Jump to content

Cietņa dublikāts ar HDD Raw Copy Tool


Jurkins
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

Lamerisks jautājums. Ja es ar tēmas nosaukumā minēto tūli nokopēju 1:1 porķika cieto ar win8 (kaut kādas divas maziņas partīcijas, "normālā" partīcija un atjaunošanas partīcija), vai vēl jāveic kādas kustības, jebšu spraužam iekšā un braucam? Sistēma ir ejoša, bet esošais HDD met aizvien vairāk bad blokus.Restaurēt uz nullīti vai pārinstalēt ļoti negribu, jo saliktas visādas specprogas.

Link to comment
Share on other sites

JA visu pareizi izdarīji, nekas papildus nav jādara.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

OK, paldies. Pusdienlaikā atstāju kopēties, vakarā spraudīšu klāt.

Nav HDD uz SSD, abi vienādi piecsimtnieki. Tīri intereses pēc - kas sanāktu ja piem. 500->750? Atlikusī daļa paliktu nonpartitioned space? 

Link to comment
Share on other sites

Var izdarīt kā vajag, var uz 500 var 750.

Link to comment
Share on other sites

Karoče, viss ir slikti :)

Noklonēju disku, laižu vaļā, saka ka vajagot repair, pēc tam paziņo, ka nevar repair, jo drive is locked. Izrakājos pa gūgli. Sen nebiju tik daudz burtu komandrindā rakstījis. Bez variantiem.

Vēlreiz pārliecinos, ka manā sistēmā vīruss win8 nedzīvos nekad :) (saprotu, ka rokas līkas :), bet, godīgi sakot, nakuj vajag)

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini kopēt ar citu softu. Es lietoju Paragon Drive Copy 11 Professional
Cik ir bijusi vajadzība kopēt cietņus vienmēr viss ir paveikts bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Uztaisi flašā bootablu norton ghost un pārklonē. Ar ghost esmu klonējis desmitiem disku. Vienmēr viss 100% ir strādājis.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Par Norton Ghost taisnība, kādreiz arī šo daudz izmantoju un nekad nebija problēmu. Tas ir variants, kaut kas jau būs jādara.

 

off: velns, bet kā lai pārvar nepatiku pret win8 :) un ne tikai. Konkrētais asus porķiks. Da tur kaut kādi 50 asusa procesi griežas fonā. Da kāda mārrutka pēc? Murgs kaut kāds.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Lasu un briinos ka beerni sev gandee dziivi, taa vietaa lai 35 min laikaa uzliktu svaigu win 8.1 bez probkenam un mironjkauliem, ciinas aizguutneen ar savam nobeigtajam lamataam

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izdari vienkārši, novelc šito iso uztaisi savu CD,  nostartē mašīnu no šī CD, un pārliec savu HDD uz jauno  HDD. ja neko nejēdz  saki viens pret vienu!

 

http://d.rutor.org/download/359623

Link to comment
Share on other sites

Atkal iemetīšos ar savu jautājumu, jo tā arī man neviens neatbildēja... (Stulbs jautājums vai???)

Kapē visi kaut ko iesaka instalēt vai cept diskus? - Kas vainas Windows iebūvētajam "Backup and restore" -> "Create A system Image" -> "Restore from system image"?

Nē, nē, es nesaku, ka šitas variants ir ūber-alles. Es to dažreiz izmantoju un līdz šim viss ir strādājis. Bet varbūt kāds aktīvāks instellētājs padalisies ar šī tūļa iespējamajiem bug'iem, nesaderībām u.tml.?
 

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

intervall
"Restore from system image"

Pats izmantoju šo, nekad nekādu problēmu, tur vismaz ir reāla kopija.

Par restore pointiem gan neko labu nepateikšu, labāk paklusēšu.

Labots - intervall
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

 

 

Kapē visi kaut ko iesaka instalēt vai cept diskus? - Kas vainas Windows iebūvētajam "Backup and restore" -> "Create A system Image" -> "Restore from system image"?

 

Personīgi es nekad pat neesmu nekad mēģinājis to Backup izmantot vai jebkuru citu tāda veida progu, jo, clean instal:

- ar garantiju novērš visas iespējamās, šaizes, zarazas, līko roku atkritumus, kā windows, tā partīciju līmenī

- uzinstalēt var ļoti ātri, pie tam saliekot pareizus lietotājus un pamatuzstādījumus jau no paša sākuma

- torentu lielveikalos ir ik reizes pieejama svaiga vajadzīgās windows versijas/modifikācijas izvēle ar jau integrētiem update uz tekošo brīdi

- pēc clean install būs tikai loģiski uzlikt visas pārējās progas vissvaigākajā versijā

- ja nemaldos tad jau ļoti, ļoti sen nav sanācis atkārtoti likt vienu un to pašu win versiju uz tā paša PC, tagat tak tik daudz viņu prefessional/premium/ultimate ar un bez VL, dažādas valodas lat/eng/rus, labāk uzreiz ņem to konkrēto instalāciju kuru vajag lai nav tur nekā lieka un nevajadzīga

- ja nemaldos ļoti, ļoti sen nav sanācis likt atkārtoti to pašu win uz PC kuram pa vidu nebūtu kaut kas dzelžos samainīts

- ja regulāri lieto clean instal tad ātri vien pazūd ieradums lietot kaudzi nevajadzīgu progu, jo lai nokačātu, uzliktu un nokonfigurētu Opera, VLC, Libre Office un atjaunotu e-pastu ar TheBat! pietiek ar uz roku pirkstiem saskaitāmām minūtem

- nu un vispēdējais - rezultāts vienmēr būs bezkompromisa labākais iespējamais

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

OK, atzīsru, ka esmu atpalicis no dzīves. Esmu vecs burkšķis :) un nepatīk man win8 (tāpat kā savulaik nepatika winme, tāpat kā nepatika xp līdz sp3 (dzīvoju uz 2000). Bet stāsts nav par to.

Kāpēc nepārinstalēju? Tāpēc ka vajag saglabāt vienas kaut kādas tulkošanas programmas instalāciju - kaut kāds tradoss. Nezinu, kas tas tāds ir, jo nestudēju par tulku un ne man jāraksta maģistra darbs. Tāpat nestāstiet man par visādiem backupiem un restorēm, jo , kā jau teicu, es uz tā datora nestrādāju, bet iestāstīt sievietēm  nu ok, vienmēr varbūt ir izņēmumi), ka vajag kaut ko tādu, tas ir pilnīgi bezjēdzīgi.

Līdz šim esmu ticis galā ar visām problēmām. Bet vienmēr pienāk pirmā reize kā izrādās. Es neko nezinu, kas tas EFI tāds ir un ko viņš ēd un ko viņam vajag. Vakar gūglējot mēģināju ar komandrindu salabot to būtošanos, bet nu nekā.

Līdz šim vienmēr lietoju 12-to ghostu iekš CD, bet šodiem ielieku iekšā un neiet - nezinu vai pats ripulis vai dzelzis, jo neviens ripulis gadus trīs nav likts iekšā. Jātaisa Būtablais USB.

Link to comment
Share on other sites

Tradoss? Tad saprotams. Nez, zl pats rīkotos ar gparted un clonezilla (ņemot vērā vai sistēma dzīvo no uefi vai nē un uz mbr vai gpt) ...

Link to comment
Share on other sites

Tāpat nestāstiet man par visādiem backupiem un restorēm, jo , kā jau teicu, es uz tā datora nestrādāju, bet iestāstīt sievietēm nu ok, vienmēr varbūt ir izņēmumi), ka vajag kaut ko tādu, tas ir pilnīgi bezjēdzīgi.

Tu laikam nesaprati... Neiet runa par backupu taisīšanu.

Ar to tūli var "noklonēt hdd" 1:1. Un nav nekas jāinstalē, vai kkādi live CD jācep. Pamēģini!

 

Piebilde: pēc noklusējuma tas klonēs tikai windows partīciju (-jas). Ja ir vēl kaut kādas datu partīcijas uz tā paša hdd, tad tur vēl šo to vajag sabakstīt.

 

 

Personīgi es nekad pat neesmu nekad mēģinājis to Backup izmantot vai jebkuru citu tāda veida progu, jo, clean instal:

Ja tev reizi trijos gados ir jāapkalpo  tikai 1-2 personīgie datori, tad varbūt nav nozīmes - vari instellēt katru reizi pa svaigo. Manis pēc. Tavos uzskaitītajos punktos ir ļoti daudz lieku soļu pat no mana skatu punkta, bet kā jau teicu - ja tev reizi trijos gados ir jāapkalpo  tikai 1-2 personīgie datori, tad varbūt nav nozīmes

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

Cilvēkam var palīdzēt tikai tad ja viņš grib to palīdzību! Ja viņš vārās savā sulā, neko palīdzēt nevar! :yahoo:

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu protams ja saimniecibaa ir 100 pilnigi vienadi PC kas lidz norakstisanai luznjos savu konfiguraciju nemainiis, kaa arii ir absoluti pofig vai septinjpadsmitai kases operatorei viss stradas uz 100% no iespejamaa vai 67%, tad protams sastancejam uzreiz pa 6 vai cik nu tur ir iespeja vienlaicigi piespraust hdd gatavus hdd kurus tik jasabaaz kastees ieksaa, protams saubu nav, ne mazako. Sis konkretais gan bus individuals gadijums kur butu morals pienakums tomer pacensties izdarit labak nekaa ka tik darbojas

Link to comment
Share on other sites

Jema, paldies par atbildēm, pamēģināšu ar Acronis. Pirmo reizi sanācis klonēt kaut ko kas dzīvo uz efi.

Piemetu atpakaļ veco cieto pie porķika. Startējas un iet, bet nenormāli iefrīzo un event vīveris met sliktos blokus. Vai nevar būt tā, ka klonējot viņš nevar kaut ko nolasīt un izlaiž.

Jo pēc manām darbībām ar diskpart u.t.t. vairs nemeta "drive locked", bet, ka win nevar iestartēties, jo trūkst kaut kādu failu.

Link to comment
Share on other sites

Ja tev ir bad bloki uz svarīgie win failiem, tad tās ir beigas! Kā variants, uz vecās strādājošās sistēmas laid chkdsk, ja disks nav galīgu tūtē, nomainīs failu vietas un tad laid ar Acroni clone! Acronis (rupji runājot) nekopē failus, viņs kopē disku pa "taisno:.  

Link to comment
Share on other sites

Velns zina, kur tie bad bloki, bet porķiks negribīgi, bet tomēr strādā.

Tas HDD Raw tool jau arī kopē datus pa taisno. Tā jau laikam dara visi šie tūļi.

Pag, a bet, ja čekdisku palaiž pāri tam diskam uz cita kompja un pēc tam tūlīt klonē? Porķikam nav iespēju pieslēgt otru disku.

Link to comment
Share on other sites

Nu protams ja saimniecibaa ir 100 pilnigi vienadi PC kas lidz norakstisanai luznjos savu konfiguraciju nemainiis,

Nu taču pamēģini domāt kaut nedaudz plašāk!! Aj, labi, neiešu jau šajā tēmā tev opozicionēt :mrgreen:

 

Autor, man liekas, ka Tu jau būsi nokāvis to cietni. Par daudz/ilgi Tu viņu tur muhļī. Tu vismaz datus no viņa esi nocēlis pirms sāki mocīt?

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pag, a bet, ja čekdisku palaiž pāri tam diskam uz cita kompja un pēc tam tūlīt klonē? Porķikam nav iespēju pieslēgt otru disku.
Mierīgi, slēdz klāt pie cita, laid pāri čekdisku, vienīgais ja tas disks ir uz biršanas robežas, tad tas var arī būt pēdējais ceļš tam diskam. Varu iedot pāreju no 2.5 uz USB, bet domāju ka diez vai tu no Jēkabpils skriesi uz Ķegumu!
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Intereses pec paskatijos torentu lielveikalos - tas trados ir bez problemam pieejams. Ja autors butu uzreiz kjeries klat pie clean instal tad butu jau 5x visu pabeidzis.

Link to comment
Share on other sites

Acronis augstprātīgi krievu valodā pateica, ka nevar iegūt infu par cietņiem. Vai tāpēc, ka man sistēma stāv uz RAID? HVZ

 

Nezinu, kā citiem, bet man līdz šim brīdim tieši klonēšana ir aizņēmusi 5X mazāk laika nekā clean install.  Un arī gadījumos, kad donoram bija bad bloki.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Acronim ir vienalga, tev RAID ir uz stacionārā? Kāds RAID, os, dzelži? Tu pieslēdzi savu 2.5 pie stacionārā palaidi Acroni un viņš tev neredz nevienu disku?

Link to comment
Share on other sites

 Stacionārais ASUS P5L, Raid0 trīs diski, win7-64. Pieslēdzu gan donoru gan jauno 2.5. Acroniss neredz nevienu. Man jau pašam sāk palikt interesanti :)

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Paņem no torent veikaliem jauno Acroni 2014 vai 2015 versiju, pagājušo nedēļu ņemu image no Asus P5Q RAID1. 14 gāja rukdams.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu katrs buutiibaa skataas pats, man pedejoreiz win 8.1 uzliksana aiznema kaut kur ap 20 minutem un tas bija ar nosaciti lenu sd class 10 kartinju veikts. Tiko iegadajos sandisk extreme 64 gb usb 3.0 flash ar atrumiem virs 200 mb/s, taisni nagi niez izprovet cik atri ar tadu instalejas

Link to comment
Share on other sites

Boņuk, cilvēks grib saglabāt sistēmu, lai glābj, Tu visu laiku ar savu svaigo install! Visi zilie bļauj ka mēs ar bābam guļam, šie arī saka ka vajag ar veci, ziedi nav jāpērk, uz mēnesi parkā nav jāskatās, bet vai tad vecā kaluma cilvēkiem ir izeja?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu lai jau glābj, kas ta man, vienkārši grūti atturēties ieteikt vieglāku risinājumu konkrētajā situācijā

Link to comment
Share on other sites

Nē nu skaidrs, ka es gribēju kā labāk bet sanāca kā parasti. Win, ofiss ar apdeitiem plus vēl tur viss kas un vēl tas tradoss no torentiem - nu nebūtu tas ātrāk kā klonēts disks. Tāpat būtu jālasa forums :), kur dabūt normālu win instalāciju (man nav tādas) u.t.t. Bet nu ne par to ir šis stāsts.

Nu jau man pašam paliek interesanti, kur sums aprakts.

 

Varbūt ar clean install arī šis sekss beigsies :)

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu bezmazvai var vērt vaļā totalizātoru :whistle2:

Link to comment
Share on other sites

Tātad laikam problēma ir patsrāvīgi dzimstošie vai esošie bad bloki. Ne acronis, ne paragons, ne ToDo negrib kopēt. Vienīgi vecajam labajam norton ghost 11 ir ķeksis force... tipa ignorēt tos. Diemžēl līdzko šim ieliek ķeksi klonēt absolūti visu, tā šis saka, ka target disks ir par mazu un čušsssss.

 

clean install... tikai hren es likšu oficiālo vīrusu win8...

draiveri tāpat jāmeklē, jo mūsdienu kakainā uz maksimālo peļņu un taupību orientētā ekonomika nevīžo ielikt kastītē līdzi centus maksājošo ripuli ar draiveriem.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

aizstaiga uz nnm club me sadaļu orginaljnije obrazi win un viss būs bērnu spēles

Link to comment
Share on other sites

Kam tev ripuli ar aizvēsturiskiem un potenciāli problēmas raisošiem draiveriem? Neatceros, kad pēdējo reizi būtu tādu "luksusu" pie reinstala izmantojis, vismaz pēdējos 10 gados toč.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

nudien, pēdejos x gadus vienmēr ir pieticis vispār ar win update un pilnīgi neko citu, bet nu tas laikam ir individuali atkarībā no dzelžiem

Link to comment
Share on other sites

Es atkal neatceros, ka kāds ripuļa draiveris man būtu problēmas izraisījis, ko nevarētu teikt par tiem, kuri nāk no win apdeitiem. Pēdējais variants kādu pusgadu atpakaļ mans stacionārais sāka mest zilos ekrānus, un problēmas sakne izrādījās jaunais, modernais tīklakartes draiveris.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...