Jump to content

Lattelecom free WIFI


Krišus
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

 

Pēdējā laikā nākas lietot Lattelecom free WIFI darba vajadzībām, lai pieslēgtos uzņēmuma VPN. Ļoti kaitina, ka ik pēc 30 min savienojums tiek pārtraukts, un jāieiet interneta pārlūkā noskatīties reklāmu. Lai to izdarītu, jāatslēdzas no VPNa, attiecīgi windows izmet paziņojumus, ka nevar pieslēgties tīkla resursiem... Kaitinoši.

Vai kāds nezina, kā pagarināt interneta lietošanas laika limitu tam LTK free wifi? Esmu novērojis, ka pieslēdzoties ar android telefonu, nav nekāda laika limita, nav pat obligāti sākumā nogaidīt tās 15 sekundes, internets pieslēdzas uzreiz.

 

Link to comment
Share on other sites

Nez, varbūt man kaut kāds laimīgs gļuks, bet telefonā internets nenoraujas. Galaxy S3, android 4.3.

Link to comment
Share on other sites

Ja nets tiek lietots darba vajadzībām, pieprasi lai darbs nodrošina mob. tel normālu tarifu plānu un izmanto mobīlo kā wifi hotspotu priekš lapša.

 

Jeb te nu kārtējo reizi - grib kaķīts zivtiņ ēst, negrib ķepas slapināt.. :>

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

es slēdzos pie darba VPN caur Lattelecom WiFi (ne Free). Cisco VPN klients izveido savienojumu bez logošanās LTC WiFi portālā. Nezinu, varbūt tas tāpēc ka vienojos pie LTC tīkla caur VPN (darbs)?

Link to comment
Share on other sites

 

 

slēdzos pie darba VPN caur Lattelecom WiFi (ne Free)

Arī parastiem mirstīgajiem tas joks strādā (vismaz pagaidām), gan uz/no LTC tīklu. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Nu tā, izdomāju atdzivināt šo mironi.

 

Ir jautājums, vai ar ubiqui loco m2 varēšu saņemt signālu no rūtera bibliotēkā kurš atrodas 400m no manis? Tas vispār ir iespējams?

 

Vai arī ja tas neizdosies, tad no blakus skoliņas? Nevēlos izmantot savējo limitēto netu lai skatītos yutūbi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...