Jump to content

Slepanas Programas


Svaigums
 Share

Recommended Posts

 

 

Man interese vai ir kada programa kas slepus izseko manu datoru... kur pec darba varetu vinju apskatiities... ???

 

a) Ir tādas programmas

b) Kas ir domāts - pēc darba?

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Man interese vai ir kada programa kas slepus izseko manu datoru... kur pec darba varetu vinju apskatiities... ??? 

Tavu datoru izseko lielais brālis! 

Link to comment
Share on other sites

Kas ir domāts - pēc darba?

Laikam grib paskatīties, vai kāds pa viņa kompi nešiverē, kad pats nav darbā.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Ja Tavā kompītī atrodas tāds fails - kernel32.dll, tātad kāds noteikti Tevi novēro. Ielādējies no kāda LiveCd, šo failu atrodi un izdzēs.

 

Ja pēc tam kompis nevarēs ielādēties - tātad viss ir OK, Tevi vairs izsekot nevarēs... Ja tomēr izdodas ielādēties - sauc palīgā kādu IT speci.

 

P.S. Ok, šo labāk nedari, jo citi to uzskata par "kaitniecīgu darbību", kas var novest pie saplēsta winduļa.

Labots - rubb
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

drunk_lizard ari kadreiz bija... 
Ar kur tad pazuda? 
Link to comment
Share on other sites

darklight

Nu jau, nu jau, džeki. Ir jau baigi jautri, bet atceros, ka vismaz kādreiz šeit bija aizliegts dot apzināti kaitnieciskus padomus!

Link to comment
Share on other sites

Vai tad man nav taisnība? Šis fails tai skaitā atbild par atmiņas menegjmentu, tātad caur viņu "viss iet cauri" :D

 

Pie tam - autors neminēja par kādu OS ir runa. Ja nu viņs sēž uz Linux? Tad šāda faila esamība var būt slikta pazīme. Neruunāsim pa gadījumiem, kad users lieto WinE, Mono vai ko tamlīdzīgu... :)

 

Lai nu kā, es gribētu teikt ka šī tēma vispār ir slēdzama, jo tā ir uzcepta tīri fleimošanai. Kā zināms, fleimojot parasti saka sviestu...

 

P.S. Lai nesāktu cepties par "apdraudējumiem", pieliku savam pirmajam postam P.S.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

drunk_lizard ari kadreiz bija...

cerams, ka dzīvs...

 

man patīk autora niks, baigi labs..., tikai nevajag to sabojāt... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ar kur tad pazuda?

 

Atvaļinājumā.

 

Atceros, ka reiz jau viens šādas (kreisās) izsekošanas programmas bija uzlicis + komplektā programmu autori izsekoja tālāk. Hehe..

Link to comment
Share on other sites

Pietiktu taču ar keyloggeru(kgb piemēram). Pēc darba šefs atnāk un paskatās - apmeklētās saites, screenshoti ik pēc 3 min, viss rakstītais.. Var pat neatnākt, jo ir opcija uz e-mail visus datus nosūtīt..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
anastasija0

ka jau daudzi mineja programu ir daudz un dazadas sakot no primitiviem keilogeriem kas katru burtu un scrin shot fikse un izsuta uz e-pastu beidzot ar lidzigam programam ka teem nuver un rsm  parastaja versija ko uzstada manumali vai trrojan varianta uzstada attalinati. bet parasti uzspiezot ctrl alt del var tasc meneger redzet kas ir lieks . ja protams nav maskets zem kadas citas programas.. Iesaku prieks nezinamiem failiem lietot smilskasti (virtual box).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...