Jump to content

Ideja Padarīt vecu krabi noderīgu


beckham9
 Share

Recommended Posts

Protams, ka 4k ir perebors, bet 1080p ir jāspēj sagremot filmu datoram. Tā bija atbilde uz makbetona datoru ar XP, uz kura pilnīgi nekas nebremzējot, tikai pareizi kaut kas jāsakonfigurē pielietojot maģiju. 

Arī interneta datoram ir jāspēj pavilkt internetu, lai atverot tvnet, nav jāskrollē lapa ar lēcieniem.  Dažiem gan patīk izvilkt no miskastes PIII vai vecu pirmās paaudzes P4 un to nosaukt par interneta datoru.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau lietoju šādu kompi, tad diezvai man ir tādas ambīcijas kā HāDē. Kā arī diezvai man ir tāds ekrāns uz ko to HD kvalitāti vajadzētu. Būtu diezgan tupi skatīties to superpuper HāDē uz 22" moņa, ne?

Cilvēks topikā gribēja vispār saremontēt kompi, nevis mērīties ar summām ko izkrāpis naivajiem direktoreļiem.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Kādā formātā ir filma, tādā jāskatās. Arī jebkura sakarīga videokamera vai jebkurš viedtelefons filmē HāDē kvalitātē un HāDē kvalitātē ir kaudze youtube video. Nav jēgas izvēlēties graustu ar kuru pat mūsdienu elementāras lietas nevar izdarīt. 

 

Epastiem vispār datoru nevajag. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Būtu diezgan tupi skatīties to superpuper HāDē uz 22" moņa, ne?
22" monis būs 1090x1080, kas ir Full HD, parastais HD ir vispār tikai 1280x720. Par UHD, jeb 4K piekrītu, bet nu tas pagaidām vēl nav īsti atnācis. Bet ja uz Full HD moņa salīdzina Full HD un 4K video, tad 4K attēls izskatās asāks
Link to comment
Share on other sites

Ja tu salīdzinātu normālu 1080p video ar normālu 4k video uz 1080p matricas atšķirību nevarētu pateikt. Jewtūbs vienkārši to bitreitu ir tiktāl izžīdojis, ka nav nemaz nekāda starpbība 240p vai 1080p.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kāds zin kaut vienu filmu kura ir 4k izpildijumā jeb filmēta ar 4k kamerām ?

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis
ka nav nemaz nekāda starpbība 240p vai 1080p.

uz taa avatara lg monitora uz zemas izskirtspeejas, varbuut

Labots - erikonkulis
Link to comment
Share on other sites

Ja tu salīdzinātu normālu 1080p video ar normālu 4k video uz 1080p matricas atšķirību nevarētu pateikt. Jewtūbs vienkārši to bitreitu ir tiktāl izžīdojis, ka nav nemaz nekāda starpbība 240p vai 1080p.

Nu tas konkrētais 4K video uz mana 1080p moņa izskatās labāk, nekā ja to pašu video youtūbā uzliek uz 1080p (var jau būtu, ka tīri placebo efekts). Bet par to 240p vs 1080p gan galīgi iebrauci auzās. Saprastu, ja vēl būtu salīdzinājis 720p ar 1080p, bet pat tad parasti to atšķirību var pamanīt

Labots - shadow118
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
beckham9

Izskatās, ka esmu aizrunājis 630 Penti un 2GB RAM. Uz papīra izskatās lietojams. :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...