Jump to content

Pērku vecu telefona datu kabeli.


markei
 Share

Recommended Posts

Sveika tauta.

 

      Savajadzējusies pāreja, kas ir vecos telefona kabeļos, piemēram, Nokia DKU-5, CA-43 CA-45, īstenībā jau dajebkura telefona brenda. Vienā galā USB un otrā štepselis atkarībā no telefona brenda. Mūsdienu mini un micro USB vadi neder. Vajag vismaz vienu, bet savāktu divus lielākai drošībai, lai gadās vajadzīgais. Dodu 1eur/gab.

Link to comment
Share on other sites

Tak elektrība ko tu iztērēji rakstot maksā dārgāk un vēl piegāde utt.Pērku 1 eiro pa 1,1 eiro,bet atved man.

Link to comment
Share on other sites

Tu idiot parādi kur ir rakstīts "un atved man"?


ērikonkul, atbilde ir jā.

Protams var pa pāris dolāriem ebajā pasūtīt jaunu, bet negribas gaidīt,.


P.s. Paskatījos ebajā, tur ar visu bezmaksas piegādi maksā 0,78usd Buy it now! Bet nu gan jau kādam mētājas uz vietas uz ārā mešanu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

tieši pirms 2 ned pasūtīju ebayā, pa 2 ned atnāca, bet kamēr gaidīju pārgāja luste ņemties ar vienu rūteri :D tā nu tagad stāv un gaida, laikam, nākamās ziemas garos tumšos vakarus :D

Link to comment
Share on other sites

tad idiot aizej uz latgalīti un nopērc pusspaini pa to cenu

Link to comment
Share on other sites

No kura cauruma tu esi izlīdis? Te jāsaka Bērziņa vārdiem: "Sen neesi sists?"

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ar izmeklējos pa visādām pažobelēm tāda veida vadu (latgalīti nemegināju) - neatradu, beigās atvilku no ebaya pa 2$. Varu i rūterus unbrikot, gan autiņa gāzes sistēmu regulēt.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Jaauzmet acs kraajumiem. Es to DKU-5 kabeli izvaroju, bet pati paareja ieksh usb... a varbuut ir.

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Viestur, ja pāreja ir dzīva, tad man der. Ka gals izvarots, tas man netraucē, tāpat gals tiktu griezts nost.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Pa riitdienu pamekleeshu, ja buus tad zinjoshu, ja nebuus arii zinjoshu.

Link to comment
Share on other sites

papildus info: ir daudz kabeļi ar USB vienā galā un specifisks gals citā galā, bet izrādās pliki USB kabeļi.

        Pārbaudīt var viegli- atveram device manager un tad pieštepselējam pārbaudāmo vadu USB ligzdā. Telefonu slēgt klāt nevajag. Ja device manager sakustas pieštepselējot/atvienojot un attiecīgi atrod kā jaunu devaisu, tad tas vads man der. Ja pieštepselēt/atvienot nekas device manager nesakustas, tad tas ir pliks USB vads bez nekā iekšā un man tāds neder.

Link to comment
Share on other sites

Domāju ka topiku var klapēt ciet, jo biedram markei šāda tipa kabeļi nav vajadzīgi pat kā dāvinājums, kā arī viņš nav to spējīgs cilvēciskā valodā ne uzrakstīt ne arī piezvanīt un pateikt mutiski. Paldies par nozagtu pusstundu, labāk būtu uzreiz miskastē iemetis nekā mēģinājis ar dāvinājumiem nodarboties.

Link to comment
Share on other sites

@@mickys,Atsūti PM rajonu kurā ganies un tel. Ja sanāks braukt garām piezvanīšu. Tātad ir   Motorola SKN6311A (oriģināls, device manager nedetektē) un SE DCU-60 ķīniešu kloni ( device manager detektē). Teorētiski jābūt vēl šim tam, bet tad jārok dziļāk.

 

upd. Biedrs markei saka ka man telefons esot bijis izslēgts. Kad viņa nebija norunātajā laikā un vietā, es prognozēju divus variantus - atmazku man izslēgts, vai arī viņam nosēdies. Izrādījās pirmais, kas skan samērā dīvaini un nepārliecinoši jo sarunātā laika diapozonā bija gara saruna tātad tel tīklā un  ieslēgta zvana gaidīšana. Nepieņemtu zvanu nav. Īsziņa ka kāds zvanījis laikā ja bijis izslēgts nav. Pēc iepriekšējā ieraksta veikšanas ( skat augstāk) es biju bez problēmām  sazvanāms, lai biedrs markei mutiski izteiktu savu versiju par neierašanās iemesliem. Vai tiešām LMT šovakar tik nereāli gļuko?

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

Interesanti. Es sagaidu norunāto laiku un jau no mašīnas zvanu, ka tūlīt būšu klāt. Zvanu: 18:12, 18:13 un 18:17 un visi beidzas ar to, ka "telefons izslēgts vai ārpus zonas" un beidzot, bet jau no mājām, sazvanīju 19:16, kur man uzbrauca un nometa telefonu!

bilde:

http://files.inbox.lv/ticket/130aa1c240ac89a3dc6ad814d5b3c44164ba3d3e/zvans.PNG

 

     Links vairs nav aktuāls, jo kara cirvis aprakts! Noslēgts miera līgums!

Labots - markei
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Izmeklējos, bet neatradu. Būšu laikam utilizējis!

Link to comment
Share on other sites

man viens darbā mētājās no sonyerikson Varu atdot, tikai jābrauc pašam pakaļ Pērnavas /Stadiona ielas

Link to comment
Share on other sites

būtu ideāli, jo tur tieši eju garām. Uz to kabeli device manager reagē? Vai kāds modelis tam kabelim?

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Man kaut kāds ir, agrāk nokijai 7370 tika sprausts iekšā. Pēc bildēm izskatās tāds pats, bet nu hz, hz

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja telefonam ir jau bijis krāsains LCD, tad visdrīzāk tur pa tiešo USB jau pienāk bez pārejas.

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

 

 

Ja telefonam ir jau bijis krāsains LCD, tad visdrīzāk tur pa tiešo USB jau pienāk bez pārejas.
būs jāpiekrīt šiem senlatviešu ticējumiem :)
Link to comment
Share on other sites

 

 

Interesanti.
Patiešām interesanti. Atmetīsim versijas ka zvanu logu izveidot nav nekādu problēmu pat nepiezvanot, to izdarīt ir kā divus pirkstus apčurāt. Ienākošais zvans no tevis ir tikai 20 min pēc mana ieraksta topikā, ka tev viņus nafig nevajag.Un viens uzpīkstinājums 20.05. Tas laikam  tests vai kā?  Lai vai kā es ja brauktu tikties lai savāktu man vajadzīgu lietu, pirmkārt zvanītu. Otrkārt ja nevarētu sazvanīt - aizsūtītu īsziņu, treškārt uzrakstītu kaut vai tepat topikā vai aizsūtītu PM. Un vispār arī nepakautrētos apmainīties telefonu numuriem lai ja kas arī mani var sazvanīt ja otrai pusei kaut kas nojūk. Savu numuru tu markei neuzskatīji par vajadzīgu iedot lai tevi var sazvanīt,īsziņas,īsziņas par zvaniem laikā kad tel ārpus zonas nav, ieraksti un PM no tevis nav.  Secinājumus lai katrs izdara kādus vēlas.

 

 

LSTP, 19 Feb 2015 - 19:24, teica: SE DCU-60 vaitad tiem nebija pliks usb?
ja reiz device manager detektē,laikam jau ka nē 

 

 

Man varēji piedāvāt

 

Atsūti PM rajonu kurā ganies un tel. Ja sanāks braukt garām piezvanīšu.
 

Puiši jūs esat unikāli un tel nr uz kuriem jūs var sazvanīt ir top secret ja? Kabelīti gribas ja? A telefona nr iedot v padlu,kaut gan skaidri un nepārprotami uzrakstīju atsūti, piezvanīšu?

 

būs jāpiekrīt šiem senlatviešu ticējumiem
aizmirsti lietas kuram nav pamatā komerciālas intereses. Veiksmi visiem ebajos utt
Link to comment
Share on other sites

Paklau. Ja man vairs nebūtu nepieciešams tas kabelis, tad kapēc es tev vēl zvanīju pēc septiņiem. Un man pie vienas vietas ka pirms septiņiem jau biji iepostējis. Es tev zvanīju 3x reizes no mašīnas, tad braucu tālāk pa savām darīšanām un kad biju mājās, tad zvanīju vēlreiz neejot forumā un neskatoties ko tu esi vai neesi rakstījis. (gan jau admini var pārbaudīt cikos esmu ienācis forumā pēc pl.18:00)

   Un tas pēdējais zvans 20:05 bija nejaušs, kad bildēju tev veikto zvanu sarakstu, lai te ieliktu. Vari pārliecināties salīdzinot cikos ir tas pēdējais zvans un tā posta laiks, kurā bilde ielikta.

         Padomā pats loģiski. Tu teici, lai es piebraucu pie tevis starp 18:10-18:20, iepriekš 5 minūtes piezvanot. Es tev no mašīnas zvanīju 3x= 18:12, 18:13 un 18:17. Tad no mājām 19:16.

         Tā ka, pirms kakāt publiski citiem virsū, varbūt ieskrien ar galvu sienā un 5x padomā!

 

P.s. Gan jau manus izejošos zvanus arī var izdabūt no operatora (Tele2), ja kāds te no tele2 bladās var pieteikties un apliecināt.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Karoč man tas sūda vads ar to jocīgo štepseli ir. Vakarā pat varu nofočēt, ja tāds der. Kā tu viņu dabūsi hz. Neesmu rīdzinieks, ikdienā (izņemot brīvdienas) dzīvojos pa Jelgavu. Pasts, nu varētu iebāzt aploksnē un aizsūtīt

Link to comment
Share on other sites

Tev gan jau būs CA-53, kas ir pliks USB bez pārejas, bet nu pārbaudi, ja nu tomēr tev tas vads ir cits.

Link to comment
Share on other sites

Bet device manager viņu atrod? Atver device manager un pieštepselē pliku vadu. Parādīsies jauns devaiss, tad pareja ir, ja nē, tad tas ir pliks USB savienojums starp galiem.

Link to comment
Share on other sites

Biju Latgalītē, tur visi kabeļi izpirkti, tā vismaz zināja stāstīt veči. Dabūju vienu Siemens kabeli (laikam), pēc interneta itkā būtu jābūt COM, bet laikam nav... uz plates visi celiņi aiziet pa taisno uz vadiem...

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tak reku biedrs Domugrauds istō kabeli piedāvā!

Link to comment
Share on other sites

Tam kabelim ID:

USB\VID_0DF7&PID_0800&REV_0000

 

     nekā nevaru izzīst, kas tas par zvēru un kabelis Jelgavā!

Link to comment
Share on other sites

Es lietoju Com kabeli no veca Siemens (vai Nokijas) un atkrīt problēma ar USB tirināšanos. Nogriezu galu, atradu dzīslas, pieķimerēju no kautkādiem front-panel štekerus, ļoti ērti pieslēgt. Esmu nobrikojis, atgriezis, atkal nobrikojis nu jau kādus 5 routerus. Un vel kādus 10 tikai atgriezis.

Diemžēl otra kabeļa man nav. Ja esi ar mieru pārlodēt smuki (ar termogumijām un tā), varu mēģināt nogādāt līdz Snēpelei :)

Bet kaukad gribēšu atpakaļ, jo tas kabelis tomēr man pa retam kādu 2litru Brāli piegādā, pa retam pašam vajag, kad ir iedvesma.

Link to comment
Share on other sites

RS232 to TTL man ir, tik ir vajadzība pie portatīvā datora izmantot.


Galīgajā variantā izpickāšu OBD kabeli, tur kā tieši stāv FTDI USB to TTL, tik žēl bojāt, jo tiek lietots. Gribas neatkarīgu USB to TTL kabeli.

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

Nu paņem tač no UK. Būtu pirms ned jau ņēmis un būtu jau dabujis :D

Link to comment
Share on other sites

varbūt būtu, varbūt nebūtu no UK atnācis, bet vajag līdz šai 5dienai dabūt gatavu vadu ar uzlodētu citu galu, lai nedeļās nogalē var izmantot. Nekas briesmīgs, ja nebūs cits, pickāšu to pašu OBD.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...