Jump to content

Temperatūru testi procesoriem un videokartēm.


Toļiks
 Share

Recommended Posts

intervall

3u9gqdl73ashrbz3r79i.jpg


Tikai PC vakar pārlikts, tika mainīts keiss, neesmu vēl nevienu kūleri uzlicis, pat aizmugurē :D

Kad ielikšu vismaz aizmugurē, palabošu postu.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Labas temperatūras tev tam procim arī TDP cik izskatās tikai 65w  :)

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

intervall

Šie save proči karst ne mazāk kā parastie, hvz kāpēc, aftermarket dzese virsū.

Ar stock ap 75C zem full load.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu ja tā jau ir ka intel cepas vairāk pat ar mazāku TDP :p Savus testus ielikšu kad samainīs pastu un termopadus, videokartei un procim, kādu termopastu iesakāt vislabāk, katrā ziņa amd stock kulerim orģinālā bij ideāla, salidzinot ar coolermaster lidzi doto dzesetājam, un kas jazin par termopadiem tiem ar jabūt kkadiem spec firmas?

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nē nu kartei kopsumā ir jau savi 8 meneši, un katrā ziņā zinu ka temperatūras par 68-72c varētu būt labakas cik pec citu testiem petits...taka ar videokaršu garantu nesmu saskaries tad nezināju ka termopadus un pastu mainot zūd garantija?

Link to comment
Share on other sites

ē nu kartei kopsumā ir jau savi 8 meneši, un katrā ziņā zinu ka temperatūras par 68-72c varētu būt labakas cik pec citu testiem petits...taka ar videokaršu garantu nesmu saskaries tad nezināju ka termopadus un pastu mainot zūd garantija?

Tās jau ir labas temperatūras maksimālais ko tu vari izdarīt ir izpūst videokarti ar matu fēnu. :D

 

Savā laikā atceros kad man vel bija GTX470 tai kartei bija 93 grādi furmark testā. :)

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

nezināju ka termopadus un pastu mainot zūd garantija

Noņemot kūleri principā var teikt atā atā garantijai, ja vien garantijas pieņēmējs nav pilnīgs dunduks un neredz, ka kūleris ir ņemts nost.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Būtu jau labi, ja tas draņķa IntelBurnTestV2 neprasītu instalēt .NET Fram 3,5 (kurš man nah nav vajadzīgs). Iztikšu bez mērījumiem, tāpat zinu, ka nekas necepas un pat HD video renderējot CPU karlsons negriežas uz pilnu jaudu.

post-602-0-93565300-1421014398_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Noņemot kūleri principā var teikt atā atā garantijai, ja vien garantijas pieņēmējs nav pilnīgs dunduks un neredz, ka kūleris ir ņemts nost.


Un kuras tad ir tās pēdas pēc kuram tur var redzēt jo itkā blombju ta nav 
Link to comment
Share on other sites

75 grādi ir temperatūras ierobežojums, ko nosaka procesors. Virs 75 tiek bremzēts procis un temperatūra nekāpj.

 

 

 

Šie save proči karst ne mazāk kā parastie, hvz kāpēc, aftermarket dzese virsū.

Pie noklusējuma uzstādījumiem mātesplatei kas atbilst Intel specenei mērķis ir kluss ventilātors nevis vēss procis. Attiecīgi, ir normāli, ka pie pilnas slodzes un stock dzeses, vienalga 65W vai 84W, tiks sasniegti 72 grādi. Ja stock dzesei uzlikt manuāli maksimālos apgriezienus, aina būs cita.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Būtu jau labi, ja tas draņķa IntelBurnTestV2 neprasītu instalēt .NET Fram 3,5 (kurš man nah nav vajadzīgs). Iztikšu bez mērījumiem, tāpat zinu, ka nekas necepas un pat HD video renderējot CPU karlsons negriežas uz pilnu jaudu.
Paldies par meģinājumu.  :D  
Link to comment
Share on other sites

 

 

Būtu jau labi, ja tas draņķa IntelBurnTestV2 neprasītu instalēt .NET Fram 3,5 (kurš man nah nav vajadzīgs).

Ko tas tik briesmīgu izdarīs? .Net 4.5 tur jau vienalga ir virsū.

Link to comment
Share on other sites

Un kuras tad ir tās pēdas pēc kuram tur var redzēt jo itkā blombju ta nav

Riskēt jau var bet tolka no tā domāju ka nebūs jo parasti stock termopasta ir ļoti laba vismaz asus kartēm.   Bija gadijums vienreiz kad mainīju pastu kartei asus gtx770 neatceros tieši par cik bet temperatūra nomainot pastu bija augstāka nevis zemaka termopasta bija arctic cooling mx4.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

nu laba varbūt bet cik ilgi tas labums izpaužas, procesoram man piemeram liekas ka lai cik laba pasta pec 1gada ta jau iet uz otru pusi

Link to comment
Share on other sites

 

 

Riskēt jau var bet tolka no tā domāju ka nebūs jo parasti stock termopasta ir ļoti laba vismaz asus kartēm.

Jēgas tiešām nebūs. Rezultāts var pat sanākt negatīvs, dažkārt tur ir tāda pasta, kas uzliekama tikai rūpnieciski, bet labāka par jebkuru pašam pieejamo.

Link to comment
Share on other sites

 

 

nu laba varbūt bet cik ilgi tas labums izpaužas, procesoram man piemeram liekas ka lai cik laba pasta pec 1gada ta jau iet uz otru pusi
Regulāri iztīrot karti 2 gadi domāju bez problēmām. 
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Bija gadijums vienreiz kad mainīju pastu kartei asus gtx770 neatceros tieši par cik bet temperatūra nomainot pastu bija augstāka nevis zemaka termopasta bija arctic cooling mx4.

 

Man bij lidzigi ar proci mainot dzesi uz šķidruma dzesi temperatura pacēlās par 10 gradiem bet tad pamainiju velreiz un jau labak bij jo ka saka ar katru termopastas likšanas reizi iemacies uzlikt pareizak jo pasta ar jamak uzklat 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un kuras tad ir tās pēdas pēc kuram tur var redzēt jo itkā blombju ta nav

Dzesētājs uz skrūvēm turas ne?? Jebkādas pēdas uz skrūvēm, kuras starp citu jāskrūvē ar diezgan normālu spēku, aizvāc garantiju - ja var smuki atskrūvēt, tad nav problēmu, bet parasti tas neiet cauri. Plus ir redzētas kartes ar garantijas uzlīmi uz skrūvēm.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Dzesētājs uz skrūvēm turas ne?? Jebkādas pēdas uz skrūvēm, kuras starp citu jāskrūvē ar diezgan normālu spēku, aizvāc garantiju - ja var smuki atskrūvēt, tad nav problēmu, bet parasti tas neiet cauri. Plus ir redzētas kartes ar garantijas uzlīmi uz skrūvēm.

 

Principā ja ņem skrūvgriezi kads majās ir tad jā 100% atstāj pēdas bet ja ir specīāli iegādāti pa pareizajam izmēram tad neatstaj pēdas, un kā minēju manai karte uz skrūvēm blombju(garantijas uzlimju) nav, bet konkrēti nezinaju ka atskrūvēšana noņem garantiju, kas istenībā ir tizli, jo tad jau sanak ja es gribu udens bloku uzlikt man garantija pazud :D

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

kas istenībā ir tizli, jo tad jau sanak ja es gribu udens bloku uzlikt man garantija pazud :D

Tas nav tizli. Tā ir jābūt. Ražotājam vajag pārliecību, ka vienīgais, kura dēļ radīsies garantijas izmaksas, ir viņš pats. Ja tā nebūs, kartes maksās daudz vairāk. Lielākajai daļai klientu labāk patīk zema cena, nevis garantijas saglabāšana pēc lietotāja nesertificētām manipulācijām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu principā ņemot rokās ņemot cpu ir vel trakak vai plati utt tad mož sertificēta garantijas veikala tik ļaut salikt kopā datoru un visu pareizi izdarīt? Jo mana skatijuma kartes apgrapstisana neatskira neno kaa ar plates un cpu un citu produktu apgrapstišanas

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu principā ņemot rokās ņemot cpu ir vel trakak vai plati utt tad mož sertificēta garantijas veikala tik ļaut salikt kopā datoru un visu pareizi izdarīt? Jo mana skatijuma kartes apgrapstisana neatskira neno kaa ar plates un cpu un citu produktu apgrapstišanas

Atšķiras. CPU un tā dzeses stiprinājuma mehāniski ir speciāli veidoti tā, lai būtu grūti ko salauzt. Un ja salauzīsiet – serviss visdrīzāk Jūsu vainu varēs pierādīt.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

un ko videokartei nolaužot kko to pieledojot to atpakal nepamanis? :D

Tas pats tu vari noņemt kuleri cepināt karti un tev tak garantija pamanis ka vainigs pie ta tu 
ta pat ir arīi procim vari cepināt un nelikt kooleri bet pamanis ka pats vainigs, tāpēc man grantijas zušana kartei liekas neloģiska 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Gan CPU, gan kartei, garantija zudīs ja cilvēks darīs to, ko nav paredzēts darīt.

Kartei ir paredzēts iespraust PCIe slotā. Par to garantija nezūd. Par visu citu zūd. Ņemsiet nost dzesi, garantija pazudīs.

CPU ir paredzēts ielikt socket'ā un uzlikt dzesi. Par to garantija nezūd. Par visu citu zūd. Ņemsiet nost heatspreader, garantija pazudīs.

T.i. kartei un procim situācija ir fundamentāli identiska.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

Mani testi

CPU: Intel i5 3350P 3.1Ghz ar be Quiet! Shadow Rock 2 dzesi, max temperatūra: +53°C (Dzese tika vairāk ņemta ar domu par nākotni, jo dzeses jau tā nenoveco, bet bonuss ir klusums, uz citu daļu fona viņu vispār nevar dzirdēt, stock dzese bij dzirdama)

 

8qno1a7nst8eyoto296x.png

w0zpctqz5n2s18vqts8b.png

 

 

 

 

 

GPU: MSI HD7870 OC, stock frekvences. Max temperatūra: +62°C

 

iab6wrwmcpzssh5ryq.png

Labots - shadow118
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Man piemeram ta progra kuru izmanto arabs (Open hardware monitor) nepareizi temperaturas rada, vairak uzticos speedfan un biosam:D

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Man piemeram ta progra kuru izmanto arabs (Open hardware monitor) nepareizi temperaturas rada, vairak uzticos speedfan un biosam:D

Core temp un GPU-Z ir labākais ko var novilkt. 

Gribētu redzēt kādu stock R9 290X furmark testā :)

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Korpuss CM 350

Case ventilatori atslegti

CPU dzese Corsair h60 ar 14mm fan uz silent

VGA Asus GTX980 OC Strix

 

Testi runa pasi par sevi... laikam ventilatorus vajadzeja pieslegt. 

Vai ari CPU temp vaina jamekle citur? Jo idle smuki 28-30 pie istabas temp ~ 23

 

WEbWb1G.jpg

EWjYqW2.jpg

Link to comment
Share on other sites

intervall
Vai ari CPU temp vaina jamekle citur?

Pompa galvai uz max?hwmonitors rāda ap 4000rpm? 

Kā esi pieslēdzis-trubas radiatoram uz leju? Sūknis pie cpu konektora, radiatora fans pie sysfan?

CPU uz stock?

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

VGA Asus GTX980 OC Strix

Varēji nedaudz ilgāk to Furmark testu padarbināt par 2 minūtēm tur neparādīsies maksimālās temperatūras tur kā minimums vajag 5 minūtes. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pompa galvai uz max?hwmonitors rāda ap 4000rpm?  Kā esi pieslēdzis-trubas radiatoram uz leju? Sūknis pie cpu konektora, radiatora fans pie sysfan? CPU uz stock?

 

trubas uz augsu. pumpis pie cpufan, radiatora fan pie sysfan (intake). Un biosa uzlikts silent sysfan. Un case cooleri norauti, jo standarta CM ir SKALI. Gaidu savus Noctua. 

Link to comment
Share on other sites

intervall

Labāk, kad trubas ir uz leju, un pumpim biosā uzliec max apgriezienus, nav jau tik skaļš.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Varēji nedaudz ilgāk to Furmark testu padarbināt par 2 minūtēm tur neparādīsies maksimālās temperatūras tur kā minimums vajag 5 minūtes. 

 kW7wKyP.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
eurotriper

necilais amd 8350@4.2

cooleris hyper evo 212

shis ir fpu test

P.s [izpūtīšu ar kompresoru sistēmu/saeļļošu kuuuleri un uzlikšu svaigu t-pastu/jau ir pasutits jauns corsair baroklis un atjaunošu sho necilo rādītāju

kaut kur nedēļas laikā]

P.p.s. ielieciet reālus testus neir intel bla bla test UN CPUID ir neadekvāts attiecībā uz korektu temp. ainu [Jā! ne Annu]

CPUID arī nepazīst max slodzes ar cpu un pcexprs kopsummaa

amd.png

Labots - eurotriper
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...