Jump to content

Pērku Intel Core 2 Duo procesoru no E7XXX sērijas


Depijs
 Share

Recommended Posts

Mātene atbalsta FSB 1066 sanāks underclockots CPU, budžets ko man uzticēja paziņa arī nav pārāk liels tāpēc plānoju tikai nomainīt procesoru un pielikt klāt RAM.

Labots - Depijs
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

Nesaprotu kaapeec jaajaajaas ar 2coreem ja var par to pasu naudu ielikt xeonu no 771 lga.

Link to comment
Share on other sites

@@erikonkulis, ko tu vari visiem piesieties ar saviem xeon un lga modiem? ne visiem ir vēlme čakarēties.. ebay šie proči arī nemaksā kosmosu..

Link to comment
Share on other sites

Lai gan man nav pašas labākās zināšanas saistībā ar datoriem, bet cik noprotu tad lai ieliktu xeon vajag adapteri no 771  uz 775 un vēl ir jāčakarējas lai viņu dabūtu iekšā. Tā kā man negribas čakarēties sliecos uz C2D.

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

čakars tur max 5min (adaptera uzlīmēšana un soketa atslēgu izkniebšana)

Link to comment
Share on other sites

 

 

čakars tur max 5min (adaptera uzlīmēšana un soketa atslēgu izkniebšana)

Kā arī BIOS mod. Un ja citam, kur turklāt būtisks ir budžets, gribas tomēr 100% garantiju, ka viss perfekti strādās.

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

bios mod nav obligaats. ja viss straadaa tad bios nevajag aiztikt. protams ja gribas sse4 u.c instrukcijas. un arii ja zini ko dari :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

 

 

bios mod nav obligaats. ja viss straadaa tad bios nevajag aiztikt. protams ja gribas sse4 u.c instrukcijas. un arii ja zini ko dari :mrgreen:

Nesapratu. Ja BIOS mikrokoda updeita nav, tas ir jāliek. Citādāk kāda vispār jēga no tā pasākuma... Nav tak nekādas garantijas, ka izlabotās kļūdas nav būtiskas.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

čakars tur max 5min (adaptera uzlīmēšana un soketa atslēgu izkniebšana)

Ja liek svaigā platē , jā , citādi jāieskaita MB izvilkšana , dzeses noņemšana utt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja liek svaigā platē , jā , citādi jāieskaita MB izvilkšana , dzeses noņemšana utt.

Pag. Runa ir par situāciju, kur proci maina, jautājums tikai uz kādu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...