Jump to content

Mājas Wifi signāla uzlabošana ar D-Link DAP-1320


biopro
 Share

Recommended Posts

Paldies par ilustrācijām, pastaigāju pa māju ar kompi un pamērīju kur cik liels ātrums un +/- tā arī izskatās kā zīmējumā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
biopro

Updeits!

 

Iegādājos šodien powerline adapteri un ja godīgi, nevaru sūdzēties. Lūk mazi novērojumi:

 

Pirmo reizi sapārojot blakus rozetēs pings 7ms; DS 94 Mbps; US 94 Mbps

Tik tālu labi, ņemot vērā, ka man 100 Mbps optika, šad tad spīdtestos ātrums uzrādījies pat 104, tā ka 10% zudumi ir laikam labi.

 

Nākamais solis, pieslēdzu adapteri zemgriestu rozetē blakus telekoma modēmam un ar otru adapteri un kompīti staigāju pa māju un pārbaudu rozetes cik kur ātrums:

Šeit jau sāka parādīties pirmā baža, ka viss nebūs tik smuki kā izskatās: pings 25ms; DS 45 Mbps; US 25 Mbps

 

Izstaigāju visas rozetes un novietoju adapteri, tur kur bija domāts jau no paša sākuma un pieslēdzu rūteri un te parādījās kaut kas dīvains. Pieslēdzos pie rūtera pa taisno ar vadu, lai zinātu, kāda viņam ienakošais ātrums un pa brīnumu: pings 7ms; DS 94 Mbps; US 94 Mbps.

 

Atslēdzu no ethernet kabeļa un pieslēdzos pie wifi un te: pings 21ms; US 60 Mbps; US 60 Mbps.

 

Nezinu, ko pat lai domā, ja caur wifi ātrums ir labāks nekā pa taisno caur kabeli, nevaru saprast kur problēma, jo loģiski tā nevajadzētu būt.

Bet visā visumā esmu apmierināts, ja iepriekš labās dienās varēju dabūt 6 Mbps, tad šobrīd esmu to ātrumu 10 kāršojis.

Tagad atlicis patestēt vai ir kādas ierīces, kas maisa darbībai, pagaidām ir darbināts ledusskapis un trauku mašīna, un nekādi traucējumi nav bijuši.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pieslēdzos pie rūtera pa taisno ar vadu, lai zinātu, kāda viņam ienakošais ātrums un pa brīnumu: pings 7ms; DS 94 Mbps; US 94 Mbps. Atslēdzu no ethernet kabeļa un pieslēdzos pie wifi un te: pings 21ms; US 60 Mbps; US 60 Mbps. Nezinu, ko pat lai domā, ja caur wifi ātrums ir labāks nekā pa taisno caur kabeli,
Izlasi!

Es autoram.

Link to comment
Share on other sites

biopro

ok, bišku nošāvu greizi, doma bija, ka pat Wifi ir ātrāks, nekā pieslēdzoties pie powerline adaptera pa taisno ar kabeli no kompīša. Tas man likās tā dīvaini, itkā jau būtu vajdzējis būt tādam pašam ātrumam, kā no rūtera ar ethernet kabeli.

Link to comment
Share on other sites

biopro

nu, 30x30 lūciņā diezgo neielīdīsi. Aizbīdīt es varētu, tik, cik roku iebāzt, plus vēl iebūvētās lampas pa vidu un reģipša stiprināmais karkass.

Link to comment
Share on other sites

Kaads tad ir sliktaakais aatrums caur powerline, vai shis "pings 25ms; DS 45 Mbps; US 25 Mbps" ?

Link to comment
Share on other sites

Vajag nopirkt kādu aizbīdāmo puļķīti no ķīnas.

Un galvenais nemaksāt tautietim par darbu.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Nākamais solis, pieslēdzu adapteri zemgriestu rozetē blakus telekoma modēmam un ar otru adapteri un kompīti staigāju pa māju un pārbaudu rozetes cik kur ātrums: Šeit jau sāka parādīties pirmā baža, ka viss nebūs tik smuki kā izskatās: pings 25ms; DS 45 Mbps; US 25 Mbps

 

Tava elektroinstalācija ar kaut ko ietekmē! Jo labākā stāvoklī, jo labāks būs savienojums! Nav īsti saprotams, vai tu caur WIFI vai ar kabeli staigāji pa rozetēm riņķī? Ja tas ir vaur WIFI, tad samierinies, tas ir labi tavā gadijumā!

 

 

 

Izstaigāju visas rozetes un novietoju adapteri, tur kur bija domāts jau no paša sākuma un pieslēdzu rūteri un te parādījās kaut kas dīvains. Pieslēdzos pie rūtera pa taisno ar vadu, lai zinātu, kāda viņam ienakošais ātrums un pa brīnumu: pings 7ms; DS 94 Mbps; US 94 Mbps.

 

Tad ir tas ir pēc šādas shēmas tev?  modēms->PE->PE2->rūteris->kompis caur vadu? 

Link to comment
Share on other sites

Šobrīd lietoju šādu shēmu un nesūdzos:  telekom modēms --> PA1 --> PA2 --> rūteris ar wifi.

 

Par ko es brīnījos, ka ātrums bija sūdīgs pēc šādas shēmas: telekom modēms --> PA1 --> PA2 --> laptops, kas ir itkā defaultais pieslēgums.

 

Tur pretī šāds slēgums: telekom modēms --> PA1 --> PA2 --> rūteris --> laptops caur ethernet vadu iedeva 2x lielāku ātrumu un labāku pingu nekā augstāk minētais pieslēgums.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...