Jump to content

Cik briesmīgs un slikts ir Intel core i5 4210U


IT_chunthia
 Share

Recommended Posts

Bij man ieprieksejam Thinkpadam T440 tads, nebij nevainas, speles uz vinja nespeleju, bet visas ikdienas darbibas ko varetu darit ar ultabooku vareja bez broblemam izdarit (web, office, visual studio utt).

Tagad gan upgeidojos uz uz T440s ar 4600U

Link to comment
Share on other sites

Manā uztverē viens no jēdzīgākajiem "mazfrekvences" pročiem priekš win8 un visām normāla cilvēka darbībām uz laptopa.

Link to comment
Share on other sites

NU man ir asus x550LB ar tadu procesoru, speleju Grid2 uz normal, GTA 4 uz normal, ari uzspeleju COD Ghost un normal grafiku, protams prieks portativa datora un cenas ir labs, datoru nemu majas lietosanai, bet kadu speli ari var uzspelet, ta ka nav tik slikts tas procesors.

Link to comment
Share on other sites

Pats lietoju win portatīvo ar 3317u kurš pēc būtības ir nedaudz sliktāks par 4210u, ja runā par spēlēm, tad tīri labi tiek galā, esmu spēlējis - crysis 2 uz medium ~40-35fps, grid 2 uz high ~40fps, cs:go ~90fps

 

Priekš portatīvā tiešām ir OK.

Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

Paldies, varēji neatgādināt, pats izlasu savu būtību ikreiz šeit ienākot, itanium.

Emilz, tev ir cits inspirons un cits procis (signaturē norādītais?).
Es runāju par 3542 ar 8 GB, GT 820M.
Vīrusi, līkas rokas, ko vēl izdomāsiet?

Pat netu neslēdzu klāt, lai neredzētu to bremzi.
Kā arī viss stock ar visiem draiveriem, lai bez liekiem jautājumiem.

Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

Tā kā šeit vairs nekas uz priekšu nevirzās, tad atklāšos.

Neesmu jau vairs tik liels āksts vai muļķis, lai diskutētu par tēmām, kuras nepārvaldu, un murgotu šādā veidā pie pilna saprāta vai bez iemesla, tomēr šis konts ar "āksta" statusu man lieti noderēja mana darba, kuru pašlaik rakstu, vienā no apakšpunktiem saistībā ar kiberuzbrukumiem. Mākslīgi izveidojot šādas situāciju vairākos forumos, tiku pie vajadzīgā materiāla un analizēju atbilžu dažādību.
Tas nozīmē ka jūsu komentāri, cenzēti, tika izmantoti manā darbā.
Cerams nevienam nesākās nervu sabrukums vai tādā garā un nesabojāju dzīvi. Ja nu tomēr, tad bad for you.
Diskusija slēdzama.

Labots - IT_chunthia
Link to comment
Share on other sites

 

 

Neesmu jau vairs tik liels āksts vai muļķis
Puikam nogāja, kā viņš visus mūs uz viena urā!

 

 

kuras nepārvaldu, un murgotu šādā veidā pie pilna saprāta vai bez iemesla, tomēr šis konts ar "āksta" statusu man lieti noderēja mana darba, kuru pašlaik rakstu, vienā no apakšpunktiem saistībā ar kiberuzbrukumiem
Neko nesaprot, toties vārdu kiberuzbrukumu ir dzirdējis, un vēl analizē un lielās, nu galīgā vienā vietā ir ar to izglītību!
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

slēdzama, nevis slēdziet ciet vai arī es nemāku slēgt. Zināju ka balagāns turpināsies un varēšu vēl ko piemest klāt.

Tas nav saistīts ar skolu vai izglītības sistēmā pieprasīto, vai kādu zinātnisko darbu.

Nē, šī ir vienīgā diskusija ar speciāli izveidotu nesakarīgu saturu un slimīgām emocijām apslēptām kontekstā, kā arī temats.. pirmo ko ieraudzīju, to pierakstīju. Pats lietoju stacionāro, un atvainojos ja aizvainoju kādu Intel vai Dell fanu, kaut arī pats portatīvā iegādē izvēlētos tieši Dell ar Intel procesoru.
Paņirdzāt par bērna prātu un zināšanām, nu jā, kāpēc gan ne.
Šeit pa retam ienāku uzjautāt gudriem cilvēkiem par tehniku kad pašam kaut ko 'ievajagās' vai radiniekiem palīdzēt izlemt kādu tur hibrīdu vai ko pirkt. Cerams šis viss netraucēs arī tālāk saņemt palīdzību jautājumos. Ja nē, nu tad žēl.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...