad varbūt arī pieleks. :)

 

Tu man visu laiku piedēvē to, ka esmu pateicis, ka ātrāki.. es to NEesmu teicis. Es teicu, ka vēl tīri labi "ieper", kas nenozīmē, ka ātrāks/labāks, tikai to, ka salīdzinoši nav sliktāks un savu darbu vēl spēj veikt.

 

Nevar tā īsti korekti salīdzināt CPU 2008. gada ar CPU 2013./14. gada tehnoloģijām.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

@Charlie, es nekur neesmu apgalvojis, to, ko tu saki.. izlasi kārtīgi, ko es uzrakstīju un tad vēlreiz izlasi. Tad varbūt arī pieleks. :)

Jūs apgalvojāt, ka C2D ir ātrāks par Haswell Pentium G.

Haswell Pentium G un Haswell Core i5 vienas plūsmas veiktspēja ir identiska.

Tātad frāze "C2D ir ātrāks par Haswell Pentium G" ir tas pats, kas "C2D ir ātrāks par Haswell Core i5".

Labots - Charlie
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tā kā vecie labie C2D vēl tīri labi ieper pašreizējos Pentium G un nav ne sliktāki par dažu labu i3.

Parādiet man vienu cilvēku, kurš šo nesapratīs kā veiktspējas salīdzinājumu. It īpaši tāpēc, ka pieminēts i3.

Ja Jūs rakstītu "ar C2D joprojām pietiek", neviens neko neteiktu.

Man joprojām priekš galddatora šķiet pietiekami ar 2,33GHz C2D T7600 un domāju, ka tur vispirms nomirs mātesplate, nevis man tas sāks šķist par švaku.

Link to comment
Share on other sites

@@Charlie, starpcitu manis rakstītais sakrīt ar Itanium linkā uzrakstīto beigu vērtējumu.. Palasi.. Vārds "ieper" nenozīmē "ātrāks, veiktspējīgāks" To tā kā varētu saprast.. Bet nu, katrs saprot kā vēlās. :)

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

jautri paskatīties kā Čārlijs cīnās :DMusu-Carlijs_f9240.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kāds e8400 un BF4... Man ar e8200 bf:bc2 bija uz 100% noslodze un nebaudāms. Galīgi garām plāns būvēties uz vecu čipsetu. Haswell celerons pat labāks jau par šito.

Link to comment
Share on other sites

andromeda

ok ir paveicies. ieprieksejais kompis netika nopirkts jo pardevejs parbaudod vinu (pirms pardosanas) nokupinaja vinu ka cisinu uz grilla :) tagad sanaca nopirkt letaku un labaku pc : p5q pro ar e8500 un kautkadu ati vkarti hd4... vai hd5.. ja nekludos.

 

ok jautajums atradu ebay.de vienigo piedavajumu ar x5460 (pielauju ka e0 stepping ir pluss) 45 eiro. Vai man pirkt so xeon proci, vai saderes kopa ar asus p5q pro? cik saprotu naksies modificet bios draiveri?

Labots - andromeda
Link to comment
Share on other sites

intervall
cik saprotu naksies modificet bios draiveri?

Pastāsti par šo vairāk!?

Uz xeona liek adapteri. 

Labs čipsets tam dinozauram.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...