Jump to content

Pareiza naža asināšana. Meklēju profesionāli.


Sgt. Pepper
 Share

Recommended Posts

intervall

 

 

Tiesa, man uzskats ir tāds, ka kabatas nazim jābūt līdzi.
 

A moš labāk vispār kādu multitūli, ja nu pa ceļam sanāk ne tikai kko griezt?! :D Un domkratu arī varētu nēsāt līdzi, ja nu ...

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Par multitūli esmu domājis - bet ar to problēma ir tāda, ka kabatā turēt nebūs ērti. Par visādiem Leatherman drusku siekala tek.

Link to comment
Share on other sites

MarisO
(labots)
laptopos ir iestrādāts taimeris, kas padara to nefunkcionālus pēc 2 gadiem.

 

 

Tad ņem Apple, tam tā nebūs.   Mans laptops iet kopš 2009. gada.   Tas joprojām ir ļoti labs, jo tam ir SSD.

 

 

Ir vērtīgākas štelles, kur enerģiju un prāta spējas ieguldīt.

 

labāk nodarbojies ar kādu sportu   vai  kodē open source projektus 

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Par visādiem Leatherman drusku siekala tek.

 

Victorinox, ja tas ir origināls ir ļoti izturīgs un funkcionāls multitūlis. 


 

 

Tad ņem Apple, tam tā nebūs.   Mans laptops iet kopš 2009. gada.  
Nu panesās oftopiks. Drīz sāks ieteikt atmest dzeršanu un pīpēšanu, nodot asinis, braukt uz āfriku palīdzēt trūkumcietējiem, nevis asināt kabatas nazi. 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Vecie ērmi vienkārši saprot, kas notiek, kad virtuvē pēkšņi uzasina nazi asāku kā vajadzīgs.

:rus_roulette:

Link to comment
Share on other sites

oxygen
(labots)
Ar trulu nazi daudz vieglaak guut traumas.

Aha, man (precīzāk sievas) pieredza saka ko citu. Vajag tik uzasināt kā nākās virtuves nažus tā skaties jau pirksts apsiets :) . Vismaz sadžives virtuves lietošanā pārāk asi ir bīstami.  Optimus ir tas , ko ar Fiskara asināmo. Divreiz novelc un OK.  Ar smalkākiem rīkiem ir jēga asināt ja kāds hobija nazis vai prof. vajadzībām.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Asi naži ir bīstami tikai tad, ja visu laiku ir pierasts griezt ar neasiem. Tad izveidojas dažādi nelabi ieradumi, kas, protams, ar asiem nažiem rezultējas traumās.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Didzis

Nu nezinu, šai pasaulē esmu kādu kaiciņu nodzīvojis un nekad neesmu kabatā līdzi nēsājis nazi. Nu ne reizi dzīvē nav bijis jānožēlo,ka naža nav. Ciest nevaru, kad ar naža galu apļurbā skrūves kadai iekārtai, vai datoru skrūvē vaļā. Multitūli arī par instrumentu neuzskatu, Ka nav ta nav, ne tur skrūvgriezis, ne flaķenes. Nu jā, man parasti autiņā stāv čemodāns ar instrumentiem, kur ir gan parasts nazis, gan normāli štromi un nekādus multituļus nevajag.

Link to comment
Share on other sites

ezis666

Man kabatā arī vienmēr ir nazis, pēdējos gadus ir celtnieku bodē pirktais, pietiekoši labs un viskam izmantots, griezta maize, vadi, bunžas, skavas kartonam, galvenais vajadzīgs labs fiksatora, lai bloķē atvērtā stāvoklī

Link to comment
Share on other sites

jozhix

+1 par Victorinox, lietoju gan knaibles gan zaagji gan skruuvgriezhnjus. Tieshaam kvalitatiivs kabatas "nazis".

P.s. es gan nesaprotu, kaapeec ar visu varu jaaraksta teemaa, kas nav aktuaala; nu ja nevajag Tev asu nazi, tad nevajag. Bet ne jau megjinaat cilveekus paarliecinaat par savu taisniibu...

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

 

 

Pareizi, ļooooooti ass.
 

Ne sūda, ass ir, bet ne tāds, ka var skūties, visa burvība ir lokanībā, kā filejas nazis, citādi viņš nekam citam nav derīgs. 

Es kabatā turu šito, nav ne smuks, ne dikti ass, bet savu funkciju veic gana labi.

 

n0nhnf4vd2sdyj5mgyfa_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
IvarsDay

Nu nažu asināmaji Latvijā ir deficīts! Visi tie asināšanas servisu speči var tik sagandēt nazi nevis dabūt asu! Man viens kungs nesen atnesa asināšanai Somu nazi kuru asināmais viens bezrocis no asināšanas servisa kas atrodas uz Barona ielas netālu no stabu ielas. Viņš uz šmirģeļa izdzinis renes uz plakanajām nolaidēm un tad mēģinājis vēl kaut ko slīpēt. Beigās nazi kas bija 4cm biezs un 8cm garš pārtapa par 2.5cm platu un 5cm garu! Izčakarēja nazi kas maksāja 90€!

 

Nazis ir jāasina vainu manuāli ar rokām uz akmens vai uz sistēmas. Viss atkarīgs no tā vai jums ir nazis ar mikro nolaidēm vai skandināvu vai convex! Ja mikro tad jūsu instruments ir asināšanas sistēmas. Ja convex vai skandināvs tad asināšana akmeņi no 700-8000 grit. Pēc asināšanas sistēmas meklējiet Treiliha kungu no EKA nažiem, viņam ir Vicked edge sistēma. Ja akmeņu asināšana tad mācaties paši vai nesat man vai meklējat kādu citu.

Ivars

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...