Jump to content

Kur izdevīgāk nopirkt Windows licenci


wailjdii
 Share

Recommended Posts

 

 

Tad ir bijis baigais zobs uz kantori, vai speciāls pasūtījums!

 Tak droši vien. Gan jau šefs bija pamanījies kādam uz varžacīm sakāpt.

 Vispār esmu dzirdējis divējādu pieeju tām pārbaudēm, viens variants, kad pēkšņi iemetas birojā, visus no datoriem nodzen, tas kā bija tajā manā bijušajā darbavietā, un otrs variants, viena radiniece stāstīja, lielā kantorī strādā viņa, ir bijušas datorprogrammu pārbaudes, vienmēr pirms ierašanās pabrīdina, bez maz vai - kad mēs pie jums varētu ierasties un pārbaudīt datorus tajā nodaļā, tad, radiniece stāstīja, paši visus datorus pārbauda, pārbauda visus papīrus, un smaidot sagaida pārbaudītājus, kas galā ieliek ķeksīti - pārbaudīts, visi laimīgi.

Link to comment
Share on other sites

paši visus datorus pārbauda

paši pārbauda, paši nokačā, neko nevajag lauzt, ņemiet konfidenciālo firmas infu. A ja man nestāv uz Bila Geita bērniem, kā arī uz visiem pārējiem licenzētajiem? Man stāv ļinuks, varat palūrēt no 2metru attāluma.

 

 

 

Tu esi pret LV valsts atjaunošanas deklarāciju?

1990.gada 4.maijā padomju okupācijas režīms pieņēma, tā saucamo, "neatkarības deklarāciju".

Labots - demo123
Link to comment
Share on other sites

Cik es esmu saskaries ar šo jautājumu, tad viņiem ir pofig, kaut gan, vvv aprakstītā gadījumā, es varētu izdomāt par ko piepisās, vecajiem ofisiem visi lika retail versijas ar gataviem numuriem, kuras neprasīja reģistrāciju, jo ar OEM neviens nemocīja smadzenes (to gan daudz esmu redzējis). Un šeit gan sākās sūdi, jo tev ir OEM licence, bet virsū stāv Retail, kas ir 2.5x dārgāka, par to var drāzt, bet ar 2010, tas vairs nav aktuāli.

Man ir viena MS 2007 builder versija, kur install brīdi ieraksti numuru un viņa pati uzliek pareizo versiju, izejot no numura.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tikko izlasiiju vvv #35 teikto par Office, bet iisti nav skaidrs, kaapeec?

 Ta maz kas. Es saku, neatceros visu, un arī tajā laikā tam pārāk lielu uzmanību nepievērsu. Kaut vai tas, ka Office ir visādas versijas, teiksim, mūsdienu terminoloģijā - licence nopirkta Home&Busines, a datoros stāv Pro. Tas bija vēl tajos laikos, kad nebija tās pārbaudes tik biežas, par tām neviens nerunāja, jo nezināja. Mūsu pāķos stāstīja bailīgas leģendas par kaut kādu vienīgo kantori visā rajonā, kurā pārbaude bija bijusi un soda naudas uzlikusi, tas arī viss. Tā mana bijusī darbavieta, cik es zinu, visā rajonā bija otrā iestāde toreiz, kurā ierodas pārbaude. Nu un iedomājieties, tādos apstākļos (kad pārbaudes nenotiek) tādi admini ir lieli brīvdomātāji un daudz kam nepievērš uzmanību. Tie admini bija firmai ārpakalpojums. Rajona centrā ir viens paprāvs datorsalons, tirgo datorlietas, pie reizes arī apkalpo mazās iestādītes datorlietās. Āksti jau nu baigie toreiz bija. Ļoti iespējams, ka tolaik viņi paši bija lielākie pirātiskās programmatūras asi visā rajonā. Pats kādreiz tiku griezies pie viņiem prasīt kādu haļavno programmu, tak nekautrēdamies puiši deva, visu ko prasīja. Tādi laiki bija. Tagad, iespējams, vairs tā nav.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tagad, iespējams, vairs tā nav.

tagad no winrar trial versijas raustās, kā apšu bekas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

1990.gada 4.maijā padomju okupācijas režīms pieņēma, tā saucamo, "neatkarības deklarāciju".
Tu vispār saproti, ko tu gvelz? Jaunais LV produkts, kas pat īsti nezin, LV atjaunošanas ceļu, mazliet jau vajadzētu kaunēties! 
Link to comment
Share on other sites

Jā, winrar tas ir jājamzirdziņš. Tāpēc man no viņa bail. Vienmēr, kad kāds man atsūta kaut ko rar arhivētu, nodomāju, vai ta tiešām tas puisis par to winrar ir maksājis, tak ne taču, stāv nabagam tā trial versija, ko kāds gudrītis admins viņa darba datorā uzlicis un vēl parādījis, kā viņa darbojas.

Link to comment
Share on other sites

to jema

tieši tā! Es pašreizējo varu neuzskatu par leģimitīvu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

to jema tieši tā! Es pašreizējo varu neuzskatu par leģimitīvu.
 Tad es ar tevi par politiku nerunāšu, ja nav noslēpums vecums?

 

 

Jā, winrar tas ir jājamzirdziņš
Viņš taču kapeikas maksā, ja jau tiešām ir jālieto, otrs variants ir pilnīgi free 7zip!
Link to comment
Share on other sites

demo123, ko tu muldi.

Biedri, mēs te ņemamies kā traki, bet uz tēmas autora jautājumu neviens tā arī nav atbildējis.

Došu pirmo atbildi es. :)

Tēmas jautājums: Kur izdevīgāk nopirkt Windows licenci?

Mana atbilde: Sakarīgos interneta veikalos, būs tur kādu eiro lētāk nekā kādā datorsalonā. Kaut arī, kādreiz veikalā var nopirkt stipri lēti.

:)

Nez vai manā atbildē ko jaunu autors uzzinās.

Link to comment
Share on other sites

es jau uzrakstīju #3, ko vajag un ar ko vajag, tālāk jau attapība! Ieekonomējot pie nezināma 5 eur, var dabūt gemaroju pa visiem 100. Tikai labā datorsalonā vai labā internetveikalā, bet ne jau aiz stūra ieekonomējot piecīti!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tā, politiku mierā!

 

 

 

licence nopirkta Home&Busines, a datoros stāv Pro

 

ir OEM licence, bet virsū stāv Retail

Par šito (dažādām versijām), ta skaidrs.

 

Office tagad OEM vairs nav.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

 Office 2013 Retail nopirku. Sākumā tas bija tāds īstens OEM, jo drīkstēja viņu instalēt tikai uz viena datora. Tādi bija Retail versijas licences nosacījumi. Baigi sašūmējās ļaudis visā pasaulē, tad MS piekāpās un mīkstināja tos licences nosacījumus, atļāva instalēt uz cita datora, ja orģinālais dators iet bojā, bet to drīkstēja darīt tikai 6 mēnešus pēc licences nopirkšanas. Tagad, skatos, vēl mīkstāka tā licence - drīkst instalēt citā datorā, bet ne biežāk kā reizi 90 dienās. Tā ka par pilnvērtīgu Retail versiju to Office 2013 Retail vairs nenosauksi - kaut kas pa vidu starp OEM un Retail.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Office tagad OEM vairs nav.
Pareizāk sakot, tagad tu drīksti nopirkt Ofisa versiju un izlikt viņu uz viena datora, bet nopērkot jaunu datoru tu viņu nevari pārnest uz jauno! 

Tev nav jāpērk uzreiz dators ar OEM versiju, kā bija kādreiz, vari pirkt arī vēlāk! Vispār jau MS spiež uz 365, domāju ka vēl gadi divi un parastās nebūs!

Link to comment
Share on other sites

Nē, nē. Vari pārnest uz jauno datoru Office 2013. Vari. Tikai ne ātrāk kā 90 dienas pēc viņa uzlikšanas uz pirmā datora.


Rekur citāts no MS Office 2013 Retail licences nosacījumiem:

 

Šīs programmatūras licenci drīkst atkārtoti piešķirt lietošanai citā datorā neierobežotu reižu skaitu, bet ne vairāk kā vienu reizi 90 dienās. Ja licenci piešķirat atkārtoti, dators, kurā tā tiek atkārtoti piešķirta, kļūst par „licencēto datoru”. Ja licencēto datoru vairs nelietojat aparatūras atteices dēļ, licenci drīkstat atkārtoti piešķirt agrāk.

Link to comment
Share on other sites

Kur lasīji? Nākošo nedēļu domāju ka zvanīšu izplatītājiem, uzprasīšu! Bet cik tajās prezentācijas bija sēdēts, tad es sapratu ka tieši ar 2013, viņi piesien ofisu mūžīgi pie datora!

Link to comment
Share on other sites

jema, tas bija sākumā, 2013. gadā. Pašā sākumā, jā, tā arī bija, Office 2013 Retail vienam datoram uz mūžu un viss. Viņi pamainīja tos noteikumus. Speciāli skatījos nupat Office 2013 Retail licences nosacījumus. Man uz datora viņš ir.

Link to comment
Share on other sites

Tad tas jau ir super, tu gribi teikt, ka no viena noņemot es tagad varu likt uz cita, kā bija kādreiz Retail versija?

Link to comment
Share on other sites

Jā!


Es tikai nezināju, ka ne ātrak, kā pēc trīs mēnešiem.

 

 

bet ne vairāk kā vienu reizi 90 dienās
Link to comment
Share on other sites

Kamēr mēs pa šo tēmu tusējam, Redmondā MS labas ziņas pavēstīja. Būs šogad W10, pats galvenais pilnīgi par brīvu visiem W7 un W8.1 lietotājiem (izņemot Enterprise). Viens noteikums, jāpāriet uz W10 viena gada laikā, pēc tam par pāriešanu būs maksa.

Link to comment
Share on other sites

Nekad jau tā nav bijis, bet tas ir kruta! Es uzskatu ka 8 un 8.1 ir kļūda, vai kārtējais puspabrikāts, vai globāls eksperiments par jūzera naudu, pēc teorija 10 jābūt lietojamam!


Bija ārprātīgā Vista, iznāca 7, viss nostājās vietās, iznāca 8 un 8.1, tas pats (izņemot planšetes un visus ar touch screen), beidzot varbūt 10 būs parastajam PC.

Link to comment
Share on other sites

8 un 8.1 ir kļūda, nav kļūda - kāda starpība. Bet lietojami viņi ir, sevišķi par 8.1 galīgi nepareizi būtu teikt, ka tas nav lietojams, ir pat ļoti OK lietojams. Ja W10 būs vēl labāks, tad prieks būs būt pie datora.

Link to comment
Share on other sites

NU ne jau kļūda bet ar savu Metro labi sapisās, iedomājies ražotāji taisīja 27 ekrānus ar touch, tikai kā notīrīt nospiedumus no viņa, neviens nepadomāja! Paskaties pret sauli. speķis, un vēl ar visām iedomājām baktērijām, ja lieto vairāki, tad vispār piz dec, bērnudārzs var iet gulēt. Kas ir bērnudārzs, mēs visi zinām, ja vienam ir slimība, vismaz puse nokrīt!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ha, tikko izlasīju, TVNET pie raksta par W10 viens jau iekomentējis:

 

jagaida windows 11, pāra skaitļa windows nekad nav labs

Cerējāt, ka ar W10 iznākšanu beigsies gānīšanās par jaunāko Windows un Windows 7 nostādīšanas pāri visam? Paši redzat - ne vella.


 

 

iedomājies ražotāji taisīja 27 ekrānus ar touch

Kā man nekad nav bijis telefons ar touch, un es ceru, ka man nebūs spiesti apstākļi (vienkārši pārtrauks ražot podziņtelefonus) pāriet uz touch telefonu, tā arī ceru, ka nebūs man touch monitors. Lai kā es cienu progresu, arī uzskatu, touch monitors darbam ir stulbums. Ak, jā, ir mājās planšete, esmu paspaidījis, bet intensīvi lietot, nafig nelietoju.

Link to comment
Share on other sites

Man ir 10 tech install, tā arī nav bijis laika viņu uzlikt un apskatīties, neko komentēt nevaru!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Rajona centrā ir viens paprāvs datorsalons

Gan rajons gan firma gadienā nesākās ar burtu "C" ? :D

Link to comment
Share on other sites

Katrs to pasauli uztver savādāk, nekad nebūsi labs visiem! Kas attiecās par komentāriem, ne visiem es ticu, un noteikti lai es varētu kaut ko spriest, man pašam ir jāpalieto, tad es varēšu vai piekrist, vai oponēt! Te daudzi izlasot ir, "speca-muļķa" žurnāla rakstu uzreiz metās komentēt, kā izcili speciālisti, bet jau pie nākoša jautājuma var redzēt, domas ir, bet tālāk jau nekā nav! Smieklīgi! :)

Link to comment
Share on other sites

Hah, būs noteikti interesanti tiem, kas pārgājuši būs uz W10, tā teikt, bez maksas, BSA gan jau to labi zinās, bet vai kāds vasīlijs iekš EP sekos tam līdzi :D

 

100p precedenti ar šo jautājumu būs :)

Link to comment
Share on other sites

Kāda tad tur problēma ja WIN numurs atļaus, būs update, ja nē, tad nē!

Link to comment
Share on other sites

Tas no sērijas - "cienītais, ko jūs man rādāt, jums Win 10, a pavadzīmē ir Win7 ierakstīts ?"

Neticu, ka nebūs šādi gadījumi :D

Link to comment
Share on other sites

Šo jautājumu regulē ķirzakas smaids un ja viņš saka ka viss ir ok , tad arī EP gulēs, viņiem jau par to naudiņu maksā, un lielu!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Hah, būs noteikti interesanti tiem, kas pārgājuši būs uz W10, tā teikt, bez maksas, BSA gan jau to labi zinās, bet vai kāds vasīlijs iekš EP sekos tam līdzi

Gan jau būs vienkāršāk. To W10 liks mierā, bet ķidās visus papīrus, uzlīmes, diskus no iepriekšējās versijas, kas pirkta.

Mans gadījums - nopirku datoru ar OEM W7, tad īsu brīdi bija tas saldais piedāvājums no MS ar W8 pro par Ls14,99, atceraties, nopirku to upgrade, tam jau cits seriālis, cits produkta ID, tad nāca caur Store W8.1, kas tagad uz datora, šogad vēl sagaidīšu W10, ja bez maksas, protams, uzlikšu. Tad beigu galā, ko man pārbaudīs tāds BSA ar EP? Visus laidienus pēc kārtas? Tak, ne, būs divi papīri - W7 pirkums un W8 pro pirkums.

Link to comment
Share on other sites

Nekas tur nebūs, īsi pirms ofisa 2010 beigām, bija uzlīmes uz produkta, ka būs bezmaksas upgrade uz 2013, bet vienīgais to apgreidu daudzi nedabūja, jo daudziem 2010 bija uz XP mašīnām, visi tie numuri ir MS produkts, līdz ar to neviens BSA pat balsi necels, līdz ar to EP, kāda jēga lekties! 

Link to comment
Share on other sites

Nu, dzīvosim, redzēsim :)

 

Kā pirms tam lasīju, vienīgais lētākais veids kā dabūt legālu 8.1 ir ar pačku legalizēt Septīto?

Vajadzīgs, protams, retail.

Link to comment
Share on other sites

Kāda jēga ir no 7 pariet uz 8.1, laikam esmu dumjš, ko tad iegūsti?

Link to comment
Share on other sites

jema, biedrs Red taču negrib pāriet no 7 uz 8.1. Viņš grib legalizēt 7. Un viens veids kā to izdarīt ir nopirkt to 8.1 GGK versiju, tās, man liekas, tikai retail versijās vien ir. Galīgi nezinu vai tās GGK drīkst uzņēmumiem, visdrīzāk gan, ka tas ir tikai privātajiem domāts. Ja gribi dabūt legālu 8.1, tad tikai kopā ar jaunu datoru var ņemt OEM versiju, tā būs vislētākā. Nezinu, zem kāda apzīmējuma ir tas 8.1, ko pa tiešo no MS mājas lapas var nopirkt, pēc OEM tas neizskatās, jo pārāk augsta cena, varbūt, ka retail, varbūt, ka OEMveidīgs retail, ko tikai vienam datoram var likt.

Link to comment
Share on other sites

GGK ir tieši uzņēmumiem radīts projekts, kam tev mājas ko legalizēt, pie tevis mājās pat ienākt nedrīkst!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tiešām? GGK ir uzņēmumiem? Neticu? Ta kāda jēga uzņēmumam tirgot krietni lētāko GGK, ja tur pat blakus stāv krietni dārgākais Retail? Kurš ta to Retail pirks? Parādi man to rižiju, kurš izvēlēsies Retail, ja blakus lētāks GGK der uzņēmumiem?

Link to comment
Share on other sites

GGK ir softs ko tu liec darba mašīnai, un tas tiek pielīdzināts OEM! Ja atnāk EP ar labām domām, viņa tev dot nedēļu laiku sakārtot situāciju, un tam ir domāts GGK! Viņš nav īpaši dārgāks par OEM, bet krietni lētāks par Retail!

Retail vispār nav jēgas pirkt, izņemot ja datorus mani ik pēc 2 gadiem un arī tad ir iespējamas pilnīgi citas MS licences!


GGK vispār ir softa legalizācijas produkts, tu palietoji saprati, ka vajag, vai nopirki pazemes autostāvvieta,  dzīve piespieda, MS tev piedod tavu kļūdu caur GGK produktu, viena nelaime, viņu var nopirkt tikai tik ilgi, cik produkts ir pārdošanā, uz XP viņu nevar nopirkt!


Jāskatās produktu lapās, bet ir iespējams ka pat win7 vairs nevar legalizēt, jo tikko MS paziņoja, par viņa uzturēšanas daļēju pārtraukšanu!

 

EDIT: Vēl ir GGK Win7Pro iepirkums ir 159.16 eur! 

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...