Jump to content

Fujifilm XQ1


staggars
 Share

Recommended Posts

Pats lietoju Canon S120. Esmu apmierināts.  Paziņa sadomāja iegādāties ko līdzīgu. Ieskatoties piedāvājumā, radās interese par Fujifilm XQ1. Cenas abiem aparātiem daudz maz līdzīgas, parametri tāpat.... XQ1 matrica par 30 procentiem lielāka... Vai kāds ir testējis XQ1, kādas atsauksmes... Būtu vēlme iekļauties kādos 300 eiriķos.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Būs grūti ar atsauksmēm, jo par to naudu te publika ņem Nikon D3200 ar 18-55 VR II kitiniekus (no 320 eiro jauni) un, visticamāk, pareizi dara.

Link to comment
Share on other sites

staggars

Par to, ka D3200 bildes būs labāka, pat nešaubos.... tikai diez vai dāmai gribēsies staipīt tūrisma braucienos, piknikos somu ar kameru... kompaktkameru var iebāzt kaut kabatā... vai rokas somiņā... 

Link to comment
Share on other sites

Long John

Nezinu par XQ1, bet pērn man bija Fuji X10 ar līdzīgu sensoru. Par savu cenu gana labs.Kad no spogulenēm pārmetos uz bezspoguļiem, pārdevu, jo vairs nebija vajadzība pēc otra kompaktā aparāta 

 

Bet no kompaktajām kamerām cenās līdz 300 Eur es labāk pajemtu mazlietotu bezspoguli- piemēram, Sony NEX-3N ar 16-50 pankokzūmu var nopirkt pa  225 Eur:

 

    https://www.ss.lv/lv/electronics/photo-optics/search-result/?q=sony+nex

 

Izmēri būs gandrīz tādi paši, kā XQ, bet kvalitāte un iespējas- pat ar esošo lēto zūmiņu- daudz labāki.

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...