Jump to content

4G Internets


dsks
 Share

Recommended Posts

Atkinsons

Das 4g internets Jūrmalā ar ārējo internetu.

Labi ka vēl lēnais DSL ir.  :shok:

 

post-57609-0-96802700-1422645241_thumb.png

 

Uploads ir max, būtu gatavs maksāt vairāk.... ja vien būtu jēga....

Labots - Atkinsons
Link to comment
Share on other sites

Atkinsons

Blah, blah... tie kas ir tuvāk tornim (es esmu ~2 km no torņa) tiem ir lielāka prioritāte un tie visu norij... blah, blah... tuvākajā laikā nekas cits nav plānots...

Kad paņēmu pirms 1.3 gadiem, tad bija tuvu 20 mbps... bet vidēji 1 mbps mēnesī izpleiksnēja... pa dienu vēl ir pieņemams (ja 5-10 down un 5 up var nosaukt par pieņemamu), bet kā dzeguze nospēlē 18-19 tad ir viss.

Link to comment
Share on other sites

bildē nav redzams, vai izmanto 3g vai 4g. Kas notiek, ja pārslēdzas starp tīkliem?

Link to comment
Share on other sites

 

 

LMT tak piedāvā 14 dienu bezmaksas testēšanu - kāpēc neizmantot?
 
This ^ Pats tikko(vakar) paņēmu, nezinu, atrodos gan centrā un uz rūtera, tā, ko viņi dod līdzi, ir 4/5 strīpiņām un up/down ir 25mbps. Atrodos maskačkā pie mola.
Link to comment
Share on other sites

Atkinsons

VIL tas bija 4G. ~22:40 palaidu 3G režīmā - tur cipari ir otrādāk:

 

post-57609-0-58542000-1422650238_thumb.png

 

Bet kā jau teicu man mazā paka, bet ar lielo paku nebija diži labāk...

Labots - Atkinsons
Link to comment
Share on other sites

Atrodos maskačkā pie mola.

Un kāda locekļa dēļ jājies ar lmt? Tiešām tur nav neviena vadu interneta piedāvājuma?

Vai kārtējais reklāmas upuris? 

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Un kāda locekļa dēļ jājies ar lmt? Tiešām tur nav neviena vadu interneta piedāvājuma? Vai kārtējais reklāmas upuris? 

 

Lieta sekojoša :D Pirms 2 dienām pārcēlos šeit, uz maskačku, pazvanīju uz kantori un prasīju kas un kā ar interneta ievilkšanu uz ko man atbildēja, ka netu pieslēgt varēšot tikai nākošotrdien.. 

Ieslēdzu TV un skatos LMT reklāmu, 14 dienas bez maksas, kāpēc gan ne? :D Ievilks man netu došu šito  miskasti atpakaļ, 4g tas tiešām nav, kā jau te blakuspostā minēja "mārketinga 4g"

Labots - KikisX
Link to comment
Share on other sites

 

 

Das 4g internets Jūrmalā ar ārējo internetu. Labi ka vēl lēnais DSL ir. :shok: Screen Shot 2015-01-30 at 21.14.33.png Uploads ir max, būtu gatavs maksāt vairāk.... ja vien būtu jēga....

Tev gan traki. Vēl nesen vakarā mērīju, un bija kā solīts. Un arī Jūrmalā, man antena uz Vaivaru RRC pagriezta. Un te tuvumā vēl vismaz diviem kaimiņiem ir LMT.

Link to comment
Share on other sites

interesanti ko tagad saka tie kas pirms vairak ka gada nema to pakalpojumu kur bija teikts bez atruma ierobezojuma un ar 20 mbit videjo atrumu un ka ir tak panemta kastite ko liguma partrauksanas gadijuma ir jaizperk ,

Labots - Roberts3
Link to comment
Share on other sites

Atkinsons

Kad antena tika likta augšā vaivaru tornis deva 3x mazāk kā salas tornis... līdz ar to pie tā nacās palikt...

 

Roberts3 - šo arī saku  :on_the_quiet:

Labots - Atkinsons
Link to comment
Share on other sites

 

 

Lieta sekojoša :D Pirms 2 dienām pārcēlos šeit, uz maskačku, pazvanīju uz kantori un prasīju kas un kā ar interneta ievilkšanu uz ko man atbildēja, ka netu pieslēgt varēšot tikai nākošotrdien.. Ieslēdzu TV un skatos LMT reklāmu, 14 dienas bez maksas, kāpēc gan ne? :D Ievilks man netu došu šito miskasti atpakaļ, 4g tas tiešām nav, kā jau te blakuspostā minēja "mārketinga 4g"

drikst zinat ko tu gaidiji tados asfalta dzunglos ka kengarags no 4g ?

tak signals tiek lieliski noslapets piem teika kur ir privatmaju apbuve kas mijas ar daudzstavu apbuvi signals labs

mezciema kur ir tikai daudzstavu apbuve signals briesmigs

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...