Jump to content

LMT 4G vakarpusē pazūd ātrums


Walleriatius
 Share

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    9

  • Ronalds

    9

  • Pirkss

    13

  • Walleriatius

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mājsaimniece vidējā neko nekačā, bet viņa māk atvērt tvplay, youtube, parādīt bērniem kur filmas vai multenes online skatīties.

 

 

Reku ir nākamā problēma - sīcim patīk multene,  tā vietā lai 1x nokačātu - skatamies 100x online. Ta jau labāk kačātājs!

Labots - ronalds_
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

problēma tiks atrisināta tajā brīdī, kad brutāli sāks drāzt filmu/programmu/spēļu zagļus.

Vairāk par pusi neta trafika ir video strīmi nevis torrenti. Tu esi aizkavējies 2000-to vidū. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nē paldies, tos tele 2, bites sūdus nevajag. Tie pagaidām ir vismaz 10x sliktāki par LMT, kas ir pašreiz.
Var jau stāstīt pasakas,bet nedaudz par traku,pat tiem taviem nosauktajiem par 10x sliktākajiem sū...m ,lai arī  lēnām,bet attīstas 4G.Un pat nav jāgaida plkst.23.00,kamēr uzkāps ātrums.Ieteiktu pirms citus nosauc par sū...m,vispirms apskaties uz savējiem...
Link to comment
Share on other sites

 

 

Savādāk man ir paziņas, kuri izmanto mobilo internetu, kaut kāpņutelpā pieejama optika.

Mobilo internetu var paņemt līdzi. Mobilo internetu var pieslēgt un atslēgt, kad vien vēlies. Sienas nav jāurbj.

Vairumam ļaužu ikdienas vajadzībām pietiek pat ar 2-3 Mbps.

Link to comment
Share on other sites

Viktorslat

 

 

Pilnībā visi operātori un provaideri atviegloti uzelpos

Jā, un samazinās ikmēneša apgrozījumu pie tām pašām fiksētām izmaksām, kā lai te atviegloti neuzelpo :) 


Par to apjomu:

4K your way—rent or buy

Feature films will be available to download for rent or purchase.
24-hour rentals start at $7.99,
and purchases start at $29.99. TV episode purchases start at $3.99.
Tas no SONY.
Legāla filma - starp 80 un 180GB
Traki, vai ne?
Link to comment
Share on other sites

Walleriatius
Tu esi aizkavējies 2000-to vidū. 

 

 

Mans domāt, ja pat kačātu ir mazāk, bet izmēri aug, ja 2000-to vidū filmu izmērs ko mirstīgie vilka bija 700Mb, 1,4Gb, 2Gb, nu vai DVD5 4gb'.

Tad, tagad droši vien reti kurš vēl skatās kaut kādus tur dvdripus, velk jau BDripus 720p, 1080p, kuri sver no 4-15Gb, daļa vēlk Blu-Ray kuri sver 20-50Gb, vai 3d cienītāji kur Blu-Ray 3D sver pie  50gb. 

Neatnāks ne pasaules gals, kā jau būs 4K, un tad vilks lejā kaut 200Gb. 

 

Ja LMT 4G tāds pašvaks, tad jau tie lietotāji, kas kačā varētu taču kačāt pa nakti, kad mirstīgie ļaudis guļ.  ar 30 Mbps, pa nakti var 100Gb noraut nevienam netraucējot.

 

 

Da nevajag neko vilk, paziņai sīkie piepirkuši aifonus un airpirdus, sēž trijatā netā un spēlē kaut kādu spēli online, un katrs pa ~2,5 Mbps noēd tajā brīdī, un kopā 7,5 mbps noēd, viņam nets tik 10Mbps, pašam tikai 2,5 Mbps paliek. I stundām ilgi šitā. Vot tā. 

 

Zombiji kuri skatās Iluminatī medžiku Youtubā stundām ilgi+HD, jo HD kvalitātē labāk iedarbojas medžiks, nezinu cik tur tas Youtube HD ēd 5-6mps...

 

 

Tā ka mierīgi bez kačāšanas var noraut 200Gb, vai pat 1Tb

------------------------------------------------------------------

 

Ieteiktu

 

 

 

Nu manā pusē šie zvēri ar ir ietestēti. Nu nez kapēc Tele 2 vidēji vairāk par 3mbps nevelk visu diennakti. Bite pirmajādienā iet kādi 6 Mbps, bet   pārējās 29 mēneša dienas viņš iet 0,5Mbps

Labots - Walleriatius
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu nez kapēc Tele 2 vidēji vairāk par 3mbps nevelk visu diennakti
Izskatās pašvaki,savukārt citā pusē ar 4G vidēji pagaidām no 18-26 mbps,ar 3G 4-6 mbps.
Link to comment
Share on other sites

Walleriatius

Ha, interesanti gan. Nodomāju rūteri pielikt pamēģināt pie citiem, logiem. Pieliku pie blakus loga 

Tagad jau otru dienu šajā laikā no 18:00-22:30 iet 5-8Mbps. Kad pielieku pie tā paša loga iet 1,6Mbps lejup, kas būtu domājis, ka 1,5 metri kaut ko maina :D ..nu nav tie 30Mbps kā pa pārējo laiku, bet nu pofig pietiek.

 

Tagad jau 22:00 jau padsimt rāda +-

Labots - Walleriatius
Link to comment
Share on other sites

Reku ir nākamā problēma - sīcim patīk multene, tā vietā lai 1x nokačātu - skatamies 100x online. Ta jau labāk kačātājs!

Par to tev jāpārliecina HTC ne mani :) Man skatoties uz tipisku trafika noslodzi arī šķiet, ka daudz labāk būtu nakts kačātāji nekā vakara skatītāji; pa nakti savelk 20 filmas, no kurām vienu vakarā noskatās, nevis visu vakaru aizsit kanālu ar n Mbps.

Labots - maize
Link to comment
Share on other sites

Kristazinlabak

Kačātājs paņem maksimālu trafiku, bet ja es skatos online diezvai tur tiek lietoti lieli ātrumi! Vai arī ja tiek tad tiek uz īsu brīdi, jo online filmas ir saspiestas un parasti aizņem vismaz 3x mazāk! Trafiks tiek patērēts, kamēr filma ''uzlādējas''!

Laikam nekad nebūs viena taisnība online VS kačāt, jo katram ir savi + un -!

Link to comment
Share on other sites

Nodomāju rūteri pielikt pamēģināt pie citiem, logiem

Ārējo antenu vajag likt nevis nēsāt apkārt pa istabu kā svētbildi. 

 

Dati sakot ka jau vairāk nekā 50% no interneta trafika veidojot dažādi videostrīmi nevis torrenti.

Interesantu reportu par šo uzraku.

2h-2014-global-internet-phenomena-report.pdf

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Pēdējā gada laikā esmu "novilcis" kādas desmit filmas, vienu nevarēju atrast onlainā pieņemamā kvalitātē, pārējās deviņas, jo vajadzēja kaut kā īsināt laiku pārbraucienā..

Pārējais viss tiek skatīts onlainā…

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Nekas dižs tas mobilais nets nav arī dienā. Tikko pamēriju. Rīgas centrs, Sarkandaugava.

post-57253-0-71920000-1421240186_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kristazinlabak

 

 

Nekas dižs tas mobilais nets nav arī dienā. Tikko pamēriju. Rīgas centrs, Sarkandaugava.

 

Kuru tarifu plānu izmanto?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Citu internetu nav pieejamu manā rajonā, un tuvākos gadus nebūs. Tas jau ir izskatīts. Tā ka jāiztiek ar LMT. Labprāt ievilktu normālu optiku, bet tas izmaksās kādi 20 000 - 40 000 Eiro  :D Dzīvoju pilsēta nomālē

 

Da kamon, vai ta kāds partraucis pardot Mikrotikus vai Ubiquti ?  Atrodi kādu kam 5-10Km attālumā ir normāls nets, sametaties un maksājiet uz pusēm

Link to comment
Share on other sites

 

 

Da kamon, vai ta kāds partraucis pardot Mikrotikus vai Ubiquti ?  Atrodi kādu kam 5-10Km attālumā ir normāls nets, sametaties un maksājiet uz pusēm

 

 It kā tas praksē būtu tik vienkārši... 

Link to comment
Share on other sites

aparapacis

Ne tikai skolnieki pārnāk mājās un jūzo netu šajā laikā, bet ir cilvēciņi, kas skatās TV onlainā - populārākais laikam būs seriāls "Ugunskurs".

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, ka nav vienkārši un tapēc lamājam mobilo internetu :sarkasms: Vienmēr var kautko saštukot, kaut kaimiņi samesties kopā, radiolinku uzlikt un optiku dabūt. Nav tak tā Latvija tik liela. Domā man bija viegli svešu mežu cirst, lai radioredzamību dabūtu un optiku, meža vidū, ierīkotu. Galvenais ir gribēšana to izdarīt un necerēt, ka kāds kabeli pievilks un vēl atlaidi par to iedos :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Ir arī izcili naivi reklāmas upuri, kuri svēti tic muļķībām par ātrumu un stabilitāti. Paņem nožēlojamo 4G rūteri ar iekšējo antenu, nevis normālu pieslēgumu, kas pat ir pieejams un pēc tam prasa kapēc youtube raustās, kapēc vakaros tik lēns utt. Tas nekas, ka es iepriekš brīdināju par sekām. I told you so!  :p  


Vēl rēcīgi ir pavērot kā cilvēkus apvārdo visādi LMT aģenti un iesmērē mobilā interneta pieslēgumu. Sarunas laikā pilnīgi šķiet, ka cilvēks kūst kā vasks un ir gatavs pirkt visu ko piedāvā.  :sarkasms:

Labots - Guncha
Link to comment
Share on other sites

Padomājiet, kas notiks, ka visi sāks bliezt 2.4ghz vai 5ghz radiolinkus vājprāts ēterā būs! Visi gribēs pa radio linku vismaz 100mbit!  :pooh_honey: Tāpēc labi vien ir kā šobrīd, ka vairākums mokas ar mobīlo internetu.

Labots - ricijs
Link to comment
Share on other sites

Padomājiet, kas notiks, ka visi sāks bliezt 2.4ghz vai 5ghz radiolinkus vājprāts ēterā būs!

Gadus desmit tas jau notiek un kāda starpība kuru frekvenču joslu "pietaisa"?

Labots - maize
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nekas dižs tas mobilais nets nav arī dienā.
LMT aģenti krāmē ausīs tas ir zibenīgs,tas nekas ka tikai 3.5 mbps,drīz būs 5G raķetes,galvenais ir tik vairāk līgumu,jo bizness raķete.
Link to comment
Share on other sites

Kristazinlabak

Visi tikai saka cik slikti, tapēc nevarēju neierakstīt! Man LMT 4G burtiski lido! Visi solītie 20 Mbt/s arī reāli ir un bieži vien internets ir krietni ātrāks! Aizbraucot ciemos pie Opja uz laukiem kur no mobīlajiem kuros ir Tele2 un Bites kartes piezvanīt var normāli no vienas vietas dzīvoklī! Aizbraucot ar savu LMT rūteri un noliekot tai pašā vietā kur minētajiem operātoriem ir zona interneta ātrums 3G tīklā ir no 2-3 Mbt/s! Jebkurā citā vietā kur kā jau minēju citiem zonas nav vispār LMT rūterim ir apmēram 3 stabiņi no pieciem un internets aptuveni 1,5 Mbt/s 3G tīklā protams!

Labots - Kristazinlabak
Link to comment
Share on other sites

Viktorslat

Tas taču atkarīgs no vietas! Man LMT puisis palīdzēja ar signāla mērīšanu, atradām labāko vietu āra antenai, ir 5 no 5 signāls. Ātrums reti kad zem 35. Gada laikā nekas īpaši nav mainījies. Strīmoju gan mūziku gan video, nesmu novērojis nekādas problēmas....
Ievilkt vadu man atteica visi Rīgas operatori, arī radiolinka licēji. Es īsti nesaprotu, kāpēc man būtu jājājas ar kaut kādiem kaimiņiem, kaut kādiem tur līko roku risinājumiem? Viss strādā lieliski....Es galīgi nejūtos vainīgs, ka noslogoju torni, es par to maksāju noteikto cenu. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man LMT 4G burtiski lido! Visi solītie 20 Mbt/s
Kurš ātrāks zirgs vai mašina?Mans suns arī pats asti paceļ ,Man TELE-2 4G 25 mbps

 

Ja ir kaut mazākā izpratne kā tīkli tiek būvēti un kur novietoti raidītāji, tad vajadzētu saprast, ka ir simtiem vietu kur kāds operators būs labāks par citu.
+100 Labots - Bondos
Link to comment
Share on other sites

Dažiem nav elementāras sapratnes, cik maksā radiolinks, kurš var nodrošināt 5-10km attālumā pieklājīgu ātrumu - vismaz 50-100Mbps.

Kā arī kādās frekvencēs tie darbojas un kādas licenzes tam vajag un cik tas viss finālā izmaksā.

Visādi knapsieriņu risinājumi publiskajās WiFi frekvencēs ar Mikrotikiem, Ubiquity utml dod tos pašus 10-20Mbps par cenām ne mazākām, pat bieži lielākām nekā tas pats 4G no mobilajiem operatoriem.

 

Palaidīs abi pārējie pilnvērtīgu 4G, gan jau LMT slodze kritīsies, jo daļa aizmuks prom.

Triatels nav apskatīšanas vērts.

Manā dzīvesvietā ir tikai viena alternatīva 4G - DSLs. Kuru es vairāk redzēt negribu jo 9.5 gadu laikā kopš te dzīvoju (no kuriem 9 gadus biju DSL lietotājs), tur nav bijis neviens uzlabojums. Ar 2.3km līniju man VDSL2 nespīd - vienalga ar vektoringu vai bez tā.

 

Vēl viena lieta - LMT rūteris nav visa centrs. Kā jau augstāk Viktorslat raksta - vajag ārējo antenu, tas pirmkārt. Ja vien nedzīvo gandrīz zem torņa.

Un otrkārt - kurš liek viņu izmantot kā vienīgo iekārtu?

Man viņš atrodas garažā, uz speciāli ierīkota plaukta, kur bija ērti ievilkt antenas kabeli, un kalpo tikai tam, lai pa LAN portu padotu netu uz mājas rūteri, kurš novietots tā, lai nodrošinātu pieklājīgu WiFi pārklājumu mājā un padotu netu pa kabeļiem uz tām ierīcēm, kurām vajag kabeli.

WiFi LMT rūterim ir atslēgts jo viņa novietojums garāžā, iekšējā antena un 5GHz diapazona trūkums neatbilst manām prasībām.

 

Vienīgais man būtiskais mīnuss ir tas, ka LMT rūterim nav bridža režīma, sanāk 2 rūteri viens aiz otra. DubultNATs. Ja nevajag piekļūt mājas netam no ārpuses tad tas nav aktuāli, lai gan arī šeit var izdomāt ko darīt. Mājas rūteris man atbalsta OpenVPN, līdz ar to ir iespējams notunelēt VPNu no LMT rūtera līdz mājas rūterim. Tiesa, tad vajadzēs maksāt +7EUR mēnesī par fiksēto IP. Man pagaidām piekļūšana pie mājas tīkla no ārpuses nav aktuāla.

 

Var jau uztaisīt vēl tupāk - mājas rūtera vietā piemaukt Gbit sviču mazu un pie tā vēl atsevišķi AP. Bet kā jau teicu - man pagaidām nav aktuāli piekļūt pie mājas tīkla no ārpuses.

Labots - Pirkss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

SweeC, 14 Jan 2015 - 17:26, teica: Da kamon, vai ta kāds partraucis pardot Mikrotikus vai Ubiquti ? Atrodi kādu kam 5-10Km attālumā ir normāls nets, sametaties un maksājiet uz pusēm It kā tas praksē būtu tik vienkārši...

 

HVZ, vairākus gadus nodzīvoju Pērnavas ielā pie skeitparka, bij normāls provaideris ar 100mbit pa drāti un lētu cenu. pirms 1,5 gadi pārvācos uz Teiku un tur bij pilnīgs bezceris - vai nu DSL pa veciem vadiem, vai mobilais nets. Ar to pašu provaideri, kas bij Pērnavas ielā parunāju un jamais man uzlika linku uz 5 GHz, tiesa attālums ir mazs ~2 km un bēdu nav. Antena uz jumta, kabelis ielaists mājā uz rūteri un tālāk jau kur vajag pa vadiem un wi-fi. Cenu ziņā man sanāk izdevīgāk kā 4G, protams, ilgtermiņā - man ir nolīgts cieti uz 2 gadi par fiksētu summu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

LMT Ātrums sestdienas vakarā;21:45

post-91363-0-70811400-1422733505_thumb.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Manos laukos(150km no Rīgas, tornis 1km) 3G ar ārējo antenu ir šitā te. 4G kamēr šitais sniegotais laiks vienkārši no 10km torņa neķer. Rudens pusē ķēra tīri ok. gn4xg18scwftde3u89jd.png

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau LMT iesaka lietot

http://test.lmt.lv

Capture.PNG

Tad viņiem fiksējoties rezultāti.

Piebildīšu ka šo bildīšu likšana forumā nav tik iedarbīga kā to sūtīšana LMT.

Lai gan VILs te lasa un iespējams arī pavēsta tālāk.

 

Tas ir šodien 12:38, Ādažu novadā. 

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Njah, savulaik gandrīz jau gribējās mainīt LTC DSL`u uz 4G ar tik sapņainu sākumu un ātrumiem, bet labi vien jau ir, ka paliku pie vada - stabilitāte uber alles.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Piebildīšu ka šo bildīšu likšana forumā nav tik iedarbīga kā to sūtīšana LMT.

galvenais ir datums, laiks un koordinātes.

ja teiksiet "pagājšnedēļ laukos", tad tas neko nedos.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...