Jump to content

Viedtālrunis meitenei zem 200 eiro


Recommended Posts

Sveiki, draudzene grib iegādāties viedtālruni cenā līdz 200 eiro. 
Internetu apskatījos, bet, iespējams, kaut ko esmu palaidis garām, jo telefonu tirgum pievēršos tikai kad ir akūta vajadzība. Tāpēc ienācu te, cerībā ka kāds var kaut ko ieteikt.
Just5 lūgums nepiedāvāt, tāpat arī masīvākos ķīniešus ne. 
Telefons vajadzīgs ikdienas lietošanai (un gan jau lietos gana daudz, un kaut kādus angry birds arī gribēs spēlēt).

Link to comment
Share on other sites

Moto G otrā paaudze. Just 5 Blaster arī ir solīds kandidāts, ignorējot pirmos 3 Spacerus, LG L90.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Japiekrit par moto g -super labs, vienigi nezinu vai nav labaka pirmaa versija ar 4.5' ekranu.

Man liekas ka šī izvēle ir atkarīga no roku lieluma, nekā vairāk. 

 

Bet par Just 5 Blaster nepiekrītu - šodien kārtīgi paspaidīju un telefons ir pārsteidzoši labs, es pat teiktu labāks par Samsung Galaxy S3 Neo.

Labots - Rubenis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nuu ir 1st gen moto g pasam un ari palietots jaunais, prieksroku tomer dodu pirmajam tikai un vienigi del izmera un kompaktuma, ar roku lielumu tur nav nekada sakara...

Uz samsuudiem vispar var neskatities kaa sugu tapat kaa ar LG

Labots - kmna
Link to comment
Share on other sites

 

 

Uz samsuudiem vispar var neskatities kaa sugu tapat kaa ar LG

Un nepirkšu Opeli jo tas rūsē... Mhm... 

Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

Ja negrib pasūtīt kādu ķīnieti, var tepat uz vietas iecelt just5 blaster, beidzot ir uztaisīts kas jēdzīgs. Kas man patīk ir tas, ka atšķirībā no lielo brendu telefoniem nav aizkrauts pilns ar bezjēdzīgām programmām, kuras 100 gadus nav vajadzīgas, kas tikai aizņem atmiņu un bremzē visu pasākumu

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

tikko apstijos to blaster, pec speciem jau izskatas labs gan! bet kaa gan ir ar vina kvalitati,jo reali tas nav nekads latviesu razojums bet parasts re-brandots kinietis.

Link to comment
Share on other sites

Nu nez nez gan S3 gan S5 no sams*diem kalpo bez probzām ... vot vienai 820 lumijai man te kolēģim problēmas bij  vairākas, līdz beidzot atstiepa pekas un nācās njemt ONE ...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Just 5 Blaster arī ir solīds kandidāts,

Es esmu solīds, kad esmu labā noskaņojumā, bet Blaster ar savu lēto Mediatek mikroshēmojumu ir un vienmēr būs "šņaga"... vatenieku "šņaga"

Es varētu ieteikt Xiaomi Redmi 2 - mazs, ļoti "fikss", bez miskastes operētājsistēmā, ar ļoti intuitīvu saskarni un samērā glītu ārieni. Mazais ekrāns vieglāk iegulsies dāmītei rokā, ja vien viņai nav milzīga ķepa, kurā var arī Redmi Note vai jauno Mi Note iekrāmēt... ;) 

Link to comment
Share on other sites

tikko apstijos to blaster, pec speciem jau izskatas labs gan!

Arī Daccia Duster ir apvidnieks, bet.... ai, ko tur...

Viedtālrunis ir tikai tik labs, cik tā tehniskais atbalsts, bet Latvijā nopērkamajiem lētā gala tālruņiem tas ir neeksistējošs - izņēmumi ir Motorola un Meizu.  Nu jā un Huawei arī.

http://www.xiaomishop.com/208-redmi-enhanced-4g-dual-sim-smartphone.html

Piegāde nedēļas laikā, bet pa dārgo 12Eur.

Bet protams, var jau pameklēt šim alternatīvu, ar identisku shēmojumu. Qualcom vienmēr ir turējušies pie kaut kādiem kvalitātes standartiem. 

Labots - Bruketajs
Link to comment
Share on other sites

Sieva to Ascend P7 nu jau gandrīz gadu lieto. Viss patīkot.

Bildes normālas taisa. Baterija laba. EMUI, nu jau v3.0, smuks, patīkot.

Pats telefons plāns un elegants. Pietiekami jaudīgs arī.

LMT un Tele2 ja nekļūdos, šos oficiāli tirgo.

Sieva vismaz savu no LMT ņēma, klāt viņai pienesa  lai 14 dienas testē.

Patestēja, iepatikās. Nu un lieto.

Labots - Pirkss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nesen biju tādā pašā situācijā. Nedaudz piemet uz paņem HTC 816 , ja protams patīk lielie displeji. Veikalu kurā pirku nereklamēšu ,bet dabuju pa 230 euro.

Link to comment
Share on other sites

taa arii nav pateikts, ko daama ar to telefonu dariis... Socializeesies vai straadas un kas ir prioritaates

Link to comment
Share on other sites

Dāmai vispār jālieto glamūrīgā iOS telefons nevis zadrotu andrītis vai bezsejaino uzvalčnieku winfonis.

 

Tad varbūt ir jāmaina Dāma, neviss telefons  :p

 

 

mikrasofta lumia 535.

 

 

Pilnīgi piekrītu - ātrs, stabīls un galvenais iekļaujās budžetā un vēl nauda pāri paliek

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

Sievai pirms 2 mēnešiem iegādājos LG G3 mini.

Nav ne vainas. Vēl pie tam, ņemot vērā, ka maksā tavus €200

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sievai pirms 2 mēnešiem iegādājos LG G3 mini.

Man nezināmu iemeslu dēļ, māsa nesen nomainīja S3 uz LG G3 mini. Vai nu pieradums, vai kas cits, bet G3 mini viņai galīgi nepatīk.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ja LG G3 mini ir tas ko sauc oficiāli par G3 S, tad izskatās pēc pēdējās čerņas. Tik vien cik poga nestandarta vietā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ieteikt dāmai arhaistiskā Android tālruni ir necienīgi.

Ejiet likvidēties, cienītais! 


 

 

Dāmas nemaina. Maina tikai bābas. 

Nu, tikai bābas jau arī izdīc večiem ķeļefončikus ar jabločku pa 1k Eur...  

Link to comment
Share on other sites

Es sievai nopirku Huawei P7. Biju ļoti patīkami pārsteigts - nekas nebremzē, nelago un rokās patīkami turēt.

Pēc tam eiforijas pārņemts paņēmu vēl Huawei tableti MiediaPad M1 8.0, tad pēc šā pirkuma atgriezos uz zemes - šis bija gada nejēdzīgākais pirkums. Nevienam neiesaku!

 

Lai nu kā tur bija, bet telefonu gan iesaku, cena gan ir daži eiras virs 200 robežas, bet nenožēlosi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iesaku kautko no lumia sērijas viedtālruņiem. Pašam ir palētais 520 modelis un jau pusotru gadu strādā nevainojami.

Link to comment
Share on other sites

Es par Lumia

 

Es savai sievai un pēc tam arī mammai nopirku lumia 920. Abas ir stipri apmierinātas. 

 

Ziemā sievai telefons pazuda. Caur windowsphone.com atradu - bija izkritis peļķē, turklāt, šķiet, pārbraukusi pāri mašīna. Neraugoties uz to, telefons darbojās. Nomainīju ekrāna bloku (~25 eiro no ali) un aizmugures plastmasu (pāris eiro) un tagad telefons kā jauns :)

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Sievietei tomēr vēlams novilkt cenu robežu, un ļaut pašai izvēlēties, kas viņai tīkamāks. Manējā veikalā paspaidīja dažādus androīdus, bet izvēlējās lumia 730 ar zaļo vāciņu. Tagad apmierināta, un visiem labi. Pats uz savu galvu visdrīzāk būtu nopircis otrās paaudzes moto g.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Galīgi nedomāju ka meitenei piemērots telefons būtu moto g,vairāk parastiem cilvēkiem kas meklē lētu un un labas performances telefonu, toties skats nekāds un no glaunuma ne ssmakas, meitenei vajadzīgs glauns telefons, šite minētie huawei p7 utt kaut kam tādam atbilst, jo ir glauns,laba performance un cena ar nav slikta, par nokiām nu nez specifiska lieta var patikt var nepatik.

Cilvēkam kas lieto Lumia 520 nesen parādījas mistiski gļuhi...(telefonam jau gads) ...lieto lieto pēķšņi nokaras piemēram izvelnē, un tā jau nez kuro reizi redzeju... palidz tikai batarijas izraušana...

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Tas ir deelj mazaa RAM apjoma. Lai cilveeks uztaisa Hard Reset un buus OK. Pats gaidu jaunaako Microsoft Lumia flagmani un tad paarieshu atpakalj no iPhone 6+.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...