Jump to content

Datora komplektēšana


TheSaint
 Share

Recommended Posts

Sveiki, vēlos iegādāties sakomplektētu datoru, bet ne pārāk dārgi, prasības būtu lai piemēram gta 4 ietu ideāli uz vidējas grafikas.

Varbūt kāds zinošāks var sastādīt komplektāciju kāda būtu nepieciešama un cik tas aptuveni izmaksātu.

 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Kaudzēm to komplektāciju jau šajā forumā ir. Un nevajag tikai 'a bet tas jau nav priekš GTAIV uz medium, tas priekš high'

Vispirms sāc ar budžetu un labāko komplektāciju tajā budžetā, tad ar benchmarku lasīšanu. Pēc tam atkal atgriezies pie budžeta un komplektācijas, un pieregulē tos attiecīgi vēlamajam rezultātam.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

vēlos iegādāties sakomplektētu datoru, bet ne pārāk dārgi

Bez konkrētām summām ir pilnīgi bezjēdzīgi turpināt šo diskusiju, jo kas tev dārgi ,tas citam kapeikas priekš spēļu datora. 

Link to comment
Share on other sites

shadow118

@@aNi, videokarti labāk tad 280/280X. 280 ir apm tāda pati, 280X bik stiprāka, bet abām ir 3Gb vRAM, kamēr 285 ir tikai 2Gb un cena apm tāda pati (+/- 10€)

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)
gta 4 ietu ideāli uz vidējas grafikas.
videokarti labāk tad 280/280X

Aļo garaž?

 

Ir jau tā spēle sūdīgi portēta u.t.t., bet tajā pašā laikā tā spēle ir no 2008. gada!

Asus H81M-K (lētakā no 1a.lv ar 3 gadu garantiju), Celeron G1840, AMD R250X, 4GB RAM, 1TB HDD, 300-500W PSU ar 6 PIN barošanas štekeri un jebkāds korpuss.

~320 €

 

 

Kādas prasības, tāds ieteikums.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Noteikti ar tādu procesoru viņš spēs jēdzīgi GTA 4 uzspēlēt. :D +Varbūt sajauca GTA 4 ar GTA 5.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

Varbūt sajauca GTA 4 ar GTA 5

 

Noteikti, ņemot vērā ka pēdējai kārējo reizi izlaišanas termiņš pārcelts.

Link to comment
Share on other sites

itanium

 

 

Noteikti ar tādu procesoru viņš spēs jēdzīgi GTA 4 uzspēlēt.

Un kā vēl spēs.

 

Kamēr autors nav izlabojis GTA 4 uz GTA 5, vien jāpaliek pie ceturtā.

Link to comment
Share on other sites

Cappuccino

Labāk nav nopirkt Xbox vai PS kam tas ražošanas brīdī (spēlēm) arī paredzēts? Vismaz nepiesārņosi savu datoru ar liekām lietām.

Nu vismaz tāds mans ieteikums :)

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Xbox 360 iegāde priekš GTA IV un arī GTA V nav nemaz tik slikts ieteikums ;)
Izmaksās krietni lētāk nekā jauns PC.

 

Nezinu vai autors bija domājis 5. vai 4. GTA, bet man šāds prasību izteikšanas veids liekas visai saprotams - nesaprotu par ko te dažs labs īd.

 

Ja cilvēkam nav ne mazākās sajēgas par to, cik kas maksā un kas vispār ir vajadzīgs, tad budžeta nosaukšana maz ko dod, jo cilvēks vienkārši nezin ar kādu summu ir jārēķinās šim pasākumam.

Nosauks te budžetu, teiksim, 500 €, un mūsu cītīgie biedri sametīs viņam entās komplektācijas ar vidējo cenu ~550 € (kā vienmēr :D )

Nosauks 300 € - apsmies un vēl par l**u nosauks.

 

Pirms pāris gadiem man viens draugs lūdza padomu portatīvā iegādei, lai ikdienas lietotājam būtu gana un varētu arī GTA:SA paspēlēt.

Nu, ko, ieteicu - spelē vēl šodien ik pa laikam to spēli.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Cappuccino

 

 

nav

un pēc tavām domām, tad kāpēc nav?  man gan liekas ka tas ir labs variants. 

Link to comment
Share on other sites

itanium

Labāk vai sliktāk, tas ir tīri individuāli.

Nevajag lūdzu kārtējos ticības karus.

Link to comment
Share on other sites

 

 

un pēc tavām domām, tad kāpēc nav?  man gan liekas ka tas ir labs variants. 
 

Ja 'labāks variants' nozīmē ekvivalenta kvalitāte 480p/ultra low tai spēlei, lūdzu, uz priekšu. Ja kvalitāte ir pilnīgi pie kājas un svarīgi 'lai tikai var paspēlēt', pērc savu konsoli. Es runāju vispārīgi, šajā konkrētajā gadījumā nezinu neko par autora vajadzībām, vēlmēm un reālajām iespējām, tādēļ pastāv zināma iespēja, ka tavs ieteikums tiešām viņa gadījumam var noderēt, ja par jebkādu kvalitāti ir tiešām pilnīgi vienalga.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
(labots)

XBOX360 tā jau ir vēsture tad jau labāk budžeta pc salikt kurš būs daudz noderīgāks un grafika būs reizes 5 labāka utt...  Vispār ko te spriest ja autors vel pat nav uzrakstījis ko pats īsti grib un kāds ir atvēlētais budžets.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...