Jump to content

Pēc monitora nomaiņas - nav attēla.


ICEnutty
 Share

Recommended Posts

Sveiki, biedri!

 

Bija dators ar full hd monitoru, ko pārdevu. Iegādājos citu full hd monitoru, pieslēdzu pie tā paša hdmi kabeļa, kur bija vecais monitors - nav attēla. Pat bios ielādi nerāda, pilnīgi neko, totāls black screen. Mēģināju arī ar D-SUB kabeli un arī pie datora mātesplates iebūvētas videokartes portiem, visus pārmēģināju, pat DVI ar attiecīgu pārveidotāju - bez rezultātiem.

 

Tāda aizdoma, ka tur kkas monitoram nepatīk padotajā signālā un tādēļ viņš neko nerāda, jo pieslēdzot ar D-SUB pie portatīvā monitors uzreiz lieliski parāda bildi.

 

Kādi varētu būt risinājumi? Kā man tikt pie attēla...

 

Lūdzu, lūdzu palīdziet - man tas dators vajadzīgs mācībām un pašlaik ir jātaisa darbi! Paldies!

 

P.S. Mēģināju arī atvienot PCIE videokarti un slēgt pie dzimtās videokartes, kā arī izņemt uz minūti mātesplates bateriju,- bez rezultātiem.

Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Ja tu pieslēdz ar d-sub pie portatīvā un viņš rāda, tad vaina ir tikai un vienīgi tavā datorā nevis monitorā. Pārliecināts esi, ka mātesplate vispār tiek līdz bios ielādēšanai?

Link to comment
Share on other sites

Burtiski bija tā - atslēdzu piektdien monitoru - aizvedu prom.

Pirmdien atbraucu ar jauno monitoru - pieslēdzu pie tā paša hdmi vada.

Nešķiet pārāk reāli, ka kaut kas sabojājās datorā kamēr tas bija izslēgts un gaidīja jauno monitoru.

Par BIOS ielādi nezinu, bet bildes nav pilnīgi nekādas no pat piestartēšanas momenta.

Link to comment
Share on other sites

iespējams POST BIOSam nerāda.. un līdz windows ielādei arī attēlu nerāda.. a šeit iespējams Hz jaunajam monitoram nepatīk.. vienīgais, ko varu ieteikt.. mēģini pie ieslēgšanas uzreiz spaidīt f8.. un tālāk jau enable vga mode, kas nomet video uzstādījumus..

 

http://windows.microsoft.com/en-us/windows/advanced-startup-options-including-safe-mode#1TC=windows-7

 

ja ir iespēja.. pamēģini citu monitoru.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Monitors ir lietots.

Aizdomas, ka vairāk ir uz to pusi, ko saka CAP, man jau līdzīgi bija bijis, kad monitors stāvēja uz HDMI un tad es kko pamainīju (pieslēdzu citu monitoru vai TV) (sen atpakaļ) un caur HDMI vairs bilde nebija, tikai caur D-SUB kkā dabūju attēlu... tas man tikai iemācīja, ka labāk nebūt mājās tikai HDMI vadam, bet dzīvē dažādi gadās.

 

atcerējos - tas lkm bija, kad pieslēdzu kkādu aizvēsturisku 15collinieku un tad slēdzu atpakaļ klāt normālu moni.

 

---

 

 

Iepriekšējais monis bija daudz vecāks, lai arī full hd. Arī aizdomas par Hz...

 

Es F8 arī vakar mēģināju gan spaidīt, gan turēt - pie nekāda vizuāla MENU netiku. :( black screen nepārtraukti...

Labots - ICEnutty
Link to comment
Share on other sites

Nu tad pieslēdz tv (cik sapratu ir tāda iespēja) un dari, kā caps teica ar to vga modi, tad mēģini likt moni.

Link to comment
Share on other sites

Ja tas monis rāda d-sub no portatīvā, tad viņam vajadzēja d-sub arī no galda datora iet, wth...

Portatīvajā visticamāk ir 1366x768 izšķirtspēja un 60Hz, kāpēc lai viņš nerādītu, bet kompī iespējams augstāki uzstādījumi, ko monis neatbalsta. Kgan ar iebūvēto vkarti vajadzēja rādīt. Lai vai kā jāliek cits monis un jāskatās.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

Pašam monitoram izšķirtspēju nomainīt nevar.

 

Vai arī Hz.

Labots - mazais
Link to comment
Share on other sites

Būtu jau labi, ja posta autors būtu norādījis gan vecā, gan tagadējā monitora modeļus - citādi tāda zīlēšana kafijas biezumos par Hz un izšķirtspēju.  Bet iespējams arī, ka nostrādājis Mērfija likums un tieši tagad pats kompis neizrāda dzīvības pazīmes.

Link to comment
Share on other sites

No kāda cita avota vispār tas monitors rāda caur HDMI? Pieslēdz ko citu ne tikai datoru un pārbaudi.Dažiem moņiem var atslēgt HDMI manuāli. Ja izslēgts auto .Ceru saprati domu,kā līki uzrakstīju :) .

Link to comment
Share on other sites

Iepriekš (pie cita saimnieka) tagadējais lietotais monis caur HDMI bija pieslēgts (tā ka HDMI ieejai arī jāstrādā).

 

Modeļi samsung p2370hd un LG flatronis kkads tads lkm LG Flatron 24EA53V (modelis var nebūt precīzs)

 

Domāju vakarā slēgšu klāt citu monitoru (dabūšu no kaimiņa) un tad vēl paskatīšos kā būs.

Link to comment
Share on other sites

Pats hdmi vads arī var čakarēties.Uz viena iet uz otra nav signāla un viss.Tieši man viens tāds vads trāpījās.

Link to comment
Share on other sites

 Abiem monitoriem (ja modeļi pareizi) izšķirtspēja  1920 x 1080 un refresh rate 60 - 75 Hz.  Ar iepriekšējiem VGA settingiem jaunajam ir jāstrādā - meklē vainu savā kompī vai kabeļos.

 

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

LG modelis var nebūt pareizais, samsunim gan norādīju īsto toč.

 

Ja es "spaidu F8" - uz kuru izeju man ir tam menu jaiziet?

Link to comment
Share on other sites

 

 

uz kuru izeju man ir tam menu jaiziet

Nekur nekam nav jāaiziet - jāparādas baltiem burtiem uz melna fona - tur ar taustiņu palīdzību arī izvēlēsies vajadzīgo: šai gadījumā VGA Mode

Link to comment
Share on other sites

Nu to es saprotu- bet vai šie "baltie burtiņi uz melnā fona" tiek padoti uz abu videokaršu visām video izejām? (kopā sanāk 4 vai 5)

 

Man šķiet, ka ne, tādēļ vaicāju.

Link to comment
Share on other sites

 Teorētiski,  ja ieliek citu VGA, integrētā atslēdazas, bet ne visiem modeļiem.

Link to comment
Share on other sites

Šovakar pačakarējos gar šo problēmu un sekojošais veiksmīgi palīdzēja:

 

Atvienoju PCIE videokarti. Izņēmu BIOS bateriju. Pagāja kādas 10min. Slēdzu klāt ar D-SUB vadu (iebūvēto gpu) un nu jau bija default video settingi un bija attēls. Tālāk sakonfigurēju BIOS nepieciešamos uzstādījumus un viss kārtībā!

Labots - ICEnutty
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...