Jump to content

Datora Power Poga


baltrim
 Share

Recommended Posts

Godātie kungi un dāmas,mājās mazs kinders spaida datoram power pogu,windows power settingos uzstādītais -do nothing neder,bērni ļoti ātri mācās,nospiež un tura,dators izslēdzas.Vai ir kāda alternatīva atslēgt PWR pogu,utilīta,BIOS settingi,utt......

Link to comment
Share on other sites

izslēgšanās turot ilgāk ir BIOS fiška un no Windows tur neko neizdarīt, jālien BIOSā jāskatās uzstādījumus, bet parasti nav, kas tev būtu vajadzīgs.

Drīzāk jādomā kāds mehānisks vai  radiotehnisks risinājums

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Atslēdz pogas vadus no pamatplates. Un uz sāniem nemanāmā vietā izvadi alternatīvu pogu. vai biosā iestelē ieslēgšanos no USB iekārtām (individuāli jāpēta ko ļauj bioss).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Arī es māku trakus risinājumus piedāvāt - ieslēgšanas pogu pievieno pie biroja durvju atslēgas shēmas, kas darbojas ar dallas tipa brelokiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Power pogas vadus piešķir Reset pogai, pašu Power pogu atstājot bez vadiem.

Spaida jau tāpēc, ka ir iemācījies no Tevis, spiest to pašu ko Tu.

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

pievieno reset pogu power pogasvietā un turpmāk slēdz kompi ar pildspalvu

Link to comment
Share on other sites

 

 

Hmm, vai man tikai tā liekas (man bērnu nav) vai mūsdienās visi vecāki ir kļuvuši mīksti?

 

Redzams, ka nav. Pieņemu, ka runa ir par bērnu, kuram vecums ir +/- ap gadu un ir brīdis, ka neko ieskaidrot nevar, bet spaidīt un aiztikt grib visu, un Tu tāpat neko neatceries, ko darīji tajā vecumā, pieņemu, ka tāpat kā visi - blēņas!

Link to comment
Share on other sites

ja nevar ieskaidrot, tad var ierobežot fiziski - lai nelien, kur nevajag.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Nu bet pamatinstinkti strādā - mani bērnībā ļoti centās pasargāt no knaģu piebāšanas krāsns durtiņām, taču vēlāk senči izdomāja, ka jārīkojas savādāk - sagatavoja aerosolu apdegumiem un kontrolētā vidē, pār plecu lūrot, atļāva piebāzt knaģus tām durtiņām - vairāk problēma neatkārtojās. 

Bet no otras puses - ko mēs varam gribēt no bērniem, ja jau pieaugušiem cilvēkiem ir nepārvarama tieksme nedarīt to, ko viņiem saka - pārkāpjam sat. noteikumus, zogam, melojam u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pats saprati vismaz ko uzrakstīji gudrīt......

 

Pirms Tu mani par slimu cilvēku apsaukā, padomā pats, no kurienes tad bērns ir iemācījies spiest pogu - vērojis Tevi un atdarina.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt vajag bērnus audzināt, nevis huiņu murgot?

Bet nu jā, šajā valstī ir atļauts jebkuram slimam cilvēkam taisīt bērnus. Bez ierobežojumiem. Tādi jau nekad nesapratīs kā ir pareizi.

Link to comment
Share on other sites

Vari saslēgt Power un Reset pogas virknē, pie plates vadu galus pieslēgt Power pogas vietā. Lai ieslēgtu/izslēgtu ,būs jātur abas pogas vienlaikus :) Ja tas ir ļoti mazs kinders, tad šis triks varētu nostrādāt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

"Tas" ir universāls un pēc vajadzības.

Nevar jau te forumā teikt, ka pirkstiem - autors vēl apšķērēs un pēc tam mani pēc tīklakartes MAC adreses meklēs, lai iesūdzētu tiesā... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ak dies... atradis autors problēmu :D Pašam ir sīks rakaris.. un bija vienu brīdi šī problēma.. ātri iemāciju, ko var un ko nevar.. atļāvām ar sievu datoru ieslēgt pašam (respektīvi pogu nospiest) un mācījām, ka vairāk nevar spaidīt.. protams, bija reizes, kad vk pielidoja pie pc un to pogu nospieda, bet nu.. tā tak tikai manta :D Vajag bērnu mācīt.. un vajag ļaut viņam arī izjust..

 

Vienreiz arī pie karstas pannas piedūrās ar pirkstiņu.. kopš tā laika vairs nelien.. no intereses par rozetēm arī esmu atradinājis.. tā kā viss ir iespējams, nevajag vk sēdēt pie datora.. vajag pamācīt.. ļaut.. un parādīt..

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...