Jump to content

Kur izdevīgāk nopirkt Windows licenci


wailjdii
 Share

Recommended Posts

Domāju ka Latgalītē vēl lētāk var sameklēt!

Bet ja nopietni tad ja tev vajag licenci uz strādājošas mašīnas, tad meklē, kods 4YR-00011, saucās GGK Windows Professional 8 32-bit Legalization OEM DVD English! Latvijā licenci nosaka pirkšanas pārdošanas dokuments, un nekas vairāk!

Tādas mājas lapas var simts uztaisīt un tirgot kaut vai ziloni, bet tas ir nelegāli!  :yahoo:

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

to jema

kas uz čeka jābūt rakstīts? Piemēram, man uz ofisu atnāk pārbaude, es uzrādu čeku, kur rakstīts "Programma Windows 8". Man stāv pirātiskā vinda, es, tipa, neko nezinu, meklējiet tos tirgoņus, kuriem samaksāju 100 jevrikus?

Link to comment
Share on other sites

 

 

es, tipa, neko nezinu, meklējiet tos
Tāda sajūta ka tev ar policiju nekad nav bijusi darīšana, ne jau viņi meklēs! Bet tevi, tādā situācijā, es neapskaustu! :shok:  
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

to jema

es neko nezinu, lūdzu čeks un DVD futlāris! Ņemiet pie dziesmas tirgotāju (ja varēsiet atrast) un ņemiet pirkstu nospiedumus no futlāra. Ko viņi man var piešūt?

 

konfiscējiet pirātisko disku, kuru man iesmērēja negodīgs tirgotājs.

Labots - demo123
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ko viņi man var piešūt?
Nu ko lai saka - ērglis! Nemāku putniem dot padomus, piedod!  :sorry:  
Link to comment
Share on other sites

 Microsoft mājas lapā programmatūras cenas ir pārspīlēti augstas. Nav no viņiem jāpērk. Ja pērk licenci atsevišķi, bez datora, tad taisnība biedram jema, GGK ir vislētākais variants. Var jau protams ņemt Retail licenci, krietni dārgāk, bet varēs likt pēc tam uz cita datora.

 Tas maksa.lv tāds pavisam nenopietns izskatās. Diezin vai tur būs ar legalitāti viss kārtībā no viņiem nopērkot. Skatos, AutoCAD LT šie arī tirgo, par nieka 885 €, kaut, zinu cenu, 1200 € bez PVN, Autodesk mājas lapā, varbūt pie mūsu oficiālajiem dīleriem var kādu atlaidīti sarunāt, citādi tas izskatās, ka programma citam reģionam, piemēram tādā Krievijā AutoCAD ir krietni lētāks, aktivēt jau aktivēsies, bet legāls tas nebūs vis.

Link to comment
Share on other sites

 

 

es neko nezinu, lūdzu čeks un DVD futlāris! Ņemiet pie dziesmas tirgotāju (ja varēsiet atrast) un ņemiet pirkstu nospiedumus no futlāra. Ko viņi man var piešūt?

Tak viņi uzliks štrāfu, neskatoties uz to, ka tu tēlo varoni. Uzzināt, vai tu lieto pirātisko versiju vai legālu, viņi var ļoti vienkārši. Vispār tiem programmu izstrādātājiem tagad ir tās obligātās reģistrācijas modē, kaut orģinālais disks, vispareizākie papīri, vēl vajag reģistrēties, a nereģistrēs neviens tevi, ja nebūs tajā galā redzams, ka tu tiešām esi pircis to softu. Ja kādam ir saskare ar to pašu AutoCAD, tie zinās. Pie kājas viņiem tavi diski, tavi papīri - tavi dati par pirkumu ir pie viņiem, viss kārtībā, tavu datu par pirkumu nav pie viņiem, neesi tu legāls. Stingri tur nostādīts. Bija man izdevība pārliecināties pašam. Kad nopirku SSD, AutoCAD instalēju uz jaunā diska, neiet, rādās paziņojums - jūs esat instalējis uz par daudz datoriem. Nācās rakstīt e-pastu uz Autodesk - tā un šitā, esmu nomainījis datora HD uz SSD, atvainojiet, kas par hujņu, ka neiet..., jāsaka, zibenīgi gan viņi noreaģēja, iedeva jaunu reģistrācijas numuru, viss aizgāja. Redz, pat tas, ka es HD pret SSD nomainijis, viņiem nepaiet garām.

Link to comment
Share on other sites

Nu nu !!

 

Cik man ir bijusi saskare ar BSA, tad viņi skatās tieši uz pavadzīmi, kas pēc LV likumdošanas ir pierādījums par preces legālo ieguvi. Ir legāli seriālie nr, ar kuriem var win uz vairākiem datoriem aktivizēt. Un pavadzīmē es nekad neesmu seriālo Nr redzējis.

 

Pirātiskā versija no legālās atšķiras tieši ar pirkuma dokumentu esamību. Tā ir noteikts LV likumdošanā. Un visādi agreementi ir mazāk svarīgi par valsts likumiem!

Tiesa gan nezinu, kas notiek ja tiek nopirkta pirātiska vai viltota licenze. Vismaz iekš USA pircējs tiek uzskatīts par cietušo un ņem pie dziesmas pirātiskā softa pārdevēju.

Piemēram dators ar oem Windowsu - laika gaitā uzlīme ir nobružājusies un nogājusi - kas win automātiski paliek nelicenzēts? Nē protams! To pierāda pirkuma doķis!  

Bet ir bijis gadījums - dators ar win OEM uzlīmi, bet sods rokā jo nebija doķu. Vismaz pāris gadus atpakaļ varēja nopirkt viltotas win uzlīmes ebay, tāpēc uz uzlīmēm un S/N BSA jau labu laiku neskatās.

Labots - ronalds_
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tagad ja tu pērc tikai elektronisko atslēgu, tad atslēgas numurs tiek piefiksēts uz PP-R. Adobe softam, admins taisa kontu viņu lapā, kur arī stāv visas elektroniskās produktu atslēgas, kas attiecās uz ACAD, tad pie vietējā dīlera ir visa info par tevi un tavām atslēgām, ja pie viņiem nav info, tad tu esi zaglis. Symantec visas atslēgas tiek reģistrētas pie viņiem uz tava konta, jau gadus 4-5. Tagad jau šī tehnoloģija ir gandrīz visām firmām. Tikai MS ir samudrījis ar savā Office atslēgām, bet gan jau izlabos. WinRar atslēgas varēja iegūt tikai uzrādot gala lietotāju, Kerio produktiem tieši tāpat.

Link to comment
Share on other sites

kas attiecās uz ACAD, tad pie vietējā dīlera ir visa info par tevi un tavām atslēgām, ja pie viņiem nav info, tad tu esi zaglis

 

Pat ja esmu pircis citā EU valsti? Un kā tad regula par brīvu preču un pakalpojumu kustību? Un ja kāds atbrauc no USA ar laptopu uz kura ir tur pikts autocads? Arī zaglis? Kaut kas te nav tīri....  

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Ja par ACAD, tad mums bija atlaides, neatceros līdz kuram brīdim, un viņas bija tikai Baltijas valstīm, Adobe tas pats, ja tu pārdot rezidentam nav problēmas, bet ārzemnieks nevarēja pirkt, Es ar šo sakāros man liekas bija 12 gads, vācu firma, bet LV filiāle ir reģistrēta pie mums, īpašnieki sāka domāt uz ko reģistrēt, uz meitu vai māti, kā dabūja cenas priekš DE uzreiz atmeta domas.

Atslēgas jau tu reģistrē uz konkrētu personu, kas tev var liegt braukāt, neviens.

Nejauc jau tūristu ar vietējo rezidentu ar Green card un patiesībā USA softu cenas ir stipri lētākas. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Atslēgas jau tu reģistrē uz konkrētu personu, kas tev var liegt braukāt, neviens.

 

Un ko darīt, ja šis cilvēks aiziet no darba? Labi, autocads, bet ms ar office 2013 aktivizēšanu reāli ziepes sataisījuši.... 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Taa vien liekas, ka driiz, lai aizietu uz WC pachuraat, buus jaabuut kraana operatora licenzei

:D

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un ko darīt, ja šis cilvēks aiziet no darba? Labi, autocads, bet ms ar office 2013 aktivizēšanu reāli ziepes sataisījuši....
Reģistrē jau uz juridisku personu neviens iedzīvotāju!

Par ofisu es jau rakstīju, tur ir tādas ziepes savārītas, ka tik turies! Es visus reģistrēju uz firmas admin mailu un po, uz kastes pierakstu izsniegto numuru, vēl nav bijis vajadzības pārlikt lai sāktu putroties numuros. Cik es zinu tad šos sūdus ar 365, viņi sakārtoja, es sēdēju prezentācijā, bet neiedziļinājos tajās problēmās, jo man ir kauns pārdot tik dārgu produktu, vai pareizāk sakot man nav tik dumju klientu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pat ja esmu pircis citā EU valsti? Un kā tad regula par brīvu preču un pakalpojumu kustību? Un ja kāds atbrauc no USA ar laptopu uz kura ir tur pikts autocads? Arī zaglis? Kaut kas te nav tīri....

 Par AutoCAD točna zinu, ka nopērkot licenci USA par turienes cenām (stipri lētākām), šeit lietot to nedrīkst, tā ir. Eiropas Savienība, laikam, tomēr viņu acīs ir viens reģions, bija kādu laiciņu atpakaļ priekš mums, bijušām soc valstīm un republikām diezgan lētāk tās AutCAD licences, bet tad vienā brīdī visā ES nolīdzināja tās cenas. Tās atlaides Baltijas valstīm bija un ik pa laikam ir, jo čohnīja viņi, ka pie lielajām Eiropas cenām gauži maz sāka pirkt tos Autodesk produktus pie mums. Nezinu, bet man liekas, ka nav problēmu pirkt AutoCADu arī citur ES un lietot pie mums. USA, Krievijā, Ķīnā utt. pirkts AutoCAD pie mums nav legāls. Pie mums nopirkts AutoCAD - lieto pie mums. Laptopā pie mums nopirkts AutoCAD, drīkst laikam viņu lietot ārpus ES kaut kādas dienas gadā, ja ir jāizbrauc, kaut kā tā, bet galīgi nav ļauts nopirkt pie mums un ar visu AutoCAD pārvākties, piemēram, uz to pašu USA, un tur viņu neierobežoti darbināt. Tāpat arī otrādi, ja kāds no USA ar laptopu, uz kura tur pirkts AutoCAD, tad ir ierobežota tā AutoCAD lietošana pie mums. Nu galīgi grūta tā programmatūras legalitāte.

Link to comment
Share on other sites

Pareizāk ir tā ja tu pērc elektroniskās atslēgas ACAD, ADOBE, KERIO, WINRAR, tev ir jānorāda juridiskais gala lietotājs, līdz ar to nekādu problēmu nekur nerodas!

Link to comment
Share on other sites

jema, taču darbavieta vienmēr pērk softu uz juridiskas personas vārda. Nevaru iedomāties, ka kāda darbavieta tagad sapērk dārgu softu priekš Jāņa, Pētera, Daces un citiem saviem darbiniekiem, reģistrējot uz viņu vārdiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja tu aizbrauc uz tādu USA ar ACAD un sāc tur kaut ko modelēt uzreiz parādās jautājums par Green Card un darbu USA robežās, tur jau no šis puses arī vis nav tik līksmi, kā izskatās.

Pareizi vvv raksta USA CAD šeit nav legāls un tā ir ražotāja prasība.


 

 

Un ko darīt, ja šis cilvēks aiziet no darba?

 

 

jema, taču darbavieta vienmēr pērk softu uz juridiskas personas vārda.
 

Tā bija atbilde Ronaldam!

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet ms ar office 2013 aktivizēšanu reāli ziepes sataisījuši....

 Nav tik traki ar to MS Office 2013. Iepriekš te forumā bija tēmas, kur spriedelējām par to viņu sistēmu. Nelaimes sākas, kad daļa adminu un citu datoru apkalpotāju, neizprotot jaunās fīčas, vālē tik pa vecam un tā sataisa lielu bardaku, par kuru pēc tam šūmēties. Ideja tur vienkārša - katrai Office 2013 licencei nāk papildus kaut kādi gigabaiti mākonī, nāk iespējas mainīt iestatījumus mākonī, vai kā viņu tur visu, tik svarīgi, lai katra licence būtu zem kāda konta, lasi, e-pasta adreses. A ja saliek zem vienas e-pasta adreses kaudzi ar licencēm, tad arī ir bardaks. Mans uzskats, ja jau tā ir aizgājis, taisiet katrai Office 2013 instalācijai, katram datoram atsevišķu e-pasta adresi tieši priekš Office, pierakstiet to, pierakstiet paroli un uzlīmējiet uz katra datora, lai nav putrošanās pēcāk. Lietotājs, kaut mainās tie darbinieki, kāda starpība, varēs lietot to Office 2013 pilnvērtīgi.

Link to comment
Share on other sites

Lietotāja mailu officē var mainīt tur jau nekāda ierobežojuma nav, pirmā reģistrācija ir svarīga, jo ja noreģistrēsi uz mailu tipa agnese@gmail.com, un tā pazūd sākās mazas ziepītes, kaut gan par šo MS tā klusi izsakās ka arī to var sakopt!


Man vienkārši, mails admins, uz kastes mašīnas vārds, izdotais MS reg numurs, kaut ko jau sajaukt pēc tam ir grūti!

Link to comment
Share on other sites

Juridiska persona iegādājās šo W8.1 vai W8.1Pro, bet uzlikts no torentiem attiecīgais, Pro vai parastais. Ir oficiāli iegādāts win, kāda tur vairs kādam daļa, kāds ir uzstādīts? Tur jau tikai pats riskēju, kas tam WIN komplektā, tīrs vai ar zarazu, BSA tā kā vajadzētu būt pofig.

 

Kā tur ir?

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi pie kājas no kurienes nāk tavs install,CD jau no 7 laikiem, tu vari manīt licences numuru uz savu un viss būs legāli!

Link to comment
Share on other sites

 Nu tāpēc reģistrē pirmo reizi to Office 2013 uz konkrētu darbavietai zināmu, paliekošu mailu, nevis uz darbinieces Agneses mailu, jo darbiniece Agnese var vienā brīdī asti pacelt un aiziet. Kur grūtums, iedomājos situāciju - birojs iepērk, teiksim 5 jaunā Office licences, liks uz pieciem datoriem, instalēs admins, admins pieiet pie priekšnieka un saka te būs tev saraksts ar jauno Office licenču mailiem un parolēm - pieci maili, piecas paroles (maili var izskatīties kaut vai tā, kaut pilnīgi pie kājas, kā tie izskatās, siatādsuntādsofficedatorsnr1@hotmail.lv un tadā garā), tad priekšnieks to paņem, noglabā un saka paldies par darbu, admins vēl pasaka, ka uz katra datora korpusa ir uzlīmēts atbilstošais Office mails un parole. Viss ļoti vienkārši. Pēc tam var pie tiem datoriem lietotāji lietot to Office un priecāties.

Link to comment
Share on other sites

Vislabāk ir uztaisījis Symantec, pirmo reizi liekot izveido admin kontu, kur uzrādi savas licences, un pēc tam tik sien klāt mašīnas. Ieejot kontā redzi visus savus aparātus, numurus un visu pārējo.

Link to comment
Share on other sites

Win 8 un Win 8 pro ir divi dažādi produkti. Ja win 8 pro vietā uzliksi bez pro, pieņemu ka neko neteiks, jo pro ir dārgāks bet otrādi 100 punkti būs sūdi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Win 8 un Win 8 pro ir divi dažādi produkti. Ja win 8 pro vietā uzliksi bez pro
Neuzliksi, numuri neder! 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Juridiska persona iegādājās šo W8.1 vai W8.1Pro, bet uzlikts no torentiem attiecīgais, Pro vai parastais. Ir oficiāli iegādāts win, kāda tur vairs kādam daļa, kāds ir uzstādīts? Tur jau tikai pats riskēju, kas tam WIN komplektā, tīrs vai ar zarazu, BSA tā kā vajadzētu būt pofig.

 Jautājums tikai, priekš kam tas??? Ja jau nopirkts, kāpēc likt no torentiem un riskēt, ka tik nav zaraza.

 Droši vien, neviens neraksies tik dziļi, lai skatītos no kā instalēts, bet ir MS licences līgumā runāts, ka programmatūru nedrīkst pārveidot vai kā citādi tamlīdzīgi ar to izdarīties. A būs tai pārbaudei zobs uz tevi, ka tu tāds balts, mīļš un pūkains, visi dokumenti redz viņam kārtībā, un uzraksies uz kaut kāda, fig viņu zinā kāda faila, atslēgas vai vēl nezinkā, kas viņiem vien zināmā veidā liecina, ka tava instalācija nāk no torentiem, nevis no MS, i sāksies jautājumi.

 Vēlreiz - galīgi nesaprotu, priekš kam tā muģīties, maksāt par licenci, un tai pašā laikā instalēt pirātisko instalāciju.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tava instalācija nāk no torentiem, nevis no MS

es salasījos pērkamā zilīšu saitā Apollo.lv pērkamās Kasperska reklāmas, Kasperska vīruss modificēja manu mīļo Windows 7.

Link to comment
Share on other sites

Ja pakluso, tad MS ir pilnīgi pie pakaļas no kurienes nāk install CD, dokumenti ir, numurs orģināls un tas ir viss. Bija man gadījums, kad bija samaksātas licences, bet viņu nav, jautājums ko darīt? Tas vēl bija 7 laiks, bija klusa atbilde, liec ar ko vari vai bez numura, pēc nedēļas atbrauks īstie samainīsi. Dabiski tā darīt nedrīkst u.t.t., nemācieties no maniem tekstiem, fūu!


 

 

es salasījos pērkamā zilīšu saitā Apollo.lv pērkamās Kasperska reklāmas, Kasperska vīruss modificēja manu mīļo Windows 7.
 Vienīgo Zilīte es tev ieteiktu šo, lai tev neko nemodificē:

http://spoki.tvnet.lv/tiniemplus/Zilite/422270

Link to comment
Share on other sites

to jema :)

normāli, Zīlītes žurnāls (trakais 1989.gads) ielikts peģiku portālā tvnet, kur uzrādās uzraksts - līdz 18 gadiem aizliegts :) Padomju laikā "Zīlīte" bija domāta bērniem un pirmo klašu skolniekiem. Tagad jūs izbaudiet 4.maija Republiku! Zilo tēmas TVNETā un Apollo var lūrēt bez reģistrācijas, bērnu žurnālu Zīlīti - ar reģistrāciju.

 

ps. neko darīt, nēģerus šodien arī nevar saukt par nēģeriem.

Labots - demo123
Link to comment
Share on other sites

 Savukārt man vienīga pieredze ar datorprogrammu pārbaudītājiem bija vienā manā bijušajā darbavietā. Maksāja štrāfu par to, ka ne tā Office sainstalēts-sadokumentēts. Pats smieklīgākais, ka visi Office bija nopirkti, par visu bija samaksāts, tik instalētājs - kadrs nejēdzīgs, nezinu, kādu apsvērumu vadīts, laikam viņam likās tā ērtāk un ātrāk, sainstalēja Office uz visiem datoriem, kā saka, vairumā, nepiegriežot vērību seriāliem numuriem, nekam, neatceros, ka tik nebija duraks krakotās versijas sastūķējis virsū zem tāda paša lozunga, kā te, šajā tēmā jūs stāstat. Žēl bija priekšnieka, iedomājieties, cilvēks visu legālo softu sapircis, nevienu nav apzadzis, a še tev, soda nauda, un dēļ kā, dēļ viena pipša, kas pie sevis moš nodomāja, pie kājas tiem BSA, jo papīri kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

Tu esi pret LV valsts atjaunošanas deklarāciju?  

Link to comment
Share on other sites

vari manīt licences numuru uz savu un viss būs legāli!

Bet ja nav nomainiits?

 

Tikko izlasiiju vvv #35, bet iisti nav skaidrs, kaapeec?

Ja nu vieniigi, licencee noraadiits, kameer produkts nav regjistreets ar oficiaalo atsleegu, tikmeer shis ir nelegaals, lai arii ir oficiaali nopirkts. Licenci tik smalki neesmu lasiijis.

 

Tuuliit uzlikshu garumziimes, tikko svaigi Mint 17.1 instaleets.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

 

 

neko darīt, nēģerus šodien arī nevar saukt par nēģeriem.

:sarkasms:

Ārā no tēmas:

Pēc visas pareizības arī rupjmaizi par melno maizi saukt nav politkorekti, jāsaka - afrobaltmaize. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Žēl bija priekšnieka, iedomājieties, cilvēks visu legālo softu sapircis, nevienu nav apzadzis, a še tev, soda nauda, un dēļ kā, dēļ viena pipša, kas pie sevis moš nodomāja, pie kājas tiem BSA, jo papīri kārtībā.

Tad ir bijis baigais zobs uz kantori, vai speciāls pasūtījums! Man vienam kantorim izmestais darbinieks bija uzsūtījis EP, komji ap desmit gadus veci, kur papīri neviens īsti nezin, kā viņi pa saviem arhīviem meklējās,  bet it kā visu atrada, parādīja, viss beidzās laimīgi!

 

 

Bet ja nav nomainiits?

Pamaini: http://windows.microsoft.com/en-us/windows/help/genuine/product-key#T1=tab01

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Tikko izlasiiju vvv #35 teikto par Office, bet iisti nav skaidrs, kaapeec?

Ja nu vieniigi, licencee noraadiits, kameer produkts nav regjistreets ar oficiaalo atsleegu, tikmeer shis ir nelegaals, lai arii ir oficiaali nopirkts. Licenci tik smalki neesmu lasiijis.

 

Tuuliit uzlikshu garumziimes, tikko svaigi Mint 17.1 instaleets.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...