Jump to content

Vēlos iegādāties jaunus skaļruņus


Klumpy
 Share

Recommended Posts

Sveiki BOOT lietotāji!

Ir pienācis laiks, kad vēlos nomainīt vecos skaļruņus pret jauniem, bet šajā tēmā man ir pilnībā melna bilde! :( Ceru, kad te atradīsies, kāds cilvēks, kurš spēs man palīdzēt.

Tagad par tēmu- skaļruņi tiks izmantoti mājās pie datora, būtu arī labi ja ar telefonu varētu savienoties caur bluetooth. Kā arī man nav vispār saprašana, kā atšķiras skaņas tipi- 2, 2.1, 5.1(Dolby Digital) utt. Par jaudu(W) arī neko nesaprotu, varbūt varētu man ieteikt kādus labas kvalitātes, skaļus un ar normāliem basiņiem skaļruņus, un kaut ko mazliet pastāstīt, paldies jums! ;) Budžets, budžets ir 130Euro!

Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

2.0 - mūzikai

5.1 filmām un spēlēm

līdz 130 microlab solo 6c ir nesliktas, ja vari vēl 10 eur piemest solo 7c 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja nu gadījumā der lietoti, tad varu piedāvāt labi skanošu 2.1 sistēmu. Savā laikā maksāja virs 70 Ls.

Zilā zoba gan nebūs, bet kā rāda pieredze, no tās tehnoloģijas vairāk problēmu, kā labuma.

https://picasaweb.google.com/102754066600177297549/HiFiForSale#6051790339363172786

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

 

 

es vēlos jaunus iegādāties

Kas vainas lietotai tehnikai?

Var dabūt Logitech Z-cinema pa krietni zem 100e

 

p.s kas tie pa edifier brīnumiem? Varbūt kāds pakomentēs? 129eur.., khmm? Bet izskatās visnotaļ labi :o 

Link to comment
Share on other sites

Tie Edifier tiešām izskatās smuki. Bass jau gan baigais nebūs. lai gan tur arī nez kāpēc ir izmantots tā saucamais pasīvais radiators (kā bija īsti latviski?!), kas uz ausi varētu arī dot "baigā" basa efektu.

 

Pameklē jau arī apskatus/testus

http://the-gadgeteer.com/2014/08/06/edifier-e25-luna-eclipse-speaker-review/

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2454923,00.asp

tomēr bass nebūs (difuzori jau pamazi, lai gan 1a.lv bildēs kaut kā lieli izskatās, marketologi pastrādājuši)

 

CONS

Weak lows 
Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

izlasot šo - viss skaidrs - vienkārši kosmiska dizaina grabuļi:

 

Pros:
  • Striking, award-winning design
  • Red is the best color
  • Powerful
Cons:
  • Expensive
  • Bluetooth hampers volume and audio quality
  • Bass could be stronger
  • Awkward placement of touch controls
Link to comment
Share on other sites

Uz doto momentu labākais variants izskatās Microlab solo 6c, varbūt kādam ir pieredze ar šiem skaļruņiem utt... Kā arī varbūt pēkšņi, kādam ir kas cits iesakāms?

 
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

6c ir labas skandas. Skaties tikai, vai būs kur nolikt. Uz galda manboob augstumā labāko skaņu no tām nedabūsi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

itanium

Var palūgt sīkāku informāciju par to skandu novietojumu?
Izmantoju Solo 7C kā datortumbiņas, pagaidām stāv uz galda.

Link to comment
Share on other sites

Pasūtīju Microlab solo 6c, tagad jāgaida no interneta veikala zvans, ceru kad skaļruņi neliks vilties. :) @RudeWolf, es arī labprāt uzzinātu, kur skaļruņiem ir labākais novietojums! ;)

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

Var palūgt sīkāku informāciju par to skandu novietojumu? Izmantoju Solo 7C kā datortumbiņas, pagaidām stāv uz galda.

 

Viss baigi vienkārši - pīkstuļiem jābūt ausu augstumā, vai arī skandas jāliek uz paliktņa, kas tās tur leņķī un pīkstuļus tēmē tev sejā. Korekts near-field novietojums diktē, ka skandām un tavai galvai jāatrodas vienādmalu trijstūrī - to gan var arī nedaudz neievērot. Vislabāk, protams ir izmantot studijas monitoru paliktņus, kas skandas paceļ virs galda. Kaut kā tā - 

 

xhJVSMf.jpg?1

Link to comment
Share on other sites

@RudeWolf, paldies! Man datora galds ir 142cm garš, domāju būs jāiegādājas paliktņi, tikai nevaru atrast kur, laikam slikti meklēju! :D

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Cita lieta, ka 7C nav īpaši piemērotas galdam. Tās drīzāk uz zema paliktņa var likt istabā. Uz galda problēmas var radīt arī agrie atstarojumi, kas rada pamatīgus izkritumus vidusdiapazonā. Ierakstu industrijā parasti ir tādi monitori, ko paredzēt likts uz konsoles un tad tiem jau dabīgi ir kompensācija šim fenomenam. Reizēm gan tā kompensācija mēdz nestrādāt kā nākas...

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

@RudeWolf, kas tie pa skaļruņiem tev bildē?

Link to comment
Share on other sites

nnoname

ls50


bet ir nopērkamas viņu aktīvās versijas ja nu sagribi tādus pie kompja slēgt :mrgreen:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

wailjdii

pašam ir tie microlab solo 6.. neatceros kāds burts galā, Varu teikt, ka mazliet nožēloju pirkumu, paklausoties chomiem hvz kādu modeļu Rokit skalrunus varu teikt ka tie riktīgi sit pāri. Tiesa dārgāki, bet nu man liekas ir vērts. 

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

bet ir nopērkamas viņu aktīvās versijas ja nu sagribi tādus pie kompja slēgt

 

KEF LS50 aktīvās versijas nav. 

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Nu tādas tīri autentiskas 1:1 kopijas nav gan jā, bet x300a man šķiet pietiekami tuvs klons.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Es nedomāju, ka divas skandas ar atšķirīgu korpusa ģeometriju un skaļruņiem, kuru TS parametri atšķiras būtu pareizi saukt par kloniem. X300 izmantotais skaļrunis ir no Q100 skandām un arī korpuss ir līdzīga izmēra - drīzāk "kloni" varētu būt šīs skandas.

Link to comment
Share on other sites

Tagad esmu apjucis, ko pirkt ko nepirkt! :D, Budžets tiek pacelts līdz 200 Euro+, varbūt būs kas krasi labāks par microlab solo 6c, pagaidām vēl nē esmu neko par viņiem maksājis, tāpēc laiks vēl ir pārdomāt :)

Link to comment
Share on other sites

nu gaumes jautājums tas dizains - tikpat labi var 3 L burku turēt uz galda. un tur jau tā cena par to arī ir. Kāda tur kvalitāte.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Kuras tieši plauktinieces tu iesaki, lai 200 eirikos ierakstītos tās un lietots pastūzis?

Link to comment
Share on other sites

Art1999

 

 

tikpat labi var 3 L burku turēt uz galda
 

Tu sābi turi uz galda?Esi vispār paklausījies?Nu vismaz redzējis...;)

Link to comment
Share on other sites

wailjdii

Jau iepriekš biju rakstījis.. šķiet neviens cits nav šīs ieteicis. : http://www.krksys.com/index.html  Pasērcho modeļus, iespējams kāds ierakstās budžetā. Ja es pirktu jaunus skalrunus, tad, iespejams, kautko no šiem. Divi chomi, kas profesionāli nodarbojas ar mūzikas taisīšanu, šīs lieto. Skan riktīgi kruti (krietni krutāk par maniem Solo 6) Drošvien jau arī novietojumam ir liela nozīme.

Link to comment
Share on other sites

Rokit 5, būtu labākais variants protams, bet viņus Latvijā nekur nevar iegādāties manuprāt, vienīgais variants no Amazon pasūtīt laikam. Ja varētu Rokit 5 Latvijā kur iegādāties, bez komentāriem nopirktu, protams ja cena nepārsniegtu 250Euro+ :p

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Manējie džeki saka, ka Neusonik skanēs labāk par Rokit 5.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Manējie saka, ka no viena maziņā Genelec 8010 par 266€ būs grūti dabūt tādu stereoefektu kā no diviem Neusonik. 

Link to comment
Share on other sites

Cappuccino

No savas puses ieteiktu vienīgi Microlab. Pats izmantoju Solo3 MK3 jau no 2007. gada, kalpo godam vēl aizvien un arī skaisti izskatās (vismaz pēc manas gaumes vienkārši lieliski)! http://shop.by/images/microlab_solo_3_mk3_1.jpg

 

Skaņa dzidra un detalizēta, ir labi pīkstuļi, tā arī zemās frekvences atskaņo labi un ir pietiekamā daudzumā nenomācot pārējo skanējumu. To apvienoju ar SRS HD ekvalaizeri, pēc sava regulējuma. Panāku tīru, sulīgu un baudāmu gala rezultātu manām ausīm! 

 

Protams tgd kārojās ko jaudīgāku, palēnām sāk raisīties doma par upgrade uz Solo7C vai Solo9C

Labots - Cappuccino
Link to comment
Share on other sites

wailjdii

RudeWolf visp paldies ka parādiji tos Neusonik .. izskatās tīri labi un šķiet maksā krietni mazāk par Rokit. Jāpasērcho forumi un mosh jāsit solo 6 gaisā un jāieķer šie.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...