Jump to content

inEar for iPhone


spow
 Share

Recommended Posts

Sveiki, biedri!

 

Esmu meklējumos pēc jaunām, "in ear" tipa austiņām. Līdz šim lietoju Apple Earpodus. Nevarētu teikt, ka nepatīk, bet kā nākamās ņemt vairs īsti negribās. Lietošanā bija divas, abas palika manāmi klusākas, "volume" dod, apmēram, uz 70%, bet patīk, ka ir ērts "voice control". Sāku skatīties "in ear". Būtu kruti atrast, kurām būtu pilns "voice control", kāds ir earpodiem.

 

Tā kā, diemžēl, mazās ausis notestēt nav iespējams, tad atliek pirkt uz "drauga ausi". Esmu atradis pāris variantus, varbūt kādam ir lietošanā kādas no tām un var iedot savu feedbacku.

 

- Beats by Dre urBeats (Patīk, ka ir "microphone" kā arī pacelšanas un nolikšanas poga, skaļuma pogas. Paziņam ir pirmais modelis, ietestēju, vizmaz tām skaņa nebija tā baudāmākā. Veikala cena Capital - 99 €)

- Marshall Mode HQ (Ir "microphone" un pacelšanas/nolikšanas poga, bet bez skaļuma pogām. It kā pēc oficiālās lapas strādājot labi "control" uz iPhona. Veikala cena 70 €)

- Sennheiser CX 5.00i (Full controls, darbojās uz iPhone. Veikala cena, apmēram 80 €).

 

Budžets: 100 €

 

Līdz šim esmu uzgājis šādus variantus, nezinu vai tie labākie. Prasās, lai skan pietiekami skaļi, kvalitatīvi. Paldies!

Labots - spow
Link to comment
Share on other sites

nnoname

Beats pērk dēļ stilošanas, ne skaņas kvalitātes. Ja abi earpodi palika klusāki varbūt vajag pamēģināt iztīrīt ausu sēru no to sietiem?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

nnoname - to arī iekš review var noprast. Problēma tā, ka  man viņas liekās, nedaudz par klusu. Agrāk lietoju iPodu, tad skaņas skaļums apmierināja. Dēļ visiem mūzikas streamingiem sāku izmantot iPhonu, lai paklausītos kādu dziesmu, bet skaļums tam manāmi ir klusāks kā iPodam. Sākumā jau bija it kā okey, bet ārī uz Maca skaņa nebija tik spēcīga kā kādām tipa in ear austiņām, kuras biju notestējis. Sērs it kā nav ticis baigi uz sietiem, viss tīrs.

 

Homer J.Simpson - Paldies! It kā atsauksmes nav sliktas un pats dizains arī izskatās labs. Jāapsver šāds variants būs.

Labots - spow
Link to comment
Share on other sites

Nē, nu MarisO varbūt tūliņ iedos linku, kur tās var dabūt par 100eur!

Link to comment
Share on other sites

osscar

viņš tak ābol fanātiķis/sektants  - pofig cik maksā, ka tik der ābolam :rus_roulette: . Imho pat 100EUR par in ear ir daudz...tāpat jamās nolietojas ātri.

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Es tūlīt sūtīšu tikko pasūtīju TTPOD T1E - visai labas atsauksmes.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

viņš tak ābol fanātiķis/sektants - pofig cik maksā, ka tik der ābolam

Es atkal domāju, ka vienkārši zīmulis!

Link to comment
Share on other sites

martinno - Paldies! Palasīšu atsauksmes par šīm, būs kāda izvēlēs iespēja.

Link to comment
Share on other sites

MarisO

 

 

tāpat jamās nolietojas ātri.
 

 

kas tur var nolietoties ?  tām ir maināmi ausu puļķi un vads

Link to comment
Share on other sites

jozhix

Buushu neorgjinaals, bet ieteikshu philips 3590 (tikai jaanocheko kaads ir modelis ar micu un vadiibas pogaam). Peec sho 10eur ausu iegaades pistonjus vairs ikdienaa nelietoju.

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

  Šīs paņēmu,kad beidzās ābola orģinālās. http://nocs.se/products/ns400-titanium .Ap 50eiro sanāc apmēram.Ko dārgāku man lauž priekš ausīm ņemt.Bet tā,personīgi kvalitatīvākas gan par orģinālām aple šķiet.(skaņas ziņā arī)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Īpašumā paņēmu Marshall Mode EQ

Cena iekš Tehnoland veikala: 70 €

 

Mīnuss, varētu būt "volume buttons", bet tas netraucē.

Izcilākais skanējums no "in ear", kādas agrāk ir bijušas.

Labots - spow
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Lieto saudzīgi, lai nav vizuālu defektu, jo uz garantiju domāju 80% būs jādodas, ja lieto katru dienu esot kustībā ir neizbēgami nenolietot!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Buushu neorgjinaals, bet ieteikshu philips 3590 (tikai jaanocheko kaads ir modelis ar micu un vadiibas pogaam). Peec sho 10eur ausu iegaades pistonjus vairs ikdienaa nelietoju.

 

Viņām tak nav ne mikrofona, ne vadības. Varu pārdot tādas par 8€, nelietotas. 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Rizla - Agrāk lietošanā ir bijušas visādas "in ear" tipa austiņas. Sākot no katrā veikalā pieejamajām Sony, Philips, pāris Creative pāri, kuras bija salīdzinoši labas pat. Ir arī lētā gala austiņas, kuras ir labas. Veikalu plauktos tagad parādījušās JVC XX serijas austiņās, kuras ir krietni labas savu 20 Euro vērtībā. Kā ātrāko varientu bija doma paņemt tās, bet nevarēju atrast ar vismaz mikrofonu. Bet šīs Marshall ir cool, skaņa tiešām lieliska.

 

Kaspars12 - Tas gan. Redzēs kā būš ar šīm.

Labots - spow
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...