Jump to content

Pārdodu 128GB atmiņas karti


karlito6283

Recommended Posts

karlito6283

Te apgrozās tādi kam nav naudas pat smēķus nopirkt,bet čakarē prātu ar visādām trulām atbildēm,lai tik cenu nosistu!

Labots - karlito6283
  • Patīk 1
Link to comment

pats no uk un zinu shitaas kartes :D :D vispar nesaprotu kaa viniem atlauj vinas pardot, un vinas iet ebayaa rakstits tur ka LIIIDZ  128gb vina ir liela, Itkaa viss pareizi, itkaa Ir liidz 128gb atminas karte,bet cik reali ir ieksha neviens nezin pirms nav nopircis :D un vinas esot suuper leenas.

Link to comment

varbūt ne no tās sēirjas, bet te viens tirgo zz3g modemu par 10 ja jauna cena 4g ar 5gigi bonusā par 15 eiro nu hvz!  šodien biju exkursija pa latgaliti vienkārši vajadzetu veselu dienu, lai sarakstitu komentus, no sērojas ir aitas ir cirpeji!!!! Vislabāk man patika melnsejīgie " tipo dostatočnoi odnoi tabletkii" , knapi kājas aiznesu! Skoka: 20 nu nē: 10- ladno davai pjat, net tri idi nah......un tas jau būtu pārmaksāts!

Link to comment

Latgalītē 50% ir utilizejamas mantas pa dārgu naudu. Labi nerunāsim par to ka varbūt vajag rigondai jaunu adatiņu prieks platēm, tu nekur citur neatradīsi tur pārdod it kā ne dārgi. Bet datordaļas. Tas ir sviests. DDR pat dārgaki kā ss.lv. Kaut kādas bez maz lietū stāvējušas plates kurām vairs nav pielietojuma, kaut kādi soket 478 pentium ap 10 eiro tikai plika plate vien, labi var nokaulēt līdz varbūt 9. eiro, amd soket 462 turpat arī 9-10. eiro varūt var līdz 8. nokaulēt nezinu. Varu derēt šie no UK companijām savāca priekš viņiem utilizējamas mātenes pa kādiem 2. eiro.gab. ir it kā strādājošas.

Labots - Kramerss
  • Patīk 2
Link to comment

Ja man atmiņa neviļ, vienīgi sandisk ir 128gb microsd karte. Šis izskatās pēc viltojuma.

  • Patīk 2
Link to comment

China nav nekāds ražotājs, bet izgatavotājvalsts. Tur tak viss skaidrs ar to atmiņu, man par tādu pat 5€ būtu žēl.

Link to comment
Cena pēdējā 35eur,nenopirks lietošu pats.

 

Uz prieksu ;) tas suds nav pat 5eir verts.

Pamegini  kadam SS iesmeret,mosk paveiksies?

 

Baigi shaubos ka tu iztereji 65gbp par vinu ja vinu ebaya var dabut zem 10poundiem, ja tiesam iztereji tad varu tevi apsveikt!

Labots - kmna
  • Patīk 4
Link to comment

 

 

Sandiskam ir 128gb microsd. pārējie feiki
Visi nu gan nebūs http://www.samsung.com/us/computer/memory-storage-accessories/MB-MP128DA/AM 

 

varētu notestēt
Ta ko tur testēt :) . Tāpat skaidrs ka pat izmērs nav ne tuvu 128GB (par ātrumiem un klasi nerunājot),ko pats pārdevējs jau pierādīja. Ieliekot ceturtā postā bildi no cita razotāja un citas kartes tipa SDHC ātruma testu,savējās vietā :mrgreen2: .
Link to comment

 

 

Ieliekot ceturtā postā bildi no cita razotāja un citas kartes tipa SDHC ātruma testu,savējās vietā
 

domājams, ka fonā ir cita karte, jo autors vēlējās parādīt cenu, par kādu šeit uz vietas var nopirkt 'līdzīgu' karti. Pēc kā tu spried, ka ātruma tests ir no citas kartes? Nemanu nekādas pazīmes, kas par to liecinātu. Pasaki man, kur tur tajā benchā ir redzams, ka rezultāti ir no citas kartes? Varbūt krāpnieku statusus vajag dalīt, bet par šito tizlo, bezsaturīgo muldēšanu banot vajadzētu.

  • Patīk 1
Link to comment
viesturs0711

 

 

varbūt ne no tās sēirjas, bet te viens tirgo zz3g modemu par 10 ja jauna cena 4g ar 5gigi bonusā par 15 eiro nu hvz!

 

Nezinu vai tur ir 5GB būnusā bija, bet pagājušo nedēļu tirgoja pa 5eur karte plus modems (tad jau tas modems neko nemaksā). Vispār par velti pakaļ sviež! Šonedēļ jau 11,99. 

Link to comment

 

 

ka rezultāti ir no citas kartes?
Tak esi naivs galīgi :) .Tav melo par ražotāju un pirkšanas cenu(kādam jabūt māksliniekam pa 65 paņemt beznosaukuma karti),bet tu tici par ātruma testu.
Link to comment
Žaks Noriss

Autoram piešķirt "NEUZTICAMS TORGAŠS"!

  • Patīk 2
Link to comment

Man brachka shitādu 128gb no aliexpress bija pasūtījis pa 10 eināriem, notestējot izrādījās pārflashota 2gb class4 kartiņa

Kartiņa bija tādā pašā iepakojumā kā autora bildē

  • Patīk 1
Link to comment
INTRASERVERNET

Bet nu es gribu redzeet reaalo ietilpiibu kartei. bet nu man kaut kaa ir parlieciiba ka autors tirgo fake karte.

Labots - Rizla
Link to comment
Žaks Noriss

Kas to nopirka? Miskastes G.Etliņas kundze?

  • Patīk 3
Link to comment
martinno

To es arī gribētu zināt...


P.S.
Gan jau, ka kāds autora iedomu draugs/biznesa kompanjons.

Link to comment
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...