Jump to content

Par internet Triatel


RoginskisLV
 Share

Recommended Posts

Triatel sevi jau noracis sen kopš maģiskajiem 5gb laikiem.... Solīja lauciniekiem labu internetu, bet čiks vien sanāca... 

Link to comment
Share on other sites

pings gan paliels

Ko tad tu gaidīji no mobilā interneta?

 

Man liekas, ka dažiem šeit joprojām nav saprašanas, ka tuvākos gadus mobilais internets nekādi nespēs sacensties ar kabeli. Nu iekaliet vienkārši sev, ka nebūs nekāda kvalitatīvā geimošana caur USB mobilo puļķi, un ka kačājot desmietiem gigabaitu, jūs agri vai vēlu piegriezīs, lai nebojājat citiem iespēju palasīt ziņas un epastu paskatīties, kam mobilais internets arī ir domāts. Nav infrastruktūra vēl sakārtota priekš tā visa.

Labots - J.Reinis
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

vienīgais variants, kad ir vērts apdomāt tirlatel izvēli ir tad, ja neviens no abiem normālajiem operatoriem nav pieejams. un vadus ar neviens nevelk.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Triatel jau sākotnēji bija paredzēts laukiem,kur LMT,Teles un Bites varēja tikaai sapņot par savu klātbūtni.Un kas bija,tas bija-pārklājums 95%.

 

 

 

''vienīgais variants, kad ir vērts apdomāt tirlatel izvēli ir tad, ja neviens no abiem normālajiem operatoriem nav pieejams. un vadus ar neviens nevelk''

 

 

Kuru,tu uzskati par normālo operatoru? :)

Labi,LMT par nodokļu maksātāju naudu var stumt pilnus mežus ar raidītājiem-kas ir ļoti,ļoti labi priekš parastā lietotāja,un veselīgai konkurencei.

 

Bet kurš otrais?

Bite?Tele?

 

Pagaidiet vien-Lattelecom jau sola n-gadā optiku katrā saimniecībā.Žēl konkrēti gaduskaitļi nav minēti..bet ,turpinu cerēt.

Labots - EdvinsG
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pagaidiet vien-Lattelecom jau sola n-gadā optiku katrā saimniecībā.Žēl konkrēti gaduskaitļi nav minēti..bet ,turpinu cerēt.
Tu spēj aptvert, cik maksātu fiziska GPON šķiedras novilkšana līdz katrai no nepilna miljona Latvijas fizisko adrešu, it sevišķi ārpus Rīgas un pārējo lielāko pilsētu guļamrajonu masīviem? Not gonna happen in next 10 years. :D 
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Mierīgi var dabūt optisko internetu lauku mājā - jābūt pazīstamam ar Gulbi vai viņam pietuvinātiem cilvēkiem.


 

 

Labi,LMT par nodokļu maksātāju naudu var stumt pilnus mežus ar raidītājiem

Hallo, nodokļu atlaides par 4G torņu stumšanu attālos rajonos saņēma VISI 3 operatori.  

Link to comment
Share on other sites

 

 

muahahahahahahah last mile... pridurok, gooogle it.

 

 

Ne jau es solu...mūsu superkompānija Lttelecom.

Vrbūt esmu priduroks,tomēr optimists-ka varēšu kādreiz vilkt filmas ar 8-10 mb/sec.

A ja ne-ai tad pohuj :)


 

 

Tu spēj aptvert, cik maksātu fiziska GPON šķiedras novilkšana līdz katrai no nepilna miljona Latvijas fizisko adrešu, it sevišķi ārpus Rīgas un pārējo lielāko pilsētu guļamrajonu masīviem? Not gonna happen in next 10 years. :D

 

Lai viņi kaut ādu cits citam mauc nost,un velk-ka tik 100 mb man :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lai viņi kaut ādu cits citam mauc nost,un velk-ka tik 100 mb man

Tā jau arī dara. Visi DSL lietotāji "līdzfinansē" optiku hruščenēs pret savu gribu, precīzāk - viņiem neviens neprasa. Atliek tikai pārcelties uz daudzdzīvokļu māju, kur ir LTC optika.

Neviens protams nevar liegt uzņēmumam pārdalīt naudu savā iekšienē kā tas vēlas, taču daudzus gadus subsidēt vienu abonentu daļu uz otras rēķina ir cūciski.

 

Lietojot 4G es vismaz zinu, ka daļa manas naudas atleks arī manam tornim, cik nu tehniski iespējams to apgreidot. Toties LTC gadījumā, privātmāju īpašnieki, pārmaksā par DSL, no kura subsidē optiku.

Nebūs DSL lietotāju, uzreiz optikai cenas būs augšā.

 

 

Ne jau es solu...mūsu superkompānija Lattelecom.

LTC nekad nav solījis optiku visiem. Privātmājām noteikti ne. Vajadzēja līdzfinansējumu no optikas gribētāja puses.

Nu jau pat ar līdzfinansējumu optiku vairs nepiedāvā. Atliek tikai personīgi blati pie Gulbja.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...