Jump to content

LG L7 boost


beckham9
 Share

Recommended Posts

Palicis lēns kā kaka. Cik sapratu nekas jauns jau nav, 1ghz 1 core cpu jau diži neko nespēj. 

Lasīju, ka iespējams uzlikt kādu custom romu, kuru brūvējuši kādi entuziasti. Piemēram. http://forum.xda-developers.com/optimus-l3-l5-l7/orig-development/rom-cyanhacker-rom-1-1-t2894511

Saprotu, ka zaudēšu garantiju. Bet vai ir jēga? Ir palikuši 4-5 mēneši vēl. Ja jau nekas nav noticis, tad arī nenotiks.. bet, kas to lai zin. 

 

Gribēju uzzināt, kāds ir labākais veids, kā paātrināt telefonu vai vienkārši izdarīt tā, lai viņš bez īpašām aizķerēm strādā. Vienīgais, ko es tur daru ir kāda random-light spēlīte - 3d bowling, ja galīgi nav ko darīt. Bet reāli tikai telefona funkcijas - zvani, sms, internets un kamera, kad nepieciešams.

 

Link to comment
Share on other sites

Cyanogenmod vai kāds cits labs custom ROM. Tas arī viss. Android sistēma, it īpaši Samsung, LG un HTC lētie modeļi aizēdas ar visiem saviem uzlabojumiem un attiecīgi arī sāk bremzēt. Cyanogenmod, piemēram, ir tīrs androīds un vismaz visiem ap padsmit telefoniem, kam esmu licis, ir iedevis otro dzīvi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai nu sekss vai nu mazāks sekss. Izvēle ir tavā ziņā,

 

Par kuru pozu iet runa? :D

 

 

 

Cyanogenmod vai kāds cits labs custom ROM.
 

 

Ooo, saprotu, ka arī apstiprini to, ka man viņš ir jāruto ar visu astes gala garantiju.

Btw, ko saki par to link, kuru iemetu es? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Btw, ko saki par to link, kuru iemetu es? 

Neesmu mēģinājis, bet Cyanogenmod ir stabils, visbiežāk stabilāks par citiem custom ROM. Bet pēc idejas, kad norūto un uzliec kādu custom ROM, tu jau ar likt kādu vēlies un ja nepatīk, tad maini. 

Link to comment
Share on other sites

Laikam pamēģināšu to, kuru sameklēju forumā. Ja neies - iešu uz pārbaudītām vērtībām. 

Tagad tikai jāsameklē kodolīga pamācība, lai nepataisītu telefonu ar ķieģeļi.

Link to comment
Share on other sites

Tagad tikai jāsameklē kodolīga pamācība, lai nepataisītu telefonu ar ķieģeļi.

http://wiki.cyanogenmod.org/w/Install_CM_for_p700

Sāc ar šo, ja telefona modelis ir pareizs. 

 

Tas attiecas uz jebkuru ROM, atšķiras tikai zip faili, kurus instalē.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Pašam ir LG l7 ar Cyanogenmod bez google aplikācijām un vienu fona aplikaciju ir ciešami lietojams. 

Bet tā neglābjams telefons 1ghz 512mb ram ir stipri pa īsu jelly bean.. lai vai kāds rom uzlikts... kā google aplikācijas (veikals, gmail, youtube) ieslēdz tā ram ap 70mb un sāk reāli gļukot pat zvanus pieņemot.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...