Jump to content

ģimenes auto meklējumos


archezz
 Share

Recommended Posts

Tā kā ģimene paliela (3 mazi bērni) tad nu līdz ar nākamā izmēra auto beņķu iegādi esošais universālis palicis pārāk mazs.

Līdz ar to jau a lielāka auto meklējumos esmu.

Pa lielam esmu vācu koncernu atbalstītājs, tapēc protams pirmais, kas nāk prātā ie sharan un tam sekojošais seats, par galaxy nezinu, jo dzirdēts, pa ausu galam, ka regulāras problēmas ar elsktronikām utt. Lai gan man jau liekas ka visus stellē vienā rūpnīcā.

Bet šiem baigās cenas saskrūvētas man tā liekas.

Tad nu nesen kāds ieteica uzmest vel aci citroen c8 un c4 picaso vai grande picaso.

Par frančiem vienmēr esmu bijis skeptisks, cik zinu vismaz mazie c1 un c2 esot galīgi garām.

Tad nu jautājums, moš kāds pārvietojas ar šiem un ir kas sakāms?

Butu gatavs investet kādus 6tk eur šajā visā, lidz ar to skaidrs ka visiem gribas pec iezpejas jaunaku auto. Citroenu var kadu 8... 9.. gadu dabut, vw tai par laika ap 4.. 5...

skaidrs ka frančiem vērtība krītas katastrofāli strauji, et kā ar tehnisko izpildijumu?

Varbut kads cits auto ko ieteikt, par kuru līdz šim neesmu aizdomājies?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Peleecis

    9

  • androidz

    8

  • archezz

    13

  • kappa

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

ColorPulse

Ford S-MAX būsi pārsteigts, ja pamēģināsi pabraukt.

Un protams iemīļotais XC90 no Volvo.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ar Galaxy jāuzmanās ko liet dzesēšanas sistēmā, pēdējā laikā aktuāla problēma.

Kas tas par sviestu? Normāli tur nekas nav jālej, tur visam jau jābūt salietam un nekam nav jāpazūd, ja sistēma kārtībā. 

Link to comment
Share on other sites

Logiski ka tiem franciem kritas ta vertiba tikai viena iemesla del- VINI IR MESLI!!

nedomaju ka labaks minivans ir kaa sharans,bet labaaks vel ir Seat Alhambra ,nepliistot tik dikti kaa sharani, par galaxy vispar aizmirsti...

xc90- drausmigi rijigs,nevajag tev tadu ja vien negribi speciali bling-bling telot.

mosk honda fr-v ja gluzi negribas braukt ar minivanu bet vajag vairak par 5vietam?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pastāstiet, kā šādā autiņā iebāzt 3 bērnu sēdeklīšus un vēl atstāt vietu vecākiem?  Varbūt tomēr derētu izlasīt, ka universālis ir par mazu, bet te atkal nāk ieteikt to pašu universāli.

 

 

AUDI A6 C4 2.5TDI 140ZS

 

 

honda fr-v ja gluzi negribas braukt ar minivanu bet vajag vairak par 5vietam?
 
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Izvelkamas sēdvietas ir laba lieta, tikai kur bērniem mantas liksi?

Link to comment
Share on other sites

Kraisler Vojadžer ar manuālo kārbu un 2.5 TDI, pa 6 pakām sanāks labu labais. Tik vien tā otrā rinda ir tāda kastrēta - ar divām pilnvērtīgām sēdvietām, trešais kinders būs jāliek trešajā rindā.


 

 

Par c4 2.5tdi,neko uzticamaku neatradisi.

15 - 20 gadus veca mašīna nekad nebūs uzticama.


 

 

Tā kā ģimene paliela (3 mazi bērni) tad nu līdz ar nākamā izmēra auto beņķu iegādi esošais universālis palicis pārāk mazs.

Kāda primārā problēma - nav vietas pekalēm, vai vajag trīs sēdvietu rindas, lai izvietotu 3 pilvnvērtīgus bērnu beņķus? Mazie pastāstienīši izvietoties ar vienā rindā, puslīdz lielā autiņā.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Vispar jau ir gan uzticama.Belgju autozurnals atzina,par viss uzticamako auto.Paris draugiem ir c4 nobraukms virs milijona un auto iet godam.Tur naav kam luzt.Piekare tirs metals.Pasties ss.lv labi eksemplari no 3500-4000e.

Link to comment
Share on other sites

paaugsies vēl tie bērni un būs pavisam sūdīgi, varbūt uzreiz autobuss jāņem?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

varbūt uzreiz autobuss jāņem

Pareizi, būs motivācija vēl pāris sīčus uzbūvēt :D 


 

 

Kraisler Vojadžer ar manuālo kārbu un 2.5 TDI

nafig ar manuālo un tādu nīkulīgu motoru, ja ņem vojažeru, tad normālā kompketācijā 

Link to comment
Share on other sites

 

 

nafig ar manuālo un tādu nīkulīgu motoru, ja ņem vojažeru, tad normālā kompketācijā

adabrjam ...ar piebildi , ka nevis , ja ņem , bet jāņem . Kā ģimenes auto viņam konkurentu būs ļoti maz ...

Link to comment
Share on other sites

voyagers kaa gimenes auto ir super,tikai ja tev vins nav jaauztur! Rij vins drausmigi, 2x vairak kaa tads sharans un plist vini tikpat traki kaa franci ja nu nav galigaakaa celka. Ja vel vecie lidz 2000gadam bij kautcik kvalitativi, tad jaunie vispar tik prasti uztaisiti.. un nesaku tapec ka kada tante teica,bet no savas pieredzes ir gan bijis gan vecais gan jaunais.

 

sharans/alhambra un temats slegs ja protams gribi pautus pazaudet un sakt braukt ar minivanu..

Labots - kmna
Link to comment
Share on other sites

Par rīšanu - gāze .. un , ja ņem vērā massu un tilpumu , nav nekāds neadekvātais patēriņš . Par uzturēšanu ...ēm vai drīkst apvaicāties par alternatīviem auto , kuriem vēl būtu tik vienkāršāka ritošā un ekspluatācija ? Protams ... vienmēr var gadīties uzrauties uz tik nojāta auto , ka nepatika paliek uz visu mūžu , bet ... pats šobrīd esmu piespiedu kārtā iesēdināts ( uz laiku) Reanault espace 2D. Izskatās viņš liels , bet vietas nav , tas pats ar Galaxy un Sharānu . Nevaru vien sagaidīt , kad tikšu atopakaļ pie sava ,,briesmīgā ,, kraislera

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

C4 ģimenei ar 3 bērniem :D Ahah, labais, man ar sievieti un suni par maz vietas viņā, kur nu vēl ar piekabi (sīčiem).


 


Voyagers vai town n country, manuprāt, visprātīgākie ģimenes vāģi, kas varētu iekļauties budžetā...


 


https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/chrysler/town-country/ebokg.html


Labots - Edzhua
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ap 2003./2005. gadu sencim kā darba mašīna bija piešķirta 7vietīgā Renault Scenic. Atmiņā palikusi kā plaša, ērta un pieņemama ģimenes mašīna. Cik tajā laikā tika uzticēts pašam pie barankas sēdēt, braukt arī nebija nekāda vaina.

Link to comment
Share on other sites

Galaxy un Sharan vietas ir dafiga, tā kā nevajag, ja. Galaxy pašam ir, vecs kleperis (`95 gada 2.0 bendža) rij drausmīgi, tapēc labāk 1.9 TDi, rezerves daļas šiem maksā 7 eināri spainī, BET es iesaku 2000 gada kraisleri  3.3 litrīgu dzinēju ar gāzes iekārtu un automātisko kārbu. Tur vietas ir vēl vairāk, jaudas dafiga + pateicoties jaudai patēriņš ir civilizēts - 7-8 eur uz 100 km. Piemēram šis: https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/chrysler/grand-voyager/bjfkk.html kā jau parasti - ja seko līdzi  - nemaz tik traki ar neplīst.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt vērts apskatīt vw touran ar 1.9tdi?

Sēdekļi aizmugurē gan ir mazliet patizli, bet vietas daudz. Un ja vajag, viegli var izravēt ārā.

Link to comment
Share on other sites

Craislers ir tiešām riktīgs family vāgens.

Komforts ir sehr gut, bet ir viens bet...

 

Čoms paņēma Town& Country,  3,8 benzīnu.

Gadu nočakarējās ar gāzi, jo bija sūdīgi ielikta. Beigās vēl izlīda rūsiņš, jo balts auto, problemātiskā vieta bija arkas un sliekšņi. Gāzi beigās sataisīja un viss gāja tip top, bet tad ar fiksi notirgoja, jo bija tajā auto ielicis kādus 1,5k  un vairs negribēja likt

 

Vēl kreisleriem ir problēmas ar elektroniku - nestrādā visādi sīkie sūdiņi, kas beigās jau paliek lielāki, nezinu, vai slīkoņu partija vai kas.

 

Tā auto bija super, atgulies beņķī, ieliec D,  audzē kuli un klausies V8 motora ņurrājienā :)

 

Iekš LV pirkts lietots 1000 000 p būs tīts jo minivens ar mazu noskrējienu... ..... :D

 

Vēl vari apdomāt kko no VW Multivan /Caravelle sērijas.  Francūžus toč neņem, 'čomam bija Renault Espace, galvassāpe ne auto.

Link to comment
Share on other sites

 

 

nafig ar manuālo un tādu nīkulīgu motoru, ja ņem vojažeru, tad normālā kompketācijā

Var redzēt, ka neesi pētījis šo jautājumu:

1) komplektācijai un 2.5tdi nav nekādāda sakara, tie nāk gan ar LX, gan Limited. Savukārt kā reize 3,3 benža ar tomātu, vai 2.4 manuālu parasti ir plikākie SE komplektācijas;

2) 2.5TDI + manuālais,  iespējams būs visdinamiskākais no visiem, jo 2,8 ir tikai 150 lopeļu + pavecs 4 robu automāts. Var būt 3.8 būs kādu kripatu ātrāks, bet tie ir tikai grandi vai T&C, manās acīs pārāk gari (autoram protams pašam ilzlemt).

3) Izvēles no benžas vojadžeriem nav - 90% no piedāvājuma ir 2,5 vai 2,8 litru dīzeļi.

4) 2,5 tdi ir mazāk rijīgs par 2,8 + automāts. Starpība vismaz 2 litri. Paldies automātam  no pagājušā gadsimta.

 

Ja ir visas 3 rindas, vietas parpalām paliek maz. Bet ir opcija trešajā rindā iepuļķēt, vienu atsevišķu beņķi - rezultātā 5as pilnvērtīgas sēdvietas un dofiga rūmes parpalām.


 

 

V8 motora ņurrājienā
Ja nu vienīgais ieraksta diskā un laiž uz premium tumbām. Tie ir V6.

 

 

Sēdekļi aizmugurē gan ir mazliet patizli, bet vietas daudz. Un ja vajag, viegli var izravēt ārā.
Starp citu jā, ļoti pieklājīgs grabāžnieks bez 3 rindas. Ja vajag trešo rindu, tad nu vieta būs tikai tenisa nūjām.
Link to comment
Share on other sites

 

 

bet tie ir tikai grandi vai T&C, manās acīs pārāk gari (autoram protams pašam ilzlemt).

 

Ja ir visas 3 rindas, vietas parpalām paliek maz

Kaut kāda pretruna sanāk ... tieši tapēc man arī liekas , ka jāskatās uz garajiem :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kaut kāda pretruna sanāk ... tieši tapēc man arī liekas , ka jāskatās uz garajiem
Nu redz, ja vajag vadāt bērna ratus, arī garajā tie droši vien neielīdis, var būt arī ielīdis, fig zin, tāpēc ir variants trešā rindas, tā kastrētā dīvāna, vietā, vienu atsevišķu beņķi.
Link to comment
Share on other sites

Jau gadus 7 pārvietojos ar gazificētu 3.8 2001 gada chrysler town and country. Kad biju ģimenes pārvietotāja meklējumos, izskatīju daudz un dažādus auto. Neviens tā nepiesaistīja, kā TC. Plašums un komforts ir to vērts. Jā ir liels patēriņš (jauktā ciklā ap 16l gāzes, tas ir ap 9€ uz 100km) un elektrogļuki (pogas un slēdži strādā nevis kā on/off, bet gan kāda Ω ir ķēdē, lai kompis attiecīgi noreaģētu), bet viss ir normas robežās un elementāri taisāms. Motors praktiski nenokaujams, kārba gan ir jūtīgāka. Piekare elementāra, kā rokas 5 pirksti un maksā salīdzinoši kapeikas.

Bagažnieks (ar visām 7 vietām) ir nosacīts, tāpēc daudzi vojageristi braukā ar jumta kastēm. Bērnu ratus pārvadāju neizjauktā stāvoklī, izņemot ārā vienu otrās rindas beņķi.

 

Ja tagad būtu jāmeklē autiņš, personīgi skatītos uz TC/Grand voyageri no 2005-2008 gadam, jo tiem pakaļbeņķus var ielaist grīdā, kad viņus nevajag, nevis mētāt pa šķūnīti/pagrabu. Pēc 2008 gada tas autiņš ne pēc kā neizskatās un maksā afigenno ciparu. Vai Ford S-Max. Vot dīzeli gan negribu. Pietiekami esmu viņus atēdies un soļķis arī pa brīvu nenāk (lasīt - nevaru darbā noliet :) )

Link to comment
Share on other sites

 

 

paaugsies vēl tie bērni un būs pavisam sūdīgi, varbūt uzreiz autobuss jāņem?

post-1024-0-73502300-1421706430_thumb.jpg

 

Ja fords nepatīk, tad VW

post-1024-0-26090100-1421706505_thumb.jpg

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Long John

Tad jau jem riktīgu "māju", lai nav vēlāk jāžēlo... :yahoo:

 

    

    17781_0c9fb4c93fa.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu redz, ja vajag vadāt bērna ratus, arī garajā tie droši vien neielīdis

ja otrā un trešā rinda nebūs atbīdīta līdz galam , ielīdīs . Bet tā ir tāda kasīšanās par detaļām ...

 

paaugsies vēl tie bērni un būs pavisam sūdīgi

Kā reiz šovasar kārtējo reizi izbraukājām Balkānus . Es ar sievu un bērni ar draugiem 18-20 gadi , seš.gab rumpīšu - bija feini ;) !

P.s Plus vēl ... es tā īsti neesmu skaitījis , cik naudas esmu ieekonomējis uz visādu mēbeļu , būvmateriālu un citu štruntu atvešanu . Cipars sanāks visai zolīds ...

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

Bērni mazi. Meitai 3 gadi un dvīņiem 1 gads. Tā kā beņķi lieli un par pastāstieņiem vel ilgi aizmirst var.

par c4 bij runa par picaso versiju, kas ir lielāka par parasto, bet kā jau teicu, pret frančiem vienmēr esmu bijis skeptisks, tapēc velreiz paprasiju lai pārliecinātos, ka tas ir tas, ko tiešām nevajag.

sharan kadreiz bija, tik tad bērni vel nebija, kad pirms gadiem ... 6.. 7 pirku visiem odometra radimumi tādi paši kā tagad iekš ss.lv. nekas nav mainijies, smiekli nāk.

Xc90 patiktos un bling bling pofig tik tā cenas kategorija augstāka

Kā jau teicu 5-6tk eur

xc70 bērnu sēdekļi ielien bet tad pašam pie stūres nav ērti, pietiekami sedekli nevaru atbīdīt.

chrysler skaidrs ka vislielākais un iespejams ertakais, tik hwz kaut kas nepatīk tajā, bet bus jāpaskatās velreiz.

touran ar tiek apsvērts tikai vel mazāks, bet sieva priecīgāka būs jo arī viņai nāksies ar auto pārvietoties.

par busiem... vw t5 būtu tas kas man patiktu, bet atkal maks pārāk plāns, ik pa laikam izlec kaut kas ap šo cenu bet ātri arī pazūd.

 

PS kaut kas te sākumā rakstija par pautu pazaudēšanu utt...

vairs jau sen nav tas vecums, kad par to būtu jāsatraucās, ap gadiem 18 varbūt tā bija, bet tabad neuzskatu ka braulšana minivenā būtu kas tāds. Jo ja cilvēki ir nolēmuši un ir izveidojuši ģimeni, tad domāju, ka domu gājies jau sen cits.

 

 

Sorry ka bez citējumiem, bet caur telefonu kaut kā nesanāk savādāk

Link to comment
Share on other sites

Bērni mazi. Meitai 3 gadi un dvīņiem 1 gads

. Super ! Apsveicu !!!!

 

 

chrysler skaidrs ka vislielākais un iespejams ertakais, tik hwz kaut kas nepatīk tajā, bet bus jāpaskatās velreiz.

Es minu - nepatika lielie motori ... Esmu braucis deviņus gadus ar vesiju līdz 2001 , 3,3 L - ar gāzi patēriņš pa šoseju 11 L , pa pilsētu 15 L . Šobrīd man ir jaunākā versija 3.8L, ar sešu pakāpju ātrumkārbu - pa šoseju 10.5 , pilsētā 17 . Un arī tad šo var samazināt prātīgi braucot . Man brīžiem kāja pasmaga . Bet šā vai tā , ja paskatīsies degvielu cenas , tas ir tik vien kā tāds golfiņš uz benzīna . Golfiņš , bet nu jau komfortabls ģimenes auto .

Man ir bijis daudz mašīnu - Moskviči , Žiguļi , Opeļi , Audi , BMW ( par šo labas atsauksmes , bet tas nav ģimenes auto ). Chrysler ( Dodge ) ir tas , ar ko esmu sadzīvojis vispatīkamāk un kopumā ņemot arī visekonomiskāk . Šobrīd bērni izauguši , pirku jaunu autiņu , domāju - mož ko citu - mazāku ? Un tā arī neizdomāju cienījamu alternatīvu . Ar pakaļu asvaltu rīvēt negribu ( nav arī tie gadi ) . Džipu? Nav atrasta Latvijā vieta , kur es ar Chrysler, plus normālas riepas nevarēju izbraukt , tik džipā vietas ta nav! Plus vēl man draud būvniecība , un es zinu cik viņā var salādēt , ja izņem otro un trešo krēslu rindu ārā ( vai ielaiž grīdā ) . Ko es ieteiktu - meklēt versiju , kur otrā rinda nelaižas grīdā - būs vieta baloniem , un varēs mehāniski to izravēt , radot milzīgu vietu pārvadājumiem .

P.s - Bembī nevarēju pabraukt , jo aizmugurējā rindā sīči , aiz nekā darīt dušīja viens otru nost ! ļembasts konkrēts - koncentrēšanās spēja - nulle . Es pat vienreiz biju sliktais tētis un izsēdināju abus ( pēc vairrākkārtēja brīdinājuma ) ārā apmēram kilometru no mājas . Ouuu jeee - kaut arī tur vaļā gāja varas darbi , tad , kad abiem zuksteriem iestājās ziepes - piecgadīgais puiks pēkšņi kļuva par labu brāli un atveda divus gadus mazāko māsēnu ,aiz rokas, uz mājām . Nu tas tā ... atkāpe par audzināšanu ( šobrīd abiem ir 20 un 18 un esmu laimīgs - viņi vēl aizvien viens par otru uztraucas un rūpējas ) . Trobeļi mašīnā izbeidzās tad , kad katram bija sava vieta un sava nodarbe . Un tieši Chrysler piedāvā šādu opciju ( jaunākie ) Pamatkomlektācijā skatīties katram bērnam savu muļķfilmu un sēdēt pietiekami tālu , lai negribētos otru kacināt :)

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

Iekš LV pirkts lietots 1000 000 p būs tīts jo minivens ar mazu noskrējienu... .....

 

nevar būt  :shok:  domāju, ka minivēnus pērk vientuļas kaķu tantes, lai reizi mēnesī nogādātu savus kaķus uz attārpošanu vet klīnikā.

 

Par tēmu: 

Lietots auto vienmēr būs laimes spēlē, tāpēc uzskatu, ka atlasīt kaut kādus TOP modeļus ir bezjēdzīgi, jāpērk, kas pie rokas un pa kabatai.

 

P.S Jūtu ka boot.lv speci tuvojas slēdzienam, ka jāpērk Audi 80 b4 un vēl 10 spaiņi rezerves daļu no šrota  :TBS:

Labots - ricijs
Link to comment
Share on other sites

 

 

Lietots auto vienmēr būs laimes spēlē, tāpēc uzskatu, ka atlasīt kaut kādus TOP modeļus ir bezjēdzīgi, jāpērk, kas pie rokas un pa kabatai.

Protams !! Par spidometra tīšanu - ir šādi tādi knifi , kas jāskatas - pedāļi , šofera krēsls , durvju eņģes . Bet vienmēr vēl var būt arī slīkoņi ( lasot komentārus )  Tapēc labi ir , ja ir zināms  kāds cilvēks , kas ar šo nodarbojas un smadzenes ne 3.14š. Taču arī tas neglābj :) - nopirku savu brīnišķo auto ar 50 000 noskrējienu , aizdzinu veikt pretkorozijas apstrādi - servisā viņu pacēla 2.0 m. augstumā , pacēlājs salūza , auto uz sāna pret betona grīdu .....sāpīgi ..:) .tas arī ir iemesls , kapēc esmu spiests vizināties ar man aizlienēto der kvakenvagen - Espace . Bet es ticu , ka džeki salabos godam un drīz saņemšu savu mīlulīti atpakaļ ... nu nepatīk man tas pranču ,,brīnums ,,

Link to comment
Share on other sites

No šeit pieminētajiem man ar tuvākais šķiet Cryslers.

Bet negribēju piekrist par Galaxy. Radam ir 2002.gada ar 1.9dīzeli.

Brauc jau 5 gadus.dzīvo laukos,kur ceļš grantētais 10km līdz asfaltam.Un bieži katastrofāls! Visas TA ir izgājis ar pirmo! Ziemas mīnusos vienmēr ir pielecis(nav garāžas turēšana). Vienīgi motors nenormāli švaks. Ar 6o ātrumu var pabraukt kruizā virzienā uz leju! :)

Ģimene liela- trīs bērni,viens pusaudzis un divi pamatskolas dvīņi!

Odometrs šobrīd rāda ap 290000.

Vēl pagājušo nedēļ ruņājām par autiņiem un šis teica,ka šo autiņu vēl gadiem nemaiņīs(kaut līzings jau ir beidzies).

Ritošo slavēja dikti.

Tā kā tāda man informācija par to Galaxy.

Bet Cryslers tāpat smukāks! :)

Labots - Sandriss
Link to comment
Share on other sites

Sharan / Galaxy / Alhambra. Un, paņemot pirmo paaudzi, detaļas būs 5Ls spainī, kas nav mazsvarīgi. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sharan / Galaxy / Alhambra. Un, paņemot pirmo paaudzi, detaļas būs 5Ls spainī, kas nav mazsvarīgi.

Šitiem pirmajā paaudzē, cik man zināms, bija pašvaka priekšas piekare, pat vācieši sūdzējās.

 

Pašam ir Renault Grand Scenic 2008. gada ar tipa 7 vietām. 2l, tomāts, gāze. Ir savas īpatnības, bet nekas traģisks. Ar to esmu jau nobraucis kādus 70kkm, pašlaik nav doma, ka nu jātiek kaut kā vaļā. Man nekādu pretenziju pret franču auto nav. Jāņem vērā, ka man saimniecībā ir otrs renis (ar to jau pie 170kkm nobraukts), pirms tam bija Peugeot.  :D

Šo ņēmu jo šis tomēr vēl nebija tik milzīgs, kā Voyager, Sharanveidīgie utml., bet vajadzēja arī kaut ko, kur reizēm ir 5+ vietas, kad brauc uz laukiem, un jāpaņem vēl kāds radinieks līdzi. Bērniem tur aizmugurē ir OK. Pret dīzeļiem kaut kā man alerģija, bet tas tik mans viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ja nav noslēpums - kur un kā var pieparkoties ar tādu Voyageri? Tam gadījumā nav kādi 5 metri garums?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja nav noslēpums - kur un kā var pieparkoties ar tādu Voyageri? Tam gadījumā nav kādi 5 metri garums?

Voyager īsais 4,8 metri, tikpat garš kā piemēram mans 9-5, dejbakāds cits palielāks sedans vai vagons..

Grands vai T&C laikam 30 cm garāks.

Platums 2m.

Teorētiski ar īso voyager parkošanās īpaši nesagādās problēmas.


 

 

Bērni mazi. Meitai 3 gadi un dvīņiem 1 gads.

IMHO, baigi maziņi, reāli trīs rindās tāpat nesaliksi, jo tie mazāki noteikti visu ceļu prasīs uzmanību, attiecīgi vajag tā, lai visi trīs būtu sasniedzami. Man izskatās ka der tāds konfigs - priekšā, blakus šoferim lielākais, azmugurē mamma vai tētis un divi bērnu bēņķi. Vaygerim šis konfig diemžēl nav iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...