Jump to content

Griezējripa elektriskajam flīžu griezējam.


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Labdien, tautieši!

Vai kādam ir info, kur Tukumā var iegādāties griezējripu flīžmašīnai?

Talsos nav ne vienā veikalā, varot pasūtīt, bet nevaru gaidīt.

Izmēri - ārējais diametrs 200 mm, iekšējais 25 mm.

Link to comment
Share on other sites

Daudz jāgriež? Paņem parastās betona ripas - arī diezgan labi griež, tik ātri dilst. 

 

Bet nu sienu flīzes ātrāk sanāk ar griežamo stanoku sagriezt. Nav trokšņa un putekļu. 

 

Vai arī paņem nomā 

http://www.ramirent.lv/produkti/buvniecibas-tehnika-un-aprikojums-12/griesanas-iekartas-46/flizu-griezeji-o150-180mm-230v-781

 

It kā tukumā ir nomas punkts.

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

 

 

Daudz jāgriež? Paņem parastās betona ripas - arī diezgan labi griež, tik ātri dilst. 
Ar šo, nosit glazūru no flīzēm! Ar elektrisko stanoku iet ļoti precīzi, smuki un ātri, ja ir jāizgriež kvadrāts no flīzes citu iespēju nav.  
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pag, tev vajag Tukums, lai tuvāk vai kā? Ir vairākas būvniecības bodes Tukumā kā piemēram" Vejmars", "Mājai un Dārzam", "K-Rauta", kur var meklēt štrumentus, bet kā jau universālā bodē, specifiskas lietas var nebūt.  

 

Betona ripas tiešām neder flīzēm. Arī ar flīžu ripu var sabojāt glazūru, ja pārāk ātri griež. 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

apzvanīju Tukumā visus ''veimārus'', k-rautus, nav uz vietas ne vienā vietā...., nezināju, ka šīs ripas ir tāds deficīts...

Link to comment
Share on other sites

Ja nav daudz jāgriež, tad ar fleksi un dimanta ripu var mierīgi strādāt. Es visai mājai ar fleksi esmu piegriezis, nekādu glazūru nesit nost un griezums ideāli taisns iznāk. Protams, rokām jābūt taisnām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu vēl var uz Ramirentu uzzvanīt - vismaz rīgā viņiem šādi tādi "rashodņiki" ir uz vietas. 

 

Bet nu tā neko, jābrauc uz Depo. Vismaz pirms pāris gadiem viņiem bija uz vietas, kad es pirku. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
alusbundza

karoče, griezējripu nedabūju, izlīdzējos ar fleksi, ja kas, tad ar fleksi var ļoti smuki nogriezt flīzi, tikai tas jādara sētā, un ieteicams nedaudz vējainā laikā...., jo putekļi ir lieli...., šodien piebeidzu vanneni , sanāca priekš amatiera tīri labi, man patīk......,

 

vēl varat izteikties, un tad slēdzu tēmu....... 

Link to comment
Share on other sites

Nez, es izlīdzējos garāžā, jo negribējās salt ārā - ir nedaudz putekļu kārta :) 60cm flīzes griezt ar fleksi ir ļoti lēni, lai malu varētu smuki nogriezt.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

es arī sāku garāžā......, bet tas ir abloms, brilles ciet, pašam deguns pilns ar putekļiem...., 

un ātrums ar fleksi ir tik pat liels, atšķirība ir tikai putekļos.....

Link to comment
Share on other sites

Uz stanoka, ripa caur ūdeni, lēni un smuki! Keramiku vēl tā, bet akmens flīzei, vajadzēja pusapli zāģēt, es ar rokas lobziku un dimanta stiepli, 3 stundas zāģēju, domāju, ka nosprāgšu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...