Jump to content

Raspberry Pi 2 - avene uzaudzē muskuļus un iegūs W10


itanium
 Share

Recommended Posts

ar skaitļiem +/- ok, uzkarstot dzelzim tie nokrītas. Visās vietās, kur izmantoju - salikta pasīvā dzese un vietās, kur gaisa temperatūra pati par sevi augsta (virs 50 grādiem) tiek izmantota aktīvā dzese un rezultātā:

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Uz doto brīdi te neviens nav teicis, ka viņam avene dotu ārā 6 MB/s.

jozhixam dod no 1-4MB/s.

Link to comment
Share on other sites

Labi, atpūties, MB.

 

 

Uz doto brīdi te neviens nav teicis, ka viņam avene dotu ārā 6 MB/s. jozhixam dod no 1-4MB/s.
Link to comment
Share on other sites

Nekas tur neērts nav.

Vadība no TV caur HDMI-CEC ar TV pulti (var arī uzmudrīt IrDA uztvērēju un nomapot TV pults pogas).

Barošana no TV USB ligzdas.

Vienīgā neērtība ir tā, ka avene ir gatava darbam pusminūti vēlāk kā TV, pie TV ieslēgšanas. Var jau arī atstāt to aveni kruķīties 24/7 (elektrības patēriņš minimāls), man labāk lai paliek izslēgta ja TV izslēdzas.

 

Vienīgi es nemāku atrast vai avene 2 atbalsta HDMI-CEC. Neviens cits minibox PC to neatbalsta.

Labots - janni
Link to comment
Share on other sites

Avene + XBMC un viss vadaas ar TV pulti. Vai Yatse aplikaacija no telefona.

p.s. Vaimanaashanu pie izsleegsjanas var atsleegt :).

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nekas tur neērts nav

Nesaprotu, nafig čakarēties ar to aveni, ja ir speciāli media atskaņotāji, kas tam paredzēti, kaut vai WD TV Live. Nemaz nerunājot par ķīnas android verķiem, kas pa siestmaizi pasūtāmi ebrejā vai ali. Tai avenei tak pat vaifaja nav iekšā :D 

Link to comment
Share on other sites

un? Ir bijuši vairāki atskaņotāji - aizņem tikai vietu A tā, avenīte pieslēgta aiz tv, barošana no tv, attiecīgi tv pults sapārota ar aveni. Hdd piemontējas no kompja, gan mana, gan draudzenes, ja mountošanās laikā kompji ir izsēgti, tad piemontējas, tiklīdz tas/tie tīklā parādās - problēmas neredzu :)

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Tak avene maksaa pussviestmaizi un atskjiriibaa no lielakaa vairuma kjiinas android puljkju stabili atskanjo 1080p ripus. Par CEC janni jau rakstiija.

Kaa neredzi probleemu - no 33eur avenes nevar pilnveertiigu nasu uztaisiit un wifi nav iebuuveets! :)

Link to comment
Share on other sites

a) var uztaisīt nasu, tiesa, iespējams, ka atsevišķi jābaro, protams, h-speed ātrumus nedabūsi, bet video atskaņošanā problēmu nebūs, protams, tad rodas jautājums par hdd statīviem un t.t.

b) wifi? un, verķis ir pietiekami lēts, lai paņemtu ārējo wifi, kurš mājās tāpat noderēs (piem. pazūd internets un stacionārajam pc nav wifi puļķis, lai no trubas netu paņemtu- tieši šobrīt man tā gadijies, pirmo reizi pa 2 gadiem izzi ports nomira...), jebkurā gadījumā laist caur wifi filmas... da nu

 

 

Nē, nu protams, tauta var tērēt 100/200/300 euro un vairāk par atskaņotāju, bet kāda tam jēga, ja pēc pirmā aktīvā lietošanas mēneša, to izmantosi reizi / divas mēnesī?  Līdz ar to, es tik tiešām neredzu tam jēgu ^_^. Pilnīgi pietiek, ja iemāci raspberijam regulāri čekot, vai tīklā redzami kompji un ja ir redzami - piemountēt nošārotos folderus   :)

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

anthropophagus

aatrie ieminējās par banana pi. Vai kāds ar šo ir darbojies? Man sacēlās jautājums par banāna platē izmantoto LAN portu. Šajā avotā minēts, ka banāna LAN ports ir uz A20. Man ātrumā neizdodas atrast cilvēkiem saprotamā valodā, ko tas īsti nozīmē un vai tas uzlabo situāciju ar ātrumu?

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

 

 

ko tas īsti nozīmē un vai tas uzlabo situāciju ar ātrumu?
lan ports naak pa teisno no a20 chipa kas ir pasas smadzenes nevis caur usb hubu

edit biedrs ieleja jau pasteidzas :pioneer:

Link to comment
Share on other sites

anthropophagus

Paldies, puiši! Man vajag miegu. Pat nepascrollēju zemāk, lai redzētu, kas ir zem tabulas. Atvainojos! Tad nu banāns tiešām izskatās galvas tiesu pārāks. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
itanium
(labots)

Ja priekš lēta NAS ar torrentu klientu, tad Banana Pi liekas jēdzīgāks variants.

 

Par Banana Pi: http://www.bananapi.org/p/product.html

USB/SATA ātrumi : http://www.htpcguides.com/raspberry-vs-banana-pi-benchmarks-sata-gigabit-matter/

 

Ebayā sākot no 45$ ar visu piegādi.

 

Un vēl viens : ODROID-C1

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ebayā sākot no 45$ ar visu piegādi.

 

 

Varbūt Tu $ jauc ar £?

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Priekš lēta NAS izmantoju cubietruck ar 3.5 cietni,viss darbojas jau kādu gadu apmēram,ātrums tīklā ņemot vērā ka neko neesmu optimizējis uz ta debian arī tīri pietiekošs.post-70735-0-23598500-1425767173_thumb.png

Labots - zynoj
Link to comment
Share on other sites

Gribu DLNA serverīti priekš TV un planšetes. Bilžu un video apskatei. NAS man ir ārējais cietais disks.

Link to comment
Share on other sites

aatrie

Ja iekš NAS'a griežas linux, vērts mēģināt turpat palaist minidlna (līdzīgi kā rūteros).

Link to comment
Share on other sites

DLNA man jau griežas no laptopa windows media centra . Lai noskatītos filmu reizi pusgadā, pietiek. A vot NAS gibas uzbūvēt gan. Cierēju un Banana Pi, tam, salīdzinājumā ar Rasbery, esot normāls LAN.

Link to comment
Share on other sites

labiitis

Kur to Banana Pro varētu ieķert no Eiropas? Ebay ātri izejot cauri redzu tikai no čainas, bet tad +10 eur pvn.

Link to comment
Share on other sites

Ar visu sūtīšanu 52eur

Link to comment
Share on other sites

Nu vispār caur salidzini.lv viens Latvijas* kantoris piedāvā banana pi M2 par ~55eur, bet vai tā ir realitātē, neesmu pārbaudījis.

Link to comment
Share on other sites

Note: Banana Pi M2 not support sata port, so you need use USB for hardisk

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Mūsdienu smart-tv (LG, Philips) atbalsta DLNA?

Vai arī jāizmanto kaut kāds Plex?

 

Varbūt kāds var ieteikt kādu jēdzīgu HW+SW risinājumu manām vajadzībām?

  • ethernet pieslēgums
  • torrentu klients
  • iespēja pieslēgt vismaz 2 HDD (USB vai SATA - vienalga)
  • iespēja apskatīt kontentu no diviem TV (1 HDMI, otrs lokālais tīkls), vēlams, lai LG TV izmantotā OS (pirms WebOS un WebOS) spētu tikt galā, bet nav arī baigo problēmu katram TV piepirkt klāt HDMI sticku, kas barojas no TV USB
  • iespēja izmantot kā "SmartTV" tam TV, pie kā pieslēgts ar HDMI - attiecīgi USB ports kādai normālai pultij. Iemesls: pie galvenā TV ik pa laikam varētu ieiet tīmeklī, apskatīt kādu video klipu u.t.t. Cik provēts, tad ar to SmartTV tās ir baigās mocības

 

Labots: Sakarā ar to, ka tik iegādāts Pipo X7s, vairs nav aktuāli.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Negribēju cept jaunu tēmu.

 

Varbūt kāds var piedāvāt ordroid c1

 

Cik zinu LV neviens kantoris šos netrigo.

Viņu lapā pa 35 $ viss iztrigots.

 

itkā ir žiperīgāks par 2. aveni

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

 

ar Openelec viss kārtībā, tikai mazākas iespējas ko kontrolēt
  Pameģini OSMC.tv atraks un vairak modificējams 
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...